Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 18/32

1 października 2007, 14:35 / poniedziałek
tak bedą sprzedawane 2 dni przed meczem:)
1 października 2007, 14:40 / poniedziałek
śledzio fanie, skończ już bajerzyć na temat MA - ciach bajera netchuliganko ;-))))))))

Madian - popieram ;-))) ja proponowałbym jeszcze czerwony dywan przy wejściu na sektor gości, kwiaty i szampan z kawiorem.... hyhyhyhy ;-))))))))))))))))))

TRÓJMIASTO JEST NASZE!! TRÓJMIASTO DO NAS NALEŻY!!!!
1 października 2007, 14:50 / poniedziałek
Obstawiamy;-> będzie wjazd na murawe czy nie;>???:D i na ile nam zamkną stadion?:D:D
1 października 2007, 14:53 / poniedziałek
Wie ktoś może czy któryś z naszych kluczowych graczy jest zagrożony kartkami - tzn. jak dostanie żółtko z Katowicami -> to nie zagra w derbach?
1 października 2007, 14:59 / poniedziałek
O ile pamiętam to Wołąkiewicz, ale mogę się mylić.
1 października 2007, 15:02 / poniedziałek
Jeszcze Wiśnia ma 3 kartki.
1 października 2007, 15:25 / poniedziałek
Z tego co ja sie orientuje to jest taki system: 8 kartek zawieszenie potem 4 kartki zawieszenie:) takze zadnemu z naszych grajków nie grozi zawieszenie
1 października 2007, 15:49 / poniedziałek
O kurwa ! I co ArkaFaana jak sie teraz czujesz ? Sam Castorp do ciebie przemowil. A od niego z laczka to by nawet Pudzian nie chcial dostac. Uwazaj zebys na derbach nie nadzial sie na Castorpa, nie dosc ze ci wyrwie nogi z dupy bez znieczulenia (nie dajac wczesniej w ryja) to i jeszcze ci szalik zje.
1 października 2007, 17:30 / poniedziałek
i napewno usiadziesz po spotkaniu z nim ;]
1 października 2007, 17:56 / poniedziałek
i znowu arkafan bedziesz mowil jak dawniej "codzien rano marszcze freda" :)))
1 października 2007, 18:05 / poniedziałek
jak bedzie siedzial nad Castropem to z laczka mimo szczerych checi nie dostanie...musi usiasc a najlepiej STAC w dolnych rzedach zeby zaslaniac widok.tak wiec zawczasu na prv ustalcie gdzie sie stykacie a potem Nas poinformujcie...zrobimy Wam koleczko,nawet ogrodzimy tasmami teren by nikt Wam nie przeszkadzal i do dziela chlopaki...swiat stoi przed Wami otworem...hip hip hurraaa!!!
ps:przyjmuje zaklady
obecna stawka:
arkacostam-Castrop
1 - x - 2
4.75 - 1.22 - 1.03
zaklady przyjmowane sa na 30 min przed rozpoczeciem zawodow
1 października 2007, 18:16 / poniedziałek
Panowie na derbach będzie masakra dostałem właśnie telefon że cała ekipa Gedanii przychodzi na derby i szykują grubszą akcję:o Będzie rzeź sam teraz nie wiem czy iść na ten mecz...
1 października 2007, 18:24 / poniedziałek
fanie lodziarki masz jak w banku wizytę w ma. zbieraj na ortopedę, który będzie ciebie składał, weź ze sobą marszy fredów kolegów frajerze
1 października 2007, 18:24 / poniedziałek
uuuuu,jak cala ekipa z Gedanii ma byc na derbach,to ja zostaje w Anglii.......:-)
1 października 2007, 18:40 / poniedziałek
Gedania Gedanią ale jak Castrop zacznie laczowac...:)))
1 października 2007, 19:04 / poniedziałek
Co ?! Cala Gedania na derbach ?! Castorp bedzie rozdzielal laczki ?!!!! O kurwa ! Kurna teraz nikt nie bedzie chcial stac, - a nawet siedziec w dolnych rzedach zeby przypadkowo nie zaslaniac, prawdopodobnie wszyscy beda stac na koronie...
Ale to wcale nie musi byc pewne miejsce....co bedzie jak Castorp sie na mecz spozni i stanie za ostatnim a stamtad nic nie bedzie widac ?

