Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

OE dla Lechii??

strona 1/5

16 czerwca 2007, 12:49 / sobota
16 czerwca 2007, 12:51 / sobota
Raczej jesteśmy trzeci w kolejce do awansu.
16 czerwca 2007, 13:23 / sobota
przestancie sie juz ludzic poza tym z czym mielibysmy wejsc??przeciez nie ma nawet dobrego na druga lige skladu......nie mowiac o wymogach dotyczacych stadionu
16 czerwca 2007, 13:29 / sobota
Sprawa jest prosta...jeśli nie Z.S to wraca w to miejsce spadkowicz czyli Wisła P.
16 czerwca 2007, 13:51 / sobota
sprawa jest jeszcze prostsza, to są tylko dziennikarskie plotki. Jak na razie Zagłębie wywalczyło awans i nikt z Zarządu tego klubu nie zrezygnował z ekstraklasy. Tak więc przestańmy już biadolić o poprzednim, przegranym sezonie.
16 czerwca 2007, 15:17 / sobota
I z czym do OE?Z zabójczym atakiem Rogalski-Buzała?
16 czerwca 2007, 15:41 / sobota
nie no, mamy jeszcze Hirsza ;)
16 czerwca 2007, 15:57 / sobota
Niektorzy to wciaz jeszcze zyja marzeniami. Zejdzcie na ziemie :). Zreszta, awans przy stoliku.. wole juz ogladac mecze drugoligowe.
16 czerwca 2007, 22:26 / sobota
Jeżeli Zagłebie nie zostanie dopuszczone do ligi to Wisla Płock wraca do OE
17 czerwca 2007, 14:07 / niedziela
chyba ze Zaglebie zostanie zdegradowane do 2 ligi za korupcje, a powinno zostac zdegradowane co mowil sam Tomczak, a 2 tygodnie pozniej mowil ze nie ma byc juz degradacji poczekamy zobaczymy ja tam nie wierze zeby juz kogokolwiek zdegradowali zrobili kozlow ofiarnych z Arki i Lecznej a taki Sosnowiec Lubin itd to oczywiscie nie musza byc karane bo po co :] Prokuratura ma jakos na koniec czerwca poczatke lipca przekazac dokumenty do wydzialu dyscypliny i ma byc cos o lubinie ale znajac zycie to szanse na normalnosc w polskiej pilce sa niewielkie, obym sie mylil i oby wszystkie kluby na ktore beda dowody byly przykladnie ukarane pzdr

ink -> odnośnik
17 czerwca 2007, 14:10 / niedziela
14. czerwca 2007, godz: 11:11
Postępowanie ws. Zagłębia bez dowodów z prokuratury

Prokuratura we Wrocławiu nie przekaże w najbliższym czasie Wydziałowi Dyscypliny żadnych dowodów na nieuczciwe kluby - czytamy na dziennik.pl. Ale postępowanie w sprawie mistrza kraju rozpocznie się już za moment.

Wydział Dyscypliny PZPN jest w posiadaniu części dokumentów, które pozwalają wszcząć postępowanie wobec kolejnych podejrzanych. Wydział zacznie od sprawdzenia praktyk korupcyjnych Zagłębia Lubin przy awansie tego zespołu do ekstraklasy w sezonie 03/04. Zapadnie też decyzja wobec jakich jeszcze klubów prowadzone będzie postępowanie.

Niestety, prokuratura nie spełni swej obietnicy o dostarczeniu kolejnych dokumentów w kwietniu, potem w maju a następnie do końca czerwca. Prokuratorzy zapewniają natomiast, że przed rozpoczęciem lipca przekażą Wydziałowi Dyscypliny pełną dokumentację pozwalającą na wszczęcie postępowań dyscyplinarnych wobec konkretnych osób zamieszanych w aferę korupcyjną.
17 czerwca 2007, 14:21 / niedziela
17 czerwca 2007, 15:13 / niedziela
ktos tu wspomnial ze w przypadku jak wywala zaglebie sosnowiec to zostaje Wisla P. Wisla P.zostanie tylko w przypadku jak ktorys z zespolow ktory awansowal nie dostal by licencji a to chyba roznica ...ale nawet awans przy zielonym stoliku ...pozdr
23 czerwca 2007, 10:10 / sobota
Witam, trochę odświeze temat.

