Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Bramka kuriozum

strona 1/1

5 czerwca 2007, 11:14 / wtorek
odnośnik

Jak dla mnie jest to ewidentny faul i ewidentna ręka widać jednoznacznie na spowolnieniu jak napastnik ruchu musnął tą piłkę prosto do siatki. Teraz kłania się pytanie czy ktoś tu przypadkiem meczyków nie kupował? hmmm....
5 czerwca 2007, 11:44 / wtorek
a po co Ruchowi ten mecz? jak juz to mogli sprzedac ;] sedzia patalach i tyle niestety
5 czerwca 2007, 11:59 / wtorek
Nie chodzi mi tu o Ruch a może jakiś inny klub był w to zaangażowany?
5 czerwca 2007, 18:54 / wtorek
jezeli jakis klub mialbyc w to zaangazowany to pewnie wisla plock ale jebac to
5 czerwca 2007, 19:11 / wtorek
grucha604 IDIOTO a kto by go kupil ?Napewno nie LECHIA!!!
5 czerwca 2007, 19:12 / wtorek
jak dla mnie to wszystko to jakos dziwnie smierdzi, jakby komus bardzo zalezalo na tym zeby Lechia nie grala w OE....a sedzia na odstrzal razem z tym slepym gejem liniowym, dwa barany....az szkoda slow
5 czerwca 2007, 20:57 / wtorek
Spiskowa teoria dziejów? Czy zauważyliście, że przy strzelonej bramce przez Lechię sędzia też dość długo czekał ze wskazaniem na środek?
5 czerwca 2007, 21:19 / wtorek
Najgorsze jest to, że to bramkarz wrzucił sobie tą piłkę do bramki. Jeżeli jet jakieś przekroczenie przepisów to co najwyżej faul na bramkarzu, ot co... Nie szukajcie wszędzie podtekstów bo Was nerwy zjedzą....
5 czerwca 2007, 21:53 / wtorek
Ciekawe,sedzia stoi na 19-20 metrze,i nic nie widzi.
Pozniej w wywiadzie mowi,ze czekal na decyzje bocznego !
Baczek w tym momencie jest na 3 metrze.Jesli nie bylo reki,to bylo
uderzenie w reke bramkarza,a przypominam,ze granica 5 metrow,to jest
swiatynia bramkarza i jest on nie tykalny.
Czeski film;Nikt,nic nie widzial................
6 czerwca 2007, 09:36 / środa
pacan- kilkanaście razy oglądałem film z bramką i nie masz racji.

Po pierwsze widać wyraźnie, jak Bąk jest ciągnięty za rękę- co powinno być odgwizdane jako faul!!!!!!!!!!!
Po drugie łapiący równowagę Bączek odbija piłkę ręką, którą dobija Jezierski- też ręką!!!!!! I w ciągu kilku sekund sędzia popełnia dwa karygodne błędy, które zabierają nam zwycięstwo.

Doliczając do tego festiwal żółtych kartek, w wielu wypadkach z niczego, oraz niezliczoną ilść wątpliwych spalonych, ja nie mam wątpliwości- SĘDZIA CHUJ !!!!!
6 czerwca 2007, 21:50 / środa
Z tego co pytałem walkower nie jest możliwy jeśli już to jakimś cudem powtórzenie meczu lepsze to niż remis.
7 czerwca 2007, 00:10 / czwartek
Pacan - Sędzia był 12 zawodnikiem Ruchu!!

"Strzał" padł z 5 metra, a bramkarz w "piątce" jest jakby nie tykalny. Bączka ręka poszła w dół, a Jezierski sobie dobił ręką!!

Lecz na walkower nie ma szans, niestety...

... PZPN PZPN! JEBAC JEBAC PZPN!
8 czerwca 2007, 12:52 / piątek
Trochę nie na temat ale to dopiero jest bramka kuriozum
odnośnik
Niezła beka
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460