Gdańsk: czwartek, 14 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 14/32

16 września 2007, 22:59 / niedziela
:) już niedługo, nie mogę się doczekać
17 września 2007, 09:12 / poniedziałek
Nauczcie się do kurwy nędzy poprawnych wersji piosenek:

Zaśpiewajmy Bracia razem gdyńska Arka kurwą jest!!
Skurwysyński klub rybaków,
W GDAŃSKU CZEKA PEWNA ŚMIERĆ!
Niech przyjadą a zajebiemy ich!
Nawet mała garstka gówna
nie ma prawa zostać z nich!!!!
17 września 2007, 12:42 / poniedziałek
Solidarnosc jest za pisem Wonsal? To znaczy, ze Solidarnosc popiera partie ktorej debilny lider nie zna slow swojego hymnu narodowego tak? Wow, to naprawde jest sie czyms szczycic. Precz z partia ktorej liderami jest dwojka niedorozwinietych konusow.
Nie zamierzam glosowac ani na nich ani na PO. To raz, a dwa to to, ze Kurski nadje sie do polityki jak ZZZ do tanca w balecie.
17 września 2007, 12:44 / poniedziałek
TY Szyderca! Chyba pojebaly Ci sie wanyki ! To jest watek o Derbach i o smieciarkach!
17 września 2007, 12:47 / poniedziałek
sorry miejsce mi sie pomylilo. wpis mial byc w temacie Jacek Kurski
21 września 2007, 01:49 / piątek
Silnoręki ty to masz fantazje :D

"Derby coraz blizej. Po meczu u nas nie rozchodzmy sie, obojetnie czy 16 latek czy 55 letni facet, idziemy wszyscy w okolice Smolucha, ktoredy pol godziny po meczu beda przeprowadzac sledziow. Panowie nie ma chuja wtedy nawet milicja ile by ich nie bylo im nie pomoze"
- a potem z nieba spadnie gówniany deszcz itp. ogarnij się chłopie!!! Jest XXI wiek I nigdy do takiego czegoś nie dojdzie. W przypadku takiego incydentu policja ma prawo do użycia broni nie tylko gładkolufowej ale i ostrej amunicji. Poza tym jak jesteś taki kozak to jedź walczyć do Iraku. Przez takich debilnych młotów jak ty nigdy nie będzie normalnego futbolu w tym kraju. Z twoich wypowiedzi wnioskuję że musiałeś głosować na PiS.
21 września 2007, 07:06 / piątek
LodziarkaFaan, normalnego futbolu to nie ma przez takie kluby jak twój. Ty wy zniszczyliście sport, okradając ludzi z emocji. Po twoim wpisie domyślam się, że głosujesz na po.
21 września 2007, 08:35 / piątek
Te zlodziej, po chuj mam jechac tak daleko jak za rogiem wiecej wrogow niz w Iraku. Pozatym te wasacze w turbanach o osmolonych pustynnym piaskiem pyskach o ile sie nie myle nie zajebali nam flag i z nimi jak narazie nie mamy kosy......a przydalaby sie......bo godnych przeciwnikow jak na lekarstwo.

Czyzbys mial pewne obawy, ze jak bedziesz wracal machajac zoltym balonikiem to dostaniesz kamlotem wielkosci wiadra w leb ? No, coz..wszystko sie moze zdarzyc, to jest pilka nozna, mozna sie szybko nabawic kontuzji przed, w czasie i po meczu.

Glosuje na ,,Naprzod Lechio,, obojetnie czy startuja w wyborach czy nie PO-wcu.

Pilka nozna dla prawdziwych kibicow i normalnych klubow - wykopmy zlodzieji ze stadionow.
21 września 2007, 08:53 / piątek
Panowie szkoda nerwów,nie ma co się teraz wysilać... W tym wątku zapisano już wiele stron i każdy pokazuje jak jest wielki. A jak trzeba było iść na mecz w niedziele (z wartą) to już było mniej "mądrych".
Tak więc swoje "przemyślenia" zostawcie na 10 października.

