Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 12/32

17 lipca 2007, 13:21 / wtorek
tore- A nie pomyślaleś, że mogłem wcześniej nie przeczytac wpisu Zeto.
Widze, że ciśnienie ci skacze po zetknięciu z prawdą :)) może byleś jednym z tych co w 84 spierdalali? A może to twój stary? A może uczestniczyłeś w akcji 100 lecia (magazyn)?
17 lipca 2007, 13:29 / wtorek
nie gorączkuj się ..." onimozjo..." poprostu rozbawiłeś mnie. Niedobry zzz....
17 lipca 2007, 13:48 / wtorek
torre
17 lipca 2007, 13:08 / wtorek
zzz. Jesteś idiotą?? czy co?? Nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu napisanego przez(jak to napisał Zeto lechista) dziennikarzynę. Nie będę ci tego tłumaczył, za głupi jestes..

a potem:

"rozbawiłeś mnie"

Rzeczywiście autor pierwszego textu wygląda na bardzo rozbawionego.

"nie gorączkuj się"

niby czemu mam się gorączkować? To przecież twój problem, że cala Polska beczy z waszego frajerstwa.
17 lipca 2007, 15:16 / wtorek
W zwiazku z perturbacjami w sprawie zorganizowania meczu chcialbym opublikowac moj nowy, jakze nowatorski pomysl.

Skoro obie strony nie potrafia sie dogadac w sprawie meczu z kibicami, trza nam zorganizowac spotkanie tylko z udzialem kibicow. Po chuj nam pilkarze, przeciez w tym wszystkim chodzi o cos innego. 3 tysiace na 3 tysiace, 2 X 45 minut, najpierw w Gdansku na Traugutta. Aby byly rowne szanse wszyscy nasi powinni miec powiazane sznurkiem do snopowiązalki rece i nogi oraz zasloniete oczy.

Inna opcja, oni tam w pzpnie nic a nic nie mysla...aby uniknac derbow Lechii z Arą nalezaloby przesunac druzyne Lechii do I ligi. Wszyscy by na tym zyskali, miasto, szpitale, kluby, pzpn a nawet milicja, ktora moglaby w koncu zajac sie zabezpieczeniem takiej groznej imprezy podwyzszonego ryzyka jaka jest Jarmark Dominikanski. Przeciez tam tez sa potrzebne helikoptery, gaz, bron gladkolufowa i tysiac psow z psami. Cepeliarze i numizmatycy dymia przeciez strasznie. Nie ma takiej mozliwosci, zeby w tym samym czasie przeszkadzac na Lechii i spacerowac sobie parami po Jarmarku wąchajac zapachy smazonych kielbasek.
17 lipca 2007, 15:20 / wtorek
Starszy Lechisto, jak zwykle trafne spostrzeżenia. Przesunąć Lechię o klasę wyżej i problem derbów zakończony. Co do jarmarku, to zapomniałeś o mimach którzy stoją w bezruchu, czychając na kolejne ofiary!!!
17 lipca 2007, 15:37 / wtorek
witam urodziłem sie w Gdyni mieszkałem w Sopocia chodze na Lechie i choc bym miał kupic karnet na szparke to tak pojade na derby do gdynii nic mnie nie powstrzyma kibice nie zorganizowani maja przeciez wstep cgodzi o grupy zorganizowane kupujemy bileciki i jazda na stadion Bałtyku pozdrawiam
17 lipca 2007, 17:01 / wtorek
z tego co pamiętam, to torre "chwalił się" akcją z flagami już o 8 rano... Więc coś bliżej na ten temat wiedzieć musi, ba musiał brać w tym udział... Bez honoru
17 lipca 2007, 18:38 / wtorek
zbys72 tez jade z partyzanta wyjebane mam na ten zakaz... njgorsze jest tylko to ze pracowalem ze sledziami ktorzy chodza na mecze jak mnie ktorys spotka to pozamiatane.... chuje nie moga raz na te parenascie lat zrobic pozadnych derbow wszyscy trzesa portami... proponuje zero porawy zero dopingu zero flag pociedzimy piknikowo i po meczu do domu nie wiem sam czy to jest dobry pomysl... ale cos musimy zrobic bo tak bedzie co derby
17 lipca 2007, 19:00 / wtorek
piknikowo...albo sportowo. To byłby precedens :))
17 lipca 2007, 19:25 / wtorek
Patentów na odwiedzenie Olimpijskiej w czasie derbów przy zakazie jest więcej. Na przykład załadowanie się w 2 koła do pociągu Kościerzyna - Gdynia na stacji Osowa i ręczny na wysokości stadionu.
17 lipca 2007, 20:16 / wtorek
ciekawe jakim cudem do takiej kolejeczki wejdzie 2 tys ale plan niezly :)
17 lipca 2007, 20:34 / wtorek
A kto powiedzial,ze do .........................?
17 lipca 2007, 20:48 / wtorek
Zawsze też, możemy umówić się w Witawie i stamtąd przejść się na Olimpijską
17 lipca 2007, 20:48 / wtorek
odnośnik

