Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polska - Armenia

strona 1/1

6 czerwca 2007, 19:21 / środa
szkoda bo gra jako taka. Wynik no comment...
6 czerwca 2007, 19:25 / środa
Chcialbym przypomniec, ze w Europie teraz nie ma frajerow, kazdy moze wygrac z kazdym...

Czy Armenia ma jeszcze szanse na awans ?

JA JEBIE - DRAMAT !!!!
6 czerwca 2007, 19:26 / środa
Bąk pierdolnięty fauluje pod polem karnym, bo boli nóżka. HAHAHA jednym słowem żenada.
6 czerwca 2007, 19:27 / środa
slawoy! ty chyba ku..a inny mecz widziales! Nasi tragedja niesamowita, zuraw slabszy od rasiaka w najgorszych meczach! Ogolnie nasi nic nie grali, poprostu nasi graja za slabo aby wejsc na me 2008. Dziwie sie ze Beno jeszcze stawia na zurawia, baka i zewlakowa, to sa dziadki won na emeryture!
6 czerwca 2007, 19:32 / środa
Aż żal dupę ściska patrząc na niemoc we wszystkim naszych grajków.

Ogólnie rzecz biorąc nalepsza grę dzisiaj zaprezentował Lewandowski i Błaszczykowski, a najgorszą Sobolewski i Żurawski.
6 czerwca 2007, 19:49 / środa
Błaszczykowski? Nie pomyliło Ci się nic? Przecież on nic nie zagrał. Wszedł w drugiej połowie i oprócz strzału nie pokazał nic.
6 czerwca 2007, 19:57 / środa
To debil dudka był najgorszy! Prawie żadnego celnego podania!!!
A Wielki Boruc znowu zawalil bramkę. Po cholere on stal na 3 metrze jak do dośrodkowania??? Albo wziął kase albo jest bez formy!
Nasz Bączek by to podanie spokojnie obronił!!!
6 czerwca 2007, 20:48 / środa
Jakbym ksero Lechii oglądał. Żurawski jak Buzała. Sobolewski jak Szałęga. Boruc jak Sobański. Nie ma co, jak się nie ma jaj, to się poziomki w lesie zbiera, a nie w piłkę kopie.
6 czerwca 2007, 21:01 / środa
Bramka według mnie nie z winy Boruca , strzał był naprawde dobry, ale faktycznie ostatnio słabo u niego z formą z Azejberdżanem był spanikowany jakby oglądał poród swojego dziecka... Żuraw gra za to ze kiedyś był dobry , Rasiak gra za to że ma długi nos . Ogólnie zawsze denerwowało mnie to przywiązanie selekcjonerów do zawodników które górowało nad ich rzeczywistą aktualna formą Najwyższa pora na zmiany , jest temat o budowie Lechii na następny sezon , to może teraz o reprezentacji....:))) W każdymś razie gra na stojąco, bez pomyslu. nie wiem czemu np. Jeleń nie gra... Co do Bąka nic nie mam , rzadko kiedy popełnia błędy a tak naprawde dziś goraco pod nasża bramką było dopiero kiedy zszedł z boiska...

POZDRAWIAM
6 czerwca 2007, 23:47 / środa
kubus: mogły się podobać jego omijanie jak tyczki prawego obrońcy i pomocnika Armenii ;]

a może on tam zasnął ?? ;]
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.466