Gdańsk: czwartek, 27 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 10/32

11 lipca 2007, 23:02 / środa
Nie z tym starszymlechistą tylko z Panem Starszym Lechista ty zolto-niebieski buraku. Ty sie lepiej ze mna nie zgadzaj bo mi wstyd przed 500 kolegami z tego forum i 12000 na stadionie. Powiem ci cos na uszko - wypierdalaj i do zobaczenia pod stadionem na dlugosc rzutu kamieniem, bo blizej nie podejdziecie.

Ta ,,zjebanen sietke,, kiedys wybudujemy...nie dygaj....przecie my Budowlani.
11 lipca 2007, 23:19 / środa
dodam tylko ze.. naszym wzorem jest RUDOLF HESS !

TE DERBY SA Z DUPY WYSRANE, NIE TO CO KIEDYS
11 lipca 2007, 23:38 / środa
WLASNIE WROCILEM Z TRAUGUTTA
ZA cUJA NIC NIE JEST ROZJEBANE !!!!
WSZYSTKO OKEY !!!!!!!;/;/;/;/
KLATKA JAK TALALA
CO SYF !!!!!
11 lipca 2007, 23:46 / środa
klatka jest w zupełności gotowa do tego żeby weszli na nią kibice przyjezdni więc są tylko dwie opcje:
- albo oni na prawdę nie chcą wpuścić kibiców arki na mecz
- albo chcą przenieść klatkę pod trybunę krytą.
11 lipca 2007, 23:56 / środa
Ja juz czekam na podsumowanie, bo kolega TAG to sie dzis pare razy popisal :))
12 lipca 2007, 00:27 / czwartek
Trudno napisać coś o tym co pisze TAG, bo pisze jakimś nieludzkim narzeczem. Zato mój ulubieniec "The Stranglers" wrócił i napisał: "No faktycznie z tym Adolfem to ..przeholowałem !! :D :D. No cóż późna pora , oczy się kleiły i tak wyszło !! Lecz oba imiona są na A !"
Nic dodac nic ująć! Śledziu sięgnij po "Akademię Pana Kleksa". Tam wszyscy mają imiona na literę A. Lektura w sam raz dla ciebie.
W piątek zaczynam urlop i będę miał ograniczony dostep do kompa-dlatego panowie sami walczcie z tępotą śledzi.
12 lipca 2007, 00:47 / czwartek
Tak się zastanawiam, że skoro jest problem ze stadionem to pójdźmy śladem hanysów i zagrajmy derby na Śląskim! W sobotę o 17 pierwszy mecz, w środę rewanż. Kto będzie gospodarzem pierwszego, a kto drugiego meczu wszystko jedno. Zaplanujemy sobie urlopy na ten czas i w parku w Chorzowie rozbijemy obóz. Na nudę zapewne narzekać nie będziemy!!! Kto jest za?
12 lipca 2007, 03:49 / czwartek
mam dwie propozycje i tak ktos nas wyrolowal i szparka przejmie pieniadze z dwoch meczy derbowych wiec mozna zrobic tak zebrac sie gdzies w gdansku we 2000-3000 LECHII z kijami i co popadnie wsiasc kilka godzin wczesniej w skm i pojechac do gdyni na stadio wbic sie na sektor szparki i niewpuscic ich niewydaje mi sie zeby zebrali wieksza ekipe niz 300-400 osob wiec nieryzykowali by ataku na taka grupe z kijami ciekawe co by wtedy policja zrobila i wiadomo bylo by kto zadzi w trojmiescie
12 lipca 2007, 03:52 / czwartek
druga opcja tych 400 niech pojedzie na sektor gosci i zebrac dobrej ekipy z 400-500 osob i wejsc na stadio arki wszyscy mieli by pod bluzami czy showane w kieszeniach biale koszulki , i zbierac sie gdzies w jednym miejscu stadionu gdzies .... i kiedy szparka zaczela by palic flagi LECHII poprostu zaatakowac ci na umowiony znak zakladajac biale koszulki druga ekipa atakowala by gdzies indziej z sektora gosci ..!!!
12 lipca 2007, 05:17 / czwartek
wracajac do wczesniejszego wpisu fajnie bylo niewpuscic ich na wlasny sektor i zeby zajeli sektor gosci ;) , i wtedy zaspiewac im jestesmy usiebie i jakis tu spokuj , ajak wiadomo szparka bezchonorowa napewno mam jeszcze jedna ukradziona flage i napewno ja spala , bysmy im pokazali tak jak zydkom podczas meczU KMITA BIEZANOW z LECHIA gdzie trzech z LECHII i jeden Z SLASKA WROCLAW wpadli na najgorsza dzielnice zydkow kozlowek i wpadli na ekipe kilku zydkow dorwali dwoch i troche ich oprawili a reszta uciekla kumaci czaja klimat PRAWDZIWI WLADCY POLSNOCY LECHIA GDANSK
12 lipca 2007, 06:38 / czwartek
W histori bylo kilku wielkich myslacych wodzow
Jednak młody przebijasz wszystkich
Co ty chlopie jesz po nocach :)
pozdro
12 lipca 2007, 08:26 / czwartek
animag "zato" czy za tamto?? czy może Twój kolego zeto... co ?? Skoro już tak wszystkich poprawiasz, to nie kompromituj się..... Mój drogi polonisto.. Miłego urlopu.. ;-)
12 lipca 2007, 08:27 / czwartek
Polecial , polecial :)...widac spac nie moze:)
12 lipca 2007, 09:00 / czwartek
To co sie tu dzieje to są jakieś jaja. Wpisy ludzi typu mlody88 - macie onet, wp tam się wyszalejcie.
Co do meritum. Tak czy inaczej 4 czy 6 stów nie będa to derby z prawdziwego zdarzenia. Niestety. Oby się w ogóle z kibicami gości w każdym przypadku odbyły. Nasz zarząd chyba tez nie do końca jest zainteresowany wysoką frekwencją Arki na T29 i naszą w Gdynii. Jesli płot robi się pare miesięcy to co to mówić o większych sprawach typu oświetlenie czy podgrzewana murawa.
12 lipca 2007, 09:18 / czwartek
młody 8 nmasz nobla za ten rok::chlopie zmien dilera ten cie oszukuje :) albo cos cie w stawie jebie:)
12 lipca 2007, 10:07 / czwartek
Co chcecie - pewnie dobry sztyn pojawił się w Gdańsku ;D
12 lipca 2007, 10:19 / czwartek
mlody zajebisty z ciebie strateg... napoleon do ciebie sie nie umywa.
a tak na powaznie odstaw grzyby
12 lipca 2007, 10:30 / czwartek
Mlody88 - o tym samym myslalem, nie wierze, ze ktos jeszcze ma taki zajebisty pomysl. Ale wiesz co? Nie mow o tym nikomu wiecej, we dwoch to zrobimy.