Wiadomo wreszcie, kiedy odbędzie się zaplanowany na pierwszą kolejkę nowego sezonu mecz Lechia-Arka.
Wśród kilku branych pod uwagę pomysłów zwyciężyła opcja zakładająca udział gdyńskich kibiców w meczu derbowym. Spotkanie odbędzie się 10 października (środa) o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Traugutta.

Do końca września na obiekcie przeprowadzany będzie remont sektora gości, który uniemożliwiał w tym czasie obecność sympatyków żółto-niebieskich. W związku z tym rozważane były też opcje gry bez fanów gości oraz przeniesienie spotkania na stadion przy ul. Olimpijskiej w Gdyni.

Z ostatecznymi ustaleniami wiąże się jednak istotny warunek. Jeżeli remontu obiektu nie uda się zakończyć w wyznaczonym terminie, Arka Gdynia otrzyma trzy punkty walkowerem.

Sezon 2007/08 piłkarze Lechii zainaugurują tym samym 4 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z Turem Turek, beniaminkiem drugiej ligi.
17 lipca 2007, 20:51 / wtorek
Zajebista pora 15 środa, Godziny szczytu, ludzie będą wracać z pracy. Miło pomyślane. Mi tam osobiście nie przeszkadza, trzeba będzie urlop wziąść!!!

Nic ważne aby śledzi wpuścili, zrobimy z nich konserwy :))
17 lipca 2007, 20:53 / wtorek
Ten termin to oczywiście ukłon w strone kibiców.Kurwa najlepiej o 8 rano
w poniedziałek niech grają.
17 lipca 2007, 20:55 / wtorek
zajebiscie pod koniec wrzesnia wyjezdzam co za pech...
17 lipca 2007, 21:06 / wtorek
Ku*rwa przeciez to srodek tygodnia.Czy oni nie pomysleli ze sa ludzie ktorzy akurat o tej godzinie koncza prace tym bardziej nie sa z Gdańska i musza dojechac!!Smiech na sali.Czy o to im chodzilo??!!
17 lipca 2007, 21:07 / wtorek
"Do końca września na obiekcie przeprowadzany będzie remont sektora gości, który uniemożliwiał w tym czasie obecność sympatyków żółto-niebieskich"

no to czyli nikt nie przyjedzie az do paździerza ?
co za kurwa idiotyzm....a wakacje od 4 czerwca....

pozatym o 15 to dobrze..ja bym proponowal na 8 przelozyc wtedy bedzie lepiej ;/
teraz ile ludzi wezmie wolne na 10.09 lub na od 14...
masakra...
17 lipca 2007, 21:16 / wtorek
kurwa mać... kombinowali kombinowali i wykombinowali... dobrze ze nie grają w poniedziałek o 9:00 w Kolbudach... zrobili wszystko żeby te derby spierdolić i udało im się to... czemu my musimy żyć w kraju komedii, paradoksu i chuj wie czego jeszcze...
a niebieskim mundurkom gratuluje pomysłowości... godziny szczytu... centrum miasta... i "paru" śledzi do przetransportowania z kolejki... nie mówiąc o nas... ktoś z wąsów musiał dłuuugo nad tym myśleć...

