Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pawel Peczak

strona 1/2

24 czerwca 2007, 12:58 / niedziela
Jak nasz zarzad dopusci do odejscia tej klasy zawodnika, to moge tylko sie dolaczyc do innych kibicow, ktorzy od dawna krytykuja polityke naszego klubu! Oczywiscie trzeba byc oszczednym, bo kasa nie lezy na ulicy, ale dobry pilkarz nie bedzie gral za grosze i ma tez racje! Kto dobrze gra ten dobrze zarabia. I przestanmy z tym pierdoleniem za Lechie bialo zielona krew itd. W biznesie tego nie ma! Jak chcemy sie zaliczac do elity to musimy wydac wiecej na graczy. Sami sobie przypomnijcie ilu pilkarzy nam rok temu inne kluby z pod nosa wykupily?! A to tylko dlatego, ze Lechia prowadzi tak pojebana polityke i zydza na maksa.
24 czerwca 2007, 14:13 / niedziela
Pęczaka trudno będzie zatrzymać bo on sam chce grać w Katowicach i nawet dobra oferta kontraktu może go niezatrzymać.
24 czerwca 2007, 14:45 / niedziela
Werder przelej trochę euro na konto klubu, może wtedy starczy na większe kontrakty. W Lechii jest zasada nie żyć ponad stan i dzięki temu nie mamy punktów ujemnych za długi wobec piłkarzy. I niech tak zostanie. Poza tym, bez Pękiego Lechia grała co drugi mecz i jakoś sobie radziła. Więc bez przesady.
24 czerwca 2007, 18:47 / niedziela
Pęki i Wojciech w Katowicach....
24 czerwca 2007, 19:00 / niedziela
postanowili świeżego powietrza zaczerpnąć
24 czerwca 2007, 19:11 / niedziela
skąd teinfo
24 czerwca 2007, 19:18 / niedziela
Kontratak: Głupoty piszesz... Cieżko o lepszego obrońce w drugiej lidze od Pęczaka, jemu akurat walki i ambicji nie można odmówić.
Pozatym czy taniej jest podnieść pensje zawodnikowi nawet te 2-3tys, czy zapłacić za transfer nowego zawodnika ?? Np nasza gwiazda Rogalski kosztowała 100 tys zł... Rachunek jest prosty... Dobrych graczy sie nie oddaje...
24 czerwca 2007, 19:22 / niedziela
bodix- fakt że Pęczak to walczak jak mało kto, ale technicznie na kolana nie rzucał. Poza tym, ma jedną wielką wadę- jest typowym boiskowym świrem, przez co łapie dużo żółtych i czerwonych kartek. Fakt, że swoje na boisku robił, ale czy jest niezastąpiony ???
24 czerwca 2007, 19:34 / niedziela
I co zeto ??? Nastepny Lechista którego nienawidzisz???
24 czerwca 2007, 19:39 / niedziela
Zeusik1 znów błąd myślowy. Peki to Gieksiarz, nie Lechista. Zawsze to podkreślał, a ja za to go szanuje (chyba jedyny hanys, którego lubię). Jego serce jest żółto- czarne, i ciężko winić go za to, że wraca do domu.

