Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

'Energa' Lechia Gdańsk ?

strona 1/2

9 czerwca 2007, 13:11 / sobota
Jak wiadomo, na stronie pojawiła się sonda? Co u tym myślicie ? Wypowiadać się ;)
9 czerwca 2007, 13:17 / sobota
LECHIA GDAŃSK zawsze tak było i tak ma być

żadnych zmian !!
9 czerwca 2007, 13:21 / sobota
Jak to sonda? A nad czym tu deliberować?

Nie ma takiej kasy, za jaką można coś dokleić do nazwy!
9 czerwca 2007, 13:22 / sobota
Zostawić nazwę taką jaka jest, żadnych doklejeń. LECHIA GDAŃSK to LECHIA GDAŃSK, zawsze i wszędzie.
9 czerwca 2007, 13:25 / sobota
A ja myślę że wcale nie brzmi aż tak źle. Mało tego. Kibice i tak beda mówic Lechia. Slowo Energa w ogóle by dla nas nie istnialo, a kasy dawaliby bardzo dużo.
9 czerwca 2007, 13:28 / sobota
Lechia to Lechia i tej świętości niech nikt nie szarga!
A Wojtek ta laska to chyba nieprzypadkowa co? Za ile sprzedaż świętość, za ile zrobisz laske?
9 czerwca 2007, 13:38 / sobota
co za debile glosuja inaczej niz opcja NIE ZA ZADNE PIENIADZE kurwa siemens daje kilkadziesiat milionow uero podobnie jak AIG Bank a nikt nawet nie mysli by Real sie nazywam inaczej albo Manchester

NIE NIE NIE ja mowie nie
9 czerwca 2007, 13:46 / sobota
A może zamiast do nazwy klubu, niech energa wpierniczy się do nazwisk działaczy, trenerów i zawodników. wtedy relacja z meczu będzie bardzo ciekawa, a enerdze będzie głośno:

Po indywidualnej akcji Macieja Energii Karkowskiego i podaniu w pole karne, do piłki dopada Piotr Energa Cetnarowicz i strzela bramkę. Trener Lechii Tomasz Energa Borkowski z zachwytu wyskoczył w górę z radości.
Po meczu uszczęśliwiony dyrektor klubu, Błażej Energa Jenek, nie krył swojego szczęścia.

:-))
9 czerwca 2007, 14:00 / sobota
To dali "bańke" a czują się jak sponsor na miare zachodnich klubów :-))))) Mysłe że większośc będzie za opcją,że tylko Lechia Gdańsk,niech wstawią sobie reklamy na stadionie a nazwa powinna pozostać LECHIA GDAŃSK!!!!
9 czerwca 2007, 14:19 / sobota
Mohort_LG - gdyby z nazwy naszego klubu miałoby uciec słowo Lechia, za nic bym nie chciał nawet miliarda euro od Energi. Jednak ma być Energa Lechia Gdańsk. My kibice będziemy mówić dalej Lechia i nikt nam tego nie zabroni. Trzeba myśleć logicznie - bierzemy mnóstwo kasy od Energi , a wcale nie musimy mówić na nasz klub Energa Lechia Gdańsk , tylko Lechia Gdańsk.

PS Słowo laska dotyczy mojego nazwiska, więc nie wrzucaj mi jak nie wiesz o co chodzi.
9 czerwca 2007, 14:23 / sobota
A co to Energa? Tylko dlatego, ze Kurski przyprowadził ich na łańcuchu to mają być odrazu alfą i omegą? Moze człon nazwiska p.Jacka wrzucić do nazwy? Jakoś równie idiotyczne pomysły nigdy rozważane nie były, chociaż SNG dał tyle samo co Energa.
9 czerwca 2007, 14:31 / sobota
jedyna zmiana do zaakceptowania to Lechia SS Gdansk

prosze o zrobienie dodatkowej ankiety
9 czerwca 2007, 14:33 / sobota
Wojtek jeśli tobie nie przeszkadza CZŁON w nazwie naszej Lechii, to od dziś zmień nick na Energa_laska!!! Pomyśl logicznie. Energa sama z siebie nie będzie bardziej znana, niż jej rachunki. Dzięki Lechii każdy ich klient po otrzymaniu takiego kwitu nie powie- ale mnie kroją ci złodzieje. Tylko powie. A co tam, w końcu dają na Lechię
9 czerwca 2007, 14:48 / sobota
Wojtek Laska pojebalo Cie ?

