Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 1/32

3 lipca 2007, 18:25 / wtorek
PZPN podał dziś terminarz II ligi rundy jesiennej. Biało - Zieloni rozpoczną ligę meczem na własnym stadionem z Arką Gdynia. Zakończą zaś meczem z Tur Turkiem. Runda jesienna zakończy się 11 listopada.
3 lipca 2007, 18:29 / wtorek
No i trzeba odwolac plany wyjazdu wakacyjnego :D
3 lipca 2007, 18:29 / wtorek
Jesienią zagramy 2 mecze z Arką.
3 lipca 2007, 18:33 / wtorek
Kurwa zajebiście!!!!!Też muszę odwołać wyjazd!!!!!!Ale czego sie nie robi dla LECHIJKI!!!!!!!TYLKO teraz skład niech zmontują dobry!!!!
LECHIA GDAŃSK!!!!LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!
3 lipca 2007, 18:58 / wtorek
Ja Akurat wracam 27 a więc w samą pore !:)
3 lipca 2007, 19:16 / wtorek
Marzy mi sie noramlne spotkanie z bluzgami, ale jak znam zycie to media rozdmuchaja bardziej niz netowi napinacze temat zadym i gowno z tego bedzie.
3 lipca 2007, 20:01 / wtorek
25 dni do meczu. 25 dni na właściwe przygotowanie drużyny, zgranie kolektywu i obranie porządnej taktyki na spotkanie z Arką. Pytanie, czy damy radę??
3 lipca 2007, 20:08 / wtorek
odnośnie pierwszego meczu

"WŚRÓD NOCNEJ CISZY"

WŚRÓD NOCNEJ CISZY
GŁOS SIĘ ROZCHODZI
WSTAŃCIE LECHIŚCI
szparka NADCHODZI
BIEŻCIE PAŁKI I ZAPAŁKI
PODPALIMY STADION szparki
WEDLE ROZKAZU

POSZLI ZNALEŹLI
szparkę NA STRYCHU
WPIERDOL SPÓŚCILI
ZESZLI POCICHU
GDYBY szparka NIE SKAKAŁA
TO BY WPIERDOL NIE DOSTAŁA
WEDLE ROZKAZU

melodia chyba każdemu znana. Proponuję już zacząć podśpiewywac sobie by wypadło okazale

W oryginale nie ma słowa szparka ale po ich ostatnich osiągnięciach nazwa klubu nie przechodzi mi przez gardło
3 lipca 2007, 20:09 / wtorek
Ja mam pewne obawy co do wyniku. Jeżeli Arka faktycznie kupi tych piłkarzy, których planuje, to obiektywnie należy stwierdzić, że skład będzie mieć 1. ligowy. Ale ja wierzę w naszych, będzie 2:0 :)
3 lipca 2007, 20:10 / wtorek
KURWA MAĆ 28 WYLATUJE :/:/ i nie moge tego odwolac no ja jebie :/
3 lipca 2007, 20:11 / wtorek
Dzisiejszy wynik z legią 7-1 trochę mnie przestraszył!!! oby zdołali zagrać z arką mecz na wysokim poziomie
3 lipca 2007, 20:11 / wtorek
tylko ze Lechia gra u siebie wiec mowa o spalaniu stadionu raczej nie na miejscu!!!ta piosenka zawwsze byla spiewana apropo meczow wyjazdowych wiec ochlon kolego!!!
3 lipca 2007, 20:12 / wtorek
niech ten mecz bedzie w niedziele proszeeeeeeee
3 lipca 2007, 20:13 / wtorek
Ciekawe na ile tysiecy ludzi nasze wladze zameldowaly Lechie na ten sezon w pzpn. Bo akurat na tym meczu Nas bedzie napewno wiecej niz na Ruchu a Ary pewnie z 2,3 kola, tylko gdzie oni sie pomieszcza, na tym smiesznym jak na owe czasy sektorze ? Mimo wyrzadzonych nam (Slaskowi, Wisle) krzywd na mecz powinny wejsc wszystkie jebane sledzie. Co z klatka dla przyjezdnych, czy bedzie w koncu przeniesiona pod kryta, dajac Nam dodatkowe miejsca ?

