Gdańsk: wtorek, 19 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Kto manipuluje kibicami?

strona 1/2

8 czerwca 2007, 14:57 / piątek
W dzisiejszym "Dzienniku Bałtyckim", ukazał się list otwarty kibiców Lechii do prezydenta Adamowicza. W liście pisanym w imieniu tysięcy gdańszczan-kibiców Lechii można przeczytać krótką ocenę występów biało-zielonych w kończącym się sezonie, a także ...wezwanie Zarządu OSP do odejścia.
Kibice chwalą politykę miasta wobec klubu i wyrażają przekonanie, że tylko pan Adamowicz jest w stanie zmienić obecną sytuacje w Lechii i zapewnić temu zasłużonemu klubowi lepszą przyszłość. Kibice proszą o pomoc w stworzeniu spółki akcyjnej, w której głównym akcjonariuszem będzie Miasto Gdańsk.

Czy ktoś cos wie na temat tego listu?

Z tego co sie dowiedziałem, nikt z kibiców, kto mógłby napisac takie pismo nie przyznaje sie do tego, nikt też nie ma pojęcia kto jest autorem. W redakcji redaktor, który opublikował tekst, Waldemar Gabis tez nie potrafi odpowiedzieć od kogo otrymał list.
Sprawę trzeba zbadać, bo ktoś pisze w imieniu tysięcy gdańszczan-kibiców Lechii.
Troche to niepokojące skoro nikt z kibiców o tym nie wie.
Wnioski narzucaja się same, ktos chce nami manipulować.
Pismo prawdopodobnie powstało w jakims gabinecie politycznym i po jego treści łatwo domyślić się kto za tym stoi.
Stowarzyszenie "Lechiści" juz zaczęło badać sprawę.
Każdy kto może jakoś pomóc proszony jest o kontakt: info@lechia.org.pl
8 czerwca 2007, 15:05 / piątek
Waldemar Gabis- to śledź i na mecze Lechii nie przychodzi wogóle. W dupie ma też to wszystko, co się dzieje z Naszym Klubem. Tak więc moim zdaniem, jedynie podpisał się pod artykułem, napisanym przez .........
....tego samego durnia, co kilka tygodni temu, rzekomo podsłuchał rozmowę piłkarza z kibicem.

Kto jest tym durniem ??? Odpowiedź nasuwa się sama, bo tylko jeden dziennikarzyna z dziennika bandyckiego pojawia się na T29.
8 czerwca 2007, 15:18 / piątek
To bardzo ciekawe, że można wysłać do Dziennika Bałtyckiego anonima i zaraz zostanie on opublikowany. Coś mi się wydaje, że ów dziennikarz coś kręci.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
8 czerwca 2007, 15:19 / piątek
czee Matti-Kocurr, daj link, bo nie chcę wydawac kasy na DB.
pozdro
el
8 czerwca 2007, 15:26 / piątek
Przecież to jasne, że to Stankiewicz, idiota jakich mało raz pisze o LECHII dobrze,a jak coś mu odbije to wypisuje rzeczy nie z tej ziemi. Albo we dwóch się dobrali i napisali te bzdury, bo nie mieli czego już w tym biednym szmatławcu umieścić.
8 czerwca 2007, 15:33 / piątek
Moze to Adamowicz, sam do siebie, napisal taki list? ;)

"(...)Kibice chwalą politykę miasta wobec klubu i wyrażają przekonanie, że TYLKO pan Adamowicz jest w stanie zmienić obecną sytuacje w Lechii(...)" - zwlaszcza ten fragment moze to sugerowac ;)

Powstaje jeszcze pytanie - jaka sytuacje? Chyba nie ma tragedii? Lechia od dawien dawna nie zajela takiego wysokiego miejsca i gdyby nie zapowiedzi o awansie, afery, skutkujace tym, ze 4 druzyny awansuja do OE, wszyscy byliby szczesliwi. Ktos sie nie wysilil nad tym listem.

