Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

ENERGA SPONSOREM LECHII!

strona 1/4

1 czerwca 2007, 15:53 / piątek
Teraz juz chyba nikt Kurskiemu nie odmówi skuteczności. Mamy naprawdę dobrego sponsora a Lotos może sie pocałować w pompkę. Bez łachy, teraz widać gdzie są prawdziwi gdańszczanie, a gdzie chołota z prowincji.

Gratulacje dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili!
1 czerwca 2007, 15:55 / piątek
Na pewno lepszy sponsor od LOTOSU który na nas leje
1 czerwca 2007, 15:55 / piątek
odnośnik

bardzo dobre wieści, brawo Kurski za skutecznośc. Ciekawe tylko ile Energa da siana?
1 czerwca 2007, 15:59 / piątek
Na bank nie będzie to mała sumka ważne , że wkońcu skuteczność się opłaciła.
1 czerwca 2007, 16:00 / piątek
Super!!! tylko ile kasy sypną??O której ta konferencja???
ENERGA to całkiem niezły sponsor:)
PS:Ma lepsze barwy od lotosu:)))
1 czerwca 2007, 16:12 / piątek
Ile kasy nie dadzą to ważne że dali..... a pewnie nie będą to małe pieniądze i dużo większe od tych które "dał" lotos. Czas zapłacić zaległe rachunki :))))

Hu.. lotosowi w dupe!!

Kto Lechijke dopinguje, na Lotosie nie tankuje!!
1 czerwca 2007, 16:15 / piątek
Jebać Lotos Jebać!
1 czerwca 2007, 16:19 / piątek
No Przynajmiej Lepszy Sponsor ENERGA Niż Jakiś Lotos

WIELKIE BRAWO DLA KURSKIEGO

Tylko Niewiadomo Ile Chciał Dać Lotos Kasy A Ile Da ENEGRA ??
1 czerwca 2007, 16:20 / piątek
wiadomo ze lotos chcial dac 0zl ;)
1 czerwca 2007, 16:21 / piątek
Ja przypuszczam ze 5 mln na caly sezon :)
1 czerwca 2007, 16:24 / piątek
Okrąglutki milion :|
1 czerwca 2007, 16:32 / piątek
dobre i to
1 czerwca 2007, 16:33 / piątek
Zawsze to cos........
1 czerwca 2007, 16:40 / piątek
To oznacza, że możemy w przyszłym sezonie wystartować z budżetem może i 6 mln, a jeżeli awansujemy do I ligi to ten budżet wzrośnie wg mnie o jakies 3-4 mln nawet.
1 czerwca 2007, 16:43 / piątek
No w koncu Lechia mysli przyszlosciowo by miec kase by awansować:))
1 czerwca 2007, 16:44 / piątek
Myslalem ze to będą 2 mln ale 1 mln niezła suma :) jeśli Lechia awansuje na pewno więcej dostanie :D
1 czerwca 2007, 16:45 / piątek
skad masz info ze to milion?
1 czerwca 2007, 16:46 / piątek
no i moze w koncu inne gdanskie firmy sie przekonaja do sponsorowania Lechii, a nie wszystkiego w okolo.
Lechia & Czarni Slupsk & Stoczniowiec! o'le!
1 czerwca 2007, 16:47 / piątek
1 czerwca 2007, 16:50 / piątek
Lechia coraz lepsza opinia to sponsorów może będzie sie mnożyć :)
1 czerwca 2007, 16:55 / piątek
Milion to nie jest wiele ale to zawsze milion więcej :) i nie jesteśmy do jednej firmy uzależnieni..... Może mniejsze firmy pójdą w slady E. i uzbiera się dobry budżet...

Jak nie patrzeć to cały milion więcej od lotosu....