I panowie z Zarzadu, wybudujcie bardziej stabilne ploty, bo za te flagi, za to, ze to Ara, za caloksztalt...moze dojsc do tragedii. Mecz z Ruchem moze sie okazac zabawa dzieci z przedszkola zolnierzykami, przy rzezni jak pod Grunwaldem. Skonczylo sie babci sranie. Sam pobiegne z brzytwa (lubie sie golic podczas meczu jako pozytywny omen dla naszych pilkarzy) w kierunku zlodzieji. Nie wiem czy sie juz ktos zastanawial....czy ktos z Was wytrzyma nerwowo jak wywiesza do gory kolami jakas skradziona nam flage ?
3 lipca 2007, 20:31 / wtorek
ale mi sie humor poprawil!
odliczam juz dni!!!
3 lipca 2007, 20:38 / wtorek
Wiem że mój pomysł jest radykalny, nawet może zbyt radykalny, ale moim zdaniem, nasza rola w pierwszej kolejce powinna zakończyć się na zakupie biletów w przedsprzedaży. W dniu meczu powinniśmy pozostać w domu, ewentualnie poszukać przygód w okolicach trójmiejskiej eskaemki.

Dlaczego nie powinniśmy wchodzić na T29 wszyscy chyba wiedzą, ale i tak przypomnę. W I-szej kolejce gramy z największymi frajerami w całej Polsce. Przyjeżdżają do nas łajzy, które kupowały sędziów i przeciwników. Szmaty, które w środku nocy okradają magazyny z naszych flag.

Moim zdaniem, nie można ich bardziej upokorzyć, niż olać mecz z nimi. Na płocie można tylko wywiesić szmatę z napisem- "stop złodziejom!!!" lub coś w tym stylu.
3 lipca 2007, 20:41 / wtorek
Zeto ale by się wkurwili!!!!Zajebisty pomysł i ja mogę poprzeć taka akcję!!!Kupić bilety i mieć ich w dupie!!Ale i tak przyszły by pikniki!!
PS:Wątpię aby to wypaliło!!!
3 lipca 2007, 20:46 / wtorek
Mamy 25 dni, aby tak rozreklamować tę akcję, że napewno wypali.
3 lipca 2007, 20:47 / wtorek
i podzie w swiat gadka ze Lechie przestraszyla sie arki i nie przyszla na derby x)
3 lipca 2007, 20:48 / wtorek
Tez popieram tą akcje, mam nadzieje ze radio wystartuje i będzie piękna relacja z meczu:)
3 lipca 2007, 21:20 / wtorek
nie pojdzie w swiat wiesc ze Lechia przestraszyla sie Arki tylko ze ja olala no chyba ze ty sie boisz Arki no to wtedy juz idzie wiesc!!!
Lechia from Brzezno
3 lipca 2007, 21:21 / wtorek
Nie ma co myslec o takich sprawach trzeba poprostu pójśc na mecz i pokazac kto Rządzi w trójmieście Lechia Gdansk!!
3 lipca 2007, 21:38 / wtorek
Jestem za pomysłem Zeto (tak na marginesie miałem jechać na wakacje w terminie derbów ;), nic by tak nie upokorzyło tych kurew jak pusty stadion i huj z tym co powiedzą inni, takiego numeru jeszcze nie było, a żadna oprawa by tego nie przebiła!!! POTRAKTUJMY ICH JAK ZERA!!!
3 lipca 2007, 21:43 / wtorek
Co za bzdury nie isc wspomoc naszych chlopakow na mecz!!!co wy piszecie?nie dosc ze nasz sklad bedzie wystarczajaco denny z trenerem na czele to jeszcze ma nas zabraknac by wlac W ICH SERCA wiare w zwyciestwo??zastanowcie sie troche a nie ktos rzuci haslo a wszyscy mu zraz przyklaskuja...a jak koniecznie chcecie piketowac to zrobcie to jak bedzie wyjazd do sledziowni,chociaz i tak ten pomysl nie wypali i dzieki Bogu....
3 lipca 2007, 21:46 / wtorek
Na razie nie ma się co podniecać. Jak znam życie to PZPN odwali numer, da Wam karę za mecz z Ruchem i pierwsze spotkanie na Traugutta odbedzie się bez publiki :(
Co do wyniku to Waszym kopaczom może byc strasznie ciężko żeby poradzić sobie z aktualnym składem Arki. Ponadto oprócz ostatnich wzmocnień do Gdyni ma dojść jeszcze 2-3 dobrych piłkrzy.
3 lipca 2007, 21:47 / wtorek
ZETO weź jakąś grubą rurkę i się nią pier***j w łeb, a później zacznij się przygotowywać na zmiecenie śledzi z powierzchni ziemi :D