Porównaj postawę Misia, czy Pawlaka sprzed dwóch, trzech lat, do tego co zrobił Pęki. Różnica chyba widoczna ????
No chyba że znów za dużo % ???? ;-)
24 czerwca 2007, 20:26 / niedziela
Pawlowi zawsze szacunek . Jak cos robi to na 110 % . Cale serce zawsze na boisku . Ale serce ma zolto- czarne i tam jest jego miejsce . Za charakter i krew zostawiona na boisku Lechii dzieki . Zdrowia i rozumu na przyszlosc . Pozdro z daleka .
24 czerwca 2007, 20:28 / niedziela
Zeto : Nikt nie jest niezastąpiony :)) Ostatnia runda była słabsza w jego wykonaniu , ale wcześniej jakoś byłem spokojny kiedy on był w defensywie. Co do techniki to sie zgadzam, ale miał dobry odbiór piłki i raczej rzadko je tracił.
W porównaniu do Kosznika ktory u Nas zostaje... hmmm nie ma jeszcze czego porównywać :)) ( Chociaż uważam że z Kosznika będzie jeszcze dobry zawodnik, ale nie z obecnym trenerem )
Nie byłoby może tematu gdyby zarząd już kogokolwiek pozyskał, ale narazie tyko zawodników oddajemy i obawiam sie że może nie starczyć funduszy na pozyskanie aż tylu dobrych piłkarzy...
24 czerwca 2007, 20:40 / niedziela
Miejsce Pękiego jest w ...Gieksie. Szacunek mu za wierność i za to co dla Nas zrobił. Skuteczność pracy zarządu nie ma tu nic do rzeczy.
25 czerwca 2007, 13:25 / poniedziałek
Pęki jest takim piłkarzem, że jak przyjedzie z Gieksą na Traugutta to dostanie owacje na stojącą nizym Garuch
25 czerwca 2007, 18:04 / poniedziałek
Peki walczy jak malo kto,byl moim ulubionym pilkarzem w Lechii i obojetnie gdzie bedzie gral zawsze bede o nim pamietyl i go dobrze wspominal.Trzymaj sie Peki!
25 czerwca 2007, 18:46 / poniedziałek
Nie, no jestem rozpieprzony kawałakami takimi jak Twoje Werder...
Ty zdajesz się myśleć, że Lechia ma jakieś finansowe eldorado, a tak chyba jednak nie jest. Bo gdyby tak było, to Pawlak, by się nawet nie zająknął, że chce grać dla Gdańska i biało zielonej krwi... etc.
Na giełdzie transferowej, to na teraz (NA DZIŚ) wygląda lepiej niż, by sie można spodziewać, co (kto) zagra zobaczymy.
Jednak nie róbcie z tego klubu KREZUSA, którego tylko złe władze nie wprowadzą do LM.
Pozdrawiam
eljot
25 czerwca 2007, 19:34 / poniedziałek
Pęki... Szacunek i powodzenia, moze jednak zostanie u nas... Zobaczymy,jesli bedzie inaczej to na meczu z GKS Katowice owacja na stojąco dla tego grajka. Pozdrawiam
25 czerwca 2007, 22:33 / poniedziałek
Pęki odchodzi do Gieksy - 25-06-2007

Mimo wielodniowych negocjacji Paweł Pęczak postanowił ostatecznie nie przedłużać kontraktu z gdańską Lechią. Popularny "Pęki" zdecydował się na powrót do swojego macierzystego klubu, którym jest świeżo upieczony beniaminek GKS Katowice.

źródło: lechia.pl

szkoda, był to mój ulubiony zawodnik, jednakże nie dziwię mu się. fajnie by było mieć w swoich szeregach tak oddanego Lechii gracza
25 czerwca 2007, 22:56 / poniedziałek
Szkoda jak chuj !! Tyle w tamacie.
ps. brawa dla zarzadu !!
25 czerwca 2007, 23:04 / poniedziałek
Trzymaj sie Pęki POWODZENIA
25 czerwca 2007, 23:41 / poniedziałek
:( Porażka...
Pęki, dzięki za wszystko. Troche czerwieni złapałeś, teraz odchodzisz do Katowic, ale co zrobiłeś dla Lechii i ile oddaleś dla niej serca to Twoje. Cięzko mi sobie teraz wyobrazić grę ofensywną Lechii skrzydłami bez Ciebie. O drugiego takiego walczaka, takiego charakternego i takiego oddanego klubowi jak Ty, łatwo nie będzie...

