Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Awans za rok?

strona 1/1

4 czerwca 2007, 00:52 / poniedziałek
Niestety nie wykorzystalismy takiej szansy stulecia aby awansowac do OE! To ze nie awansujemy bylo od paru tygodni wiadome, sam zarzad i miasto nie byly za tym awansem, bo za duzo musialaoby byc przygotowane, a chca zaczac pierw z budowa Baltic Arena. Co mnie w tym najpardziej boli jest to, ze kpia z nas kibicow ktorzy ostatnie nerwy zostawiaja na meczach jak widza dziwne przegrane. Jedno jest pewne za rok tez nie bedzie awansu bo polonia wawa i arka beda awansowac. Nie ma co sie ludzic oni maja lepszy sklad jak Lechia. Niewiadomo co bedzie z pogonia i z lomza ktora jest super dobra. Jakos nie widze tego awansu tak szybko, przynajmniej nie takim skladem jaki posiadamy. A ta kase jaka mamy ze sponsoringu to nie ma co sie ludzic gwiazdorow do Gdanska nie sprowadzimy. Juz mnie znow glowa boli jak mysle ze taka szanse olali nasi dzialacze! Ah ide dalej pic browara bo krew mnie zaleje. Pozdrowienia dla Bialo Zielonych Braci.
4 czerwca 2007, 01:00 / poniedziałek
Zobaczymy jeszcze ten sezon sie nie skonczył.Trzeba sprowadzic zawodnikow na Oe zrobić cos ze stadionem zeby nie na szybkiego wszystko robic.Ogolnie duzo zmian.
4 czerwca 2007, 09:14 / poniedziałek
Przy mądrych transferach i dobrym przygotowaniu latem /w sumie mało czasu/ jest nadzieja i szansa na walkę o I ligę, trzeba tylko wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów no i stadion...
4 czerwca 2007, 09:30 / poniedziałek
Jaki Rok ?? Przecież Mamy 55 pkt A Polonia 57pkt (www.lechia.gda.pl) Wiec Gdyby Polonia Przegrała A Lechia Wygrała To 1 pkt Bysmy WYGRALI Promocje Do OE !!
4 czerwca 2007, 09:41 / poniedziałek
Chmielu tylko lechia.gda.pl odjeła punkty Poloni, które pzpn i tak jej odda. Lechia nie potrafiła wywalczyć awansu i decyzje pzpn nie powinny tego zmieniać. Co będzie za rok- pożyjemy zobaczmy. W roku faworytem do awansu był hydrotwór, którego już nie ma. Nowy sezon, nowe nadzieje. O celach porozmawiamy w lipcu, kiedy będziemy wiedzieć kim gramy
4 czerwca 2007, 09:55 / poniedziałek
Ale Na Kazdej Stonie Tak Jest

Polonia B. 57pkt
Lechia GdańsK 55pkt

Nawet Na 90minut.pl

LECHIA JA WIERZE W CIEBIE
4 czerwca 2007, 11:06 / poniedziałek
chmielu, Polonia ma 60 pkt
4 czerwca 2007, 12:12 / poniedziałek
Chmielu ja to ujmie dwoma slowami.Po awansie!!
4 czerwca 2007, 13:00 / poniedziałek
Niestety ale z całym szacunkiem do Borka jezlei on zostanie trenerem na nastepny sezon to bedziemy typowym sredniakiem....
4 czerwca 2007, 13:30 / poniedziałek
Kto wie kiedy zaczyna sie mniej wiecej przyszly sezon? poczetek sierpnia?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414