lol 28/29 jestem na obozie :P trzeba będzie się zerwać na kilka godzinek :P
3 lipca 2007, 21:47 / wtorek
WIDAĆ ŻE TERAZ WAS WOGLE NIE INTERESUJA BIAŁO-ZIELONI TYLKO TE HUJE Z GDAYNI PANOWIE JAK TAK MOŻNA NIE PRZYJDZIECIE NA MECZ POKIBICOWAĆ NASZYM CHŁOPCA TRYLKO DLATEGO ZE GRAMY Z SLEDZIAMI? JAK ONI SIE POCZUJA MYSLCIE TREOCHE A TO ARKA NAS SIE POWINNA BAC !!
3 lipca 2007, 21:55 / wtorek
StarszyLechista bedzie wojna ja to czuje w moim browarku ale jak te KURWY wywiesza nasze flagi to bedzie po meczu siemano LECHISCI!!!
3 lipca 2007, 21:55 / wtorek
Pomysł Zeto popieram z całego serca. Jeszcze bym śledzi nie dopuścił do T29.
Czekam na rozwoj akcji !!! Tak tego jeszcze nie było , ale to Lechia właśnie !!!
3 lipca 2007, 21:56 / wtorek
nie ma srania! idziemy na derby i pokażemy im do kogo należy trójmiasto! oczywiście mam nadzieje sprawy czysto dopingowe a nie takie jak z chorzowem.
3 lipca 2007, 21:57 / wtorek
Dokladnie Malfred5 musimy tam ku*** byc zmieciem ich rykiem 10000 gardel a jak znam zycie do bedzie wiecej chetnych niz biletow na ten mecz nawet kibice ktorzy przestali z roznych wzgledow chodzic na Lechie przyjda na debry TRADYCJNA NAS ZOBOWIAZUJE.Wiec przestancie pierdolic o jakims siedzeniu w domu.A my swoje LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 lipca 2007, 21:58 / wtorek
A ja mysle ze ta podnieta skonczy sie w czwartek
pzpz zamknie stadion i tyle z tych derbow bedzie po za tym wynik moze byc zblizony do dzisiejszego z ległą nie ma sie co oszukiwac mamy sklad na walke o utrzymanie
3 lipca 2007, 22:00 / wtorek
BigOgi a co nas interesują kibice którzy przestali chodzić na Lechie??? Postaw im pomnik jeszcze!
3 lipca 2007, 22:04 / wtorek
Kur*a co za idiotyczny pomysł zeto!!!

Powiem Ci jak by wyglądała jego realizacja:

W miarę by sie rozreklamowało pomysł, dużo osób było by za, wykupili bysmy bilety, i nie poszli na stadion. na meczu- pojwiła by sie grupka pikników, troche dzieci itd. w sumie 2 może 3 tysiące osób.
I jak by to wyglądało?!!!! Co by sobie Polska pomyślała ( nie mówiąc juz o śledziach)?!!! h*j że niby by wiedzieli że to planowalismy itd. wszędzie by się ku*wy chwalili że są góra w trójmieście że byli górą na stadionie Lechii itd.

