Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

MŚ do lat 20 / Kanada 2007 30.06.- 22.07.

strona 2/2

13 lipca 2007, 11:37 / piątek
Fakt, że ostatnio Strugarek nie wypadał zbyt dobrze, ale z Brazylią zagrał przywoicie. Poza tym na MŚ zmagał się z piłkarzami klasy Adu, Jo czy Aguero - a z całym szacunkiem - graczom z naszej 2 ligi wiele do nich brakuje. Na II ligową młóckę byłby odpowiedni Strugarek, no ale obrońcy Lechii grają na tyle bezbłędnie (zwłaszcza sparingi to pokazały), że można się pośmiać z byłego gracza Lecha.
13 lipca 2007, 14:04 / piątek
konri- z tego co zaobserwowałem podczas tych mistrzostw, to ostatnim zawodnikiem, jakiego chciałbym widzieć w Lechii byłby właśnie Strugarek.

Można pisać, że rywale byli z górnej piłki, i tylko przez to niemiłosiernie go ogrywali. Ale w meczach z Argentyną i USA miał współudział praktycznie przy każdej bramce !!!! Do tego jego koordynacja rucha jest porażająca- jakby mu ktoś kij w plecy wsadził !!!!! A jego umiejętność wykonywania rzutów wolnych i rożnych (do których się pchał) powala na kolana.
13 lipca 2007, 14:28 / piątek
Tak, ale nie można się też z niego wyśmiewać, bo ''lepiej'' być ogrywanym przez Adu, Szetelę, Jo czy Aguero niż piłkarzy Legii czy poźniej Wisły Płock. I - o ile mogę się zgodzić, że zagrał naprawdę słabo oprócz meczu z Brazylią - to jednak we wczorajszym meczu zawalił głównie przy trzeciej bramce (przy drugiej Aguero ograł Marka bodaj).
13 lipca 2007, 14:32 / piątek
Na pewno Strugarek byłby lepszy niż mistrz strat i asyst rywalom Brede. Ostatnio w sparingach dołączył do niego Manuszewski. Mam nadzieję, że rezygnacja z usług Sieranta nie była zbyt pochopna...
13 lipca 2007, 14:32 / piątek
Aha - co do wolnych masz 100% racji ;-), szkoda że nie wykorzystał swoich warunków fizycznych przy rzutach rożnych, ale z drugiej strony też nie dostał dobrej piłki z rożnego.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.438