Tylko :

Lechia Gdańsk
9 czerwca 2007, 15:11 / sobota
Juz to widze. Teraz "energa Lechia Gdansk" za rok "lotos energa Lechia Gdansk" za 2 lata "lotos energa prokom trefl stomil mcdonalds Lechia Gdansk". Wielka barcelona ma koszulki bez sponsora i nie ma w nazwie zadnego rowniez, ale co ja brcelone do Lechii porownuje, nawet nie godni nam stopy lizac.
9 czerwca 2007, 15:24 / sobota
Zostanę zapewne zaraz zjebany jak pies, ale... zastanówmy się...

Wielu poważnych sponsorów nie daruje sobie opcji doklejenia nazwy do nazwy klubu. I powiedzmy sobie szczerze, że wielu w ogóle nie bierze pod uwagę sponsoringu zespołu bez takiej możliwości.

Oczywiście, zgadzam się ze wszystkimi, że "Lechia Gdańsk" to klub, który ma tradycje i najwspanialszych w Polsce kibiców. Wielu też oczywiście stwierdzi, że woli, aby Lechia grała w II czy III lidze, ale była "Lechią Gdańsk", a nie "Energą Lechia Gdańsk". Rozumiem, tym bardziej, że każdy ma prawo do własnego zdania.

Wracając jednak do tematu. W Gdańsku, jak i w Polscce jako - Lechia - szukamy sponsora od kilku lat. Takiego, ani widu ani słychu, Lotos nas wydymał w dupę, aż... znalazła się Energa. Firma bogata, którą naprawdę interesuje sponsoring drużyn sportowych, czego dowodem Energa Czarni Słupsk, Energa Gedania Gdańsk oraz Energa Stoczniowiec Gdańsk. Fakt, nazwa klubu to nazwa klubu. Ale czy każą nam ją uciąć? Zmienić te dwa najważniejsze w życiu dla nas słowa (;D)? Nie! Oni chcą zarobić na nas, my chcemy zyskać na nich... Nikt nie da nam piędziedzy tak sobie, bo Lechia chce wejść do I ligi. Trzeba dać coś od siebie...

Kończąc, bo i tak już pewnie na forum jestem skończony (:P), Energa Lechia Gdańsk na TAK! Nie za milion, nie za dwa, nie za pięć. Za tyle, aby wymodernizować stadion (chociaż część kosztów), kupić dobrych zawodników, awansować do I ligi i spokojnie się utrzymać. W trakcie coraz lepszej współpracy budować zespół, który będzie w stanie powalczyć o pierwsze pięć miejsc ekstraklasy... Dać tyle, aby nie odchodzili zawodnicy, aby krzesełka się nie sypały... Czy ktoś będzie miał coś przeciwko Enerdze Lechii Gdańsk, która będzie podejmować Fenerbache albo Celtic w ramach Ligi Mistrzów czy Pucharu UEFA? Sądzę, że nie...

Reasumując: Nikt nie chce nam ukraść klubu! Nazwa sponsora na TAK!, ale za odpowiednie zyski... Oni chcą czegoś od nas, więc muszą dać coś od siebie...