TYLKO LECHIA!
21 września 2007, 08:57 / piątek
Martinez, jeszcze mniej chętnych było do Bielska. I co z tego? 10 października śledzi trzeba zniszczyć, czy to się tobie podoba, czy nie.
21 września 2007, 10:15 / piątek
hehe o wiele wiekszym kozakiem będzie Silnoręki na Smoluchowskiego niż jakiś szczór który nocą zakradł się do magazynu. Irak? ogarnij się chłopie.
Zaniżanie poziomu futbolu w Polsce? Nie ośmieszaj się przekrętaczu.
21 września 2007, 10:32 / piątek
ArkaFan napisał: " . . . Jest XXI wiek I nigdy do takiego czegoś (burd na ulicach - przyp mój ) nie dojdzie. . . "

za całokształt jaki ostatnio sobą prezentujecie należy was pozabijać i tyle w temacie,
ktoś to w końcu musi zrobić
bez napinki :D
21 września 2007, 10:58 / piątek
kontratak o ile wiem to do bielska był zakaz za lublin,więc to akurat o niczym nie świadczy.Chyba źle zinterpretowałeś moją wypowiedź...
Chodziło mi oto że bezsensu jest zapisywanie stron o wzajemnych napinkach,lepiej te strony można było wykorzystać na jakieś typowo piłkarskie wypowiedzi.
A strona "kibicowska" niech będzie znana dopiero 10 października.
pzdr.
21 września 2007, 11:05 / piątek
Najwiekszą karą dla tych zolto-niebieskich kurew byloby jakbysmy ich totalnie olali. Niestety za duze cisnienie wsrod nas. Calkowicie pusty stadion i nasi pilkarze nie wychodza na mecz przeciwko zlodziejom. A te kurwy stoja na srodku boiska i w klatce i czekaja, chuj z walkowerem. Zabolalo by ich wiecej niz porzadny wpierdol, ktory im sie nalezy. Poniewaz pusty stadion nie wchodzi w gre a oddanie 3 punktow jest rowniez utopią, trzeba wam sledzie zajebane wpierdolic. Wezcie na ten mecz chelmy i bokserskie ochrony na ryje, bo kto wie, te gadzety moga wam sie przydac.

Bez napinki, poprostu tak od serca
21 września 2007, 11:29 / piątek
To ja moze sprobuje wypowiedziec sie typowo piłkarsko :

Na boisku zajebiemy was kurwy pierdolone.

To tyle odemnie na sportowo.

Te arkafan napisz cos o konfliktach zbrojnych na Bliskim Wschodzie.
21 września 2007, 11:54 / piątek
Martinez zakaz jest na Kmitę, więc proszę przestań. A co do śledzi to zgadzam się w przedmówcami- zajebać i już. Napinka? Co to jest napinka?
21 września 2007, 21:51 / piątek
Pożyjemy, zobaczymy. Poza tym jeszcze w tym roku rewanż. Zobaczymy jak wy będziecie spierdalać. A tak na marginesie to prawie 100% kibiców nie miało nic wspólnego z kupowaniem więc przestańcie pierdolić i mieć pretensje "do garbataego że ma proste dzieci"
21 września 2007, 22:01 / piątek
Lodziarko przestań kłamać!!! To jest forum Lechii i poza tobą i twoimi kumplami nie ma tu idiotów (no chyba że marian). Na trybunach chodziła u was pucha na sędziego!!! A ty pierdolisz że nic nie wiedziałeś!!! Przecież nikt nie robił z tego tajemnicy, że kupujecie sobie awans. Koruptowo- tak w Polsce mówią na północną dzielnicę Trójmiasta.
21 września 2007, 22:03 / piątek
dobrze śledzio fanie że dodałeś w swojej jakże "inteligentnej" wypowiedzi słowo "prawie"....bo to wyjątkowo pasujące do was stwierdzenie... prawie uczciwy klub...prawie honorowi kibice...a jak wiesz "prawie" robi wielką różnicę..... ;-))))))

A MY SWOJE....
21 września 2007, 22:06 / piątek
Ale 90% wiedzialo o tym ze Jacus M.kupuje mecze!Problemem jest to ze wy sie nie odcinacie od tego,przeciwnie,koszulki Jacej jestesmy z toba,czy spiewanie o tym ze jestescie z Rysiem.To jest zenujace!Uwazacie ze jestescie biedna ofiara Pzpnu,bo przeciez wszyscy kupowali,kurwa was sie powinno zdegradowac do b-klasy.A kibicowsko?Zamiast walczyc potraficie tylko krasc,zawsze bedziecie w naszym cieniu!
21 września 2007, 22:18 / piątek
DO STARSZY LECHISTA!!przyjezdzasz na meczyk??
21 września 2007, 22:35 / piątek
Do ArkaFan Jak nie wiesz to nie pisz Krzysztof S. siedzi za przekręty z 2004 i 2005 roku a w tym czasie nie był działaczem tylko waszym kibicem.
A co do tego spierdalania to pamiętam piękne czasy jak z własnego stadionu spierdalaliście na plażę, ale skąd ty to możesz wiedzieć nie te lata.
21 września 2007, 23:21 / piątek
no Wujku : "A te kurwy stoja na srodku boiska i w klatce i czekaja, chuj z walkowerem. Zabolalo by ich wiecej niz porzadny wpierdol, ktory im sie nalezy."

