Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 13/32

19 lipca 2007, 23:43 / czwartek
ty cwelu, siARKA lub inne gówno - zmarszcz freda i siusiu i dobranoc.
Spierdalaj do siebie
19 lipca 2007, 23:49 / czwartek
Po pierwsze krowy to my debilu jak nie wiesz topiliśmy.
Po drugie boleć to może cwelu ciebie dupsko po ostaniej twojej imprezie -pedale nie pamiętasz jak było jak cię koledzy posuwali?Tu masz początek imprezy....odnośnik
20 lipca 2007, 07:51 / piątek
no niezle zabawy maja kibice gejarki... co bylo dalej mozna sie domyslec
20 lipca 2007, 10:00 / piątek
Artur Andruszczak: " Mam nadzieję, że pierwszy mecz z Arką Gdynia zostanie przełożony. Wolę nie grać z jakimś Turkiem Turek niż w prestiżowym meczu z gdyńskim zespołem."

Już gościa polubiłem ;-).
20 lipca 2007, 10:17 / piątek
ciekawe czy dziewcyzny z gdyni wogole flagi swoje przywioza do Gdanska bo juz troche ich potracili cwelcioty ze sledziowa
21 lipca 2007, 10:08 / sobota
gits a ile ty z tych flag skroiles?
21 lipca 2007, 23:25 / sobota
zadnej ale w fifa 2007 strzelam im zawsze po 3 bramki jak gram Lechia:) szacun???
21 lipca 2007, 23:29 / sobota
gits a ile oni strzelają tobie? :-)
21 lipca 2007, 23:35 / sobota
Widze,ze spac nie mozemy ? :)
21 lipca 2007, 23:42 / sobota
No jakoś tak sen nie chce złapać :-) chyba trzeba zagrać w FIFE. Czy ma ktoś może kod? :-)
21 lipca 2007, 23:50 / sobota
Kod ma na pewno thomas 13;-)
21 lipca 2007, 23:52 / sobota
Walnij klawiatura dwa razy w rynne,raz w parapet !
Jesli to nie pomoze,zawsze mozesz skorzystac z archiwum............................
22 lipca 2007, 01:51 / niedziela
Kurwa jaka szkoda że to nie 28.07
LECHIA PONAD WSZYSTKO
22 lipca 2007, 06:58 / niedziela
amam pytanie czy mozna wysledz kogos komputer kto dal wpis na forum ? czy jest taka mozliwosc ? znalezlibysmy torrego i flagi bysmy odebrali
22 lipca 2007, 15:42 / niedziela
Tak pewnie ze mozna!! Agenci FBI juz nad tym pracuja i Ty Mlody jako pierwszy dowiesz sie o wynikach ich pracy!
23 lipca 2007, 03:13 / poniedziałek
ale debil z ciebie ty pewnie dzialasz na comodore 64 dlatego niejazysz kwestji ale dzieki za w pis debile tez sa potrzebni na forum pozdrawiam
23 lipca 2007, 07:25 / poniedziałek
młody88 i tu się mylisz. Debile nie są tu potrzebne, więc z łaski swojej zmykaj sprzed monitora- ewentualnie zagraj w FIFE z thomasem13
23 lipca 2007, 10:24 / poniedziałek
o wlasnie - i Fifie poszukaj flag...to moze z FBI juz nie beda musieli pracowac...
29 lipca 2007, 15:31 / niedziela
Kolejka 7 - 8-9 września Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk małe derby i znów bedzie problem z organizacją to bedzie sprawdzian przed 2 ligą Kolejka 12 - 13-14 października Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia no i tu tez trzeba sie pokazać
10 sierpnia 2007, 07:51 / piątek
Najpierw kupowali - teraz gwałcą... odnośnik
10 sierpnia 2007, 18:55 / piątek
i to na dodatek Wisłe
10 sierpnia 2007, 22:28 / piątek
Aż strach jak Ci "ludzie" przyjadą do Gdańska! Uwaga na dzieci! Nie dość że ich kibice napadają na dzieci to jeszcze teraz piłkarze.Co za klub! korupcja,gwałty,kradzieże - duma gdyni! ha ha ha
10 sierpnia 2007, 22:40 / piątek
ja pierdole. o co wam chodzi ?
10 sierpnia 2007, 22:51 / piątek
Oto ,ze klub Arka Gdynia to kurwa i swinia!!Wszytsko waszym klubie jest;-)Sprzedaja i tez oczywiscie kupuja;-)Dopuszczaja sie gwaltow,ze kazdy kibic wie zeby omijac klub Szparka Gdynia!!
11 sierpnia 2007, 08:28 / sobota
Lechia, klub pedofilow xD
11 sierpnia 2007, 08:32 / sobota
podobno dzis na meczu szpareczki zbiorowe marszczenie freda ma byc w przerwie meczu i wielki transparent tak sie bawi arka gdynia
11 sierpnia 2007, 08:53 / sobota
a pilkarze wyjda w koszulkach " Grzegorz P jestesmy z Toba ! ";]
11 sierpnia 2007, 09:50 / sobota
a ja slyszalem ze na meczu lechii trener juniorow medzie macal wszystkie dzieci razem z pralatem xd
11 sierpnia 2007, 10:23 / sobota
aws
zamknij ryj pedale!!!!!!!! pewnie jesteś tą laską, co ten wasz zboczeniec szturchał ją na plaży ??
11 sierpnia 2007, 10:30 / sobota
Jestem ciekawy,co teraz wymysla sledzie ?

