Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

"Niech Arka i Lechia grają w Gdańsku "

strona 1/1

7 czerwca 2007, 07:20 / czwartek
odnośnik

Ehh... jak to przeczytałem to się zastanawiałem czy dziś nie mamy 1 kwietnia... Ehhh.... ciekawa sprawa....
7 czerwca 2007, 07:40 / czwartek
Najlepiej gdyby te Baltic Arena nie powstało, a część kasy poszła na nasz stadion przy T29. I obojętnie,czy na BA miałaby grać sama Lechie,czy tez Arka, Bałtyk i co tam jeszcze (jak to ktoś w jakimś temacie napisał - Liga Światowa Siatkówki ;) )

PS. A dziś mamy Boże ciało : )
7 czerwca 2007, 08:41 / czwartek
Zawsze mówiłem że The Bill Adamowicz, to Lechista pełną gębą :-) extra będą wyglądały szmaty- "Paweł A. bezdomni tobie dziękują", a obok to coś, co już mamy. Jak chce żeby na BA było więcej męczy o stawkę, niech weźmie się do roboty i pomoże Lechii odnosić sukcesy w LM. Wtedy będzie meczy od groma.
7 czerwca 2007, 09:05 / czwartek
KONTRATAK 100% poparcia. Niech sie weźmie prezydencik za LECHIE na poważnie to stadion nie będzie stał pusty. A bezdomni niech sie nie wpierdalają i zostaną na swojej wiosce.
7 czerwca 2007, 10:12 / czwartek
adamowicz stracił w moich oczach tym głupstwem, ale z drugiej strony debile typu snower i mil bardzo by sie ucieszyli bo przeciez ich marzeniem jest wspólnie na stadionie wpierdalac kiłbaske ze śledziami teraz mieliby ich tak blisko siebie..
7 czerwca 2007, 10:31 / czwartek
Adamowicz chyba dobry towar pali hahaha.Jak on sobie to wyobraza?!Zawsze bedzie kosa z tymi szmatami z gdynii za flagi itd.Jak by sledzie grały na Baltic Arena to co mecz by dochodziło do takich awantur ze tragedia!Nie wiem skąd w jego głowie sie taki pomysł stworzył,moze od Kurskiego sie czyms zaraził hahaha.Polska to nie Włochy ze Inter i Milan graja na jednym stadionie ale tam tez chca juz budowac osobny stadion.Niech polonia gra na Legii,żydzew na łks a sracovia na Wisle i bedzie ok hahaha.
7 czerwca 2007, 10:36 / czwartek
Dobrze, że przynajmniej w gdyni mają trochę więcej oleju w głowie i odrzucają ten absurdalny pomysł! Jeszcze niedawno cwaniaczek mówił, że to będzie stadion Lechii. Ostani apel pokazuje, że ten chłop ma zero wyobraźni i w ogóle nie czuje klimatu piłki (arka i Lechia na wspólnym stadionie??!). Chyba mu się spodobało i chce mieć takie akcje jak na ostatnim meczu z Ruchem i co tydzień oblężone miasto!

Marzył mi się stadion, nowa twierdza zespołu, z herbem Lechii na wejściu. A ten chce, żeby grało tam pół województwa!