Lechia w sercu, Lotos w dupie – ja paliwa tam nie kupię
1 czerwca 2007, 16:56 / piątek
zawsze sie kasa przyda...... A na lotos to bym juz nie liczył......
1 czerwca 2007, 17:03 / piątek
spodziewałem sie ze Energa da trochę więcej niż 1 milion ale zawsze dobre i to ;)
1 czerwca 2007, 17:05 / piątek
Nieźle się Kurski wbił. Pokazał się parę razy w gazetach, popieprzył o Lotosie i teraz każdy nowy sponsor to będzie jego zasługa. Nie dam się nabrać, że to jakiś zbawca naszego klubu. Jak dla mnie to populizm na maxa. Cieszę się z tej bańki ale już widzę pierdolenie jak to się napracował przy załatwieniu sponsora. Tylko gdzie był jak Lechia walczyła w niższych ligach. Pojawiła się perspektywa I ligi i Kurski już wbił harpuna ...
1 czerwca 2007, 17:14 / piątek
mimo że ch.j wbijam w Lotos, to i tak tam tankuję, bo nie ważne, czy BP czy Shell, to i tak wszystko Lotosu wyrób... Co do Energii, to super się cieszę, że zdecydowała się sponsorować Lechię, i choć nie jestem wyborcą Kurskiego i widząc go w tv wstydzę się za każdym razem, to jednak w tej kwestii nie można mu odmówić skuteczności.. Pamiętajmy, że Zarząd Energii podporządkowany jest rządowi RP
1 czerwca 2007, 17:47 / piątek
Wszyscy mówią ze tylko milion,a nikt nie zwraca uwagi ze jest to pierwsza wielka firma z regionu która zdecydowała sie wejść w Lechijkę .A ja wcale nie wykluczam scenariusza ,ze panowie z energi ,kiedy zorientują sie ze to im sie opłaca ,to dadzą więcej kasy .Komunizm sie skończył .Albo sie komuś opłaca wejscie w taki klub ,albo i nie
1 czerwca 2007, 17:52 / piątek
tylko milion? no tak...Lechia ma przeciez budzet 200 milionow wiec Energa dala TYLKO milion :)
1 czerwca 2007, 18:01 / piątek
Dulli- harpun to ty, i wbijasz się w nasze forum jak byle cwel.

Pytasz gdzie był ???

Był na gdzie powinen, na T29 a także na kilku wyjazdach. Jakbyś jeździeł (a przepraszam, jeżdżą tylko przerośnięci troglodyci), zobaczył byś Kurskiego w Łomży i Zabierzowie. Więc za przeproszeniem przestań pierdolić!!!!! Możesz go nie lubić, możesz go nienawidzieć, twoja sprawa. Ale perfidnie nie kłam, jednocześnie zarzucając to innym.

Dulli jesteś zwykłym ciągle niezadowolonym ścierwem !!!!
1 czerwca 2007, 18:20 / piątek
Ja p. Kurskiego widziałem w Toruniu :))

Dulli, zamknij mordę !!

p.s. Jak załatwisz lepszego sponsora to cię przeproszę
1 czerwca 2007, 18:22 / piątek
Panowie/panie z Energy, obiecuję płacic rachunki w terminie :)))
1 czerwca 2007, 18:25 / piątek
Jaworski z Kurskim już zacierają ręce.........
Wygońmy Wspólnie Politykę ze Stadionów!!!!

Ja wolę naszą ukochaną Lechijkę w 4 lidze niż z trybuną pełną krawaciarzy prężących pierś do zdjęć i wywiadów w szalach które po spadku z 1 ligi wyrzucają zawsze do kosza!!
1 czerwca 2007, 18:25 / piątek
Kurski pokazal ze jest z Lechią. nie musial tego robic bo ma taka pozycje w PiS ze i tak bedzie poslem. jest prawdziwym Lechista i kibicem w przeciwienstwie do Adamowicza.
1 czerwca 2007, 18:27 / piątek
krytyk wypierdalaj na swoje forum
1 czerwca 2007, 18:28 / piątek
ty krytyk. krawacierzy nie lubisz a jak adamowicza witaja to raczki skladasz do oklaskow
1 czerwca 2007, 18:29 / piątek
Strach krytykować kurskiego małego komuszka :) Lechia dziękuje PO za załatwienie sponsora ;) Czekam na dyskusje kto ma większe zasługi dla Lechii przy zdobyciu kasy z Energii ;) Jacek K. (już niedługo tak będzie trzeba pisać jak się zmieni władza ;) to kombinator pierwszej klasy. Jak można nagłośnić sprawę o sponsoringu lotosu jezeli sprawa w ogole nie jest załatwiona :) Amator i zwykły piesek na posyłki kaczyńskich. Niech sobie bedzie kibicem, jeździ na wyjazdy ale na Boga niech się nie zabiera do polityki to go po prostu przerasta
1 czerwca 2007, 18:34 / piątek
ty michalgdansk. byles ty wogole kiedys na Lechii. wez mnie nie wku..j. Masz oc do Kuriego?:)
1 czerwca 2007, 18:42 / piątek
No i się k@rwa zaczyna .Zamiast się cieszyć ,ze jest wkońcu jest normalny sponsor
,to teraz sie wszyscy zaczniemy wyzywać ,kto załatwił i dlaczego . Debilstwo do kwadratu
1 czerwca 2007, 18:43 / piątek
Nie ma sie co licytować kto jest bardziej zasłużony w ściąganiu sponsorów na T29. Najważniejsze, że jest sprzyjający klimat wokół naszego ukochanego klubu, że mamy prężnego sponsora, wsparcie miasta i nie jest to zasługą polityków "z lewej".
Osobiście nie darzyłem Kurskiego jako polityka wielką sympatią choć ceniłem jako kibica Lechii. Po tym co teraz zrobił ma u mnie dużego plusa. I nie ważne czy tyrał jak koń czy tylko dłubał w nosie. Wazne, że jast kasa na Lechię.
1 czerwca 2007, 18:44 / piątek
michalgdansk- jak można być michałem, to ciebie przerasta!!! Ciekawe kiedy będzie się o tobie pisać michalg. ?????