Dzisiaj z WP: odnośnik

Teraz czas na kolejne kluby, które kupowały mecze, a jeszcze nie poniosły za to kary.

- Ostatnio często dzwoni do mnie szef Ekstraklasy SA [spółka prowadząca rozgrywki I ligi] Andrzej Rusko, który ma wątpliwości wobec Zagłębia Sosnowiec. Chce, by jeszcze przed rozgrywkami zająć się tym klubem. By Zagłębie, które poważnie było zamieszane w aferę korupcyjną, nie pakowało się z tym bagażem do I ligi.

Powiem jednak szczerze, że dla mnie to nie jest teraz najważniejsze. Nie chcemy zajmować się tylko jednym klubem, ale czekamy na materiały dotyczące kilku. Poza tym chcę, aby trochę czasu minęło od tych ostatnich kar.

Dlaczego?!

- Mam jeden wyrzut sumienia. Żałuję, że nie zdegradowaliśmy też Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wszystkie inne kluby spotkała taka kara. Tych zarzutów wobec Podbeskidzia niby było mało, ale potem pojawiły się nowe i nie wykluczam, że postępowanie wobec tego klubu trzeba będzie wznowić.

Żałuję tej sytuacji z jeszcze jednego powodu - łagodniejsze potraktowanie Podbeskidzia obniżyło nieco taryfikator kar. Uważam, że nawet za pojedynczy przypadek korupcji powinno się karać najsurowiej, czyli co najmniej degradacją o jedną klasę rozgrywkową. Dlatego chcę, by minęło trochę czasu od ostatnich kar, a później, może w październiku albo listopadzie, zajmiemy się kolejnymi klubami.

I drugi artykuł: odnośnik

Decyzja Trybunału Piłkarskiego o zwiększeniu i utrzymaniu kar dla skorumpowanych klubów to przełom w czyszczeniu polskiej piłki. Prokuratura przekaże teraz dowody na kolejne kluby zamieszane w korupcję w piłce nożnej. Pod młotek pójdą sprawy mistrza Polski Zagłębia Lubin i beniaminka ekstraklasy Zagłębia Sosnowiec.

"Teraz będziemy mogli liczyć na kolejne dokumenty z prokuratury. Liczę na to, że jak najszybciej będziemy mogli ukarać kolejne kluby zamieszane w korupcję" - mówi "Faktowi" Robert Zawłocki, wiceprzewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN.

Prokuratura zgromadziła najwięcej dowodów na korupcję w Zagłębiu Sosnowiec, które właśnie awansowało do ekstraklasy. W tym klubie mecze ustawiali były dyrektor Wojciech R., drugi trener Michał N. i czterej piłkarze. Wszyscy w sumie mają kilkanaście zarzutów ustawiania spotkań w drugiej lidze w sezonie 2004/2005, gdy ten zespół nieudanie walczył o ekstraklasę.

Skala korupcji w klubie z Sosnowca jest więc porównywalna do tego, co działo się w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ten zespół został zdegradowany o jedną klasę rozgrywkową, ukarany ujemnymi punktami i grzywną.

Wiele wskazuje na to, że sankcje wobec Zagłębia Sosnowiec będą podobne i klub ten spadnie jeszcze przed sezonem z ekstraklasy! Zyska na tym Wisła Płock, która mimo degradacji wróci do pierwszej ligi. Chyba że również na ten klub Wydział Dyscypliny dostanie dokumenty z prokuratury.