Pomijam fakt, ze ktos smial uzyc "imienia" tysiecy kibicow, bo za to powinien zawisnac "do gory kolami", na plocie.
8 czerwca 2007, 15:43 / piątek
No jo... Znaczy, że mamy do czynienia z tzw. czyszczeniem przedpola... Ciekawienko...
8 czerwca 2007, 15:59 / piątek
Ciekawe co na to zarząd, jeszcze nie tak dawno wierzyli dziennikarzynie jak matce, a teraz nóż w plecy.....
8 czerwca 2007, 16:14 / piątek
Zeto, w kogoś ma ta akcja palnąć. Nie w kibiców - no bo niby jak... - to pewnie w...
8 czerwca 2007, 16:52 / piątek
DB nie musi ujawniac ani tlumaczyc tak naprawde zrodla pochodzenia listu... i w takim wypadku moga powiedziec co chca odnosnie zrodla...
kazdy szanujacy sie dziennikarz MA OBOWIAZEK sprawdzic w kilku wiarygodnych zrodlach autentycznosc takiego listu i czy naprawde jest to zdanie tysiecy kibicow LG !!!!!!

to jest skandal i takim czyms to prokurator sie powinien zajac bo to niby nasze zdanie jest w tym liscie !

wbijalem zawsze za przeproszeniem lache w DB [ nie kupowalem itd] ale od teraz gaardze ta gazeta w 500%
szmatlawce typu fakt takie artykuly moga sobie pisac ale nie gazeta tego formatu[ co by nie mowic najwieksza i w sumie jedyna gazeta regionu]

pozdrawiam !
8 czerwca 2007, 16:59 / piątek
uważam ze stowarzyszenie biało zielonych powinno sie ustosunkować do tego i na łamach ,miedzy innymi Lechia .gda.pl wydać oświadczenie.Jestem tez kibicem Lechijki ,i uważam ze atakowanie zarządu osp jest nie fer
8 czerwca 2007, 17:01 / piątek
zarzadac sprostowania
wydac oswiadczenie i wyslac do db ;]
8 czerwca 2007, 17:39 / piątek
To dla tych ktorzy nie znaja jeszcze tresci tego pseudo-oswiadczenia:odnośnik .Jednym slowem ZENADA!!! Matad licze, ze Stowarzyszenie zajmie sie tym.
8 czerwca 2007, 17:46 / piątek
eljot- przecież wyraźnie widać, kogo atakują.

A co do szmatławości dziennikarzy, który to zamieścił- w tekście trzy razy występuje (...), a z tego co pamiętam z Polskiego, znaczy to tyle, że ktoś sobie conieco wyciął. Więc po co pseudogazeciarze umieszczają tekst, który dobrowolnie sobie skracają.

Gazeciarze ch** wam w twarze!!!!!
8 czerwca 2007, 17:53 / piątek
Ja nie wyslalem !

Tak na powaznie,to znowu jakas POMROCZNOSC JASNA ?

W ostatnim czasie co raz wiecej DURNI pojawia sie na horyzacie twierdzac,ze
nic nie pamietaja,kiedy?skad?dlaczego?

To,ze wpolityce dzieje sie cyrk,to akurat rozumiem,ale jesli dotyczy Lechii i NAS,
to juz jest naprawde kurwa przegiecie !

JEBANI DZIENNIKARZE I JEBANI POLITYCY !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
8 czerwca 2007, 17:55 / piątek
No zesz k*rwa mac! Stowarzyszenie, Zarzad, a na koniec kibice powinni zajac sie tym baranem, ktory to sklecil!
"Z wyrazami szacunku Kibice Lechii Gdansk"? Nie chcialbym sie odlac na to "oswiadczenie".
"Zajecie 5-ego miejsca, przez Lechie, w rozgrywkach II ligi oceniamy jako porazke, zeby nie powiedziec KLESKE(...)" (?) - chyba zaden KIBIC nie ma takiego zdania.
"Wzywamy ten zarzad do odejscia!" - wzywajcie:D

ZA JAJA, "do gory kolami" i na plot!!!
8 czerwca 2007, 17:57 / piątek
to oni kurwa nie widzieli kto przynosi list ? ja juz dawno zrezygnowalem z gazet jak kupie to kupie fakt przynajmniej mam dobry komiks i dawke smiechu za zlotowke
8 czerwca 2007, 18:01 / piątek
W krytyce, zwłaszcza konstruktywnej nie ma nic złego. Ale tutaj, jakieś chujce obcierają sobie nami gębę i próbują zrobić zmiany jadąc na naszych plecach!!!!!!

