Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 22/32

7 października 2007, 21:35 / niedziela
Widzę stary, że byłeś dzisiaj na meczu. Spiker w czasie przerwy powiedział, że w sprzedaży jest jeszcze około 1,5 tys biletów, w tym około 200 na prostą, reszta pod zegar. Bilety są w sprzedaży jutro i we wtorek od godz. 10 - 18 w sklepiku Jako na stadionie. Szkoda tylko że kierownictwo Lechii nie podjęło decyzji o sprzedaży bietów w dniu dzisiejszym, wielu kibiców biało - zielonych mieszka poza Gdańskiem i ciężko jest im kupić bilet w dzień powszedni w godzinach pracy, ale cóż jutro trzeba się wcześniej urwać z pracy i jechać po bileciki! Pozdrowienia z Rumi
7 października 2007, 21:48 / niedziela
a ciśnienie rośnie i rośnie.. powiem szczerze już mnie zaczyna powoli nosić :-)
7 października 2007, 21:50 / niedziela
Właśnie... nie jestem z Gdańska i nie mam praktycznie mozliwości kupienia biletu jutro ani we wtorek. Kumpel ma wolny bilet bo kupywał dla kolegi który miał przyjechać na ten mecz z Niemiec jednak nie dotrze. I zastanawiam sie czy wziąć od niego ten bilet nie na moje nazwisko-czy wejdę na nim na stadion?
7 października 2007, 21:53 / niedziela
raczej niestety nie.. mają wnikliwie sprawdzać jak to Pan Marcin mówił dzisiaj
7 października 2007, 22:45 / niedziela
moim zdaniem w praktyce i tak pewnie nie bedą sprawdzac tych nazwisk, a znam juz trzech ludzi z poza naszych granic, którzy nie mogą szybciej przyjechac, zakupić bilet mogą tylko w dniu meczu a ma nie być w ogole takiej mozliwosci, jesli sie nie dogadają jakoś telefonicznie to nie będą mieli jak wejśc co dla mnie jest kompletnym bezsensem !!
7 października 2007, 23:20 / niedziela
ludzie powiedzcie mi lepiej czy dam rade wejsc jak sie spoznie 10 min. ... Tak wyszlo ze nie dam rady byc na czas a stadion niby maja zamknac o 14.45 ... co ja mam ku... zrobic ???
7 października 2007, 23:27 / niedziela
oni beda sprawdzac dowody... ale nie sadze zeby kazdy bilet przypisany byl do jednego peselu

mieli by sprawdzic 10 tys ludzi w 2h?
7 października 2007, 23:39 / niedziela
Dobra akcja w Oliwie, do zobaczenia w środe śledzie...

Lechia Gdańsk!!
8 października 2007, 12:09 / poniedziałek
były jakies fanty czy tylko wpierdoll?:)
8 października 2007, 12:36 / poniedziałek
Kinio było ciekawie. Najgorsze dla nich jest to, że w środę znów muszą jechać przez Oliwe :-)
8 października 2007, 12:38 / poniedziałek
Raczej przez obowodnice :)
8 października 2007, 12:39 / poniedziałek
Tym razem mają ominąc Oliwę i jechać na około obwodnicą autobusami. Ale pecha pewnie znowu będa mieli...hyhyhy
8 października 2007, 12:59 / poniedziałek
sadzą sie śmierdziuchy na paru forach że skroili flage?
8 października 2007, 13:04 / poniedziałek
Chyba KP Sopot albo Zatoki Puck :-)
8 października 2007, 14:41 / poniedziałek
jeszcze tylko 48 godzin i 10 minut A MY SWOJE
8 października 2007, 14:47 / poniedziałek
raz dwa, raz dwa trzy
arka kurwa bałtyk psy!

na morzu burza szalała
piorun pierdolnął w szalupę
arka się burty trzymała
a Lechia ją w dupę ruchała

zaśpiewajmy bracia razem
gdyńska arka kurwą jest
skurwysyński klub rybaków
czeka w Gdańsku pewna śmierć
niech przyjadą a zajebiemy ich
nawet mała garstka gówna
nie ma prawa zostać z nich.