Powinnismy ustawic Castorpa za sledziami stojacymi w sektorze goscinnym na krzeslach.

Ale bedzie rzeznia ! Sprzedam....nie....odstapie bilet na derby.
1 października 2007, 19:18 / poniedziałek
Nie jest żadną tajemnicą, że ekipa z Gedanii sie nastawia na debry.Sam Rafał stencel ze swoją bojówką będzie :) Świat po 10 października już nie będzie taki sam jak wcześniej.
1 października 2007, 19:21 / poniedziałek
Kto pamięta te derby?;)
odnośnik
Ara flagi straciła, i tą z Gdańska:D
Pamietacie?
1 października 2007, 19:31 / poniedziałek
Pamietamy ,pamietamy,brawurowa akcja D.
1 października 2007, 19:45 / poniedziałek
Przede mną dzisiaj w kolejce, jak stałem po bilet dla kolegi, stał własnie drągal z Gedanii...oj ludzie miejcie oczy szeroko otwarte! Był taki szeroki jak 3 tych z gdyni, a w dodatku brał 40 biletów dla kumpli! O_o Spieszyłem się, ale wolałem nie ryzykować i nie odzywać się do niego...
1 października 2007, 19:52 / poniedziałek
Ja już dziś kupiłem bilet na derby. Obym tylko potrafił zamaskować swoją radość gdy Areczka będzie strzalała kolejną bramkę Nie jestem zbyt dużej postury i nie mam ochoty przeżyć starcia JA vs reszta TYLKO ARKA! Pozdro z Kartuz!

Źródło: arkowcy.pl/forum/

Osobiście śledzia wyczuje na kilometr!! Gościu musi byc odważny hehe ;-)
1 października 2007, 20:01 / poniedziałek
Teraz na derbach,kazdy bedzie obserwowal goscia,ktory stoi obok :)))))
1 października 2007, 20:04 / poniedziałek
kurwa, to ja nie ide jak mają być gedaniści..
1 października 2007, 20:05 / poniedziałek
beda sie rzucac w oczy ;D
po strzelonym golu przez Lechie beda stac w bezruchu !!!!!!
i wtedy castrop strzeli im po laczku :)
1 października 2007, 20:22 / poniedziałek
A teraz całkiem na serio!
Pracuję w gdyni, i z tego co zdążyłem się dowiedzieć to co nie którzy na serio wybierają się "incognito".
1 października 2007, 20:30 / poniedziałek
No to mamy potwierdzenie,jacy to z nich kibice sa.
Przypomina mi to czasy prl-u,jak SB-cy,wmieszali sie w tlum,przy kosciele sw.Brygidy.Paru zesmy wyczuli i naglosnili,ze to konfidenci,moze teraz uda sie zlowic jakiegos sledzia ?!
Rozebralbym takiego chuja do naga i wypuscil na murawe !

Nie ! To nie sa kibice-to kurwy bez honoru !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
1 października 2007, 21:02 / poniedziałek
Kto nie skacze ten za Arka?
i tak całe 12 tys:)))))))))))))
1 października 2007, 21:04 / poniedziałek
przepraszam że napisałem z dużej litery.
Zero szacunku dla kurew bez honoru.
ZERO.

Kto nie skacze ten za arką !! ! !!

post bez napink.Tak poprostu podpowiada biało-zielone serce!