Jeśli jakiś przygłupi dziennikarz chce zmian w Lechii, niech napiszę to w gazecie i podpisze się WŁASNYM NAZWISKIEM!!!!!! Druga sprawa, że pan perzydent nie powinien sam do siebie listów pisać. Jeśli jednak cierpi na samotność, niech listy wysyła pocztą, a nie przez jedną, wybraną bandycką gazetę.
8 czerwca 2007, 18:07 / piątek
Ja pierdole szkoda słów na takie badziewia. Kto wzywa zarząd do odejścia ??? Bo napewno nie My !!! Jeśli ten ktoś ma jakiś honor i odwagę niech ogłosi jakąs konferencję lub sporstowanie i szeprosi tych wszystkich kibiców. A na koniec niech na przyszły sezon wyjdzie na środek murawy, żeby dostał dobrą porcję "braw" :):)
Żeby ktos wycierał sobie gębę Nami. Mam nadzieje, że Nasze Stowarzyszenie oraz zarząd zadziałają i nie posłuchają i wbiją lache w to stwierdzenie "... wzywamy do odejsca... " Dziennik Bałtycki umyj dupe i cycki !!
8 czerwca 2007, 18:25 / piątek
No dobra Panowie. Sprawa jest prosta: Adamowicz i jego otoczenie chce przejąć władze w OSP, czyli w Lechii! Zarząd jest be i te pe. Oczywiście dzieje się to wszystko pod sztandarami "wiernych kibiców LG"! Jakich? Nie wiadomo...
Tonacja tekstu jest iście z czasów komuny... To co, nie możecie panowie z miasta pogadać z tymi z Zarządu? Musicie posówać się do syfu pt.: "To mu kibice LG"?! Żenada...
A może - po prostu - Lechia jest już tego rodzaju kąskiem, który musicie połknąć? Po mojemu tak...
Chcecie przejąć w Lechii WŁADZE i tyle!!!
HWWD!
8 czerwca 2007, 18:33 / piątek
ja podejrzewam że to jakaś walka polityczna i ukrytym autorem listu może być pan Kurski,lecz tego się pewnie nie dowiemy.... Ktoś chce zmian aby obsadzić swoje "gęby" na stołkach w zarządzie i postawić Adamowicza pod "ścianą",i ewentualnie wykazać jak to pan Adamowicz jest "nieudolny". A pan Kurski,załatwił sponsora,jaki to on jest oddany Lechii,tylko nie może się do końca zdecydować,Wieżyca czy Lechia.... Panie Kurski ja napewno nie oddam głosu na PiS choćby i 3 mln w przyszłym sezonie pan załatwił bo pewnie czym bliżej wyborów to i pana osiągnięcia sponsorskie będą bardziej spektakularne i Energa da więcej...
8 czerwca 2007, 18:51 / piątek
szczesciarz1972- widać że myślisz tak, jak gazeta napisze.

Gdyby Kurski chciał objąć władzę w Lechii (może i chce), nie wzywałby do tego Pawła A., tylko sam by to zrobił. Wystarczyłoby podpuścić Energę, aby ta domagała się członkowstwa w Zarządzie. List ten napisał jakiś mały człowieczek, który groszem nie śmierdzi, a i znajomości ma niewiele. Chiciałby coś zrobić, podpisując się innym nazwiskiem.
8 czerwca 2007, 18:51 / piątek
He he wiedziałem że ktoś znowu wyskoczy że to sprawa Kurskiego
Beka jak ch.....:))))))
8 czerwca 2007, 19:00 / piątek
Szczesciarz1972, podejrzewac o wystosowanie tego oswiadczenia to my mozemy nawet samego Pana Boga. Z ta roznica, ze Ci, ktorzy podejrzewaja Adamowicza, robia to z przymruzeniem oka (ja na pewno, bo mam nadzieje, ze jednak nie jest, az tak "skretynialy"). Natomiast Ty, o Kurskim piszesz z pelna "premedytacja" (przynajmniej tak to odebralem). Juz kilka razy bylo pisane - mozna, jednego czy drugiego, nie lubic za "politykowanie", ale nie wp*erdalajmy sie w ich poglady, kiedy chodzi o dobro Lechii, czy dobre imie nas - kibicow, a w przypadku tego "oswiadczenia", bez watpienia, wlasnie o to sie rozchodzi.