Czegoś tu nie rozumiem. Wyciąg z regulaminu PZPN wyraźnie mówi, że Wisła wróci do 1-szej ligi tylko w wypadku nie przyznania licencji jednemu z klubów, natomiast w wypadku karnej degradacji, do OE wchodzi kolejna drużyna z 2-goligowej tabeli, w tym wypadku My. Ni ch.uja nie rozumiem tego artykułu ?
23 czerwca 2007, 13:25 / sobota
ja też nie rozumiem tego artykułu, jak i tego, że kary beda mimo naciskow Ruski dla Sosnowca np w listopadzie ?! i co wtedy awansuja kogos z 2 ligi przeciez wiadomo ze nie po rundzie tez nie ja pieprze przeciez skandal goni skandal kim jest Pan Tomczak skoro odwala takie jaja, jak taki z niego czysciciel to ja dziekuje. Prosze powolac nowego chocby Ruske. Przeciez to jest jawne zlodziejstwo na co tu czekac! We Włoszech jakos nie czekali i swiat sie nie zawalil, a jak beda kolejne dowody to co stoi na przeszkodzie zeby dalej karac te same kluby. NIC!! a tak to Sosnowiec i inne klub zarobia sobie od sponsorow za gre w 1 lidze do tego od canal plus itd smiech na sali. Poza tym totatlnym zlodziejstwem byloby przywrocenie Płocka do 1 ligi z jakiej paki? Przeciez dokladnie mialo byc tak, ze jesli bedzie kolejna degradacja np Sosnowca ktory wywalczy awans i zostanie od zdegradowany to wchodzi kolejna w tym wypadku 5 druzyna 2 ligi czyli LECHIA. Widocznie wszystkim musza rzadzic chore uklady i nie dziwi mocna ofensywa na rynku transferowym Wisly Plock widocznie juz wiedz ze czy licencji ktos nie dostanie czy cokolwiek to i tak ich przywroca predzej czy pozniej ŻENADA!! Nie wiem ile bedziemy czekali w Polsce na zwyczajna normalnosc. Co by sie nie dzialo zawsze musi byc wszystko na opak ja piernicze. Jak tak dalej pojdzie to pewnie rzeczywiscie pozostanie nam czekac na 1 lige do wybudowania baltic areny ehhh szkoda gadac rozwalic ten caly pzpn lacznie z nowym wydzialem dyscypliny, albo nie wiem zmienic ministra Lipca, bo ja na jego miejscu za takie wypowiedzi Tomczaka juz bym mu powiedzial ze jak nie zacznie karac teraz to do widzenia, przeciez to jest jakas totalna paranoja, rece opadaja, szkoda gadac....
23 czerwca 2007, 13:38 / sobota
Przestancie sie podniecac !
Niby z KIM Lechia miala by grac w OE ?
Po pierwsze, juz dawno bylo wiadomo,kto,kogo zastapi w oe.
Po drugie,chcielibyscie,zeby z tym skladem Lechia grala w najwyzszej lidze ?!
Ja tez jestem fanatykiem bialo-zielonych,ale i realista !!!
Kazdy lobicznie myslacy wie,ze bylaby wielka kompromitacja.
Odpuscmy sobie oe i skupmy sie na walce w II lidze,bo to co robi zarzad,to wciaz
jest wielka niewiadoma.
23 czerwca 2007, 14:06 / sobota
Jeśli tak to ma wyglądać, to jest to farsa, kabaret i wielkie skurwysyństwo.

Moim zdaniem, jeśli skala procederu jest tak wielka, jak głosi prokuratura (jestem przekonany, że taka jest), to do czasu wyjaśnienia sprawy rozgrywki powinny zostać zawieszone. Śledztwo powinno zostać doprowadzone do końca, winne kluby powinny zostać ukarane i dopiero potem rozpocząć rozgrywki.