Moj pesymizm przed najbliższym sezonem rośnie...
26 czerwca 2007, 01:10 / wtorek
Dzieki za wszytsko Pęki będziesz zawsze mile wspominiany na Traugutta... Tracić tak dobrego i oddanego zwodnika to kompromitacja...JESZCZE RAZ DZIĘKI WIELKIE ŻYCZE POWODZENIA...
26 czerwca 2007, 13:05 / wtorek
Dzięki Paweł i powodzenia w Gieksie.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
26 czerwca 2007, 14:28 / wtorek
nie zdziwilem sie nawet ze poszedl do GKSu
dzieki za te 2 sezony
26 czerwca 2007, 14:56 / wtorek
Mnie peczak nie dziwi ze odszedl ale dziwi ze pawlak odszedl. Taki z niego Lechista ze se mecze wybiera a pozniej grac u nas mu sie nie chce
26 czerwca 2007, 16:49 / wtorek
odszedł "Pęki" dzięki z dwa lata w Lechii, mam nadzieję że w GKS-ie się przyda za rok w III lidze :)
26 czerwca 2007, 17:10 / wtorek
Ja sie nie dziwie sie, ze odszedl... w GKSie napewno nie ma takiego burdelu w zarzadzie.
26 czerwca 2007, 22:25 / wtorek
Paweł dzięki za wszystko.
Walczak z Ciebie nieziemski, prawie jak Gdańszczanin, któremu się chce, niestety w Lechii brakuje takich którym się chce.
Byłeś gwiazdą tej drużyny, będziesz gwiazdą zawsze w Gdańsku. 3m się chłopie.
27 czerwca 2007, 21:33 / środa
Wielkie dzięki i szacunek za postawę.
28 czerwca 2007, 19:38 / czwartek
peki to gieksiarz nie LECHISTA .szkoda ale i tak dziekujemy
29 czerwca 2007, 00:01 / piątek
Panowie z tego co wiem to "Pęki" chciał dalej grac w Lechii . Baa odmówił nawet Pogoni która była zainteresowana graczem ... ale po meczach w których nie mógł grac (nie wiadomo z jakiego powodu) i rozmowie z trenerem , zainteresowanej GKS Katowice nie odmówił..... dziękujemy panie Borek za wykopanie tak dobrego gracza z Lechii
29 czerwca 2007, 00:09 / piątek
Pawel Peczak jest jedynym zawodnikiem ktoremu moge serdecznie podziekowac za to co zrobil i ile serca wlozyl w gre dla nas i nie dziwie sie chlopakowi ktory pol zycia spedzil w gieksie ze chce tam wrocic mimo wszystko robil po cichutku swoje i szanowal nas kibicow i wiem ze nie przyszedl tu grac tylko dla pieniedzy dlatego

Dzieki Pawel za gre bede cie pamietal jako dobrego obronce
29 czerwca 2007, 00:31 / piątek
najwiekszy walczak tej druzyny, nigdy nie odpuszczal, czasem poniosly go nerwy przez co oslabial zespol. Coz zdarza sie, nie mozna mu odmowic ambicji, woli walki i checi zrobienia z Lechii klubu z prawdziwego zdarzenia. Zawsze bede pamietal jego niesamowite sprinty, kiedy doslownie i w przenosni wypruwal sobie wnetrznosci dla Lechii. Wielka szkoda, ze juz nie zobaczymy Pawla przy Traugutta. Wielkie dzieki za wszystko Pawel. Owacja na stojaco jak przyjedzie z Gieksa musi byc! Peki to prawdziwy Lechista! Powodzenia w GKS-ie!
29 czerwca 2007, 00:34 / piątek
Co wy wszyscy tak dziękujęcie, odpuszczacie i co niektórzy źle piszecie o chłopaku.Przecież Pęki nadal trenuje z Nami a umowy z GKS jeszcze nie podpisał.Niewiadomo jakie mu zaproponują warunki w katowicach a jest jeszcze spora szansa że Pęki zostanie i nadal będzie grał dla Nas.Ja bym go osobiście jeszcze nie skreślał a on sam jeszcze dobrze nie wie gdzie będzie grał.Najbardziej to by chyba chciałby być tu i tu ale... co będzie to będzie.
29 czerwca 2007, 02:08 / piątek
Pęki - dzięki za minione dwa lata. Trudno będzie Ciebie zastąpić, dlatego ... ZOSTAŃ Z NAMI !!!, ZOSTAŃ Z NAMI !!! ...
3 lipca 2007, 23:00 / wtorek
spoko Peki zostaje !
dzięki za 2 lata, prosimy o jeszcze!
będziesz legendą Paweł, już jesteś!
tak na marginesie: brawa dla tej Pani
odnośnik
3 lipca 2007, 23:05 / wtorek
tej Pani chyba trzeba kwiaty kupic :D