Pozdrawiam i czekam na opinie... ;)
9 czerwca 2007, 15:32 / sobota
Jestem załamany. Głosuję w ankiecie na (rzeczy wydawać się moze oczywiste) TYLKO LECHIA GDAŃSK. Pojawiaja się wyniki sondarzu z których wynika, że (tylko) 65% myśli tak jak ja. Ludzie, koniec świata jest bliski.
9 czerwca 2007, 15:41 / sobota
LECHIA GDAŃSK !!! To jest nazwa klubu a niech np. Arka sobie ma tam Prokom lub Bóg wie co !!! Czy inne kluby w 1 lidze mają sponsorów w nazwie Legia, Wisła, Widzew, Lech Górnik Zabrze itp., itd., etc., ?? Pszepraszam ale niech sobie zrobią reklamy na stadionie jakieś wielkie bannery na mieście lub coś ale niech nazwę zostawią w spokoju !! A Ci co tak sądzą ich sprawa ale trochę mnie boli serce z tego powodu :(:( Zawsze byliśmy jednością i ankieta powinna być 100% na TYLKO LECHIA GDAŃSK. Wiem, że każdy ma swoje zdanie ale akurat w tej kwesti nie powinno byc inaczej. Wogóle ostatnio zauważyć się da, ze kibice coraz bardziej się dziela.JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ BIAŁO-ZIELONA RODZINA !!!!
9 czerwca 2007, 15:43 / sobota
Niestety zzz ja też sie załamałem.Kurwa co za czasy:/wszystko by sprzedali nawet swoją matkę
9 czerwca 2007, 15:43 / sobota
Tylko LECHIA Gdańsk. LECHIA była, jest i będzie. Tyle w tym temacie.
9 czerwca 2007, 15:49 / sobota
A tak w ogole pytanie jest tendencyjne:-) i te 25% to jakaś manipulacja.
9 czerwca 2007, 15:54 / sobota
Kurwa, o co tu chodzi.
Jakieś sondarze (sprawa jest tak oczywista, że nie warto dywagować), jakieś listy otwarte do Adamowicza.
Oj źle sie dzieje w Naszym mieście, kurwa źle.
9 czerwca 2007, 15:57 / sobota
Chyba PRowcy Energii robią nadgodziny, bo ten gwałtowny wzrost głosów za jest zadziwiający...
9 czerwca 2007, 16:10 / sobota
X-x-X
9 czerwca 2007, 15:24 / sobota

"Zostanę zapewne zaraz zjebany jak pies, ale..."

Tu sie z Toba zgodze;) Co do reszty to... brednie wypisujesz!

Wszyscy, ktorzy sa na "tak" odnosnie zmiany - czy slowo "tradycja" juz nic dla Was nie znaczy?

X-x-X pisze, ze nie za 1, 2, czy 5 mln, ale za wiecej. Niech dadza tyle, zeby nic nie chcieli od nazwy, a Ty chlopie zglos sie do Pani prezes - za zaoszczedzone pieniadze Energa uszyje dla Ciebie ciuchy ze swoim logo, moze jakis transparent Ci przysponsoruja i biegaj dookola boiska przez caly mecz... moze nawet, zeby nie ograniczac sie do reklamy w regionie, wyjazdy beda Ci fundowac za ta kase, ktora zaoszczedza na kupnie zmiany nazwy Lechii (bo tym wlasnie dla mnie jest sponsoring, ktory ingeruje w nazwe klubu).

Przyklady zmian nazw innych gdanskich, tudziez slupskiego klubu wynikaja z tego, ze tam Energa mogla sobie pozwolic na wp*erdolenie sie. Kibicow te kluby nie mialy zbyt wielu (na pewno mniej niz Lechia), zbyt dobrze tez im sie nie wiodlo... a Energa zaoferowala pomoc, stawiajac sprawe jasno - "mozemy Wam pomoc, ale zmieniacie nazwe". Czy Lechia musi na to pozwolic? Na pewno nie!