no masz rację.

ale nie da się

dawno derbów nie było.... stęskniłem się.

dojebać im trzeba koniecznie
22 września 2007, 07:33 / sobota
i tak nic nie bedzie bo bedzie za duzo policji o to mozecie byc spokojni i nie ma co sie na bardzo nakrecac.Ale co do strony czysto sportowej mysle ze obecnie nawiazac walke z arka.Ich wyniki ostatnie pokazuja ze sledzie wcale nie sa tacy mocni
22 września 2007, 09:09 / sobota
Szparag, wlasnie kłuce sie na ten temat z zona....tzn. ona ze mna. Probuje mi wmowic, ze tam podobno moze byc niebezpiecznie i ze z meczu mozna wrocic do domu bez glowy. Ale dlaczego wlasciwie ja, przeciez jestem z Lechii ?

Szparag - z kim mam przyjemnosc wymieniac zdania ? Czyzby jakas tajemnicza postac spod sklepu nocnego na os. Wejhera ?
22 września 2007, 11:16 / sobota
Derby tuz tuz, wraca wiec pytanie: jak tam budowa klatki?
nie ma mnie od 2 tygodni w Gdansku i jestem ciekaw jak sie prace posuwaja.
cos ruszylo?
22 września 2007, 12:15 / sobota
szparkafan- jestem skłonny uwieryc w to że częśc kibiców (ty także) żyła w nieświadomosci jeśli chodzi o nielegalne zakupy. Teraz już wiesz co było więc po co te wstawki o zaniżaniu poziomu krajowej piłki pod Naszym adresem.

Nie powiesz mi chyba że kibice twojego klubu nie wiedzieli nic o:
1. nałożonym na siebie zakazie wyjazdowym rok albo 2 lata temu. Gdzie nie pojechaliście oklep i straty. Treśc apelu zamieszczona była na waszym forum. Beka była z tego nieziemska. Byłbym wdzięczny gdybyś wkleił tu treśc "odezwy".

2. doniesieniu na milicję kradzieży flagi WP

3. wreszcie kradzieży Naszych flag z magazynu.

Ostatnią akcją (magazyn) sami wbiliście sobie samobója. Przypomnę ci tylko, że na bardzo ważny wyjazd na Legię pojechało 40 pikników!!! Jak myślisz dlaczego? Dodam, że mecz był rozgrywany kilka dni po słynnym włamaniu.

Jeśli do tego dodac waszą kibicowską opieszałośc wobec:
1. niewpuszczanie kibiców przyjezdnych (Wisły, Lechii i Legii)
2. przeniesienia meczów waszej drużyny na stadion Bałtyku.

Chyba nie dziwisz się że nazywaja was kibicami bez honoru.
22 września 2007, 12:49 / sobota
co do swiadomosci sledzi na temat kupowania meczow przez ich pseudo-klub to (i tu sie juz powtarzam) mieszkam w Gdyni, i kurwa wszyscy na miescie wiedzieli o kupowaniu. smiali mi sie w twarz jak mowilem ze wyplynie gowno na powierzchnie...
takze jak juz sledziuchy wchodzicie na to forum to kurwa nie robcie z geby dupy
22 września 2007, 13:01 / sobota
powoli cisnienie rośnie :)
ps-Słysałem ze 10 października pół Gdańska wzieło wolne od pracy z powodu....choroby :)

Arka!
Co?
Ty Kurwo!!!!
22 września 2007, 14:52 / sobota
Szparag, klotnia z zona zakonczona, co prawda mam wypalone plecy od rozgrzanego zelazka i podbite oko ale warto bylo, zbajerowalem ja, ze nie bedzie dymow i obiecalem, ze wroce do domu z glowa na karku. Takze panowie z Gedanii wszystko w Waszych rekach....piesciach.
22 września 2007, 15:02 / sobota
A'propo Gedanii, to nawet podczas rodzinnych uroczystości dymią: odnośnik
22 września 2007, 15:10 / sobota
Drukarka dalej drukuje - kto był dzisiaj na meczu juniorów widział doskonale.