Już za same takie pomysły, jego flaga (kto to w ogóle wymyślił?) powinna zadyndać do góry kołami na kolejnym meczu.
7 czerwca 2007, 11:01 / czwartek
Adamowicz chyba w tym momencie na glowe upadl... Nie wiem skad mu to to głowy przyszło, ale w moich oczach zaczyna zachowywac sie jak szaleniec...
7 czerwca 2007, 11:33 / czwartek
Jak nie wie za co utrzyma stadion to może niech zaprojektują tak ten stadion aby w przyszłości mogłyby być rozgrywane rozgrywki Grand Prix na żużlu. Może raz w roku taka impreza ale zawsze coś. Po drugie są jeszcze koncerty które można zrobić ale na miłość boska nie Arka.
7 czerwca 2007, 11:57 / czwartek
Paweł ZMIEŃ DEALER-a!!! BA jest (będzie) Lechii i tylko Lechii!!!
7 czerwca 2007, 12:07 / czwartek
Fajnie jak beda derby.CO 10 minut podswietlaja strone pomalowanych krzeselek na zolto-niebiesko a potem nasza strone bialo-zielona na 10minut.Mi sie ten pomysl podoba i sledzie przyjada to bedzie co dwa tygodnie rozgrzewka.:))
7 czerwca 2007, 12:07 / czwartek
krotko mowiac chlop osmieszyl nie tylko siebie ale i Nas...teraz sledziki maja radoche ze Gdansk i Lechia wchodza im w dupe...zachowanie Szczurka i wladz Arki na wielki +....zasmiali sie mu prosto w twarz...takich samych decyzji i reakcji oczekiwalbym po naszym zarzadzie w odwrotnej sytuacji...jednym slowem +dla szparki...a szkoda...DUMA MOSCI ADAMOWICZ DUMA!!!
7 czerwca 2007, 12:16 / czwartek
Mam nadzieję, że nawet jeśli jakimś cudem wybudują BA - to Lechia będzie grała nadal na Traugutta. Adamowicz zamiast gadać głupoty - mógłby wspomóc w szybkiej modernizacji naszego stadionu.
7 czerwca 2007, 12:19 / czwartek
czyzby Pawel Adamowicz nia mial pieniedzy w kasie miasta i szuka wszedzie wsparacia,ale w osadzie rybackiej ZENADA.Moze niech zrobi jeszcze laczone szaliki Lachii i szparki:)przeciez to jest nie dopuszczalne aby Ci rybacy z gdynii mieli zanieczyszczac nasze czyste Gdanskie Bialo-zielona powietrze swoim konfidenckim smrodem.pozdro KOHORTA DOLNY WRZESZCZ AVE LECHIA.p.s.Bzyku upolowales jakis hanysow:)?
7 czerwca 2007, 12:22 / czwartek
Konri Lepiej miec lepszy stadion i wiecej sie pomiesci .Wiem ze t29 to legenda Lechii i szkoda niechodzic do tekiego stadionu.W końcu trzeba grac na czyms a nie na..no......super murawie i pojemnym stanie:?Taki stadion musi być !!!i to dla lechii.
7 czerwca 2007, 12:34 / czwartek
Heh, ja rozumiem że jednym z problemów prezydenta i władz będzie potem zagospodarować ten stadion , ale ta propozycja jest z rodzaju smiesznych i nie ma co jej za bardzo komentować :) Mam nadzieje że juz teraz pan prezydent żałuje tej propozycji i następnym razem dwa razy ugryzie się w język (a raczej długospis) zanim złoży równie inteligentną ofertę:) Lechia i Arka na jednym stadionie to naprawde brzmi jak dobry dowcip z 1 kwietnia :) No chyba że spodobały się ostatnie awantury...