TAG - czy siak czy jak cie zwa? Zenada nie jest nasz remont plotu tylko wasze remonty za kazdym razem jak mielismy sie na Baltyku z naszymi zgodami zjawic. Wiec trzasnij gowniarzu i zerknij w swoj smietnik.
12 lipca 2007, 10:33 / czwartek
Młody88 plus za plan. Teraz zbierz swój "street gang" i okupację zacznijcie od dziś. Niezapomnijcie prowiantu!!! :-)
12 lipca 2007, 11:09 / czwartek
"mlody88"...szkoda ze nie urodziles sie przed wojana bysmy teraz zyli w duzym kraju ja pierdole pewnie pomniki by Tobie stawiali a nie Piłuckiemu... boje sie myslec co by bylo jak bys sie u szwabow urodizl zapewne by wygrali wojne;D
12 lipca 2007, 11:40 / czwartek
# Whiteman

Zarząd Lechii nie ma nic do tego czy stadion będzie gotowy na przyjęcie kibiców gości czy nie. Stadion jest własnością miasta i jakiekolwiek robory budowlane muszą się ob\dbywać po wcześniejsyzm przetargu. A, że ustawa o zamówieniach publicznych jest pojebana i wszystko trwa kupę czasu to już inna sprawa. Między innymi z powodu Euro 2012 tę pojebaną ustawę chcą zmienić aby wszystko mogło szybcjiej się dziać.
12 lipca 2007, 16:01 / czwartek
Możliwa zmiana terminu derbów - 12-07-2007

W efekcie kolejnej tury rozmów pomiędzy przedstawicielami Komendy Wojewódzkiej Policji oraz zainteresowanymi klubami ustalono, iż najprawdopodobniej mecze derbowe pomiędzy Lechią Gdańsk i Arką Gdynia odbędą się 12 września w Gdyni oraz 4 listopada w Gdańsku. Taki wariant zostanie przedłożony na wtorkowe posiedzenie Wydziału Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej.

