Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Sytuacja finansowa naszego klubu i wokół zarządu

strona 1/1

1

25 czerwca 2007, 22:06 / poniedziałek
Wątek wydzielony z transferów
W związku z podawanymi "dziwnymi" informacjami na różnych forach o zaległościach finansowych ,chciał bym sie dowiedzieć ,jako kibic o co chodzi? .Dotychczas owszem były lekkie obsuwy ,ale wszystko było płacone ,a Lechijka była uważana za klub stabilny finansowo , wiec co jest grane???? . Co dziwniejsze
poprawcie mnie jeżeli sie myle ,ale te ploty chyba sie pojawiły po objeciu "steru"
przez obecnego prezesa ,a nasiliło sie po tym słynnym liscie ,powszechnie kojarzonym z Kaczmarkiem , tyle ze nie sądze ze by on sam miał takie "wpływy" zeby samemu działać w ten sposób . Wiec sie pytam ,byc moze ktoś z zarządu ,czytający to forum odpowie nam o sytuacji finansowej klubu bez ściemniania ???? pozdrawiam
26 czerwca 2007, 07:56 / wtorek
Jeśli Zarząd ma wydać jakieś oświadczenie to przecież nie zrobi to tu na forum w tym temacie, bo tu i tak byłoby to nie sprawdzone info. Wg moich informacji (jestem tylko zwykłym kibicem znającym troche środowiska wokół Lechii) sytuacja finansowa jest stabilna, choć faktycznie są obsuwy ale nie sięgnęły one trzech miesięcy. Mi się nie podoba obsuwa 1 dniowa bo to już źle świadczy, tylko, że brak strategicznego sponsora właśnie powoduje to, że obsuwy były, są i będą, bo Zarząd pieniążki wypłaci jak wpłynie transza od sponsorów i tak w kółko.
Co do oświadczenia Zarządu, faktycznie można by wyjść z postulatem aby takowe oświadczenie zostalo wydane. Tytułem naszego postulatu mogą być pierwsze 4 wyrazy twojego tematu. Tylko kto z ów postulatem miałby wyjść? My Kibice? Tylko co to znaczy, skoro już jeden list przez "nas" był podpisany i wydrukowany w DB.
Pozdrawiam
26 czerwca 2007, 12:27 / wtorek
Ja chciałbym sie dowiedzieć o co chodzi bo wydaje mi się to też delikatnie mówiąć dziwne, ale wiem że to prawda bo osobiście usłyszałem od jednego z piłkarzy Lechii ze zaległości są ale nie chcial rozwijać tego tematu, ale powiedział że nie chodzi o to że w klubie nie ma pieniędzy na pensje... więc chciałbym sie dowiedziec o co chodzi...
7 sierpnia 2007, 18:31 / wtorek
Wydaje mi sie ze czas odświeżyć wątek .Bo to juz nie są jakieś ploty,insynuacje ,a fakt!!!!!! zaległości są .Najpierw potwierdził to publicznie Kalka ,a potem w dzienniku , Prezes ,ps kiedy ostatnio nasi kopacze publicznie prali brudy???? mi sie wydaje ze cały problem leży właśnie w prezesie Turnowieckim .On po prostu sie nie nadaje na to stanowisko ,jakoś poprzedni prezesi potrafili działać tak żeby nie było zaległości ,albo żeby były minimalne

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.156