Bodix 74: Robienie stadionu z myślą o żużlu jest bez sensu , oddala to trybuny od płyty boiska i gorzej się mecze oglada , dla jednego Grand Prix w roku- po co:) Napewno moga sie tam odbywać koncerty...
Zresztą najpierw ją wybudujmy bo tempo władz Gdańska jest osłabiające , już teraz jest katastrofa jeśli chodzi o dostępność materiałów budowlanych a co dopiero będzie za te dwa lata , kiedy to wszystko jak zawsze w POlsce ruszy na ostatnią chwilę... Koszty ładnie pójdą w górę, ale kto tam o tym myśli...
7 czerwca 2007, 12:47 / czwartek
Paweł Adamowicz Lechia tobie już dziekuje :)
7 czerwca 2007, 12:52 / czwartek
ja tam słyszałem ze śledzie już robią podkop na BA i widziałem ze sa juz przy maksie !! zgroza
7 czerwca 2007, 13:11 / czwartek
Pomysł nie trafiony,ale nie przesadzajcie z tą krytyką Adamowicza, przecież wspiera naszą Lechie!!!
7 czerwca 2007, 14:02 / czwartek
Tak adamowicz,tak debilu,niech jeszcze gryf wejherowo tam gra.
brak słów
7 czerwca 2007, 14:30 / czwartek
moim zdaniem fajnie to wymyslil nie trzeba bedzie jezdzic do sledziowa po nowe szmaty;) ciekawe skad tyle psow wezna zeby obronic te biedne stadko frajerow. Wpis 100% bez napinki!
7 czerwca 2007, 14:40 / czwartek
Hahaha... Nagle przestal sie podobac nasz, milosciwie panujacy prezydent? Wspierac Lechie, to moze i wspiera, ale "pod publike". Nie zdziwilbym sie, gdyby co niedziele biegal do kosciola i dawal na tace, byleby tylko awans w tym sezonie nam sie nie trafil;) No bo na zdrowy rozsadek rzecz biorac, to skad mialby wytrzasnac te obiecane pieniadze na ewentualna modernizacje? Przeciez teraz bedzie "budowana" BA (polecam ostatni akapit artykulu, od siebie dodam gromkie "hahaha...") i zaloze sie, ze modernizacja T29 zeszlaby na dalszy plan. Jezeli, jakims cudem, znalazlyby sie fundusze na modernizacje, to chyba tylko "ze strachu" przed kibicami. I nie chodzi mi o to, ze to akurat "ten zly Adamowicz" rzadzi Gdanskiem. Mialbym takie samo zdanie o kazdym, kto bylby na jego miejscu i skladal takie obietnice w obecnej sytuacji (organizacja Euro 2012). Wiadomo, ze budowa BA to pikus, przy tym, co pozniej trzeba bedzie robic, zeby utrzymac tego, jak na nasze warunki, molocha.

Samego pomyslu, do ktorego odnosi sie artykul nie bede komentowal, bo zal. Nasz prezydent naprawde sprawia czasami wrazenie, jakby mial niewiele wspolnego z "glebszymi" myslami. Na szczescie za miedza, nawet nie wzieli pod rozwage tego pomyslu.
7 czerwca 2007, 15:26 / czwartek
Pawle Adomowicz Lechia tobie dziękuje!
Nie wiem, czy to polityczna zawirucha spowodowała takie deklaracje, czy zły okres, w każdym razie brzmi to wszystko tragicznie, panie Prezydencie.
Pan - przyjaciel Lechii - nagle odwraca się od niej ogonem. Napomyka Pan o trudności w znalezieniu sponsorów etc. Aż chce się zapytać: kogo Pan konkretnego znalazł?
Osobiście mam wrażenie, że chce Pan dogodzić każdemu (vide żużel), a teraz nawet posunął się Pan do tego, by jak Zagłoba obiecać Niderlandy...
Ech Wy POLITYCY i nasza prostacka Brać. Chcemy Wam ufać, a Wy traktujecie nas, jak traktujecie...
Przypomnę Panu jedynie, że był kiedyś taki komitet "NAPRZÓD LECHIO" i on w sercach Kibiców nadal jest.
I tyle.
7 czerwca 2007, 15:38 / czwartek
Eh Wy... Adamowicz to cwany lisek... Wymyślił sobie, że zaproponuje Gdyni miejsce na BA zgarnie od nich kaskę a potem powie, "nie, no co Wy"... Pomysł nie przeszedł, bo Gdynia nie ma kasy i się rozwój metropolii nie bawi... Wszystko w temacie.

