Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Wstyd czy raczej duma dla Gdańska?

strona 1/1

1

9 czerwca 2007, 20:26 / sobota
Dziś na meczu Czarni Pruszcz – Orkan Rumia kilkunastu miejscowych kibiców w szalikach Lechii Gdańsk (oraz szalach Czarnych i Bytovii) zaatakowali 4 sympatyków drużyny z Rumi. Skroili im flagę, a po apelu władz Czarnych Pruszcz oddali ją (wieszając ją z powrotem na płocie!). Czy tak postępują kibice...? Czy byli to prawdziwi kibice Lechii- a może raczej takie postacie swym zachowaniem wobec bezbronnych gimnazjalistów psują komuś opinie?
9 czerwca 2007, 20:47 / sobota
wstyd ze oddali...
9 czerwca 2007, 20:57 / sobota
Kiedy kibice Czarnych Pruszcz byli obecni na w Rumi na meczu z Orkanem, nikt im nie zrobił "oklepu" !! bo i ..PO CO ?? .Czy mieli oni na czołach napisane , że to "ukryci" kibice Lechii ?? Zresztą nikt o to Ich nie pytał !! Smutne to wszystko.Pozdrawiam normalnych kibiców Lechii Gdańsk .
9 czerwca 2007, 22:03 / sobota
taka akcja to troche skis...jak by ruszyli na ekipe przynajmniej rowna swojej to taka akcja jest na plus,a tak to chyba troche ich ponioslo...
9 czerwca 2007, 23:09 / sobota
hehehe czytając ten wpis przypomniała mi się taka akcja. w drodze na mecz do Sosnowca zatrzymujemy się na jakimś zadupiu..jak sie potem domyśliłem w woj łódzkim..wysiadamy jakies śpiewy o Lechii i gdzieś w oddali nawet nie wiadomo dokładnie gdzie(: jakiś gówniarz krzyknął Widzew! natychmiast zerwała się grupa kilkunastu odważnych i udali się w pogoń za gówniarzem by pewnie go napierdalać (: naszczęcie zostali zawróceni i zjebani za to że robią wioche(:
10 czerwca 2007, 00:00 / niedziela
Duma na pewno nie. Potępienie dla tych, co bedąc w większości atakują pierwsi. Żadna sztuka i żaden powód do dumy. Wstyd.
10 czerwca 2007, 11:02 / niedziela
Mogli zrobić ustawke :-) ale szatę powinni spalić, a nie oddawać
10 czerwca 2007, 18:21 / niedziela
Ale wy brednie pikniki piszecie . Jak ktoś jedzie na wyjazd i bierze flagę to pownien się liczyć z tym że przyjdzie mu o nią walczyć . Jak nie jest w stanie to niech siedzi w domu na dupie albo jeździ sobie incognito . Po za tym już zapomnieliście jak Arka nam flagi zajebała ? W stosunku do nich nie ma żadnych zasad !!! Pewnie Ci biedni kibice Orkana na meczach Arki jebią Lechie równo .

Jak rzeczywiście oddali im tą flagę to dla mnie są zwykłymi ciotami i nic więcej .
10 czerwca 2007, 18:52 / niedziela
Tu nie chodzi o to czy ktoś z kibiców Orkana jeżdzi na Arke i bluzga tam Lechie czy nie.
Ale nie wydaje mi się by Ci kibice Orkanu byli w szalikach, bluzach Arki?
I nic o Arce nie krzyczeli.

To byli czyści kibice Orkana Rumia w tym momencie.
Tylko i wyłącznie kibicowali Orkanowi więc po jakiego ch ja ich kroic?
10 czerwca 2007, 19:29 / niedziela
karbon- po takiego ch***, że są z Rumi i napewno nie kochają Lechii.
12 czerwca 2007, 19:37 / wtorek
to nie sa kibice LECHII maja szaliki dla szpanu!!! a na LECHIE wiekszosc nie jedzdzi po 15 lat mieli co na flage lecieli. Znam ich osobiscie
12 czerwca 2007, 20:13 / wtorek
I po co te rozkminki?Temat do zamknięcia

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.206