No to w derbach bedzie sie działo xD
3 lipca 2007, 23:17 / wtorek
Znaczy że na rozmowy z potencjalnymi wzmocnieniami, zamiast władz trzeba wysyłać panie :-)
3 lipca 2007, 23:17 / wtorek
Pęki, w pierwszym meczu proszę o czerwień :-).

Bardzo dobra wiadomość, bardzo. Wolę jednego Pękiego, niż pięciu Włodarczyków. Jeszcze takich kilku z charakterem i byłbym spokojny o wzruszenia na Traugutta.

Ciekawy'm, gdzie Pani Narzeczona pracuje, chętnie bym osobiście podziękował :-).
3 lipca 2007, 23:20 / wtorek
Proponuje,zeby przy kazdym chlopaku,ktory podaje pilke przy lini bocznej ustawic
lodowki z woreczkami z lodem.Chlopak podaje Pawlowi pilke i od razu woreczek z lodem na banie.Zapewniam Was,ze mniej mialby tych kartek !
Jesli chodzi o pozostanie Peczaka,to jest to bardzo dobra wiadomosc i podkreslam,
ze nie jest to udzial zarzadu.
Tej pani naprawde naleza sie kwiaty !
3 lipca 2007, 23:40 / wtorek
Wiadomość jest wprost FENOMENALNA!!!
Od razu inaczej widzę szanse w meczu ze śledziami - jeszcze kilku zawodników z takim sercem do walki jak Pęki i będzie si!
Przypadkiem wiem gdzie pracuje narzeczona Pękiego i na pewno ma u mnie bukiet kwiatów! Mam nadzieję, że Pęki nie jest przesadnie zazdrosny :-)
3 lipca 2007, 23:47 / wtorek
Animag daj znać kiedy będziesz niósł kwiaty. Z chęcią dorzucę się na bukiecik.
3 lipca 2007, 23:51 / wtorek
Kontratak - no problem. Babka jest po prostu wielka!!!
3 lipca 2007, 23:54 / wtorek
No ba!!! Widać Gdańszczanka :-)
3 lipca 2007, 23:55 / wtorek
Pęczak w derbach = czerwona kartka ;))

Dobrze, że Paweł wrócił :)
4 lipca 2007, 00:14 / środa
Dzieki Pęki bedziesz mogł sprobowac naszych derbow i powymiatac troche szprotek
4 lipca 2007, 00:16 / środa
Animag napisz mi na maila gdzie pracuje ta Pani bo chcialbym osobiscie podziekowac i jakis skromny prezencik zaniesc moj mail: big_purek@wp.pl
4 lipca 2007, 08:31 / środa
To chyba najlepsza wiadomość z ostatnich dni, jaka przyszła na Traugutta. W tej chwili mamy niestety zerowe transfery i jak tak dalej pójdzie to zamiast się wzmocnić i walczyc o awans będziemy walczyć w środku tabeli. No ale jak już jest Pęki to wiem, że ktoś będzie walczył. Dzięki Pęki, ale w szczególności podziękowania dla jego narzyczonej.
4 lipca 2007, 08:37 / środa
Co tu dużo mówić - świetna wiadomość, ale w żadnym razie nie jest to sukces działaczy. Może okazać się, że paradoksalnie największymi wzmocnieniami będą powroty (dziwnie to brzmi ;-)) Pęczaka i Cetnarowicza :D.
4 lipca 2007, 09:19 / środa
To najlepsza z kolei wiadomosc jaka czytam:)))
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.516