"Pozdro dla kumatych"
"Kto ma wiedzieć ten wie"
hahahaha
7 czerwca 2007, 16:07 / czwartek
Podobno jak nie będzie mroźnej zimy, to pierwsze mecze na BA będzie można oglądać już 2025 roku!!! Info sprawdzone, pytałem ekipę która robi boczne boisko na T29
7 czerwca 2007, 18:50 / czwartek
I co panowie i panie coś mało wpisów w temacie. Może jeszcze kilka flag o Adamowiczu, jak jesteśmy mu wdzięczni, jak mu dziękujemy, jaki jest ok. Chłop pokazał prawdziwe oblicze. Lechista z niego żaden. Wstydzę się za was gdy robicie mu owację i nie raz głośniej ją słychać niż doping. Człowieka, który jest Lechistą od lat, który załatwił dla Lechii sponsora (Energa) traktujecie gorzej niż największego wroga. Kurski jest kontrowersyjny, można go nie lubić, ale nie można go porównywać z Adamowiczem jeśli chodzi o zaangażowanie w Lechię. Dla Adamowicza Lechia, Gedania, Polonia, "Lotos", Zapro czy inny Champion to jeden ch... Tam gdzie są ludzie tam trzeba się pokazać i "miękka faja" to robi. Zero szacunku dla niego i dla tych, którzy gwiżdżą i buczą na Kurskiego. Czytajcie więcej wybiórczej ona ukształtuje wasz światopogląd, róbcie klakę Adamowiczowi, Tuskowi, Geremkowi, Kwaśniewskiemu i innym światowcom. Z Kaczyńskich się śmiejcie, bo są bliźniakami, bo są niewysocy, bo są moherami, bo nie wchodzą w dupę Putinowi, bo "niszczą" państwo i nie kochają mniejszości seksualnych. Wracając do Adamowicza na nowy sezon proponuję flagę "Lechia Arka braci się nie traci, Paweł dziękujemy". Tyle ode mnie pozdrawiam.
7 czerwca 2007, 19:06 / czwartek
kaczynscy sa chyba za kp sopot haha i bronia nas przed wielkimi silami zla ktore sa w naszym kraju, glownie przed belzebubem i upadla dziewica, cora szatana hahaha tak dzis posel cymanski sie wypowiedzial. nie lubie pisiorow ale gowno to ma wspolnego z Lechia i nie ma co wpieprzac tego do kazdego tematu :]
7 czerwca 2007, 20:00 / czwartek
Oliviak- zaraz zostaniesz zrównany z błotem. Ja do Adamowicza mam wstręt od poczatku, ale na tym forum, nie wolno o tym pisać ;-)))))

Szkoda, że BA nie budują w Sopocie, na końcu Molo. Wtedy pomysł "el presidento" mógłby wypalić. Ba, wtedy to nawet można by zaprosić reprezentację Szwecji i Finlandii, oraz AIK i Djurgarden ;-)))))
7 czerwca 2007, 20:19 / czwartek
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
Powyższy przykład Valencji pokazuje główny stadion w centrum a boiska treningowe poza miastem. Dla mnie Lechia to T29 i tu powinna iść kasa na totalną modernizację stadionu i okolic . Zapomnieć o wspólnym stadionie. Kogoś pojebało i nie kuma co to tradycje. Powiem więcej , miejsce Arki na Ejsmonda.
Lechia to T29 !!!!!!!!
7 czerwca 2007, 20:19 / czwartek
Oliviak a gdzie ta Liga Mistrzow co Kurski obiecywal...
7 czerwca 2007, 20:22 / czwartek
Hahaha i jak sie teraz czujecie, Wy wszyscy ktorzy bijecie brawo Adamowiczowi, kiedy spiker podaje jego nazwisko na meczach Lechii? Bo nie wiem czy macie swiadomosc, ale tym pomyslem pan prezydent naplul Wam w twarz ! Nigdy go nie lubilem i nigdy nie oddawalem na niego glosu w wyborach, ale nie spodziewalem sie ze ten gosc moze wpasc na tak absurdalny pomysl. Mysle ze na nastepnym meczu Lechijki, ten czlowiek powinien przed pierwszym gwizdkiem wziac mikrofon od spikera i po prostu przeprosic kibicow Gdanskiej Lechii, moze wtedy chociaz odrobine zatrze zle wrazenie ktore zrobil podajac swoj genialny pomysl.
7 czerwca 2007, 20:32 / czwartek
Jeśli już mamy dzielić stadion to proponował bym aby na BA grała Lechia i Gedania....

