Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Wleciałowski?

strona 1/1

1

17 czerwca 2007, 16:38 / niedziela
odnośnik chyba bylby lepszy od Borka, ktorego mozna by np. dac na drugiego trenera, czy nie ;)? jak sadzicie :)?
17 czerwca 2007, 17:55 / niedziela
Wlecialowski moze i byl by nie lichy,ale:

Borek ma jeszcze kontrakt
Nie wiadomo czy Wlecialowski by chcial
Nie wiadomo ile by chcial,itd...a wiec raczej nic z tego nie bedzie.
19 czerwca 2007, 16:33 / wtorek
@wyżej

i co że ma kontrakt ważny ?? Dla mnie Kafarski powinien być asystentem Borek II asystentem a Wleciałowski Trenerem.
19 czerwca 2007, 16:38 / wtorek
Czy każdy zwalniany trener musi być przymierzany do Lechii ????

W wielkiej tajemnicy toczą się rozmowy z kandydatem na Dyrektora Sportowego. Osobiście uważam, że jeśli dogadają się z tym człowiekiem, i dadzą mu rozsądny zakres kompetencji, to nie musimy w lidze bać się nikogo.
19 czerwca 2007, 18:26 / wtorek
Zeto napisał : to nie musimy w lidze bać się nikogo.

Póki co, możemy się bać zbrojących się Arki, Wisły Płock, Śląska itd. Tylko Lechia nikogo nie kupiła :(
19 czerwca 2007, 18:53 / wtorek
Zarzad powinien cos wkoncu postanowic... Albo zatrudni Lepszego trenera niz borek i wtedy slabszych zawodnikow ( bez przesady ), ablo lepszych zawodnikow i Borek zostaje.
19 czerwca 2007, 20:12 / wtorek
Ad1
Póki co, możemy się bać zbrojących się Arki, Wisły Płock, Śląska itd. Tylko Lechia nikogo nie kupiła :(

Póki co, to sezon zaczyna się pod koniec lipca. Przygotowania do sezonu zaś zaczynają się pod koniec czerwca. Na chwilę obecną wiemy, że liga będzie silniejsza w poprzednim sezonie. Poczekajmy jeszcze tydzień i wtedy zacznijmy oceniać nasze szanse.

A co do tej pierwszej drużynki, to się jej nie bałem, nie boję i nigdy nie będę się bał. Banda złodzieji i oszustów. Napompowany balonik i nic więcej. Nie zdziwiłbym się, gdyby ten "fawort" skończył podobnie jak kiedyś Wybrzeże- paka na mistrza, a skończyło się spadkiem. Tego im serdecznie życzę.
19 czerwca 2007, 20:33 / wtorek
Oj.... Zeto ja nie lekcewazylbym warszawki a nawet Gornik Polkowice.
19 czerwca 2007, 22:06 / wtorek
czarny1968
19 czerwca 2007, 20:33 / wtorek
Oj.... Zeto ja nie lekcewazylbym warszawki a nawet Gornik Polkowice.

Górnik o ile mi wiadomo, to zagra w III lidze. Może ją nawet wygra, ale nam w tym sezonie raczej nie zagrozi ;-))). Warszawka może i była mocna, ale z tego co słychać, to raczej piłkarzyki im odchodzą. Już poszedł ekwueme, który był liderem pomocy. Prawdopodobne jest odejście Kosmalskiego, który strzelał brameczki na zawołanie.
Inna sprawa jest taka, że napisałem "Na chwilę obecną wiemy, że liga będzie silniejsza w poprzednim sezonie." ;-))))
20 czerwca 2007, 18:46 / środa
Faktycznie Zeto ,z Gornikiem sie zagalopowalem,zwracam honor.
Co nie zmienia faktu,ze skonczylo sie sranie po krzakach i przyszly sezon
bedzie w rodzaju ; Droga przez meke !
20 czerwca 2007, 19:33 / środa
ech marudy i narzekacze!!!1 zawsze może być gorzej np:odnośnik
20 czerwca 2007, 19:54 / środa
... wbijam w zydowski lks !!!
Dlamnie najwazniejsza jest Lechijka !
To wcale nie jest pocieszenie ze innym sie nie uklada.
Mam nadzieje,ze zapanowala na demna tymczasowa panika.
21 czerwca 2007, 00:11 / czwartek
A dlaczego mamy brać jakiegoś hanysa?? Nie można jakiegoś Polaka?? Można by dogadać się z Maćkiem Szczęsnym, albo Romkiem Koseckim dla przykładu. Można by sprowadzić z Cypru Radka Michalskiego. Czy my nie możemy kogoś znaleźć, tylko musimy krępować innych??
22 czerwca 2007, 17:17 / piątek

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011