Zeby znalezc przyklady sponsoringu bez ingerencji w zmiane nazwy klubu nie trzeba szukac miedzy uznanymi swiatowymi "firmami". Nie mamy przeciez Wisly KOMPANIA PIWOWARSKA Krakow, nie mamy Legii ITI Warszawa itd. Mamy co prawda GKS BOT Belchatow, czy GROCLIN Dyskobolie Grodzisk Wlkp., ale czy sa to kluby zapisane glosnymi zgloskami w historii polskiej pilki noznej, a tym bardziej ich kibice? Nie wydaje mi sie. Widocznie sa tez "slabi", skoro nikt z ich zdaniem sie nie liczyl przy zmianie nazwy (bo watpie, aby wiekszosc z nich popierala pomysl ingerencji w nazwe ich klubow).

p.s. Zobaczycie ilu chetnych sponsorow znajdzie sie po awansie do OE. Wtedy tez kazdy bedzie mogl wcisnac swoja nazwe przed "LECHIA GDANSK"?
9 czerwca 2007, 16:16 / sobota
Panowie, co tu dużo gadać. Wolę Lechię w 5 lidze niż Energę Lechię w LM. SZCZERZE
9 czerwca 2007, 16:20 / sobota
Mam nadzieje, że ten dziwny sondaż (na zasadzie: czy sprzedaż swoją matke za A-100 zł, B-200, C- tylko jak zupa będzie za słona) nie ma być podkładką dla klubu pod jakieś dziwne manewry. A fakt, że tyle jest głosów za sprzedaniem się, świadczy ile ostatnimi czasy pojawiło się wynalazków i "sympatyków gier zespołowych" na Traugutta.

PEWNE RZECZY W ZYCIU NIE SĄ NA SPRZEDAŻ!
9 czerwca 2007, 17:07 / sobota
nigdy w zyciu Energa!!!takie zera kibicowskie jak stocznia czy Gedania moga sobie pozwolić na taki człon u nas to niemozliwe.
9 czerwca 2007, 17:20 / sobota
Co to za sonda, w której bez żadnego wysiłku byle "szprotka" może wziąć udział ???
Jeśli już mamy bawić się na poważnie to chyba troszkę na innych zasadach !!!

Stanowcze NIE dla sponsora w nazwie, choćby za mistrzostwo świata i okolic !!!!!!!
9 czerwca 2007, 17:32 / sobota
narazie 61% jest za Lechia Gdansk,mam nadzieje ze ta przewaga bedzie rosnac.
Wszyscy zdaja sobie sprawe ze sponsor chce byc na "tapecie",ale od tego sa koszolki,bandy reklamowe na okolo boiska,czy inne tam,nazwa to nazwa,a nie ze bedzie jak na koszu,albo sietce,ze ekipa sie nazywa tak,ze nie wiadomo kto to jest...albo jeszcze lepsze BOT Belchatow,to juz jest masakra.

pozdro z DO
9 czerwca 2007, 17:39 / sobota
Lechia Gdańsk to nie jest jakis tam napis na musztardzie.

tylko LECHIA GDAŃSK !!
9 czerwca 2007, 17:47 / sobota
za 1 mln zł chcą żeby w nazwie Klubu bylo to umieszczone ? Zdecydowanie za mało !!
Gdyby dawali 4-5 mln To bym sie zastanowił !! Jeszcze raz 1 mln to zdecydowanie za MAŁO!!

Tylko LECHIA GDAŃSK !!
9 czerwca 2007, 18:00 / sobota
Zeby znalezc przyklady sponsoringu bez ingerencji w zmiane nazwy klubu nie trzeba szukac miedzy uznanymi swiatowymi "firmami". Nie mamy przeciez Wisly KOMPANIA PIWOWARSKA Krakow, nie mamy Legii ITI Warszawa itd. Mamy co prawda GKS BOT Belchatow, czy GROCLIN Dyskobolie Grodzisk Wlkp., ale czy sa to kluby zapisane glosnymi zgloskami w historii polskiej pilki noznej, a tym bardziej ich kibice? Nie wydaje mi sie. Widocznie sa tez "slabi", skoro nikt z ich zdaniem sie nie liczyl przy zmianie nazwy (bo watpie, aby wiekszosc z nich popierala pomysl ingerencji w nazwe ich klubow).