U nas jak ''powali''sie jakis kumpel,to na meczu jest transparent:Jestesmy z Toba !
U nich zapewne powiesza :Jestesmy z toba PEDOFILKU !!!
Caly czas,wbijajac sie do nas,pokazujecie,ze nie macie za grosz honoru !!!
11 sierpnia 2007, 10:48 / sobota
a to pewnie ty zeto byles szturchany? przez pralata czy trenera?
11 sierpnia 2007, 11:23 / sobota
Olać pedała, niedługo skończą się wakacje i takich pojebów będzie mniej ;-).
22 sierpnia 2007, 22:55 / środa
jebac lechie
22 sierpnia 2007, 22:59 / środa
Brzoska-uważaj
24 sierpnia 2007, 00:02 / piątek
Niektóre komentarze mnie dobijają... Idzcie sobie przelecieć kod do fify by Thomas13 bo macie za mały monitor i w ogóle ;))

jeżeli chodzi o derby...

8 minuta : Paweł Pęczak ukarany czerwoną kartką

14 minuta : Andruszczak dostaje żółtą kartke

20 minuta : druga żółta kartka Lechia gra w 9

Tak to sie skończy ;)
14 września 2007, 11:57 / piątek
Na ostatnim meczu z Łomża zauważyłem, że chyba powiększają klatke. Robiony jest żelazny płot z kolcami - mniej wiecej - w połowie sektora buforowego przy krytej (i tak zostaje dużo miejsca jak na buforowy) oraz usunięty był płot odzielający to miejsce od drogi gości do naszej malej klateczki. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś zorientowany mógłby potwierdzić/zaprzeczyć?
14 września 2007, 19:54 / piątek
Wariat a nie zauważyłes, że tą klatkę rónie dobrze mogą zwężąć??? Popielarz mówił, że klatka ma byc mnieszja żeby scisnąć maksymalnie sledziuchów, ale powiedział to takim tonem, że niewiem czy to był zart czy serio mówił...Znajac jego poczucie humoru może byc różnie:P
14 września 2007, 19:59 / piątek
Pierwszy akt oskarżenia w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej skierowała do sądu wrocławska prokuratura. Oskarżono w nim 34 osoby. Pierwszy akt oskarżenia dotyczy wydarzeń związanych z Arką Gdynia.

Na konferencji prasowej we Wrocławiu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powiedział w piątek, że to tylko pierwszy etap przedstawienia sądowi zgromadzonego materiału dowodowego.

- Zorganizowana struktura przestępcza prowadziła do demoralizacji polskiego sportu, jego upadku oraz zakończenia karier zawodników. Policja i prokuratura zrobiła kawał dobrej roboty - powiedział Ziobro.