Trzeba coś wiedzieć, żeby zabierać zdanie. Większość pisze że z Lotosu nici, a tak równie dobrze może być zupełnie odwrotnie. Mało tego, Kurski zaapelował do Lotosu, a w międzyczasie dograł Energę. No ja nie mogę, ale z niego cwaniak !!!!!! Jak on może, przecież to nasze rachunki !!!!!! ;-)))
1 czerwca 2007, 18:48 / piątek
mam nadzieje ze jakos Kurskiemu podziekujemy. tylko nie jak ostatnio:)
1 czerwca 2007, 18:49 / piątek
Pozdrowienia dla Pani PREZES dziękujemy.
1 czerwca 2007, 18:53 / piątek
1 czerwca 2007, 18:54 / piątek
Szacunek Energa

JEBAĆ LOTOS
1 czerwca 2007, 19:21 / piątek
No patrzcie ale ten Jacek to cwaniak!Jak on smiał załatwiać sponsora dla Lechii?
I to bez wiedzy takich tuzów jak michalgdansk.To na pewno smierdzaca sprawa,
ch...j z ta banka dla Lechii ale najgorsze ze to Kurski za tym stoi!
Krytyku od nowego sezonu mozesz juz chodzic na 4 ligowa Lechię,ale nie reczę,
że Kurski sie tam nie bedzie pojawiał.Wiadomo - kazde jego pojawienie sie na Lechii to hmmm śmierdząca i podejrzana sprawa no nie?
1 czerwca 2007, 19:22 / piątek
Potym co zrobił Kurski będzie mógł być powitany na naszym stadionie bez obawy że skończy sie okrzykami Kurski ch...
1 czerwca 2007, 20:07 / piątek
Mysle ze tym razem powinnismy powitac Kurskiego oklaskami. co wy na to?
1 czerwca 2007, 20:11 / piątek
A ja proponuje przyśpiwkę- Jacek, 3 klaski, Kurski coś jak Wiała klask klask klask Kraków.
1 czerwca 2007, 20:17 / piątek
Echhh ja was proszę skończcie z tym .Jak dla mnie bohaterami są wszyscy ci co wiele dobrego zrobili dla klubu i Lechii ,ci co odbudowali nasz klub z popiołu ,poczynając od Kurskiego ,Zubrysa,Adamowicza Jenka .ci co pamiętają Lechie Olimpie i Lechię polonie i np pana popielarza lub ptaka wiedza o czym piszę nie obchodzą mnie poglądy polityczne ,mogą być zielonymi ludzikami z marsa lub gejami z marsa ,ale to też są białozieloni tak jak my pozdro
1 czerwca 2007, 20:19 / piątek
Dajcie na luz, sponsorów sciągaja przede wszystkim kibice (MY) i gra piłkarzy. Polityka to tylko dodatek dla takich jak pan Kurski czy prezydent Adamowicz, ale wiadomo że oni swoj gorsz w tym tez mają i za to dla nich brawa.

Teraz 1% z rachunku za prąd dla LECHII i za rok mamy 1 budżet w OE ;)

A MY SWOJE !!!
1 czerwca 2007, 20:51 / piątek
Energa , TPSA , ZUS i paru innych monopolistów to najwięksi złodzieje w tym kraju , jeśli jednak wspogli Lechie to OK. Zdania jednak nie zmienię
KS
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.220