W innym przypadku do II ligi będa spadać po 2-3 kluby, które po roku i tak awansują. Dzięki temu układ sił się nie zmieni, poza tym, że spadkowicza będzie wyznaczac prokuratura, a nie boisko.
23 czerwca 2007, 16:28 / sobota
..dokładnie. Już teraz powinni zdegradowac podejrzane kluby za wiadome dotąd czyny. Jeśl się okaże, że wina jest wiaksza to powinni dowalic coś gratis.
23 czerwca 2007, 17:22 / sobota
zzz- nie do końca mnie zrozumiałeś. Są kluby które pzpn już ukarał, teraz na tapetę mają trafić kolejne 4 kluby, a wieści z Wrocławia mówią, że to nie koniec. Dlatego moim zdaniem, rozgrywki I i II ligi powinny być zwieszone do końca śledztwa. Potem, na podstawie dowodów, wszystkie winne kluby powinny być surowo ukarane. Dopiero po tym, mozna wznowić rozgrywki.

Inaczej nie ma to najmniejszego sensu, bo przez 5 kolejnych lat, będzie tak, że spadać będą dwa ostatnie zespoły + 2-3 drużyny przez kary.
23 czerwca 2007, 17:37 / sobota
Zrozumiałem Cię dobrze. Zgadzam się z Tobą w ogólnych założeniach, że karać trzeba zacząć już teraz, że nie można puścić ligi z podejrzanymi klubami.
Tylko dlaczego z powodu kilku czarnych owiec my mamy cierpieć (zawieszenie rozgrywek)? Nie chodzi mi w tym momencie o awans Lechii ale brak spotkań ligowych w ogóle.
Stąd pomysł by częściowo teraz ukarać umoczone kluby skoro w przyszłości zostaną i tak ukarane. Jeśli wina okaże się większa wtedy można jeszcze coś dołożyć (ujemne punkty, kasa).
23 czerwca 2007, 17:59 / sobota
zzz- to ja zadam tobie inne pytanie.

Dlaczego kluby zamieszane w korupcję, mają korzystać z ekstraklasy ??? To są dość spore kwoty od sponsorów, prawa telewizyjne, więcej kibiców i droższe bilety. Lepiej odpuścić jeden sezon, zacząć wszystko od początku, niż co chwila babrać się w gównie.
23 czerwca 2007, 18:27 / sobota
Piszę o tym samym. Zdegradować umoczone kluby już teraz.
Inna sprawa to wysokość kary dla już zdegradowanych (stanowczo zbyt niska).
Zawieszenie rozgrywek na rok? Wyobrażasz sobie T29 bez meczów przez rok?
23 czerwca 2007, 21:29 / sobota
zzz- jeśli ma mnie szlak trafiać, że Lechia gra ze złodziejami, to wolę ten rok się przemęczyć. Co do kar, nie możesz karać bez dowodów (te podobno już są) to raz, ale po dwa nie możesz kilka razy karać za to samo. Dlatego trzeba rozgonić towarzystwo i wszystko zacząć od nowa
24 czerwca 2007, 19:37 / niedziela
Popieram, Zeto, twą bezkompromisowość w rozprawianiu się ze złodziejami, ale dalej uważam, że zawieszenie rozgrywek jest zbyt krzywdzące dla uczciwych klubów (i ich kibiców przede wszystkim).
Dowody (podobno) już są ale karać nie można za to samo 2 razy. To może wykluczyć z rozgrywek tylko te kluby co do których są podejrzenia, dowody a jeszce nie ma wyroku.
24 czerwca 2007, 19:46 / niedziela
zzz- sęk w tym, że tych umoczonych jest więcej niż czystych. Ukarano już Polkowice, Ceramikę, przekrętarkę, Podbeskidzie i Łęczną, Kujawiak wykluczył się sam. Następni kolejce stoją Krakowia, Piotrcovia, Zagłebie Lubin i Sosnowiec. Czasami można wyczytać wzmianki o ŁKS Łódź (za czasów ptaka), GKS Bełchatów, Koronie Kielce, Amice (obecnie Lech), Wiśle Płock i Jagielloni. O niektórych pewnie dopiero zaczną pisać. Dodajmy jeszcze aferę z licencją Widzewa i mamy 17 z 34 klubów z I-szej i II-giej ligi. To prawie połowa. Dalej uważasz, że rozgrywki z udziałem tych złodzieji mają sens ???? Bo ja mam poważne wątpliwości.
24 czerwca 2007, 20:04 / niedziela
Spoko, bez tej "17" można grać. Zaniżyłoby to pewnie poziom...chociaż niekoniecznie tak drastycznie. Część grajków przeszłaby na zasadzie wypożyczenia rocznego. Można grac systemem szkockim. 10 (nawet 8) drużyn w lidze i 4 rundy.
Jeszcze jedno- pierwsze 4 wymienione przez Ciebie kluby są już ukarane, więc mogą grać.
18 lipca 2007, 16:17 / środa
18 lipca 2007, 16:18 / środa
To zakrawa na paranoję - zespół, który wywalczył sobie na boisku dobrą grą awans nie dostanie szansy gry w OE. Najgorsze jest to, że pzpn (celowo z małej) nie traktuje wszystkich na równi - kiedyś przymykał oko niektórym na pewne braki (vide Widzew).
18 lipca 2007, 16:27 / środa
Zgadzam się z konrim Ruch to jedyny klub który sportowo zasługiwał na I ligę. Działacze Ruchu myśleli, że jak się innym klubom wcześniej udawało to i im sie upiecze. Licencje dla Polonii i Zagłębia to jakaś paranoja!!! W pzpn wszystko przejdzie :((((((
18 lipca 2007, 16:28 / środa
To Ci kurwy z PZPNu.