A MY SWOJE...
17 lipca 2007, 21:24 / wtorek
Wlasnie kupilem bilet na samolot !
Moj boss powiedzial,ze jak wroce,to pojdzie ze mna do psychiatry !
U mnie nie ma srania po krzakach !!!!!!!!

BOG,HONOR,LECHIA !!!
17 lipca 2007, 21:38 / wtorek
co do godziny to ta liga dla bezrobotnych ????
przeciez ludzie w pracy...
mogli zrobic moze w grudniu...po poludniu ?

jak wyglada sprawa rewanzu ? my nie wejdziemy do nich bo maja klatke rozjeb..?
17 lipca 2007, 21:41 / wtorek
"Rewanż odbędzie się w Gdyni 3 lub 4 listopada. Wkrótce dowiemy się, czy na te mecze będą mogli wejść kibice gości. " ok juz mam info

odnośnik
odnośnik
17 lipca 2007, 21:57 / wtorek
Zawiodłem się na naszym zarządzie... kurwa, od kiedy nie umiemy zoorgnizować meczu , chuj że ze złodziejami i że z wiekszą liczbą kibiców (nowość?), czemu kurwa musiało Wam (:do zarządu) odjebać właśnie przy okazji tego meczu? ...

KURWA!

Do tego te przełożenie meczu, może zagrajmy o 8:30 w styczniu na stadionie Gedanii do chuuuuuja! ?!?!?!

PARANOJA!ŻENADA!HAŃBA

CHUJ NIE DERBY!

Wybaczcie , jestem strasznie wkurwioooooooony!!!
17 lipca 2007, 22:13 / wtorek
Panowie, jeszcze kilka godzin temu najbardziej prawdopodobną opcją była ta, że derby oglądać będziecie przy pustym sektorze gości?

Wolicie o godz. 18 sami, czy o 15 ze śledziami?

Zaraz ktoś napisze, że woli o 18 ze śledziami... Ale pamiętajcie, że nie wszystko w tym kraju zależy - w tym przypadku - od zarządu Biało-Zielonych. Decyzja zapadła na pewno "u góry", a my nie mieliśmy innej opcji, jak tylko się na to zgodzić.

Tyle w temacie i walka z kurwami! ;]
17 lipca 2007, 23:14 / wtorek
ja biore dzien wolnego na 200% :D
szykujcie zwolnienia lakerskie !!!!!!łś
17 lipca 2007, 23:18 / wtorek
Panowie spokojnie jest jeszcze coś takiego w kodeksie pracy jak urlop na żądanie.Pozdrawiam z dalekiego Chicago.PS.Staram sie przylecieć na derby,na razie toczę wojnę z żonką.
17 lipca 2007, 23:21 / wtorek
kurwa tylko w tym kraju cos takiego mozna odpierdolic zeby swieto futbolu zrobic w srodku tygodnia o 15...
17 lipca 2007, 23:40 / wtorek
Kurwa czy wy nie rozumiecie że w październiku ciemno robi się troszkę szybciej niż latem?? Czy nie wiecie, że wyjazd do Warszawy też mamy w środę? I co, do Warszawy po pracy pojedziemy?? Trzeba brać urlop, zwolnienie, albo olać robotę!!! LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!
17 lipca 2007, 23:47 / wtorek
Wole o 18 bez nich! Czemu maja wchodzic na nasza swiatynie ? zeby ta holote przegonic znowu trzeba bedzie plot rozwalic ...

Cale to pieprzenie, zeby sie koniecznie odbylo z holota z polnocy pytam sie czemu?

To nie jest Lech, Widzew czy Legia to smieciarka bez stadionu, bez honoru.