Nawet, jezeli mialby to zrobic Kurski, to po co? Najbanalniejszy przyklad - stadion nalezy do miasta, w Gdansku rzadzi PO, Lechia gra na tym stadionie, "ludzie" Kurskiego w zarzadzie Lechii - takie zagranie ze strony Kurskiego nie wyszloby Lechii na dobre... a co by o nim nie mowic, to chyba zle dla naszego klubu nie chce.

p.s. Adamowicz, predzej czy pozniej, sam postawi sie "pod sciana", nikt nie bedzie musial go tam prowadzic... Ze jest "nieudolny", to widac nie od dzis.
8 czerwca 2007, 19:23 / piątek
Przed sezonem większość 5 miejsce przyjęłaby w ciemno.Przyznaje ze ja byłem jednym z krytykujących zarząd kiedy była ta piekielna seria 7 porażek ,ale ludzie !!! dzieki tym gościom z zarządu nie mamy długów , i mamy drugi budżed w drugiej lidze
A po przeczytaniu tego czegoś , to faktycznie zaczynam sie zastanawiać ,czy ktos nieprubuje przejąc władzy?? ale kto?
8 czerwca 2007, 19:42 / piątek
Nie osądzajmy ludzi bez dowodów !!!! Wkurza mnie jak ktoś pisze, że to Kurski, że to Stankiewicz, że to Adamowicz, czy Pan X, nie ma dowodów więc wstrzymajmy się z osądami. Fakt jest napewno jeden, DB coś takiego opublikował, czym udowodnił, że jest szmatławcem, proponuje DB podłączyć pod bojkot Lotosu, ja bynajmniej tego gówna nie kupie !!!!!!!!!!!!!!!!

z biało-zielonymi pozdrowieniami
8 czerwca 2007, 19:48 / piątek
Ale po co komu władza w Lechii po co?
8 czerwca 2007, 19:55 / piątek
zawsze ktos musi spierdolic mozolna i uczciwa prace kurwa zaczynalismy od a klasy a teraz znow sie walki odpierdalaja ja wierze dalej ze to jakis debil z dziennika baltyckiego sam napisal i opublikowal jako anonim czyms trzeba zapelnic gazete
8 czerwca 2007, 20:01 / piątek
lechiomoja

"Ale po co komu władza w Lechii po co?"

Moze po to, zeby zebrac zaslugi za awans? Jestesmy blisko, zeby go osiagnac (mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie nie odpuscimy), powoli zaczynaja sie znajdowac sponsorzy... Jak nie awansujemy w przyszlym roku, to awansujemy za 2 lata itd., do wyborow bedzie coraz blizej (zakladajac oczywiscie, ze "oswiadczenie" ma polityczny podtekst), a kilka(nascie?) tysiecy glosow piechota nie chodzi ;)
8 czerwca 2007, 21:24 / piątek
lechiomoja
Ale po co komu władza w Lechii po co?

Możliwości są dwie. Albo naprawdę w Lechii źle się dzieje, i ktoś kto jest blisko tego, o tym wie i w ten prosty sposób próbuje zwrócić na to uwagę.'

Druga możliwość jest taka, że teraz Lechia jest dobrze poukładanym klubem. Umowa z Lotosem niedługo stanie się faktem (wbrew medialnym zaprzeczeniom), zostanie zawiązana SSA i w Lechii powstaną "ciepłe posadki dla wpierdalaczy czekoladek".

I już masz odpowiedź na swoje pytanie.
8 czerwca 2007, 22:40 / piątek
I jak to mówią: huj!!!
ps. Dobranoc Zeto ;)
8 czerwca 2007, 22:42 / piątek
Zeto nie sądzisz ze gdyby cos sie działo zle w klubie ,to jednak były by tego oznaki????
A jeżeli chodzi o drugą wersje ,to by znaczyło ze jakąś grupa powiązana z ratuszem ma wpływ na gazety???
8 czerwca 2007, 22:50 / piątek
kiełbasa- ja nic nie sądzę. To są dwie hipotezy. Która jest prawdziwa, prędzej czy później się dowiemy.