Co do tematu to Lechia nie ma najmniejszych szans na I ligę.
18 lipca 2007, 16:29 / środa
Ruch Chorzów wyrzucony z ekstraklasy

Kibice Ruchu Chorzów są w szoku. Krótko cieszyli się z awansu ich klubu do Orange Ekstraklasy. PZPN nie przyznał chorzowianom licencji na grę w najwyższej lidze piłkarskiej, bo Ruch jest zadłużony po uszy.

Decyzja PZPN jest ostateczna. Działacze pisali jeszcze do Komisji Odwoławczej, ale i ta uznała, że licencja Ruchowi się nie należy. Bo każdy klub Orange Ekstraklasy nie może mieć długów. A zespół z Chorzowa wciąż nie spłacił starych zobowiązań. Przez to nie będzie mógł grać w I lidze.

Jeszcze nie wiadomo, kto zagra w Orange Ekstraklasie w miejsce Ruchu. Może to być Wisła Płock, która spadła z ekstraklasy, lub Lechia Gdańsk, której nie udało się awansować z drugiej ligi.
18 lipca 2007, 16:30 / środa
Tak to jest. Jak się ma bońka to i z długami można grać.

To co dziś odjebali w pzpn to jeden wielki SKANDAL !!!!!!!

Rozumiem, że licencji mogłyby nie dostać Sosnowiec i Bytom. Rozumiem, że mogliby pogonić z ligi widzew, lubin, koronę albo krakowię. Ale Ruch ???? Zdecydowanie najlepsza drużyna jaka awansowała w tym sezonie.

Naprawdę czas jechać do Warszawy na Miodową !!!!!
18 lipca 2007, 16:33 / środa
Dziwię się, że Lipiec nie wyjebał ich wszystkich z pzpn, bo widać całe towarzystwo bawi się w najlepsze.
18 lipca 2007, 16:37 / środa
jak na moje - skoro nie dostali to byly powody. o ile pamietam to pierwsza taka sprawa, ze druzyna nie dostaje licencji na gre w OE.
teraz zobaczymy na ile stanowczy bedzie PZPN odnosnie innych druzyn.
18 lipca 2007, 16:39 / środa
Nie pamiętam jeszcze tak popierdolonej sytuacji przed sezonem. Na 1,5 tygodnia przed startem ligi nie wiadomo w jakim składzie te ligi wystartują. Normalna PARANOJA.
A z Bytomiem też jeszcze nie wiadomo jak będzie, ostateczna decyzja w poniedziałek.
18 lipca 2007, 16:39 / środa
zajac80- za brak licencji został zdegradowany GKS Katowice.

