Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

OE dla Lechii??

strona 2/5

18 lipca 2007, 17:37 / środa
msj- w Ruchu "normalność" nastała jakieś dwa lata temu. Przyszedł gość, kibic Ruchu, który zaczął systematycznie wszystko układać. Zastał, co zastał. Udało mu się uratować II-gą ligę w barażach ze Zniczem.
Teraz kiedy Ruch zaczął wychodzić na prostą, dostaje gonga z pzpn.

Gdyby dwa lata temu wywalili Ruch z ligi, klaskałbym nogami i rękami. Dziś jestem przekonany, że ta gra nazywa się "czarne koszule w I-szej lidze".
18 lipca 2007, 18:04 / środa
Wisła Płock zastąpi Ruch w pierwszej lidze.
Kurwa mać czy gdzies indziej na świecie są takie cyrki jak u nas???
miodowa! CO? TY KURWO!
22 lipca 2007, 17:25 / niedziela
Cały gdańsk nie umie kopać w piłke... taka duża wioska, a tak kombinuje, zeby mimo braku umiejetności dostać sie do 1 ligi kuchennymi drzwiami.... i to jest śmieszne. Wasz zespół po prostu przywkykł już do lig niższych, a wy sami nie pasujecie do OE. Wiec nie napalajcie się i nie podniecajcie. Jeżeli się teraz dostaniecie ( nie wiem jakim fuksem ) do OE kosztem polonii bytom, to to nie bedzie wejscie z honorem, a wy po sezonie spadniecie spowrotem na boiska z kartoflami i kukurydzą. Jesteście słabi i nie poradzicie sobie po prostu w ekstraklasie
22 lipca 2007, 17:49 / niedziela
legionisto. warszawiacy, a jako ostatni, kibice legi powinni się wypowiadać o umiejętnościach gry w piłkę nożną innych miast. Sprawdziłem 0 (ZERO) wychowanków w składzie, 1 (jeden) warszawiak i to w dodatku nie wasz wychowanek. Ale powiem szczerze, że wcale się nie zdziwiłem. Zawsze bazowaliście na piłkarzach z innych miast. Dawniej jako wojskowy klub, braliście "poborowych", a potem za kaskę. Jedyne, co potraficie, to pogrążyć swój klub, bezsensownymi burdami. A wasz ostatni wybryk skomentowałbym tak " Ale mu przyłożyłem, aż mu kredki z tornistra powypadały"
22 lipca 2007, 17:53 / niedziela
Grosicki to co moze jest. Z reszta nie oceniaj klubu, PRAWDZIWYCH kibicow i mnie po tym co zrobili pseudokibole w wilnie, nie iwem czy twoj rozum to pojmie ale to byla banda goryli szukajaca rozrywki poprzez lanie litwinow.... to nie byli prawdziwi kibice wiec zamiast kierowac swoje zarzuty co do tamtych zamieszek pod adres legii to lepiej zmien kod pocztowy i wyslij do tych bandytow. Prawdziwy kibic tak by nie zrobil, tym bardziej jakby kochal swoj klub.
22 lipca 2007, 18:46 / niedziela
Te Legia, idź może na spacer po swoim betonowym mieście, bo tutaj tak po prawdzie to nikomu nie chce się czytać twoich wypocin, szczególnie że nie wnoszą one nic ciekawego.
22 lipca 2007, 21:15 / niedziela
legionista. Wejdz na stronę startową. Tam jest taki cytat "Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość." Weź sobie TO do serca, a cobyś nie napisał, nic tego nie zmieni. Weź swoje zabawki i idź już pisać na swoich forach.
22 lipca 2007, 21:23 / niedziela
a kim sa prawdziwi kibice Legionisto? chyba nie czaisz za bardzo klimatow w Legii, prawdziwych kibicow
i do tego jeszcze szczekasz na naszym forum
23 lipca 2007, 09:20 / poniedziałek
wszytko zależy od PZPN Kto OE ZIELONI MOŻLIWE??? !!! TYLKO CI PANOWIE NIECH ODEJDĄ DYMISJA!!! I NIE POKAZUJĄ SIĘ W TVP
23 lipca 2007, 16:27 / poniedziałek
23 lipca 2007, 16:36 / poniedziałek
Przed chwilą na "trójce" powiedzieli, że Ruch i Polonia Bytom dostali licencję...
23 lipca 2007, 16:40 / poniedziałek
I bardzo dobrze! NIE dla Płocka w I lidze (niezasłużenie).
23 lipca 2007, 16:44 / poniedziałek
Wszyscy II-ligowce otrzymali licencję, prócz Ptakovii Ptak.
23 lipca 2007, 16:49 / poniedziałek
No to 11 sierpnia jedziemy do Płocka jednak:-)
24 lipca 2007, 19:37 / wtorek
Według szefa Wydziału Dyscypliny PZPN czwartkowe decyzje w sprawie korupcyjnych zarzutów dla Zagłębia Sosnowiec będą ostateczne i wszystko wskazuje na to, że klub zostanie zdegradowany i nie zagra w Orange Ekstraklasie.
- Zarzutów jest około trzydzieści, z różnych okresów. To porównywalne do liczby zarzutów wobec Arki Gdynia - ujawnia Michał Tomczak.