Wystarczajaco ublizajacy jest fakt, ze nasi zawodnicy musza z nimi grac i zostana wpuszczeni na T29
18 lipca 2007, 01:18 / środa
cytat: " . . . Z ostatecznymi ustaleniami wiąże się jednak istotny warunek. Jeżeli remontu obiektu nie uda się zakończyć w wyznaczonym terminie, Arka Gdynia otrzyma trzy punkty walkowerem. . . "

śmierdzi mi to ustalenie,
wystarczy lada nierzetelność/nieterminowość wykonawcy,
lub widzimisie jakiegos psiury i . .. meczu nie bedzie a trzy pkty oddamy darmo

chuj nie warunki, jak można było na nie przystać, zwłaszcza że . .. byłby to ewenement, bodaj pierwszy v.o. na okolicznośś remontu (taka Ara mialaby kilka pod rząd od tej jesieni, że nie wspomnę o innych, sam się musiałem partyzantować równy rok temu w Białym) . . . chyba że . . . . komuś od nas . . . trudno uwierzyć . . . zależy na tym aby kłopotu nie było, na patencie drobnej obsówki jak popisałem na początku posta,
trudno uwierzyc ale . . . gdyby tak, to trza by wyprostować
18 lipca 2007, 07:26 / środa
verde dokładnie o tym samym od razu pomyślałem, co to za nowa zasada, jak z tego w pażdzierniku będzie w.o. to bedzie treba komuś wpierdolić, możliowści:
- szefowi firmy, która będzie prowadziła prace,
- jego pracownikom,
- PZPN-owi za unikatowy pomysł.
- albo od razu wszystkim naraz dodając zarządce obiektu i kilku pierwszych napotkanych złodzieji z Gdynii
A na poważnie panowie jak my jesteśmy traktowani do chuja, my wpuszczamy śledzi a jak nie to jest w.o. , a śledzie nas (chyba) nie wpuszczają (bo nigdzie ostatnio o tym nie ma). Chyba jest tu jakaś kurwa ukryta ironia.
18 lipca 2007, 07:59 / środa
Przypomnę tylko, że podobno na Olimpijskiej w listopadzie planowany jest remont, a Polonia W dostała pozwolenie na grę bez gości. Wpierdol należy zacząć od Miodowej. Wracając możemy lekko "przespać" Gdańsk i wysiąść na głównej osobowej :-)
18 lipca 2007, 08:35 / środa
Trzeba wziąc urlop i tyle, czasu jest dużo. I pilnowac teraz by pedały z wioski nas wpuściły i nie wywineły jakiegoś numeru. Na pewno wole mecz z obecnoscia cweli nawet w niedogodnej godzinie, niz derby-niederby.
18 lipca 2007, 08:46 / środa
no i mamy. Jak ktos wyżej napisal. Gdyby chodziło o inną ekipę, ale dla śledzi? Takie poświęcenie. Ehh chujowo wyszło :(
18 lipca 2007, 08:58 / środa
WITAM PONOWNIE I DOBRZE SIE STAŁO ZE DERBY ZOSTAŁY PRZEŁOŻONE Lechijka bedzie miała wiecej czasu na zgranie wywiad szkoleniowy bedzie działal i areczke rozpracuje latem upały a tu prosze temp bedzie przyzwoita zaczynamy od Tura tydzień dłuzej na przygotowanie no juz bedzie wiadomo po paru kolejkach na co nas stać nie bedzie tłumaczeń ze nie zgrani ze poczatek sezonu itd itp tylko ten termin kiepski ale co sie nie robi dla Lechii
18 lipca 2007, 11:54 / środa
Matad - dobry pomysl. Jak nam nie dadza wejsciowek na listopad, pomysli sie o innej drodze na Baltyk, a ta ktora wymieniles jest wrecz wymazona. Przejscie az pod sam stadion przez las, he, he. Ciekawe czy psy sa tez takie dobre w partyzantce miedzy drzewami, na otwartej przestrzeni z dubeltowkami w lapach to wiadomo, ze wielcy bohaterowie.

A ile w takim zielonym lesie lezy grubych dragali na runie lesnym. panie komendancie milicji, ktorys pewnikiem zatrudniony do sledzienia tego forum, jak podobalby sie wam zomowcom taki obrazek - ponad tysiac facetow z palami w rekach na skraju lasu przy stadionie Baltyku ? Skora cierpnie na plerach i pot kapie po ogolonych jajach co ? Jak bedziecie niegrzeczni to przezyjecie film Braveheart na zywo.