W poprzednim sezonie licencji nie dostał Lech Poznań- nawet o nią nie wystąpił i dziś gra na licencji Amici Wronki.
18 lipca 2007, 16:42 / środa
W sumie to Zeto ma rację
- ale gdyby Lechia narobiła parę milionów długu i go nie spłacała to też mogła awansować do OE, więc może ta decyzja dąży do jakiejś normalności-
chcesz awansować - musisz spełniać normy jednakowe dla wszystkich.
Tylko, że pzpn powinien wszystkich traktować tak samo i to jest chyba nie do wykonania bo przecież są święte krowy jak boniek czy zagłębie lubin
18 lipca 2007, 16:44 / środa
Polonia miała grać na stadinie Ruchu, który nie dostał licencji ciekawe czy teraz stadion na Cichej będzie modernizowany po to by mogła grać tam Polonia? Jeżeli nie to będą musieli wynająć stadion Śląski na który ich raczej nie będzie stać. Myśle że to subtelny plan by wyciągnąć za uszy polonię warszawa do OE, a powodem na pominięcie nas będzi brak licencji na II ligę (mocno zresztą wątpliwe). Swoją drogą głupio by było grać w OE kosztem Ruchu.
18 lipca 2007, 16:53 / środa
msj
18 lipca 2007, 16:42 / środa
W sumie to Zeto ma rację
- ale gdyby Lechia narobiła parę milionów długu i go nie spłacała to też mogła awansować do OE, więc może ta decyzja dąży do jakiejś normalności-

Długi Ruchu to stare sprawy. Ruch jest dogadany ze wszystkim wierzycielami, i regularnie te długi spłaca. Zyski z ekstarklasy pomogłyby Ruchowi w dość szybkim czasie wyjść na plus. Teraz, z tego co się czyta, to Ruch nie zagra nawet w II lidze !!!!!!!

A bońki, lechy i inne złodziejskie kurwy, robią co rok przekręt i wszystko gra. To nie jest normalnośc, tylko normalne skurwysyństwo.
18 lipca 2007, 16:53 / środa
Witam,

Zgodze sie ze Ruch jest zdecydowanie najlepsza druzyna ktora awansowała w tym sezonie ale nie po to sa wymogi licencyjne zeby mozna je było olewac !! Na kogos wreszcie musiało trafic bo tak to kazdy by te licencje lekcewazył myslac ze jakos to bedzie !!! Jak dla mnie długi sa rownie wazne jesli nie wazniejsze jak brak podgrzewanej murawy czy zbyt mała liczba krzesełek.
Długi sa bardzo powana kwestia. Wolałbym zeby Ruch grał w OE bo bedziemy mieli cięższego przeciwnika w walce o awans. Napewno troche PZPN spierdolił sprawe rozstrzygajac ta kwestie w tak póżnym czasie. Szkoda kibiców , szkoda pracowników klubu. natomiast nie szkoda mi klubu i działaczy ! Pozdr
18 lipca 2007, 16:54 / środa
@zeto: za brak licencji został zdegradowany GKS Katowice.