Miejmy nadzieję, że tych hiciorów sprzed lat nie zabraknie przy T29 na meczu z kurwami.

Ave Lechia!
8 października 2007, 14:51 / poniedziałek
cieply eryk a "zieloe jabłuszko"?:)
8 października 2007, 14:54 / poniedziałek
zielone*
8 października 2007, 15:05 / poniedziałek
A jak z biuletynami na ten mecz ? Można już dzisiaj kupić ?
8 października 2007, 15:07 / poniedziałek
Jutro od 13 mają być, biletów na prostą już nie ma, zostało kilkaset na Zegar. Sprzedaż do jutra do 18 lub do wykończenia zapasów :)

A MY SWOJE !
8 października 2007, 15:08 / poniedziałek
Tak od dzis sprzedaja.
8 października 2007, 15:23 / poniedziałek
Zrobcie na mecz arki flage jebac pzpn zrobicie???
8 października 2007, 15:26 / poniedziałek
a my swoje arka gnoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 października 2007, 15:41 / poniedziałek
Przykro mi o tym pisać. Jestem kibicem Lechii i chodzę na mecze od 1993 roku. Niestety mieszkam od niedawna w Gdyni. Byłem dziś kupić bilet i mi nie sprzedali, bo ..... mieszkam w Gdyni :(. Od urodzenia mieszkałem w Gdańsku i przeprowadziłem się po ślubie do Gdyni, gdzie mam żonę i córkę. W moim sercu płynie zielona krew. Wychowałem się na meczach przy ul. Traugutta. I co mnie teraz spotkało. Stoję w kolejce za biletami, koszulka Lechii na klacie ;), a pani mówi, że nie może mi sprzedać biletu, bo jestem z Gdyni. No kurwa szok, a koleś obok był z Sopotu i ledwo ledwo mu sprzedała. Niestety nie dla kibiców Lechii z Gdyni będą derby Lechia - Arka. Żałuję bardzo, niestety obejrzę meczyk w telewizji :((((
8 października 2007, 15:46 / poniedziałek
Wiecie z tego co widać to jednym sprzedają jednym nie. Nie wiem czym to jest spowodowane że nie wszystkim sprzedają. Ogólnie zastanawia mnie fakt wchdozenia na ten stadion jak chyba wsyzstkich. Mają sprawdzić 10 tysiecy ludzi ??? Jak Oni to chcą zrobić ?? Musieli by z jakimiś kurwa czytnikami stać lub co a ludzie sie będa wkurwiać wiec nie wiadomo jak to będzie. Obyśmy wsyzscy znaleźli sie na stadionie w przed pierwszym gwizdkiem.
8 października 2007, 15:47 / poniedziałek
marson69 a nie dało sie przekonać tej kobiety trzeba bylo ja męczyć aż by sprzedała!!!
8 października 2007, 15:50 / poniedziałek
marson69 - było jej wypierdolić z półobrotu.

eeee, nie chce mi sie wierzyć, że będąc kibicem Lechii z Gdyni można odejść z kwitkiem. coś mi tu zalatuje śluzem
8 października 2007, 16:09 / poniedziałek
Cieply... to jest prawda... Lechisci ktorzy sa zarejestrowani w Gdynii nie moga kupic biletu... bylem swiadkiem jak w zeszlym tygodniu typ stal w kolejce i wlasnie z tego powodu baba w Jako nie chciala mu sprzedac... Byl ostro wqurwiony i poszedl do biura wyjasniac sprawe... nie wiem jak się skonczylo...
8 października 2007, 16:16 / poniedziałek
marson69 - masz prawo jazdy? jeśli tak to spróbuj jeszcze raz kupić bilet - tam nie ma wpisanego adresu zamieszkania i nikt nie będzie cię o to wypytywał (spisują tylko imię i nazwisko oraz nr pesel)
8 października 2007, 16:19 / poniedziałek
Oczywiscie sprawa dotyczy prawdziwych Lechistow... Marson to jest jebany sledz i tego jego wpis z forum Arkii:

"Mam bilecik na meczyk hehehe obejrzę sobie na żywca zajefajnie, cieszę się Już nie mogę się doczekać "

"marson69
Kibic
*

Hej Arka Gol !!!"