Kiedyś była mowa że Stowarzyszenie domagało się chyba aby krzesełka na stadionie były biało-zielone, według mnie w dużej mierze to się przyda!!
7 czerwca 2007, 20:32 / czwartek
Najbardziej wk*rwia mnie w tym wszystkim, to ze NIKT z rzadzacych Gdanskiem, zdaje sie, nie mysli o tym "co dalej". Kazdy byl pewnie gotow "wypiac d*pe", byle tylko Euro zostalo przyznane nam (Gdanskowi). No i mamy Euro, ale CO DALEJ?! W Letnicy juz powinno furczec, a niebo powinny spowijac tumany kurzu (w ogole te dzialki pod budowe BA juz wszystkie wykupili?). Nie tak dawno w tv byl program zwiazany z organizacja Euro w Polsce. Mowili w nim, ze Niemcy wybudowali, bodajze, Allianz Arena (nota bene ksztaltem podobna do projektu BA) w 2 lata (chcieli nas tym uspokoic?). Wszystko pieknie, ale gdzie my pasujemy do Niemcow pod wzgledem infrastruktury i budowy stadionow. Jezeli ktos mysli, ze zdazymy z budowa takiego stadionu w 2 lata, to widocznie nic zlego w zyciu go nie spotkalo;)

Jestem za organizacja Euro w Gdansku, jak najbardziej. Ale gdyby, to bylo robione z glowa. Niestety na to juz za pozno. Na chwile obecna wiemy tylko jak ma wygladac stadion (serce calego przedsiewziecia) i gdzie ma stanac. O calej infrastrukturze zwiazanej z dojazdem na stadion, o bazie treningowej, o przyjmowaniu kilkunastu tysiecy kibicow z innych krajow tez uslyszelismy tylko tyle, ze to wszystko "ma byc". Zadnych konkretow, NIC z ww. nie ma, a czasu coraz mniej.

Co do Adamowicza, to jego pewnie i tak niebardzo, to obchodzi. W 2010 konczy sie kadencja, na nastepna pewnie nie zostanie wybrany, zostawi wszystko tak, jak to bedzie wtedy wygladalo i kto inny bedzie musial sie z tym bawic. "Zasluzony dla Lechii" zostanie zapamietany jako ten, za ktorego rzadow zostala nam przyznana organizacja Euro 2012, a BA (jesli w ogole dojdzie do jej budowy:D):
- wersja 1, optymistyczna, bo uwzgledniajaca powstanie stadionu - po rozegraniu na niej kilku meczy mistrzostw Europy, "zgnije" sobie spokojnie jak stadion X-lecia...
- wersja 2, prawdopodobna - w Letnicy bedzie nas straszyl betonowy szkielet niedokonczonego snu o Euro 2012
Jednak, wg mnie, najbardziej bliska realizacji jest wersja 3 - pusty plac i pomnik upamietniajacy, pogrzebana jeszcze przed narodzinami, Baltic Arene.
7 czerwca 2007, 20:49 / czwartek
ret- "Mowili w nim, ze Niemcy wybudowali, bodajze, Allianz Arena (nota bene ksztaltem podobna do projektu BA) w 2 lata (chcieli nas tym uspokoic?)."

Przecież ta nasza BA, to nic innego jak kopia AA. Tylko graficy komputerowi zrobili ładny dach z bursztynu i zmniejszyli pojemność o połowę. Jeszcze nikt nie widział prawdziwego projektu, bo go po prostu nie ma ;-)))