Bo w Legii, Wiśle czy innym wielkim klubie, nikt sobie nie pozwoli aby klub nazywał się Legia CZŁON Warszawa, czy Wisła CZŁON Kraków. Tak samo mam nadzieję będzie w Gdańsku.
Co do BOT-u, czy Groclinu sytuacja jest trochę inna. Bełchatów zawsze był klubem przyzakładowym, a teraz jak powstał BOT najzwyczajniej w świecie wprowadził się do nazwy. Drzymała do Dyskoboli przyszedł jak ta była bodajeże w B klasie. Zainwestował własne pieniądze, zbudował klub, stadion więc i nazwę sobie zrobił. Podobie Energa i jej kibice, skoro pasuje wam zmiana nazwy napiszcie petycję do Energii, i zbudujcie silną Energę Gedanię, i na nią chodźcie na Puchar Uefa. Ja zostanę przy Lechii Gdańsk, nawet w B klasie.
9 czerwca 2007, 18:16 / sobota
W Trendelagu (region srodkowej Norwegii z glownym osrodkiem Tronheim) mamy swoj klub ( jest to moj drugi bliski klub po Lechii), ktory nazywa sie Rosenborg Ball Klub, historia tego klubu siega roku 1917, klub zdobyl 20 tytulow mistrza ligi norweskiej ( w Norwegii mistrzem kraju jest zdobywca pucharu ), z klubem tym identyfikuje sie caly region i na mecze sciagaja ludzie z calego regionu, a klub tez sie identyfikuje z regionem prawie kazda szkola ma miniboisko ze sztucznej trawy ufundowane przez RBK. Sila marketingowa tego klubu jest ogromna ( liga mistrzow 10 regularnych zesonow)dla tego na koszulkach i spodenkach i na stadionie jest od groma reklam (nie wolno ich przykrywac flagami klubowymi, dlatego w Norwegii wszystkie flagi, zarowno male jak i ogromne, sa na trzonkach, ale sila tradycji jest jeszcze wieksza, dla tego zaden sponsor nawet nie pomysli o dodaniu swojej nazwy do nazwy klubu. Chyba w calej Norwegii nie ma klubu, ktory by mnial nazwe jakiegos sponsora ale za to, niektorych barw koszulek nie sposob rozpoznac bo maja ze 20 reklam. Sponsorzy nauczcie sie szanowac tradycje, nie oszukujcie nikogo, wy nie dajecie kasy tak po prostu z dobrego serca, wy inwestujecie ja liczac ze zwiekszycie obroty poprzez wykozystanie potencjalu marketingowego klubu, a potencjal Lechii w tej kwestii jest ogromny, zostawcie nam nazwe Lechia !!!!!!!!!!!!!
9 czerwca 2007, 18:32 / sobota
Zeto jak to w Legii sobie nikt nie pozwoli, a zapomniałeś ?? Legia Daweoo Warszawa..kilka lat temu było cos takiego, co oczywiście nie znaczy ze u nas powinno być podobnie.
9 czerwca 2007, 18:32 / sobota
Jak czytam tych wszystkich,co zastanawiaja sie za ile baniek mogliby zaakceptowac
nowy trzon do nazwy Lechia Gdansk,to radze WAM-KURWY zmiencie linki,bo za
kazdym razem bede was jebal ile wejdzie !!!
WY nie jestescie naszymi bracmi po szalu,wy jestescie totalne swinie pancerne !

Duffo i INNI przewracaja sie teraz w grobach !

LECHIA GDANSK PONAD WSZYSTKO !!!!!
9 czerwca 2007, 18:42 / sobota
olavp
9 czerwca 2007, 18:16 / sobota

"Sponsorzy (...) wy nie dajecie kasy tak po prostu z dobrego serca, wy inwestujecie ja liczac ze zwiekszycie obroty poprzez wykozystanie potencjalu marketingowego klubu(...)"