Jak nie wypali opcja z okrazeniem, trzeba bedzie sie przebic pod stadion Baltyku kanalami jak Powstancy podczas Powstania Warszawskiego.
18 lipca 2007, 12:56 / środa
wiadomość z ostatniej chwili, las wokół Bałtyku zamknięty przez milicję ;-)))
18 lipca 2007, 13:28 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 lipca 2007, 13:35 / środa
Chłopak zabił się sam - jadąc na tą ustawkę wiedział jak to może się skończyć, chyba, że był niewpełni rozumu. Co do sprzętu dobrze wiesz, że i wy go mieliście.
A po za tym żegnam z forum.
18 lipca 2007, 13:36 / środa
łał ten Lipek?
zaraz jeszcze Rybak, Szczurek i Pietruch odwiedzą skromne progi tego forum.
no chyba że to jakiś gimnazjalista na wakacjach, ale nie, niemożliwe na pewno nie.
18 lipca 2007, 14:25 / środa
kibiccc ----> PZPN t może sobie miec najbardiej kretyńskie pomysły,
tyle że . . . Lechia jako strona nie na wszystkie musi się godzić

dla mnie jest skandalem że Lechia przystała na taki absurdalny warunek,
uwłaczający dotychczasowej praktyce w adekwatnych sytuacjach

kluby wszech lig, na patencie moderniizacji, budowy, remontów (nawet czesto gęsto z dupy wyjętych)
dostają zzgodę na warunkowe granie bez kibiców gości po przedstawieniu realnego, wiarygodnego harmonogramu robót

My chcemy by bło dob rze i OK, ale zgoda na walkowera ? ? ?
noż kurwa mać, kto się pod tym do chuja podpisał z naszej strony ? ?
ile trzeba ? dużo ? lada pies co ma muuchy w nosie i klatka dopuszczona nie będzie, na ten jeden mecz
18 lipca 2007, 14:43 / środa
noto kurwa wymyślili !!! tyle sie człowiek naczekał, nawkurwiał, nasłuchał zmian terminów i gospodarzy i wszystkiego że żygać sie chciało. Ale wierzył ze w końcu bedzie dobrze a tu taki CHUJ !!! Dobrze ze nie zgodzili sie na taki układ że jak bedziemy grali na wiosce rewanż i nas nie wpuszczą to też walkower dla nich.....
18 lipca 2007, 22:18 / środa
ah ta cenzura cenzura, czepiacie sie decycj pzpn'u i policji a na forum to co sie dzieje? lipek pewnie madrze zagadal i od razu kasacja postu
19 lipca 2007, 07:37 / czwartek
burza16

Lipek lipkiem, nikt nie może wyzywać na forum Lechii Gdańsk kibiców Lechii Gdańsk, po za tym ton postu nie był elegancki a przecież tylko takich postów spodziewamy się od naszego fun-clubu z północy, który ostatnio zagląda tu nadwyraz często.
19 lipca 2007, 14:25 / czwartek
zapraszam do ogladania i podziwiania:)odnośnik
19 lipca 2007, 15:18 / czwartek
Niby fajne itp. tylko jest sprawa jedna, trochę wstydliwa dla was, jak mozna chwalić się flagami, jakich nie macie? Toć to tylko w śledziowie możliwe. Jakbyś nie zajarzył to jest szydzenie z was, nie macie innych pomysłów tylko każda wasza oprawa skupia się na sektrówce "śledzie"???? I kilku flagach na kijach!

bez stadionu, bez honoru gdynska arka ooeoeoeao
19 lipca 2007, 23:26 / czwartek
Bedziecie spierdalac na koronie jak na Lech-Lechia a u nas jak zawsze psiaki beda wam dupe ratować z trzech stron.
19 lipca 2007, 23:32 / czwartek
wypierdalaj stąd o porze do walenia tak jak twój kolega z tvn który codzień rano marszczy freda
19 lipca 2007, 23:34 / czwartek
Boli prawda? Wypierdalaj łowic krowy do siwiałki.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.242