Ciekawe ile takich sledziowatych Marsonow z Gdynii w cywilu ma przyjechac...
8 października 2007, 16:22 / poniedziałek
uwierz mi że dużo.. dlatego każdy luka w koło siebie, jak ktos podejrzany od razu krotki wywiad i działać..

Tylko Lechia
8 października 2007, 16:23 / poniedziałek
Marson a to dziwne ja jestem z Rumi i bilet dostalem . Poczatkowo nie chcial mi sprzedac i powiedzial zebym wpadl z kibicem Lechii zameldowanym w GDansku zeby potwierdzil a ze akurat stali kibice Lechii w kolejce za mna i jeden z nich potwierdzil ,jednak nie sprzedali mi biletu a karnet za 60 zl wiec i to dobre. Idz do klubu albo z kims z Gdanska albo kub karnet za 60 zl na 4 mecze .
8 października 2007, 16:31 / poniedziałek
Yaneq nie wiedzialem ze MArson to sledz. Kto nie skacze ten jest sledziem!! hehe Arkowcow bedzie malo mysle, za duze ryzyko wylapania a dwa maja miec telebim u siebie na stadionie i transmisje z meczu. Predzej Sledzie jak wpadna to kupia bilety na kryta bo tam bezpiecznie .
8 października 2007, 16:32 / poniedziałek
marson coś wkręca, na forum śledzi chwali sie że ma bilet a tutaj się żali że jest z gdyni i nie chcieli mu sprzedać biletu, morał jest taki że boji się dostac wpierdol i przekonuje nas że z gdyni na tym meczu w cywilu nikogo nie będzie. a jednak ;)
8 października 2007, 16:37 / poniedziałek
dlatego kazdy z Gdyni bez bialo-zielonego szala bedzie mial przejebane!!
8 października 2007, 16:39 / poniedziałek
Ostry haha nawet mecz sie nie zaczal a juz jeden zlowiony :) spoko oni sie wszyscy dadza zlapac na bramkach :) niech sie boja bo nie wiedza co ich czeka na wejsciu :D
8 października 2007, 16:43 / poniedziałek
Pewnie niektórzy liczą że przed meczykiem zagadają z kaskami a ci pozwola im dołaczyć do gości. A ja szczerze wątpie że pozwolą bo nie będzie ich na liście "wyjazdowej". I taki kibic jest w kropce. Ludzie widzieli że gada z niebieskimi i wraca z kwitkiem. Bo żeby siedzieć incognito to trzeba być naprawdę opanowanym człowiekiem. Taki mecz, takie napięie i chyba jest niewielu ludzi kórzy powstrzymali by się przed: 1) okrzykiem radości po zdobyciu bramki przez gości 2) wyrażeniem niezadowolenia po zdobyciu bramki przez gospodarzy ;-) Do tego dochodzi jeszcze sprawa godności. Nie wiem czy ktoś z was napisał na forum Arki że jest wieloletnim kibicem Arki i nie może kupić biletu. Wątpie czy znalazl by się ktoś z Lechistów ktory by podszywał się pod kibica, jak by to nie powiedzieć "kosy".
Co do wchodzenia na stadion. Lekko ponad tydzień temu uzyskalem informację (i to nie od jakiegoś kibica) że z tym sprawdzaniem dowodów to pic na wodę gdyż jest to nie wykonalne aby w 2h sprawdzić 10 tys dowodów. Co prawda widok na meczu z GieKSą mnie zastanowił, chodzi o te dodatkowe bramki. Nie mniej jednak nadal uważam że jest to po prostu nie wykonalne! Dokumentu wart wziąć, tak na wszelki wypadek bo może będą sprawdzać wyrywkowo, np jesteś większy to pokaż dowód ;-)
8 października 2007, 16:43 / poniedziałek
Podobno mają sporo wykupionych biletów na "krytą"!!!
8 października 2007, 16:52 / poniedziałek
podobno przypłyną Kutrami od strony Motławy.