Wywiad z Michałem Tomczakiem w środowej "Gazecie Wyborczej"

Źródło: Gazeta Wyborcza

więc Płock chyba jednak zostanie w 1 lidze
24 lipca 2007, 19:52 / wtorek
Szkoda, że wzięli się za nich dopiero teraz. Gdyby Zagłębie zostało ukarane pod koniec poprzedniego sezonu, to My zajelibyśmy miejsce premiowane awansem i może zagralibyśmy w upragnionej OE... ach szkoda...
24 lipca 2007, 20:37 / wtorek
Witam i pozdrawiam, OE czeka na Lechię !!!
nie udało się teraz ale liczę że w przyszłym sezonie tam właśnie razem się spotkamy, bo OE należy dla nas.
Trzymam kciuki.
Kibic Ruchu Chorzów a sercem Lechii
24 lipca 2007, 21:45 / wtorek
hmm.. Jezeli faktycznie chca wyrzucic Zaglebie za korupcje, to zgodnie z regulaminem miejsce w OE powinien zająć kolejny klub II ligi, czyli Lechia :) No ciekaw jestem jak to będzie.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 lipca 2007, 21:49 / wtorek
No faktycznie bo w tym przypadku niechodzi o licencje a o korupcje ale wszyscy wiemy że Lechia niedostanie licencji i awansuje ... Polonia Warszawa.
24 lipca 2007, 22:00 / wtorek
Tez mam takie dziwne przeczucie, jednak z drugiej strony tak sobie mysle, ze beda musieli najpierw nas "zaprosic" do OE, gdyz tak wynika z regulaminu i nastepnie ewentualnie nie przyznac licencji na OE. W przypadku nie przyznania licencji, pierwszenstwo bedzie miala nastepnie plocka Wisla, jako ze uzupelnianie skladu OE za brak licencji z kolei sie odbywa inaczej i zaprasza sie nie kolejny zespol lecz pierwszego spadkowicza, takze aby wciagnac Polonie W. musieliby sporo na kombinowac. Co do samej licencji, to po tym jak dostała ją Polonia B., to nam tym bardziej musza przyznac. Takze, czyzby OE??