śledztwo w sprawie korupcji w piłce trwa od maja 2005 r. Wrocławska prokuratura apelacyjna postawiła zarzuty już niemal 100 osobom: sędziom, zawodnikom i działaczom piłkarskim, w tym członkom zarządu PZPN Witowi Ż. i Kazimierzowi F. Najwięcej zarzutów, ponad 60, w tym m.in. kierowania grupą przestępczą i "ustawiania" meczów piłkarskich, postawiono działaczowi piłkarskiemu Ryszardowi F. ps. Fryzjer. Przebywa on w areszcie od czerwca 2006 r.
14 września 2007, 23:47 / piątek
mnie zastanawia jak to mozliwe ze we Wloszech w krotkim czasie potrafili zdegradowac Juventus do drugiej ligi podczas gdy w Polsce dopiero po 2 latach ukazaly sie pierwsze akty oskarzenia :)
15 września 2007, 09:03 / sobota
Gosc tak niestety dziala u nas prawo. W cywilizowanym panstwie mozna aresztowac czlowieka najdluzej na 6 miesiecy. I tyle czasu ma prokuratura na zebranie dowodow i skonstruowanie aktu oskarzenie. Jesli nie zdaza musza czlowieka wypuscic. U nas ludzie siedza w areszcie sledczym po kilka lat a jesli juz kilka lat siedza to sad "musi" uznac ich winnymi bo inaczej skarzyli by panstwo o odszkodowania za niesluszne aresztowanie. Wiec jesli siedzisz ze trzy lata w sledczym sad skazuje Cie na 3 lata i po sprawie. Akurat w sadownictwie jeszcze daleko nam do europejskiej cywilizacji. Co do derbow to na poczatku sezonu bylem przekonany o tym, ze Arka sportowo jest dla innych nieosiagalna. Jak sie jednak pokazalo mozna jej urwac punkty a zaryzykowalbym nawet stwierdzenie, ze z nia wygrac. Typuje 1:0 dla Lechii.
15 września 2007, 12:23 / sobota
Panowie derby sa nasze!

Czas polowan na sledziuchow uwazam za otwarty ! ( tak oficjalnie :))

Ja juz sie odpalam :)
15 września 2007, 13:20 / sobota
ja tam słyszałem ze budowa klatki sie opoznia bo tak naprawde chcą ja zrobić po derbach bo na derby bedzie tak wstawiona konserwa.
15 września 2007, 13:57 / sobota
I ja i ja moi mili wracam na te jakze dlugo oczekiwane derby, a wracam z daleka bo az z Krety :) Jebac prace... powiedzialem im ze rodzina choruje :)
Do zobaczenia w Gdansku ...
Tylko Lechia !!
15 września 2007, 14:14 / sobota
ogan właśnie wczoraj kupiłem sobie wędkę, jutro wybieram sie na rybki ;-))
16 września 2007, 21:14 / niedziela
Nie wiem czy było już w tym wątku bo go nie czytam ale warto by każdy sobie poćwiczył te słowa bo czasu nie wiele:

Zaśpiewajmy Bracia razem gdyńska Arka kurwą jest!!
Skurwysyński klub rybaków,
jebał Arkę w dupę pies!
Niech przyjadą a zajebiemy ich!
Nawet mała garstka gówna
nie ma prawa zostać z nich!!!!
16 września 2007, 21:36 / niedziela
Krytyk...bardzo ladna romantyczna piosenka...ktora mozna sobie rowniez zaspiewac u cioci na imieninach zamiast ,,100 lat,,.

OBWIESZCZENIE

Apel do wszystkich prawdziwych milosnikow krolowej gier zespolowych spod znaku Lechii.

Derby coraz blizej. Po meczu u nas nie rozchodzmy sie, obojetnie czy 16 latek czy 55 letni facet, idziemy wszyscy w okolice Smolucha, ktoredy pol godziny po meczu beda przeprowadzac sledziow. Panowie nie ma chuja wtedy nawet milicja ile by ich nie bylo im nie pomoze. Namow na mecz koksow z wlasnej pakerni, namow kolegow, ktorzy wlasnie wyszli z kicia, namow dawnych kolesi z jednostki komandosow, zjednocz osiedlowa lobuzerke, obojetnie czy wiedza na czym polega pilka nozna czy nie, tu przeciez nie chodzi o mecz.

Przypominam, na sektor rodzinny i prosta wchodza tylko goscie z obwodem bicepsa powyzej 70cm.

Mieszkancow Trojmiasta uprasza sie o nie wychodzenie bez potrzeby z domow dzien przed, w dniu meczu i dzien po derbach.

III wojna swiatowa zbliza sie duzymi krokami.
16 września 2007, 22:43 / niedziela
Tymczasem śledzie zapolowały dzisiaj przed meczem na nasze szaliki. 3 samochody leszczy z Gdyni napadły 4 młodych chłopaków idacych na mecz. Do starszych nie mieli odwagi sie zbliżyć, środkowe palce to max na co było ich stać. Niestety będą mieli co palić na derbach i wykorzystywac w konspiracji:(
16 września 2007, 22:50 / niedziela
Thorin77 po co z tym w necie wyjeżdzasz? Takie życie.
16 września 2007, 22:54 / niedziela
Sorry, wciąż się uczę, a na błędach najlepiej. Się nie powtórzy
16 września 2007, 22:57 / niedziela
nie da sie ukryc ze my taz mamy co palic. Zrobimmy zolto niebiaskie ognicho i puscimy z dymem ten syf!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.233