Niech przypłyną będzie co łowić :)
8 października 2007, 17:05 / poniedziałek
biuletyn dostanę przed meczem czy tez musze kupić w przedsprzedaży ? gdzieś oprócz sklepu JAKO mozna dostać taki biuletyn ?
8 października 2007, 17:14 / poniedziałek
Jemas- z twojej wypowiedzi wynika ze idziesz pierwszy raz na Lechie,albo cos mi tu śmierdzi śledziem !!!!!!
8 października 2007, 17:14 / poniedziałek
czy ktos wie jak bedzie wygladac wychodzenie ze stadionu po meczu?
chodzi o to ze na 17 mam ostatnia poprawke i wypadaloby sprobowac...ale na meczu tez chce byc noi tera dylemat..
8 października 2007, 17:19 / poniedziałek
według mnie to cieżko bedzie ze stadionu wyjść o 17 bo bedzie w hu... straży itp...

i bedą pewnie blokadY !!

LECHIA GDAŃSK !

MY wierzymy tylko w BKS!
8 października 2007, 17:22 / poniedziałek
ZAJEBISTA ODPOWIEDZ !

WIELKIE DZIĘKI ..

moja dziewczyna bilet kupuowała zawsze przed meczem , a teraz mamy przedsprzedaż więc nie wie gdzie go kupić , czy do chuja trudno odpowiedźieć ? jeśli jest to ogólnie wiadome to chyba można podać taką informację na forum ..

TYLKO LECHIA :)

_____
;**
8 października 2007, 17:27 / poniedziałek
"Wychowałem się na meczach przy ul. Traugutta. I co mnie teraz spotkało. Stoję w kolejce za biletami, koszulka Lechii na klacie ;)"

jasne - i cala droge z gdynii i z powrotem jechales w tej koszulce ? moze jeszcze komunikacja miejska ?
8 października 2007, 17:30 / poniedziałek
Ja Cie kurwo znajde marsonie farbowany... Przebierancu pierdolony... :))
8 października 2007, 17:32 / poniedziałek
ale sie chlopaki nakrecacie...wyluzujcie troche...
8 października 2007, 17:38 / poniedziałek
cale morze sledzi.
ty kurwa glosnik.
to twoje wiesniackie "tera" zajezdza na kilometr gdynskim akcentem. pozatym dzis aktywowales konto?
wylowimy wszystkie sledzie
8 października 2007, 18:08 / poniedziałek
hahhahahaa.....

Jak ktoś jest z kibicem naszej drużyny to na BANK by kupił bilet, więc jak przeczytałem co ten: marson69 napisał to aż mnie zatkało.... A jak ktoś od nas nie poradził sobie z kupnem biletu i mimo tego, że jest kibicem BIAŁO-ZIELONYCH odszedł bez biletu to chyba jest jakiś naprawdę niepełnosprytny....

a co do marson69, to obie szóstki są śledziami, a to cała prawda o nich... 69...
8 października 2007, 18:36 / poniedziałek
Specjalnie zalogowalem sie na tym forum zeby odpowiedziec temu marsonowi ludzie ktorzy sa z gdyni a urodzili sie w Gdansku nie maja duzych problemow z kupnem biletu moj kolega mieszkal w Gd 17 lat ale przeprowadzil sie z rodzicami do Gdyni kupil bilet bez problemu - poniewaz na dowodzie osobistym jest napisane miejsce zamieszkanai i miejsce urodzenia pokazal to babce podczas kupna biletu i mu sprzedala czyli jak ten marson a raczej śledz urodzilby sie w Gdansku to by mial to wpisane w dowodzie i kupil by bilet -śledz ! ! ! ! !. Arka Dziwko Derby Blisko ! ! ! ! ! ! ! !
Arka śledzie syfem jebie ! ! ! ! ! !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.252