z biało-zielonymi pozdrowieniami
24 lipca 2007, 22:03 / wtorek
Pierwsza w kolejce jest Wisła Płock, a nie my.
Zawsze promuje się klub, który spadł do niższej klasy rozgrywkowej.
24 lipca 2007, 22:09 / wtorek
Polonia Byto dostała licencje bo bedzie grała na stadionie Ruchu a Lechia niema żadnego zstępczego stadionu.
24 lipca 2007, 22:31 / wtorek
Wywalą Sosnowiec i gra Płock i tyle w temacie, a za Lechię trzymamy kciuki w nowym zezonie.
24 lipca 2007, 22:55 / wtorek
Wbrew niktórym poprzednim wpisom, to jednak Lechia zostałaby "zaproszona" w miejsce Zagłębia. Jak ktoś wcześniejj zaznaczył postępowanie discyplinarne nie jest równoważne z postepowaniem licencyjnym. Miedzy innymi to dlatego spala Szczecinska Pogoń i Plocka Wisla... Tak więc w przypadku degradacji Zaglebia, jego miejce zostanie "zaproponowane" nam... Nie wiem jednak czy sie z tego powodu cieszyc
25 lipca 2007, 08:06 / środa
25 lipca 2007, 09:50 / środa
czesc meczy zagramy na Bałtyku juz widze te tłumy najazd do gdyni hihi zartowałem
25 lipca 2007, 11:04 / środa
to tylko pokazuje, że Mosir i nasi działacze nie myśleli w poprzednim sezonie poważnie o awansie. Nie mamy stadionu i tyle. A więc zgodnie z przypuszczeniami wróci Polonia-Listkiewicz Warszawa.
25 lipca 2007, 13:53 / środa
:)
25 lipca 2007, 14:11 / środa
wole wejsc w sportowej walce do OE niz dzieki decyzjom przy zielonym stoliku, az boje sie pomyslec jakbysmy spadli z hukiem po 1 sezonie po takim "awansie".
Lechia to klub, ktory jak wejdzie do OE to z przytupem i w pelni zasluzenie, tak jak to robimy od kilku ostatnich lat
25 lipca 2007, 14:15 / środa
a ja nie chce OE teraz! Za rok jak najbardziej
25 lipca 2007, 19:39 / środa
pierwszy mecz sobota w poznaniu
25 lipca 2007, 19:47 / środa
jutro miski podejma decyzje o wywaleniu zaglebia sosnowiec. w ich miejsce wchodzi plock ale oni nie chca teraz powrotu do OE. wiec awans dostaje Lechia!!!!
Lechia miala problemy z licencja na druga lige wiec o licencji na ekstraklase nie ma szans- chyba e mecze beda rozgrywane w wiosce na polnoc od gdanska bo innej opcji nie ma. pzdr dla kumatych
25 lipca 2007, 19:54 / środa
Same kolatory na tym forum. Decyzja zapadnie jutro, a wy już wiecie że Lechia nie dostanie licencji. Pedały jesteście i marudy!! Miesiąc temu napisałem, że lipiec będzie miesiącem cudów. Więc w górę serca, zwycięży Lechia Gdańsk!!!
25 lipca 2007, 19:59 / środa
ty kontratak sam jestes pedal i w dodatku stary ci do wanny wchodzi. boli cie to ze inni wiedza wiecej od ciebie. a jutro....................... sam sie przekonasz :)
25 lipca 2007, 20:21 / środa
Nie ma to jak merytoryczna dyskusja w dwóch ostatnich postach ;) Co by nie było to ktoś z Was jutro będzie miał rację :))
25 lipca 2007, 21:06 / środa
jak pisałem pierwszy mecz w oe sobota w poznaniu,potwierdzenie jutro o 15-tej
25 lipca 2007, 23:33 / środa
zgadza sie wasyl mecz na poczatek w poznaniu z kolejarzem mam nadzieje ze pobijemy rekord z bydgoszczy sosnowiec zostanie zdegradowy to juz bylo pewnen wczesniej tylko nikt o tym glosno nie mowil kibice i prezes tegoz ze klubu wiedza o\tym doskonale wspomnicie moje slowa jedziemy na mecz z lechem chyba ze nasz zarzad sie wycofa z gry w oe a to juz inny temat pozdro dla wiernych i kumatych
25 lipca 2007, 23:35 / środa
Przeciez nie dostaniemy licencji na 1 lige :(
25 lipca 2007, 23:47 / środa
Człowieku małej wiary...Zobaczysz dostaniemy tą licencję. Może być śmiesznie, ale jak Canal Plus się pofatygował do Gdańska to chyba logiczne jest, że nie przyjeżdżają zwiedzać zabytków.
25 lipca 2007, 23:48 / środa
Panowie, krótkie pytanie: "Z czym do esktraklasy?!"