A teraz tak jak pisze eljot. Dobranoc
8 czerwca 2007, 23:33 / piątek
Ciotki wyczuly ,ze Lechia to powazny kapital w postaci ELEKTORATU...
Z bokowca wbija sie KURSKI .Trzeba wyczyscic przedpole,bo juz chlopina niezle zamieszal BANIECZKA .Ile sie natrudzilismy na Radzie Miasta,zeby pomyslu PIS nie zaakceptowac (dotyczacego bezposredniego zwrotu do RAFINERII)
OJ KUR...... ADAS TY CHYBA CHCESZ SKONCZYC W MERCEDESIE JEDNOKOLOWYM JAK TWOI POPRZEDNICY!!!!!!!
MYSLALEM ZE TYLKO W WYBORCZEJ MOGA SIE TAKIE JAJA DZIAC.......!!!!!!!!
8 czerwca 2007, 23:41 / piątek
mysle ze warto poswiecic temu frajerowi spekulantowi adamowiczowi osobny watek. zalozyc temat np "aDAMOWICZ Lechia tOBIE NIE dziekuje" ja nawet za pamietnych czasow sp. Dufka tworcy flagi wiemy jakiej bylem any temu po-wcowi zlodziejowi, nie glosowalem tez na formele ofc.
8 czerwca 2007, 23:48 / piątek
kto manipuluje kibicami ? ?

a ktoś manipuluje ? ?

ktoś się podpisał kibice - Lechii Gdańsk i wszyscy się nad tym spuszczają,
ale może by tak zarzucił ktos tu treścią tego artykułu,

chętnie się z nim zgodzę lub nie,

Matad -napisałes: z tego co się dowiedziałem nikt z kibiców kto mógłby napisac takie pismo nie przyznaje się . .

znaczy pytałes kazdego kibica Lechii ? ?
przeciez tak mógł się podpisać każdych nawet kilka osób które kibicami Lechii się czują
jest sprawą odrębną na ile sa reprezentatywni a na ile na przykład wiedza co w trawie piszczy - ale . . . . tak mogło sie podpisać kazdych kilku kibiców Lechii

mnie bardziej od reprezentatywności interesuje zawartość, przesłanie tego listu, nie znam go niestety więc niech ktoś to do diaska wklei

ps. co do manipulacji - przypominam chociazby petycje kibiców w sprawie losów toru lekkoatletycznego, że poprzestanę na jednym z jaskrawszych, zaskakuje nieco takie brzmienie tematu
9 czerwca 2007, 00:09 / sobota
Verde-przeciez wkleilem te pseudo-oswiadczenie parenascie postow wyzej.Ale dla dobra sprawy prosze cie bardzo odnośnik
9 czerwca 2007, 00:30 / sobota
przepraszam za gapiostwo,
dziękuję
9 czerwca 2007, 00:35 / sobota
hhyheh, jednak nie kilku, w imieniu wielu tysięcy
ciekawe czy to strzał na wiwat czy coś jest na rzeczy :)
9 czerwca 2007, 01:15 / sobota
Panowie spokojnie, nie ma co sie stresowac! Ktos sprawdza nasza czujnosc i nic wiecej. Nikt by sobie nie pozwolil na taki krok, bo wie czym by to smierdzialo! Pozdrowienia dla Bialo Zielonych Braci!!! Tylko Lechia!!!
9 czerwca 2007, 08:36 / sobota
To co ruszamy na DB? Niech zobaczą zdanie tysięcy Kibiców Lechii!
9 czerwca 2007, 10:45 / sobota
"Łaska kibica na pstrym koniu jeździ". Ciekawe jaki cel miałby prezydent w próbie odsunięcia swojego kolegi i współpracownika M.Turnowieckiego? Ludzie, nie dajcie sie podpuścić, ta cała sprawa z daleka cuchnie Jacusiem K. i jego starymi metodami. To że mistrz destrukcji rzucił jakiś ostatni ochłap, na ktory zrzucili się jego partyjni kumple ze stołków państwowej Energii, wcale nie oznacza, ze gościu ten cokolwiek chce dla biało-zielonych zrobić. Kurski i Lechia - jakoś nie widzę tutaj związku, a ewentualna współpraca przyniesie więcej strat niz korzyści.
9 czerwca 2007, 11:55 / sobota
mino- i tu się brachu mylisz, bo to nie Kurski, a Gosiewski stoi za tym listem. Mały Generał uroił sobie w swoim pustym łbie, że teraz będzie Prezesem Klubu. Ponieważ Włoszczowa nie ma tradycji piłkarskich, a w Koronie nikt go nie lubi, upatrzył sobie Lechię.

