Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Trzeba będzie mnie zastrzelić

strona 1/1

"Spieprzyliśmy sprawę. Takiej szansy na awans nie będzie już chyba nigdy. Chyba, że znowu zaczną się w polskiej piłce wielkie przekręty. Spieprzyliśmy to. Przegraliśmy awans wszyscy razem i każdy z osobna. Bardzo, bardzo żałuję, że za chwilę nie wystartujemy w ekstraklasie. To było moim marzeniem, teraz czuję się zdruzgotany, załamany i oszukany" - mówi dla lechia.gda.pl 24-letni bramkarz Lechii.

6 czerwca 2007, 09:40 / środa
Mateusz kibice Tobie dziękują!!
7 czerwca 2007, 15:45 / czwartek
mateo jestes najlepszy
8 czerwca 2007, 10:39 / piątek
rozumieim cie i twoje obawy ze juz nie moze byc tej drógiej szansy....ale tylu ludzi po tej porazce dalej was kocha (włacznie ze mną) jestes najlepszy wszyscy inni wymiekaja... jesli wy nas kochacie tak jak my was kochamy to nastepnym razem dostaniecie sie do ekstraklasy.... pozdr dla ciebie i całego zespołu :*
16 października 2008, 05:59 / czwartek
- Nic się nie zmieniło, ja osobiście wierzyłem, że awansujemy z Lechią do I ligi i rzeczą wymarzoną i najpiękniejszą na świecie byłoby mieszkać w Gdańsku, gdzie się urodziłem, i grać dla Lechii w I lidze o najwyższe cele. Niestety w tym sezonie się nie udało, ale są nadzieje, że w następnym się uda i tak trzeba myśleć.

Mateusz! Przecież urodziłeś się w Pszczółkach! Zapomniałeś? To nie wstyd! Powodzenia
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.419