Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 23/32

8 października 2007, 18:50 / poniedziałek
Jesli nie mozesz kupic biletu u baby to idziesz do biura klubu troche pogadac i sprawa zalatwiona.Ja tak kupowalem bilet znajomym.Dla chcacego nic trudnego
8 października 2007, 19:05 / poniedziałek
Biletów na prostą już nie ma!!Na zegar chyba 200-300 ok. godz 16:00!!!Więc wszystie pójdą!!Dla dziewczyn wiadomo biuletyn!!Jutro biuletyn będzie jeszcze bo ta babka mówiła!!
PS:Wyluzujcie:)
TYLKO LECHIA!!!!
8 października 2007, 19:56 / poniedziałek
Ja również miałem dzisiaj problemy z zakupem biletu, ale tak jak napisał Axel - dla chcącego nic trudnego, poszedłem do biura, zagadałem i gościu wystawił mi glejt na zakup biletu! Do zobaczenia w środę!
8 października 2007, 20:09 / poniedziałek
NA DERBY WSZYSCY W SZALACH LUB BARWACH-KTO NIE ŚPIEWA TEN ZE SRARKI I NIECH WSZYSCY WEZMĄ SOBIE TO DO SERCA -LOTNA BRYGADA BĘDZIE CZUWAŁA
8 października 2007, 20:12 / poniedziałek
ŚLEDZIA OSOBIŚCIE WYCZUJĘ NA KILOMETR...................................TEN DAR MAM WRODZONY
8 października 2007, 20:31 / poniedziałek
LUDZIE! BRACIA LECHIśCI! OPANUJCIE SIę! NIE TWóRZMY TAKIEJ ATMOSFERY, WROGOśCI, NIENAWIśCI I POGARDY, ODłOżMY NA BOK URAZY I ZADRY BO ONI PRZECIEż TEż KOCHAJą PIłKę TAK JAK MY, A ZALEżY NAM NA WSPóLNYM DOBRU NASZEJ TRóJMIEJSKIEJ PIłKI.
KIBICUJMY POzytywnie.
I co Wy na to?!? Polemizować nie wolno bo będziecie faszystami zaściankowymi małymi poczwarkami a tylko ja i my mamy rację+nasze autorytety.
8 października 2007, 20:35 / poniedziałek
do FRANEK-WŁAŚNIE O TYM NAPISAŁEM
8 października 2007, 20:36 / poniedziałek
dobrze dobrze juz dobrze
8 października 2007, 20:47 / poniedziałek
www.jurand.yoyo.pl
8 października 2007, 20:51 / poniedziałek
Ejjjj a wiecie moze cz na derby szykuje sie jakaś ekstra oprawa? by sie przydało zrobić cos nie zapomianego.... ;-)
8 października 2007, 20:54 / poniedziałek
Z tego,co slyszalem,przyjdzie Godzilla..........
8 października 2007, 20:54 / poniedziałek
nie i huj. Oprawy nie będzie!
8 października 2007, 21:02 / poniedziałek
Apropo strony www.jurand.yoyo.pl
Jestem Lechistą a także kibicem Pomezanii ale z racji tego iż mieszkam tam gdzie mieszkam, i gram amatorsko w piłkę w Jurandzie (obecnie po spadku B-klasa) Często nie bywam na Traugutta. Niedawno stworzyłem strone mojego klubu a z racji tego że informatykiem nie jestem to wyglada ona tak jak wyglada. Dałem ten wpis na forum po to aby ludzie uswiadomili sobie iż Lechia ma swoich wiernych kibiców wszędzie. i Ja osobiście jestem Jej kibicem zawsze i nie zależnie od miejsca w którym przebywam. A poza tym miło mi będzie jak od czasu do czasu koledzy z Gdańska odwiedzą moja stronę! pozdro.
8 października 2007, 21:04 / poniedziałek
Madian, będziemy oprawiać śledzie

A MY SWOJE !!!
8 października 2007, 21:55 / poniedziałek
Jezus, śniły mi się wszystkie możliwe wyniki z wyjątkiem remisu...
Najpiękniejszy sen "opiewał " na 5-1 dla nas. I tego się będę trzymał :D

Ja chcę, żeby była środa!!!!
8 października 2007, 22:07 / poniedziałek
Witam
Bilecik na prosta zakupiony mimo ze jestem z Gorzowa i nie mialem zadnych barw Lechii nikt nie robil problemow, mam pytanko mozna gdzies kupic jakis okolicznosciowy szalik lub koszulke z derbow, przydalaby sie jakas pamiatka z takiego meczu. Do zobaczenia na stadionie.
8 października 2007, 22:38 / poniedziałek
stilon

Szaliki prawdopodobnie będą sprzedawane jak na każdym meczu Lechii koło kas (po prawej stronie) zaraz koło wejścia na stadion.
8 października 2007, 22:47 / poniedziałek
A już na 100% stale pracuje sklepik w tunelu dworca Gdańsk Główny na wys. 2 peronu.
8 października 2007, 23:06 / poniedziałek
Stilon - jak chcesz pamiatke z derbow to podazaj za ludzmi z Gedanii...