Prawda jest taka, że listek wrzucił nas na minę z tym euro2012. Każdy krzyczał że chce, że damy radę, ale tak naprawdę nikt nie wierzył, że to dostaniemy. Za dwa lata będzie wstyd, jak UEFA zabierze nam organizację tej imprezy.
7 czerwca 2007, 23:30 / czwartek
Myslalem Zeto,ze w tej sprawie patrzysz bardziej optymistycznie.
Co do pomyslu tego pana nie chce sie wypowiadac,bo juz wczesniej
pisalem,co sadze o politykach.
8 czerwca 2007, 00:43 / piątek
a gowno prawda werja prawdziwa bedzie taka ze Adamowicz jest neizlym prezydentem dla miasta Gdanska i niech zostanie w trojmiescie tak jak jest SZCZUREK KARNOWSKI ADAMOWICZ tak naprawde budowa stadionu w 2,5 roku spokojnie wystaczy teraz najgrosze jest przejscie tej pierdolonej biurokracji i wykupienia dzialek badzmy dobren mysli damy rade
8 czerwca 2007, 07:38 / piątek
Spoko, spoko.
Niedawno przejeżdżałem koło Letniewa i prace już trwają!
Podobnie jak na placu hali na granicy Gdańska z Sopotem.
8 czerwca 2007, 09:42 / piątek
ULG chyba przesadziłeś porównując Adamowicza do Szczurka. Taki zły to on nie jest. U śledzi już od rok roku siedzi prokurator. Już niedługo prasa będzie miała ostrą pożywkę. W Gdańsku jeszcze takich problemów nie ma.
8 czerwca 2007, 09:48 / piątek
Jak on to pokombinowal....Przeciez jak arka miala by jezdzic do Letniwa to ilu by nie wrocilo strach pomyslec i czesc z nich wystapila by naprawdopodobniej w programie "ktokolwiek widzial ktokolwiek wie".poza tym musieliby by siedziec na bialo-zielonych krzeselkach bo slyszalem ze byl taki pomysl.nie wspominajac juz o kosztach zabezpieczen meczu z gdyni az po Letniwo:-)).sa chetne miasta do budowy lub modernizacji swoich oddajmy im to wyremontujmy NASZ UKOCHANY na T29 i wszyscy bede mieli problem z banki ale nie chcemy znosic takiego ponizenia ze srtony Adamowicza.A Kurski brawa za Energie i tyle
8 czerwca 2007, 10:49 / piątek
Adamowicz ośmiesza takimi propozycjami Lechię i cały Gdańsk. Nie wiem jak on wpadł na taki pomysł, ale czasami na pewne tematy ten "sympatyk sportu" się nie powinien wypowiadać, albo chociaz niech konsultuje z Turnowieckim.
9 czerwca 2007, 01:58 / sobota
za dwa lata to Zeto bedziesz się wstydził tego co teraz piszesz...Polska tej szansy nie zmarnuje!
9 czerwca 2007, 10:33 / sobota
"Łaska kibica na pstrym koniu jeździ". Dalej obrzucać błotem Adamowicza, a co? Róbcie dalej krecią robotę Kurskiemu, widocznie co niektórym dolega poważna amnezja i nie pamiętają co ten hipokryta powracający w glorii chwały na T29 zrobił dotychczas dla biało-zielonych.
9 czerwca 2007, 11:57 / sobota
mino- a co zrobił odchodzący w niesławie Adamowicz ?????
9 czerwca 2007, 21:24 / sobota
Ret - wyobraź sobie że ten sam Adamowicz był totalnie wyśmiewany przez zwolenników Kurskiego i PiSu za staranie się o organizację Euro 2012

Oliviak - prezydent miasta jest prezydentem wszystkich mieszkańców, wszystkich klubów, wszystkich przedsiebiorców itp itd
9 czerwca 2007, 21:27 / sobota
Zeto - mów za siebie
9 czerwca 2007, 22:03 / sobota
Widze, ze Kacze Pioro nie dostal odpowiedzi, wiec ja napisze - postawil grajaca fontanne na Olowiance i wybudowal/uje przystan dla jachtow, ktore przeciez wala do nas "drzwiami i oknami", a kolejka oczekujacych siega, az po Bornholm;)

Kongo, nie wiem do czego odnosi sie to, ze Adamowicz byl wysmiewany za staranie sie o organizacje Euro. Jesli do tego, ze zamknal im usta tym, iz Euro zostalo nam przyznane, to... argument nietrafiony. Na razie, Gdansk ma mistrzostwa na papierze, a podparte to wszystko jest, tylko i wylacznie, projektem stadionu oraz szumnymi zapowiedziami. Jesli wg Ciebie, Adamowicz odniosl tym sukces, a Kurski i Ci, ktorzy go "wysmiewali" moga mu teraz "czyscic buty", to... nie mam wiecej pytan;)

p.s. Zapomnialbym - naszemu prezydentowi zawdzieczamy rowniez kilometry sciezek rowerowych:D
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.507