Tego brakowalo w moim poprzednim poscie. Swieta prawda!
________________________________________________

Zeto
9 czerwca 2007, 18:00 / sobota

"Bo w Legii, Wiśle czy innym wielkim klubie, nikt sobie nie pozwoli aby klub nazywał się Legia CZŁON Warszawa, czy Wisła CZŁON Kraków."

I wlasnie to jest sedno tego, co pisalem. Jezeli przez "wielki klub" rozumiemy tez "wielkich kibicow" i "wielkie tradycje", to w niczym nie ustepujemy Legii czy Wisle.

Co do BOT-u i Groclinu, to moze faktycznie niezbyt trafione przyklady, ale nie trzeba daleko szukac, zeby znalezc cos bardziej odpowiedniego - KOLPORTER Korona Kielce;) Tam sponsor znalazl sie i wcisnal swoja nazwe, kiedy w klubie pojawily sie nadzieje awansu do rozgrywek na szczeblu ogolnopolskim.
9 czerwca 2007, 18:48 / sobota
Gdzie Koronę porównujesz do Lechii...
Korona sprzedana jako Kolporter to klub założony w latach 70-tych, bez tradycji i kibiców z prawdziwego zdarzenia. Jadyne tradycje kibicowania jakie były, zostały przegonione przez nowego właściciela klubu, a na nowym stadionie wychowano sobie nową rzeszę pikników, którzy mają wyjebane na to jak ich klub się nazywa.
9 czerwca 2007, 18:48 / sobota
Raczej nie pisuję na forum, moja obecność tutaj w głównej mierze polega na czytaniu, ale teraz nie wytrzymałem. Jak zobaczyłem ilu "kibiców" popiera dodanie nowego członu do nazwy NASZEJ LECHII, za te nędzne ochłapy (tak ochłapy, bo co to jest nawet te 5 milionów dla klubu, który ma coś zwojować w Ekstraklasie), to aż mnie w fotel wbiło. Dojdzie do tego, że jak rzucą ze 20 baniek, to będziecie na meczach skandować: "Energa Gdańsk", a jak by dali ze 30, to poprzecie zmianę barw klubowych na zielono-pomarańczowe (takie barwy ma bodajże logo Energi).
Zastanówcie się co poniektórzy, zanim oddacie głos w sondzie, co to jest tradycja, szacunek i miłość do barw klubowych.
9 czerwca 2007, 18:48 / sobota
Ale o co chodzi? Umowa została podpisana. Kasa została/będzie przelana na konto klubu. Nie zmieniono nazwy z chwila podpisania umowy bo umowa nie przewiduje zmiany nazwy. Tworzycie problemy tam gdzie ich nie ma.

Co do ewentualnego dolaczenia firmy sponsora do nazwy Lechia oczywiście nie wchodzi w grę. Na zachodzie takie sytuacje nie wystepuja. Sponsorzy inwestuja olbrzymie pieniadze w kluby i do glowy im nie przychodi zeby w zamian za to żadać zmiany nazwy klubu. Niektorym to wydaje sie ze moga kupic wszystko.
9 czerwca 2007, 18:55 / sobota
czechu, kurwa widze że co do tematu Stoczni wiesz zajebiście sporo, jeżeli to jest zero kibicowskie to nie mam pytań, gdybyś wiedział nie kibice sprzedali Stocznie, bo my nie mieliśmy żadnego prawa głosu, Kostecki poszedł na kase, 4mln od tego sezonu i kibiców nie pytał o zdanie. Tutaj najważniejszy głos należy do nas, a gdyby był ktoś inny w zarządzie i na kase by poleciał i by zmienił nazwe za każdy grosz to co? Też byś nazwał Lechie zerem kibicowskim?
9 czerwca 2007, 19:00 / sobota
Hejnał
9 czerwca 2007, 18:48 / sobota

"Gdzie Koronę porównujesz do Lechii...
Korona sprzedana jako Kolporter to klub założony w latach 70-tych, bez tradycji i kibiców z prawdziwego zdarzenia."