lechia.pl

Już się przestraszyli akcji mlodego88 :)
12 lipca 2007, 16:18 / czwartek
Ty bys napewno byl w tej ekipie Młody88 hehe ale brawo za wyobraźnie
12 lipca 2007, 16:27 / czwartek
Obiło mi się o uszy, że Lotos został sponsorem Lechii czy ktoś ma może jakieś informacje na ten temat czy to tylko plotki?
12 lipca 2007, 16:41 / czwartek
Tak, dzisiaj Olechnowicz ogłosił uroczyście na konferencji prasowej zorganizowanej w mieszkaniu posła Kurskiego, że dzięki środkom od grupy LOTOS Lechia w ciągu 3 lat zagra w Lidze Mistrzów. Na koniec ujawniono informację, że trzymaną w tajmenicy perełka był Ronaldinho i za 100 mln euro dołączy do Lechii podczas sparingu z Groclinem...
12 lipca 2007, 17:19 / czwartek
12 lipca 2007, 17:43 / czwartek
"Jeśli związek nie zgodzi się na zmianę terminów, to wówczas w Gdyni w lipcu nie będzie kibiców Lechii, a w listopadzie w Gdańsku zapewne Arki..." - zatem jaki jest sens zamiany gospodarza? Toż to czysty PRL.
Piłka nożna dla kibiców!
12 lipca 2007, 17:47 / czwartek
Wiem, że nie powiem nic nowego, ale przeraża mnie to w jakim kraju żyjemy...Na najwyższych urzędach wszędzie zasiadają same debile. Potem debile tworza debilne prawo. A jak już jest debilne prawo, to jest ono interpretowane przez ludzi nie umiejących myślęć. A cierpi na tym zwykły człowiek. W tym przypadku My kibice...Ktoś mi wyjaśni czemu tak sie dzieje???
12 lipca 2007, 18:55 / czwartek
na koncu to w szczecinie zagraja
pisza tylko pierdoły ze stadiony nieprzygotowane
jakos w krk derby sa i co
a unas wielki problem gdzie grac
jak zniszczy nam sie stadion to przynajmiej naprawia bo jest troche przestazaly
klatke gości 1,5 miecha robic przeciez to idiotyzm !!
oni juz to powinic naprawic po meczu z ruchem a nie czekaja niewiadomo na co
siara i wstyd klatke robia przez 2 miechy
w niemczech przez 2 miechy to by stadion "wyremontowali"
pozatym trener tez bystry;/
dupy dali z tymi trasferami
arka ma chmiesta to znaczy ze my tez moglismy
gilewicz polonia warszawa czemu nie lechia
cygana odac najlepszego zawodnika ?..
a ustawienia 4 - 5- 1 bo borek grał w fife i mu sie spodobało
12 lipca 2007, 18:59 / czwartek
dario21...

arka ma "troche" wiecej siana wiec mogli sobie pozwolic na sciagniecie owego snajpera...

Gilewicz ma juz swoje lata wiec po co nam on...

Cygan sam wybral Polonie...
12 lipca 2007, 19:23 / czwartek
mlody88 widze ze "zapisales" sie do Greengosow i polotu dostales buahaha... derbow nie chca zarzady obu klubow na inaugaracje, bo nie ma co sie oszukiwac kazdy chyba wie co bedzie a zakazy na poczatku rundy przyniosly by duze straty.

ps. "i pamietajcie atakujemy na znak!" co mnie chlopak rozbawil
12 lipca 2007, 20:32 / czwartek
12 lipca 2007, 21:39 / czwartek
Zostawcie Mlodego bo sie w sobie zamknie :) i nie bedzie juz pisal swoich przemyslen..a my nie bedziemy mieli sie z czego smiac:)
12 lipca 2007, 22:38 / czwartek
Joker skoro chcieli Gancarczyków i wyłożyli taką ofertę co narazie śląsk nie może wyłożyć równorzędnej to czemu nie mogli by mieć na pensje dla Chmiesta albo Bani...
12 lipca 2007, 23:04 / czwartek
Młody88, gdzie mozna dostac to co bierzesz? ;]

z tym 'na znak' tez mnie rozwalilo.

i pewnie wyjdzie na to ze derby beda bez kibicow, do przewidzenia od samego poczatku ;/
12 lipca 2007, 23:11 / czwartek
Nie rozumiem, w czym jest problem. Skoro władze obu miast nie potrafiły przygotować/wybudowac obiektu, nadającego się do rozegrania meczu derbowego, to na chuj nam takie władze ????