Podobno tez licza na okolicznosciowe szaliki i nie tylko ;-)
8 października 2007, 23:10 / poniedziałek
Ale Stilon chce szaliczek bialo-zielony,z nie prezenty od Gedanii :)))
8 października 2007, 23:13 / poniedziałek
No trzeba bedzie sie za nimi pokrecic bo oni to i kulturalni i rybke doprawic potrafia:)
8 października 2007, 23:58 / poniedziałek
Dokladnie czarny interesuje mnie szalik bialo-zielony okazjonalny derbowy (taki najbardziej), los rzucil mnie do Trojmiasta (troche Gdansk teraz Gdynia) i fajnie obejrzec takie widowiska, troche wiecej sie spodziewalem po Arka-Slask no ale mysle ze na derbach bedzie lepiej, bywam na meczach nie tylko w kraju i zawsze staram sie o jakas fajna pamiatke do skromnej kolekcji, bo sam bilet to troszke zbyt salaba pamiatka, na pewno pojawie sie tez na Arka-Lechia i zostawie slad na Waszym forum kto wg zupelnie obiektywnej i bezstronniczej osoby pokazal sie lepiej na derbach u siebie i na wyjezdzie, bo wydaje mi sie ze przynajmniej na stadionie do zadnych pozasportowych emocji nie dojdzie, mimo duzego cisnienia ale niebieskich bedzie zbyt duzo (chyba trening mieli na Arka-Slask).
Pozdrawiam
P.S. Fajnie miec takie derby, zuzel z Falubazem to jednak przedszkole a Stilon od lat tula sie po wioskach bez wiekszych szans na zmiane i bez szans na jakiekolwiek derby.
9 października 2007, 00:24 / wtorek
do jaca69 --misiek zobaczymy na co cię stać!!czy nie jesteś internetowym napinaczem!swoją drogą pozdro dla młodych orłów 95!!!
w gdańsku się urodziłem w mieście mym ukochanym
lechie pokochałem -serce swe oddałem!!!!
9 października 2007, 00:48 / wtorek
do tego kolegi co wpisal sie wyzej
mlodych orlow 95 ? hehehehehhehehe
9 października 2007, 03:25 / wtorek
WIDAC ZE CHLOPAK KUMATY W TE SPRAWY !!!!!! HAHAHAH
9 października 2007, 07:20 / wtorek
Stilon - jakiś okolicznościowych szali nie ma , aczkolwiek polecam Ci szale pasiaki z haftowanym herbem Lechii ( ale nie te w Jako , tylko te , które można zakupić w tunelu koło dworca ; ) ) lub też szale , które zaprojektował Zeto ( , wydane w limitowanej edycji ) , bedą na derby , chyba że się mylę ; )

Gorzów specyficzne miasto , przekonałem się o tym , bo często tam bywam , ale zapewniam Cie , że nasze Derby to niesamowita sprawa :-)

Jeszcze jeden dzień , takiego ciśnienia przed meczem chyba nikt z nas dawno nie miał

TYLKO ZWYCIĘSTWO !! NA DERBACH TYLKO ZWYCIĘSTWO !!
9 października 2007, 07:25 / wtorek
Moze ktos pomoc i napisac czy wyjasnila sie sprawa gdzie bedzie mozna ogladnac mecz w telewizji(na ktorym kanale).
Dzieki pozdro
9 października 2007, 08:32 / wtorek
Ja jestem z Krakowa i niestety na żywo też nie zobacze ale jest bezposrednia transmisja na " iTvp " oraz na tvp soport, którego prawie nikt nie ma :). Jest na necie więc jest dobrze .pozdro
9 października 2007, 08:44 / wtorek
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie transmitowany przed TVP Sport, będzie można go równiez oglądać na stronie itvp.pl.
9 października 2007, 08:57 / wtorek
podobno mecz bedzie mozna obejrzeć w Multikinie ;) Kumpel mówił że sie wybiera. Dla mnie to bezsens bo do multikina z Traugutta jest raptem kilka większych kroków, no a efekt i doznania na stadionie - wiadomo - bez porównania :)
9 października 2007, 09:09 / wtorek
czy ktoś z Was orientuje się może czy mecz będzie można obejrzeć poza granicami Polski (oczywiście za pośrednictwem internetu), gdyż z tego co wiem oglądanie sportu na itvp.pl jest możliwe tylko w kraju
9 października 2007, 11:11 / wtorek
Powiem tak mam brata w Anglii i on oglada nieraz te relacje na iTvp.pl z tego co mi mówił także raczej powinno działać bez problemu.pozdro PS. jezeli masz dostep do neta to wpisz sobie teraz ta stronke www.itvp.pl i spróbuj oglądnąć jakiś program ,który w danym momencie jest nadawany . Jak bedzie dzialał to jest ok i mecz Lechii napewno pojdzie .
9 października 2007, 11:16 / wtorek
Jaq mecz Podbeskidzie-Lechia ogladalem na itvp z Norwegii i chodzilo calkiem niezle (oprocz tego ze bylo jakies 60 sekund roznicy miedzy transmisja w Polsce a u mnie) chociaz wczesniej meczu z Warta nie moglem obejrzec. Portugalia- Polska i Finlandia-Polska tez smigal bez zastrzezen
9 października 2007, 11:17 / wtorek
Do marsona69:

zadzwoń 508110615 to się zgadamy i obejrzymy mecz razem ;)))
9 października 2007, 11:28 / wtorek
Tomi-tvp sport w krakowie ma restauracja Rooster!!!
9 października 2007, 11:38 / wtorek
Komunikat organizacyjny na mecz derbowy

- bramy stadionu otwarte zostaną o godz. 12.45,
- bramy stadionu zostaną zamknięte o godz. 14.45,
- na wszystkie sektory poza trybuną honorową obowiązuje wejście bramą od strony cerkwi,
- wejście od ul. Smoluchowskiego udostępnione zostanie dla kibiców gości,
- na obiekcie obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży i spożycia alkoholu,
- w przerwie meczu nie będzie możliwości opuszczania obiektu,
- wejście na trybunę honorową będzie możliwe tylko za okazaniem karty VIP,
- w dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż jakichkolwiek wejściówek,
- z użytku wyłączony zostanie parking za trybuną krytą,
- z uwagi na wyłączenie z ruchu ulic Smoluchowskiego oraz częsciowo Traugutta organizator informuje o możliwości wystąpienia utrudnienień z zaparkowaniem samochodów.

W związku z prowadzeniem pełnej identyfikacji kibiców wchodzących na mecz derbowy, zarząd OSP Lechia Gdańsk apeluje do sympatyków biało-zielonych o wcześniejsze przychodzenie na stadion (bramy otwarte zostaną o 12.45) oraz przygotowanie do okazania wraz z biletem dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Piłkarze, trenerzy i zarząd gdańskiej Lechii wierzą, ze publiczność będzie dwunastym zawodnikiem, a emocje towarzyszące spotkaniu z Arką będą związane tylko i wyłącznie z przebiegiem sportowej rywalizacji obu drużyn na boisku piłkarskim.
9 października 2007, 12:07 / wtorek
Miłosz-skąd masz takiego newsa?

Czy te wszystkie info są pewne i czy dotyczą również sympatyków Gedanii?
Odpowiedz-please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
9 października 2007, 12:09 / wtorek
niestety, już się zaczęło -> odnośnik

WOJNA!
jazda z kurwami Lechijko jazda z kurwami!
9 października 2007, 12:25 / wtorek
Do zuraw23, nie wiem czy miałeś okazje byc w tej restauracji ale cięzko bedzie się skupicna ogladaniu meczu ze wzgledu na ogsługe (strasznie te dziewczyny rozpraszaja) :) :) :) .ALe dzieki za info raczej na itvp tez bedzie bezposrednia transmisja pozdrawiam oto dowód odnośnik
9 października 2007, 12:32 / wtorek
są jeszcze dostępne bilety w sprzedaży??
9 października 2007, 13:01 / wtorek
Ciśnienie rośnie :)
9 października 2007, 13:04 / wtorek
Tak. Mają jeszcze 5000 biletów.
9 października 2007, 13:08 / wtorek
Zuraw dowod mojej wypowiedzi miesci tu www.lechia.pl
9 października 2007, 13:36 / wtorek
z tego co mi wiadomo wczoraj bylo juz zaledwie okolo 300 biletow.5 tysiecy... ?
9 października 2007, 13:39 / wtorek
przygotowana została dodatkowa pula biletów w liczbie 5000 dla kibiców Gedanii
9 października 2007, 13:52 / wtorek
Az 5 kafli??!! Gdzie maja oni zamiar ich wsadzic... o0
9 października 2007, 13:54 / wtorek
połowa w sektorze Arki, połowa w sektorze buforowym
9 października 2007, 14:36 / wtorek
Druknij sobie kilka bilecików !!!
9 października 2007, 14:49 / wtorek
Gedania zamnknie nam stadion - to pewne - maja porwać i prowadzić ostrzał z jedynego gdyńskiego zabytku pt 'Błyskawica' aby pokazac kto naprawde rozdaje karty w swiatowej lidze Hools
9 października 2007, 14:53 / wtorek
Słyszałem, że aby nie było awantur z całego stadionu zostały zdemontowane kławki i krzesełka, a płot wokół klatki będzie pod napięciem 1000V
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245