ok, nie wiedzialem o tym.
a popierdolona sytuacja przed sezonem swiadczy tylko o jednym - o slabosci i krotkowzrocznosci polskich klubow.
przeciez przystepujac do rozgrywek znaja zasady i regulamin(czy sa sluszne itp nie wnikam) i jesli nie sa w stanie ich spelnic, no to czyja to wina? pzpn?
18 lipca 2007, 16:55 / środa
Ciekawe, że nie dali licencji Ruchowi a wstrzymali się z Polonią Bytom. Chyba problem w tym, że oprócz Wisły Płock trzeba by zostawić Pogoń. Więc w najbliższych dniach trzeba wyciąć Pogoń (w praktyce Ptak nie ma już stadionu na I ligę i sam się wyciął), Teraz Listkiewicz musi zrobić wszystko, żeby Polonia Warszawa, która prowadzi remont stadionu otrzymał jednak licencję na 1 ligę i weszła tam z Płockiem a na ich miejsce do 2 Ruch i Bytom. Z tego wygląda, że nam nie dali licencji na 2 ligę w pierwszym terminie, zresztą na 1 ligę też byśmy nie dostali, żeby wyciąć nas w przedbiegach do ewentualnego ubiegania się o 1 ligę zamiast Chorzowa i Bytomia.
18 lipca 2007, 16:57 / środa
Mają teraz kłopot, bo Lechia wyprzedziła Polonię W., więc będą musieli dalej kombinować by 'awansować' drużynę z Konwiktorskiej.
18 lipca 2007, 17:02 / środa
Z jednej strony paranoja, z drugiej może to być początek normalności, jednak aby tak się stało, to PZPN musi iść za ciosem i wy...ać wszystkie kluby poważnie zadłużone, a do tego walące w ch.ja jak Ruch(zdaje się, że Ruch co roku, aby dostać licencje, przedstawiał jakiś harmonogram spłat), tyle tylko, że jakoś mi się nie chce wierzyć w tę konsekwencje PZPN-u. Co do Zagłębia, Cracovii i innym oskarżonym o korupcje(przez media) klubom, przypomne, że PZPN nie dostało jeszcze papierów na te klub, więc na jakiej podstawie mają je wyrzucić, publikacji z faktu??!!

Z biało-zielonymi pozdrowieniami
18 lipca 2007, 17:03 / środa
Głowa - tak, ale z pewnością pamiętasz w jaki sposób licencję dostał choćby Widzew, inny przykład to słynny 'daszek' na Konwiktorskiej.
18 lipca 2007, 17:08 / środa
konri, dlatego napisałem, że jak pójdą za ciosem, czyli np. rozliczą również Widzew(choć Oni akurat dostali chyba już licencję), co do Polonii nie orientuje się jakie są tam problemy.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
18 lipca 2007, 17:09 / środa
lg1945pl dobrze kombinujesz.Ja tez uwazam,że nieprzyznanie nam licencji
to przygrywka do dzisiejszych wydarzeń.Z Pogonioptakiem raczej nie bedą
mieli wiekszych problemów. Co do Płocka to Dmoszynski juz wcześniej wiedział ze zagraja w OE.Ma niezłe układy wsród tej złodziejskiej bandy.
Pozostaje zatem jeszcze jedno miejsce,bo Polonia raczej nie dostanie licencji,ta zwłoka do poniedziału to na zyskanie czasu dla Polonii.Jednym słowem wały na maksa w swietle jupiterów!
18 lipca 2007, 17:10 / środa
Co do Polonii - to miałem na myśli sytuację z sprzed ok.3-4 lat.

Również pozdrawiam.
18 lipca 2007, 17:12 / środa
Oczywiście licencji nie dostanie Polonia Bytom bo warszawska wiadomo...;-)
18 lipca 2007, 17:15 / środa
Zeto pisał:
Długi Ruchu to stare sprawy. Ruch jest dogadany ze wszystkim wierzycielami, i regularnie te długi spłaca. Zyski z ekstarklasy pomogłyby Ruchowi w dość szybkim czasie wyjść na plus.

Chyba nie o to chodzi żeby najpierw napożyczać i za pieniądze z grania w OE
spłacać,
Uważam, że Lechia miała mniejsze szanse grając fair (bez długów i za swoje
mniejsze pieniądze) niż Ruch czy jakieś przekręty typu lubin
i tu się chyba Zeto zgodzisz ze mną, czy nie :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.575