Tak to jest jak sie czyta "ze zrozumieniem". Gdzie ja tam porownuje Lechie do Kolportera, BOT-u czy innego Groclinu (vide: poprzednie moje posty)?! Wymieniajac je chcialem jedynie pokazac, ze tylko kluby "slabe", bez wiekszych tradycji itd. pozwalaja na ingerowanie w swoja nazwe, a Lechia zdecydowanie do takich nie nalezy. Jezeli juz do kogos "porownalem" Lechie w moich wczesniejszych postach, to predzej do Wisly czy Legii.
9 czerwca 2007, 19:15 / sobota
Tow takim razie musiałem opacznie to zrozumieć... Choć Legia też miała przez jakiś czas Daewoo w nazwie, ale powiedzmy, że to "nasza liga" kibicowska.
9 czerwca 2007, 19:28 / sobota
moze jeszcze stadion sprzedamy na nowa siedzibe/elektownie jak pewnien klub z Gdyni?

Wole być biedny jak mysz kościelna z wspaniała historią i tradycją niz bogaty jak Real (przykład) i miec w nazwie sponsora.
9 czerwca 2007, 19:31 / sobota
awans do oe "PROKOM"arki gdynia -- ok. 20 mln łapówek
gra GKS " BOT"Bełchatów w pucharze UEFA --ok. 10 mln złotych od kopalni

Być kibicem najwspanialszego klubu na świecie LECHI GDAŃSK - BEZCENNE!!!!!!
Są rzeczy, których kupić nie można, za wszystkie inne zapłacisz pieniędzmi chciwych sponsorów mających w dupie tradycje twojego klubu!!!!!!!!

wszyscy, którzy zagłosowali inaczej niż ( za żadne pieniądze)----- walcie sie na ryj sprzedawczyki!!!

TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 czerwca 2007, 19:37 / sobota
Lewy- z tym satdionem to nie taki głupi pomysł, niech sobie kupią nazwę i będzie Energa Arena ;-))) i niech odbywają się tam walki byków.
9 czerwca 2007, 19:50 / sobota
Zeto - corrida:D
9 czerwca 2007, 19:51 / sobota
Panowie nie ciśnieniujcie się tak mocno !!! Ten sondaż to jedna wielka farsa !!! Zeby zagłosować nie trzeba się nawet logować, a przy troche lepszej znajomości komputera można głosować pewnie setki razy !!!
Jestem głeboko przekonany, ze gdyby ta ankieta została przeprowadzona w innej formie, tylko wśród lechistów, to brak zgody na takie kurewstwo oscylowalby w granicach 90 % !!!!
9 czerwca 2007, 20:01 / sobota
Wg mnie Stocznia w por.ównaniu z Lechia pod względem ilości kibiców oddanych temu klubowi jest zerem(źle sie wtedy wyraziłem)....
9 czerwca 2007, 20:08 / sobota
Jeżeli pod takim kontem na to patrzałeś to rzeczywiście można tak to nazwać...nie ma porównania żadnego, ale też i dyscyplina nie ta itp.
10 czerwca 2007, 10:52 / niedziela
Na jaki wacek oni się pchają do nazwy...przecież jest u nas tyle miejsc reklamowych. Dla przykładu:

- koszulka

odnośnik

-koszulka treningowa

odnośnik

-trybuny i murawa

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

To tak mniej więcej...do tego dochodzą jeszcze np. spodenki, getry, może coś jeszcze na tyle koszulki (pod numerem), bilety, biuletyn. Dodatkowo, przecież stworzenie miejsc reklamowych, typu jakieś banery czy coś nie jest kosztowne i żaden problem coś takiego zmontować (stadion mamy duży ;) ) Nie mówię, że wszystkie te miejsca zaznaczone na zdjęciach ma mieć Energa ;)

Jak tylko wewalą się do nazwy to dla nas, prawdziwych kibiców, nie będzie to już żaden sponsor :| Niech tylko spróbują ;)

Co do zdjęć, to mam nadzieję, że ich autorzy się na mnie nie będą złościć ;)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.449