:)))))))
1 października 2007, 21:13 / poniedziałek
Czarny będzie się działo. To chuje nie wiedzą że śmierdzą śledziem i mówią jo zamiast tak. Wystarczy zadać pytanie, jesteś z Lechii? Na odpowiedź jo, walić w tępy ryj!!!
1 października 2007, 21:17 / poniedziałek
Z tym yo to normalnie nie jest wcale głupie oni naprawde zamiast (tak )odpowiadają yo , beka.
1 października 2007, 21:22 / poniedziałek
Teraz przeczytaja to i beda cwiczyc przed lustrem,jak Killer :Jestes z Lechii ? Tak !:)
1 października 2007, 21:25 / poniedziałek
Nie potrzebnie napisaliście o tym "jo" bo teraz będą uczyć sie poprawnej polszczyzny ;)
1 października 2007, 21:29 / poniedziałek
dajcie już sobie luzz, proponuje 9 dniową cisze przed derbową . . .
tylko puste wpisy . . .

K D V
1 października 2007, 21:31 / poniedziałek
kontratak... masz leb chlopie,to jest bardzo charakterystyczne dla tych psow....
jo i w leb!!!

pozdrawiam bialo-zielone serca z mokrej Anglii!!
1 października 2007, 21:59 / poniedziałek
Panowie! basta z tym 'jo'... no chyba, że potraficie rozróżnić kaszubskie 'jo' od kociewskiego 'jo' - bo jak sie chłopakom z Tczewa albo Pelplina wymsknie to będzie klops. :)
1 października 2007, 22:01 / poniedziałek
.
.
.

K D V
1 października 2007, 22:28 / poniedziałek
śledzie rozwagą to nie grzeszą, liczą na to że nikt ich nie rozpozna wśród Lechistów, hehe,

kaaaamikaze ;)

A MY SWOJE !!!
1 października 2007, 22:31 / poniedziałek
Więc wstań, i bij, w ten obłudny śledziowski ryj !!!!
1 października 2007, 22:33 / poniedziałek
O kurwa.
No to im narobiłem!!!!!!!!!!!!!!!!
1 października 2007, 22:44 / poniedziałek
Ja tylko w woli przypomnienia

- podczas wchodzenia kibiców na stadion, każdy nabywca zobowiązany będzie do okazania wraz z biletem dokumentu tożsamości, a organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania wchodzących

BB czuwa

- bramy stadionu otwarte zostaną dla kibiców o godzinie 13.15,
- bramy stadionu zamknięte zostaną dla kibiców o godzinie 14.45,

martwia sie, bysmy nie spoznili sie na mecz

- na stadion kibice Lechii wchodzić będą mogli jedynie bramą od strony cerkwi, a na trybunę krytą od strony zegara

czyzby dyskryminacja, na tych lepszych i gorszych??(czyzbysmy mieli sie czuc gorsi od sledzi???)

- wejście od ul. Smoluchowskiego udostępnione będzie jedynie dla sympatyków gości,

oni to uprzywilejowani, czy na ostatnia wieczerze beda szli?

- podczas obu meczów z użytku wyłączony będzie sektor rodzinny i parking za trybuną krytą.

i ktos tu teściowa chcial na mecz zabrac, by sie pokazac, jakim jest wspanialem zieciem :P
1 października 2007, 22:45 / poniedziałek
Do The_Stranglers
Siedź Krzysiu w domu na tej emeryturce!!!!!!
Dobrze ci radzę. Bo inaczej będziesz wyłapany i guz murowany.
Taki jak ze zderzeniem ze słupem albo ze 4 razy większy!!!
1 października 2007, 23:45 / poniedziałek
1)Widok jest zajebisty jak rozpoznaje się śledzia któremu wydaje się że go nikt nie rozpozna-ale widać że oni uwielbiają być poniżani-ile to już było razy?Pociągi,sparing na AWF-ie,Lechia-polonia bytom...Widać że im to się podoba ale nam chyba bardziej.ZAPRASZAMY HEHEHE
2)Wydaje mi się(i nie tylko mi ale chyba wszystkim starszym oprócz chyba tylko śpiewających i nie kumatych małolatów z młyna) że okrzyk "kto nie skacze ten za ..." nie powinien być używany na T29 gdyż jest on uzywany przez złodziei i jest kojarzony raczej z nimi a nas stać na dużo lepszy doping całego stadionu niż robienie z siebie pajaców.Chociażby cały stadion niech śpiewa" TRÓJMIASTO JEST NASZE" albo krótko"arka gdynia kurwa świnia".