Jedną z pierwszych inwestycji po objęciu władzy w Lechii przez Edgara G., będzie przebudowa stacji kolejowej Gdańsk- Stocznia na nowoczesne lotnisko. Po przebudowie lotnisko przyjmie nazwę "Lotnisko Lechia Gdańsk- im. Edgara Gosiewskiego".
Potem z lotniska na stadion będzie prowadzić Aleja Gwiazd, w której wszystkie gwiazdy będą należeć do Edgara.

:-)
9 czerwca 2007, 12:10 / sobota
Ja pierdole ! To mi przypomina jak zywo sytuacje z serialu "Alternatywy 4" kiedy to lokatorzy odwiedzili prezesa spoldzielni z petycja wyrzucenia na pysk Anioła Stanisława, a na to pan prezes przedstawil im list pochwalny podpisany ich imieniem. No po prostu stare, dobre, socjalistyczne metody wracaja do lask. Mysle ze Stowarzyszenie, ktore na prawde reprezentuje kibicow Lechii powinno jak najszybciej sprostowac ten paszkwil, a ten pismak ktory to wysmazyl powinien przeprosic publicznie.
9 czerwca 2007, 13:07 / sobota
To jakaś horrendalna mistyfikacja ;)

List to jeszcze rozumiem że sobie ktoś nasmarował w wolnej chwili, choć bezczelnie autor twierdzi, że stoją za nim tysiące kibiców.

Nie rozumiem natomiast co robi Dziennik Bałtycki! Wydrukowanie takiego gówna i zasłanianie autora to jakiś absurd! W Waszym zasranym interesie jest ujawnienie źródła - inaczej zaczynacie działać na maksa na swoją niekorzyść...
CZy ktoś tam myśli w tej gazecie? Przestaną Was kupować te resztki kibiców, co czasami jeszcze po to sięgały.

Dochodzę do wniosku, że Pałucha z GW to szczyty profesjonalizmu przy tych pajacach z DB. Dramat.
9 czerwca 2007, 13:18 / sobota
Osobiscie wydaje mi sie ze moze to byc postac jacka kurskiego... Chlopak zorientowal sie jak go 3/4 stadionu lubi mimo paru akcji pod publiczke ze sponsorami i moze myslenie komunistyczne w stylu ze jak przejmie wladze to kibice nie beda mieli wyjscia jak tylko go pokochac zaczelo dzialac... a co do opinii w/w odnosnie przejmowania wladzy przez adamowicza to mysle ze to bzdura gdyz w koncu jego ludzie sa wysoko w LG!
Generalnie wypadaloby zweryfikowac te bzdury w db... ewentualnie wyslac sprostowanie!

Pozdrawiam
9 czerwca 2007, 13:18 / sobota
W polityce nie ma przyjaźni...
Ale można na własny użytek sądzić inaczej.
9 czerwca 2007, 13:23 / sobota
A inna inszość, to ta, że Lesia ma wyjątkowe "szczęście" do wszelakiej maści podpinaczy, geszefciarzy etc. A my - być może - jesteśmy świadkami ciągnięcia sukna w swoją stronę. Ot i proza życia ;)
9 czerwca 2007, 16:43 / sobota
A ja sie zastanawiam ,czy to ma cos wspólnego z ta sondą w sprawie energja Lechia gdańsk?
9 czerwca 2007, 20:50 / sobota
Matad - idź sobie robić politykę i wazeliniarstwo Kurskiemu gdzie indziej.

Dla mnie ten list (z DB) jest żałosny, bo dla mnie ten "odzew kibiców Lechii" jak i poprzedni jest jedną wielką ściemą.

Natomiast śmieszą mnie spekulacje nt autora tych listów. Adamowicz miałby przejmować Lechię - tylko po co? Prezes Turnowiecki wg mojego pojęcia jest z nadania miasta.

MIAŁBY PRZEJĄĆ LECHIĘ GDZIE MA "SWOJEGO" PREZESA??? :))))

Politycy precz od Lechii. Pozdrowienia dla Kurskiego, takiego parcia na mikrofon jak w jego wykonaniu podczas meczu z Ruchem dawno nie widziałem i nie słyszałem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.371