Dlatego trzeba być na stadionie, zmieść te ku*wy z powierzchni ziemi i pokazać kto rządzi,!
(zresztą... kto ma być to napewno będzie) J.p.
3 lipca 2007, 22:05 / wtorek
A moze bys tak czytal uwazniej pisalem przewciez z "roznych wzgledow" miedzy innymi myslaem o moim bracie i nie tylko ktory stanal na glowie by przyleciec na ten mecz z zagranicy!!!!!!i nie mowie o sezonowcach!!!Wyobraz sobie ze on poprostu nie ma mozliwosci bycia na meczach!
3 lipca 2007, 22:07 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 lipca 2007, 22:10 / wtorek
adwokat powiem ci jedno; LECHIA DA RADE I ROZJEBIE smierdzieli !!!!!!!! BIALO ZIELONA BRAC !!
3 lipca 2007, 22:12 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 lipca 2007, 22:17 / wtorek
A JA CI POWIEM anymusie ze sledziowni JUZ KOLO MAKSA MACI WPIERDOL
3 lipca 2007, 22:26 / wtorek
Z wioski??? Mój dziadek jest starszy niż Miasto Gdynia- Hahahaha
Jakich byście kopaczy nie kupili - jesteście "brudni" na zawsze. W waszych annałach na zawsze będzie notka - degradacja - i zawsze bedziecie musieli wytłumaczyć swoim synom dlaczego takie wydarzenie miało miejsce. CAŁA POLSKA STRACIŁA DO WAS SZACUNEK (jeśli miała go kiedykolwiek)
Zeto - rozumiem (chyba) intencje ale sorry, na ten mecz czekałem 10 lat prawie, mam lot z w-wy w niedzielę - teraz trzymam kciuki za wyznaczenie meczu w sobotę:))
Gdańsk-Sopot-Gdynia Biało-zielona rodzina -POZDRO dla biało-zielonych z Karwin
[sam czasem mieszkam na gdyńskiej Dąbrowie;))]
3 lipca 2007, 22:33 / wtorek
Big Ogi sytuacji twojego brata bym nie nazwał że przestał chodzić, tylko nie może być na meczu z oczywistych powodów. Troche nieprecyzyjnie to określiłeś. Aejaejao!!!
3 lipca 2007, 22:47 / wtorek
Byc moze gdyz grubo sie zagotowalem czytajac tak kretynskie pomysly....
3 lipca 2007, 22:49 / wtorek
jaaa bedzie sie niezle dzialo odliczanie zaczynamy juz tylko 25 dni :) a juz w listopadzie znowu derby hehe czekalismy 10 lat to teraz mamy podwojna dawke w ciagu kilku miesiecy :)
3 lipca 2007, 23:43 / wtorek
Pęki poczuł "świeżą krew" i zostaje w Lechii. Jest dobrze!!!
3 lipca 2007, 23:47 / wtorek
Nie ja akurat nie bede na derbach!!!!!Najwazniejszy mecz a ja wyjade poza Gdańsk.I'm angry !!!!!!!!
3 lipca 2007, 23:52 / wtorek
Zeto zmień dilera. To ma być święto trójmiejskiej piłki a nie jakaś posiadówa przed TV. I wali mnie, czy przyjedzie Arka czy Wigry Suwałki. Przygód to se poszukaj w Nowym Porcie nocą.

Niestety zgodzę się z adwokatem - nie ma się co podniecać, jest prawdopodobne, że czwartek zamkną nam stadion. Jeżeli dobrze pamiętam Arka gra u siebie w ostatniej kolejce 1 rundy z Motorem Lublin, zatem będzie dym. Wtedy zamkną stadion Arki i derby w Gdyni tez bez publiczności. Obym się mylił.
3 lipca 2007, 23:59 / wtorek
Dulli a niby za co mają Lechii stadion zamknąć? Żyjesz w tej swojej nirwanie, czy tylko lewitujesz? Przecież mecz Lechia-Ruch jest już rozpatrzony przez miodową. :-)
4 lipca 2007, 00:25 / środa
kontratak ale znasz PZPN to jeszcze nam cos wlepi i taki własnie jest polski zwiazek pilkarskich nierobów.No cos nie wierze zeby derby byly w Gdańsku i to od razu po burdach obym sie mylił.Ale na razie świetujmy;-)
4 lipca 2007, 00:38 / środa
Znam pzpn i dlatego wierzę, że na derby jeszcze poczekamy. Dziś odpadła Piotrcovia, ciekawe kiedy będą pierwsi odpaleni z ekstraklasy. Żeby mogła awansować Polonia, muszą wcześniej wepchać Lechię :-)
4 lipca 2007, 01:03 / środa
kurwa Zeto zawsze mowiles z sensem ale dzisiej dojebales z ta akcja strasznie. Jak mamy nie isc na mecz wspomoc naszych grajkow bo przyjezda do nas smieciarka! Huj mnie obchodzi co oni mysla i jak sie poczuja bo sa frajerami a dla mnie i prawdziwych kibicow liczy sie tylko LECHIA! Musisz byc chyba niezle nadziobany zeby taki pomysl wysunac. Przemysl to na trzezwo! Pozdro dla BigOGI jednego z nielicznych kumatych na tym forum dzisiaj!
TYLKO LECHIA GDANSK! CO BY SIE NIE DZIALO I KTO BY NIE PRZYJEZDAL!
 
1 2 3 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.446