STOP PAJACOWANIU
2 października 2007, 00:25 / wtorek
A co z tymi którzy przypuśćmy dopiero zaczynają chodzić na mecze Lechii bo prędzej nie mieli możliwości. Jeśli taki "świeży" kibic pojawi sie na takim meczu również może wzbudzić pewne podejrzenia że jest za śledziami, i co wtedy? On sie stara jak może i ... dostaje wpierdol. Nie tak łatwo upilnować wszystkiego, chociaż przy tej liczbie ludzi to nie powinno być trudne :D Moim skromnym zdaniem... BĘDZIE KURWA POCISK !!! :):):)

"... bierzcie pałki i zapałki podpalimy stadion szparki !" :D
2 października 2007, 01:01 / wtorek
mam pytanko przyletuje w sobote czy dam rade kupic bilet i jak wyglada przedspzedzarz o ktorych godzinach i ajk z meczem na gks tak sam dniu meczu nie kupei??? pozdrwaiam LECHIA GDANSK prosto z GLASGOW
2 października 2007, 01:06 / wtorek
Na mecz z GKS-em nie wiadomo jeszcze czy będzie można kupić bilet w kasach, trzeba czekać na decyzje leśnych dziadków w sprawie odwołania się klubu z Katowic o zakazie wyjazdowym. Na mecz z Arką trzeba kupić bilet w przedsprzedaży, najlepiej kup sobie karnet jak w sobote przylecisz, to bez problemu wejdziesz na jeden i drugi mecz ;)

Pzdr.
2 października 2007, 07:51 / wtorek
Hehe ja jestem z Rumi kolo mnie mieszka duzo sledzi to bedzie mi latwo ktoregos namierzyc :) ale z tego co slyszalem szparkowcy nie wybieraja sie na mecz bo maja miec telebim i transmisje miec na stadionie. Co do meczu to Arka gra prosta pilke, ich obrona gra slabo , caly atak opiera sie na Karwanie i Wachowiczu. Karwan w ostatnim meczu zalapal kontuzje i nie wiadomo czy zagra. Powstrzymac tych dwoch zawodnikow i oni leza.
2 października 2007, 08:34 / wtorek
w sobote Krauze wraz z żoną zrezygnował z prezesostwa prokomu
a to oznacza kolejne osłabienie śmieciarki

Karwan ma kontuzje, prezesik odchodzi - źle zaczyna się dziać w śmieciarce
i to wszystko przed derbami !!!!!!

wygrana coraz bardziej realna

co do sledzi to na 100% bedą siedzieć miedzy nami, znam bardzo dużo arkowców i nikt z nich nie wyobraża sobie oglądania meczu ta telebimach, a wejściówek tylko 400, wieć Lechiści - oglądajcie się wokół siebie.

co do chlopaków z gedani to olał ich, jest taka zasada - kto pierwszy trafi ten wygrywa, a rozmiar karku nie ma znaczenia.

Z Lechią od 15 lat
2 października 2007, 08:47 / wtorek
Niech tylko przyuwazymy jakiegos chuja o brzydkim ryju, co nie zna tekstow naszym piosenek i nie ma szalika Lechii, to idziemy go wylegitymowac jak za dawnych czasow w skm-ce. Oni wszyscy musza miec dowody tozsamosci, he, he..

Takze sledzie jebane uczcie sie naszych kawalkow, link do tekstow znajdziecie gdzies na stronie.
2 października 2007, 09:13 / wtorek
Chyba trzeba będzie wysłać delegację pod krytą,bo coś mi się wydaję,że jak ktoś przybędzię incognito,to na pewno właśnie tam będzie chciał się skryć
2 października 2007, 09:47 / wtorek
Wreszcie bedzie caly stadion jak jeden mąż rowno spiewal.
Kto falszuje temu tez w ryja, bo znaczy, ze sie uczyl als sie nie douczyl....sledz parszywy.
1 ..... 16 17 18 19 20 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481