Po drugie, skoro na derby z udziałem kibiców przyjezdnych mamy czekać do wybudowania Baltic Areny, to czemu jeszcze nikt nie złożył do pzpn-u wniosku, o podzielenie II-giej ligi na 3 grupy ????

W 1 grupie grałyby Lechia, Śląsk, TUR, ŁKS Łomża, Stal SW i Motor
W 2 grupie grałyby Pogoń, Warta, , Odra, Znicz, Piast i Katowice
W 3 grupie grałyby Polonia W, Podbeskidzie, Wisła P, Jastrzębie, Pelikan i przekrętarka.

Takie zestawienie, ograniczyłoby do minimum ilość meczy podwyższonego ryzyka, a co za tym idzie, wszystkie mecze mogłby bez przeszkód odbyć się w wyznaczonych terminach.

Prawda jakie to proste ?????

;-))
Zwyciężcy grup uzyskaliby awans do ekstraklasy.
13 lipca 2007, 01:19 / piątek
no tak aco powiedzie o akcjii na KOZLOWKU jak juz tak wszytsko wysmiewacie , moze macie lepsze plany czy tylko gadac na forum potraficie . tak zamkne sie w sobie :) , to moze jakis lepszy pomysl by padl z waszej strony ? ajak juz chodzi co biore to slyszeliscie o MDMA ? dobrze robi panowie , i dobre pomysly sa potym polecam
13 lipca 2007, 04:43 / piątek
Zeto:

Lechia - Motor to twoim zdaniem nie mecz podwyższonego ryzyka? Czy czasem o czymś niezapomniałeś?
13 lipca 2007, 09:09 / piątek
wariat- wszystko jest dobrze przemyślane :-)

Motor do Gdańska nie przyjedzie większą liczbą jak 200-300 osób, a z takimi grupami nasze "służby" potrafią sobie radzić. Mecz wyjazdowy i tak najprawdopodobniej rozegrany zostanie we Wrocławiu, więc dymić nie będzie wypadało ;-)))
Większe zagrożenie siałby nasz wyjazd do Turka.

;-)
13 lipca 2007, 18:53 / piątek
wiecie co mnie wkurwia? na samym dole kazdej strony sa reklamy z googla chyba, jak widze "przeprowadzki arka" to mnie chuj strzela
13 lipca 2007, 19:57 / piątek
Może Arka sie przeprowadza... :-)
13 lipca 2007, 22:35 / piątek
Podobno przekupiarka przeprowadza się na stadion Checzy.Cóż... taki los bezdomnych...raz tu raz tam...A może kadłuby zagrozili, że znowu nie wpuszczą śledzi na derby? :-)
13 lipca 2007, 23:02 / piątek
Że też nie możecie się domyślić!!! Chodzi o to, że już niedługo spora część przekrętarki przeprowadza się do Wrocławia. Podobno tamtejsze więzienie, ma za cel przejąć stadion Ślęzy, żeby "pensjonariusze" mieli gdzie wystawiać ustawione mecze.
13 lipca 2007, 23:19 / piątek
Ja słyszałem inną wersję.Wrocławscy prokuratorzy mają niestety za nasze pieniądze czyli podatników(można wybaczyć bo cel jest szczytny),wywieźć wszystkich z przekrętarki do Wrocławia i posadzić w zoo.Pierwszym ruchem w tym kierunku było wyrzucenie po latach pracy dyrekcji-Gucwińskich.
13 lipca 2007, 23:29 / piątek
KTO DOSTANIE WPIERODL JAK MYSLICIE MY KIBCIE LECHI CZY ARKA NA ROZRUBIE CO ??
13 lipca 2007, 23:37 / piątek
zrobcie tu jakis ogranicznik wiekowy dla wpisujacych sie... :)
13 lipca 2007, 23:51 / piątek
To niech będzie taki:urodzeni tylko w XX wieku...:)
14 lipca 2007, 00:08 / sobota
To ja sie chyba zalapie...............................?
14 lipca 2007, 00:20 / sobota
adi komentarz jest zbedny ale powiem tak:
ja pierdole........
14 lipca 2007, 00:36 / sobota
a nie wiecie czy jakies czubki nie kreca ustawki ? przynajmniej bedzie wesolo bo sami sie wybija a normalni zobacza we wzglednym spokoju mecz :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011