Piłkarzami? Stadionem? Budżetem? - Lepiej zostać tu, gdzie jesteśmy, niż za rok mijać się z Arką, tyle, że w odwrotną stronę.. ;/
25 lipca 2007, 23:52 / środa
Newerter - wole grac w 2 lidze na swoim stadionie, a nie w wiosce na pn. od Gdanska. Bo stadionu na 1 lige nie mamy chyba sam o tym wiesz.
26 lipca 2007, 00:01 / czwartek
piterLG - zdefiniuj stwierdzenie "stadion na I ligę". Bo nie bardzo rozumiem. Rozmiar ok, jak najbardziej pierwszoligowy. Oświetlenie będzie w ciągu pół roku, a jeśli będzie OE to pewnie do listopada (czyli de facto do tego czasu co rzeczywiście będzie przydatne), podgrzewana murawa ma być na wiosnę, czyli również wtedy, kiedy będzie potrzebna. A dostawienie paru krzeseł to chyba nie problem dla półmilionowego miasta? Monitoring również na krytej jest, a na reszcie trybun można używać tymczasowych kamer.
26 lipca 2007, 00:02 / czwartek
Kurwa przeczytajcie wymogi licencyjne!! W przypadku braków, wystarczy realny plan uzupełnienia braków!! W Gdańsku na oświetlenie i podgrzenie murawy są już rozpisane przetargi!!!
26 lipca 2007, 00:06 / czwartek
Kontratak - już wiem, dlaczego ludzie czytają Twoje posty ;) Używasz w nich słów kluczy, o których ja zapominam. Tak więc: kurwa, pedał, śmiećArka ;))
26 lipca 2007, 00:08 / czwartek
A gdzie masz zamiar grac w tym czasie jak nie bedzie podgrzewanej murawy i oswietlenia??? Ja juz nic wiecej nie mowie, przekonamy sie jutro, bo lesne dziadki z pzpnu sa zdolni do wszystkiego i nigdy nic nie wiadomo co wymysla.
26 lipca 2007, 00:12 / czwartek
Dokładnie. Poczekajmy do jutra.

Ale uważam, że przez ten krótki okres daliby nam grać u siebie. Np. taka Jagiellonia gra w sobotę z Polonią Bytom u siebie, a też nie ma świateł (ma podgrzewaną płytę, ale na co to w lecie?). Oni dostali warunkową zgodę i pewnie my też byśmy na taką liczyli.
26 lipca 2007, 00:25 / czwartek
Piter widać że nie myślisz!!! A po chuj teraz jupitery? Tylko po to żeby były?! W październiku będą, a do tego czasu nie musimy grać o 20-stej!! To samo z podgrzewaniem murawy! Myślisz że w sierpniu trawa będzie zbyt zimna, dla panów piłkarzy?? Włącz myślenie!!!
26 lipca 2007, 00:55 / czwartek
Jeśli dostalibyśmy ten dar od niebios, to warunkowa licencja powinna nam zostać przyznana. Jupitery zamontuje się przez sierpień/wrzesień, potem murawka, krzesełka i można grać. Jednak spokojnie, poczekajmy do jutra, na rozwój wydarzeń.
26 lipca 2007, 01:27 / czwartek
odnośnik

Panowie nie popadajmy w hurraoptymizm. Jest jeszcze Płock, popatrzmy na to z tej drugiej strony. Gra Lechii w najwyższej klasie rozgrywkowej jest marzeniem wielu z Nas, wielu już doświadczyło we wcześniejszych latach tych emocji, choć jak się ostatnio okazało ta pierwsza liga nie zawsze miała te emocje prawdziwe. Jednak nie o to chodzi. Wszyscy patrzymy w głównej kategorii na licencję, ale musimy zadać sobie pytanie, z czym ta nasza Jedyna Lechia do tej OE przystąpi? Mamy paru zawodników, którzy zaliczyli występy w Ekstraklasie, ale to nie ten skład, fakt jest szansa pokazać się, wypromować, ale potrzeba jednak czegoś więcej. Druga sprawa finanse (ostatnim czasem bardzo drażliwy temat w Lechii), jaki budżet? Słynne pytanie: Sponsorzy, działacze gdzie jesteście? A do tego SSA. Nie oszukujmy się przykład takiego Bytomia w II lidze w OE nie sprawdzi się. Trzecia sprawa stadion w tym zakresie już wielu z Nas się wypowiedziało i nie będę się rozpisywał. I wiele, wiele innych, a sezon już za oknem widoczny.
Na koniec moja osobista refleksja (nie napiszę, że wielu innych, tak jak autor listu w DB, który podpisał się za tysiące kibiców Lechii): OE owszem, ale tylko na boisku, nie z zielonego stolika, nie z kapelusza. A taki podarunek? Myślę, że ciężko byłoby się utrzymać, to raczej wpłynęłoby na zastój klubu, może nawet na tendencję zniżkową (tfu), a jednak spoglądając na ostatni czas ta progresja jest, choć dopiero raczkuje.

Pozdrawiam Wszystkich Biało-Zielonych Braci.
Bez napinki :)
26 lipca 2007, 01:37 / czwartek
Nie mam pewności, ale:

W przypadku degradacji klubu, pierwszeństwo mamy my, a nie płock.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460