W ostatniej minucie faul bramkarza drukarki w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut wolny z linii pola karnego. Jeśli tak to powinna być "karteczka" dla bramkarza za faul poza polem karnym :) Drukarka ustawia mur w odległości max 5,5 - 6 m. (Pole karne ma 16,5 m a stoją na wysokości rzutu karnego. Sędzia ... nic :))))))))))) gdy Lechista odmierzył mu 6 kroków do muru to ... dostał żółtą kartkę.

Jebać drukarkę
22 września 2007, 15:14 / sobota
a jaki był wynik juniorów
22 września 2007, 15:22 / sobota
1:1
22 września 2007, 15:26 / sobota
Nurofen, a nie było 2:1 dla Lechii??

A lodziarkę jebać i dawać jej do dzioba!!!!!

Koło Gdańska, na wsi,
jest żółto niebieska,
arka gdynia, świnia,
drużyna kurewska,
Hej kibice Lechii, Biało Zieloni,
zajebiemy arkę i kurwy z pogoni !!!!!!
22 września 2007, 15:30 / sobota
nie byłem od początku meczu, spytałem się gościa który oglądał mecz obok ....

jak wynik ściemniłem to sorki :((
22 września 2007, 20:16 / sobota
nurofen było 2-1 ;)
22 września 2007, 21:01 / sobota
potwierdzam, było 2-1 i mamy lidera. za 18 dni co najmniej taki sam wynik!
23 września 2007, 18:34 / niedziela
Arka dziwko derby blisko!!

Tak było w 1998 roku...

My

odnośnik

odnośnik

odnośnik

A czego można się spodziewać po "wielkiej Arce"

odnośnik
23 września 2007, 19:51 / niedziela
Dziś po meczu w Gliwicach, Wojciech Stawowy zrezygnował z pracy w lodziarce. Szalupa tonie, szczury uciekają ;-)

Rozkład się zaczyna...
23 września 2007, 20:23 / niedziela
jeśli to prawda to troche szkoda bo mialem przygotowany cały repertuar dla trenera z wąsem na 10 października.
przed chwilą wąs występował na analu i caly zadowolony złodziej jeden.
może nie wszystko stracone, szefowie ary mieli zawsze slabość do trenerów z wąsem (Wąsikiewicz, Dragan, Mandysz,kiedyś Dziubiński), dlatego moze mój program artystyczny uda się jeszcze wykorzystać.
`ten wąs, ten wąs, niejednym ch.. trząsł`
23 września 2007, 23:41 / niedziela
Stawowy chyba się już naprawdę utopił w stawie ze śledziami bo w tvp3 w sportowej niedzieli podali też tą informację hehehehhehehehehehehehehhehehhehehhehehheheheheheh ehehehehehehehehehe
23 września 2007, 23:52 / niedziela
No prosze,tak sie sledzie chwalili,ze ich trener zarabia 70 tys miesiecznie :-)
Ja powiedzialem,ze nie dlugo bedzie zarabial 7 tys i bardzo szybko spierdoli z tonacego okretu !
Sprawdza sie !
Czyzbym byl jakims jasnowidzem ? :-)))
Fiu,fiu,mysle sobie :-)
24 września 2007, 00:05 / poniedziałek
wyszło że były dwa mecze 1:1 i 2:1
24 września 2007, 04:04 / poniedziałek
26 września 2007, 18:37 / środa
2 tygodnie do meczu....podbijam
o tej godzinie będziemy już świętować zwycięstwo.
26 września 2007, 20:22 / środa
Dzis chłopaki zagrali świetnie.Na drukarzy oczywiście bedą jeszcze bardziej
zmobilizowani niż na Górnik.Wniosek z tego jeden- tylko łuski zostana na boisku z rybich łbów!:-)
27 września 2007, 10:40 / czwartek
Unia Janikowo – Arka Gdynia: 60 kibiców Arki wspomaganych przez 10 fanów Kolejorza. Po meczu pociągową ekipę Arki (ok. 15 osób) obija Lechia.

to juz cwiczenia przed derbami...;)
27 września 2007, 12:36 / czwartek
odnośnik

tyle w temacie arki :D hyhy
apropo na któym meczu to było chyba któryś za czasów LEchii-Olimpii ?
LEgia? czy WIdzew?
27 września 2007, 12:37 / czwartek
Kolejki po bilety jak za komuny. Radzę się spieszyć. Strasznie długo to idzie ja przyszedłem w maire wczesnie i stalem az godzine. Sa dwie oddzielne kolejki po bilety na mecz z Arka i Gieksa, wiec najlepiej isc w conajmniej dwie osoby, zeby kazda zajela miejsce w dwoch kolejkach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256