Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 24/32

9 października 2007, 15:52 / wtorek
polewaczki maja lac czerwona woda :o
co by zaznaczyc kibicow
9 października 2007, 16:41 / wtorek
Pewnie kazdy wie ze śledzie o 12 maja wystartowac z gdyni ciekawe o ktorej ich wszystkich wpuszcza na T29
9 października 2007, 16:45 / wtorek
tylko 8000 tys ludziogladnie ten mecz troche lipton
9 października 2007, 17:08 / wtorek
8000+karnety 1600+arka 400+biuletyny ma być 2500 =od 10 000 do 12 500 a nie 8 000 do zobaczenia na t 29
9 października 2007, 17:12 / wtorek
9 października 2007, 18:11 / wtorek
Tak, tak. 5000 ponieważ mówili o tym w Eurosporcie i na Sportklubie. Poza tym czytałem przedwczoraj w Gościu Niedzielnym ;]
9 października 2007, 18:40 / wtorek
witam. mam karnet na prostą. mogę go komuś odsprzedać. gg: 11559269
9 października 2007, 19:51 / wtorek
Info z Gdynii...
"Jednocześnie informujemy wszystkich kibiców Arki, że o godzinie 11.30 odbędzie się zbiórka na parkingu GOSiR. Wyjazd autobusów przewidziany jest na godzinę 12.00."

Ponowie... wszyscy w Gdansku po 12 juz gotowi... siekiery, lopaty, miotacze ognia, sieci na sledzie itp wszystko przygotowane...
9 października 2007, 19:57 / wtorek
Zarząd Arki Gdynia SSA informuje wszystkie osoby, które znalazły się na dodatkowej liście gości vip jutrzejszego meczu derbowego, iż wejście na stadion Lechii Gdańsk znajduje się od ul. Smoluchowskiego. Wstęp na stadion odbędzie się poprzez wylegitymowanie na bramie wejściowej. Uprzejmie prosimy aby na jutrzejszy mecz udać się taksówkami, gdyż Lechia Gdańsk nie posiada parkingu dla tak licznej ilości samochodów.

jaki wniosek???
Kto wysiada z taxi ten sledz

Jednocześnie informujemy wszystkich kibiców Arki, że o godzinie 11.30 odbędzie się zbiórka na parkingu GOSiR. Wyjazd autobusów przewidziany jest na godzinę 12.00.

Gdzies kolo 13:30 pewnie mozna sie ich spodziewac na stadionie

Sledzieeeee!!!!!

Co????

Do morzaaaaa!!!!
9 października 2007, 19:59 / wtorek
ja biore podbieraka !! he he he
9 października 2007, 20:07 / wtorek
ale cisnienie rozpierdala mnie to JUZ JUTRO PANOWIE A MY SWOJEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
9 października 2007, 20:09 / wtorek
Hahahaha śledzie na swoim forum licytowały jeden bilet do nas do klatki i poszedł za 1050zł <lol2>

kupa forsy:D:D

;-)
9 października 2007, 20:26 / wtorek
chujki płaca tyle za dostanie wpierdol...?
fajnie maja :D
9 października 2007, 20:33 / wtorek
Panowie o której jutro Maxa otwierają?:)
9 października 2007, 20:53 / wtorek
jutro sledzie splyna po Smoluchowskiego prosto do kanalu portowego heheh
9 października 2007, 21:05 / wtorek
podobno przelew ze Szwajcarii od Krauze nie doszedł.. oj arka szparka co z tobą bedzie ;-))
9 października 2007, 21:22 / wtorek
"KTO BIJE KURWY
IDZIE DO NIEBA
ARKA TO KURWA
I BIĆ JĄ TRZEBA!!!"
9 października 2007, 21:39 / wtorek
max chyba jutro zamkniety ;/
9 października 2007, 21:54 / wtorek
kupie jutro jakis jeszcze bilet kryta czy huj tam wie jakis karnet ?
9 października 2007, 21:56 / wtorek
Knapik niestety NIE!!Jutro biletów itd nie kupisz!!Ale jest ciśnienie!!
LECHIA GDAŃSK!!!
9 października 2007, 22:05 / wtorek
a co klub bedzie zamkniety ze nie bedzie mozna kupic karnetu ?
9 października 2007, 22:11 / wtorek
było wałkowane od wielu dni że wejściówki są rozprowadzane w przedsprzedaży.

14.45 .... 14.44 .... 14.43 ..........
9 października 2007, 22:13 / wtorek
kurwa wejsciowki wejsciowkami ale ja chce karnet
9 października 2007, 22:14 / wtorek
i w dniu meczu biletu nie zakupisz

16.39 ... 16.38 ............
9 października 2007, 22:16 / wtorek
jezus maria na mecz Lechia - Arka nie można zakupić biletu/karnetu (..... lub jakikolwiek synonim uprawnienia do wejścia na mecz) w dniu meczu
9 października 2007, 22:18 / wtorek
Lechia Gdańsk – śmieciarka 3:0 (2:0) /Gdańsk, 30 październik 1983 r.:

1:0 Jerzy Kruszczyński 6’
2:0 Jerzy Kruszczyński 20’
3:0 Jerzy Kruszczyński 82’
Lechia Gdańsk: Fajfer- Marchel, Kulwicki, Salach, Kowalski,- Cybulski, Kamiński, Kowalczyk, Grembocki,- Kruszczyński, Polak.

sędzia: Andrzej Wachowicz (Warszawa).
Widzów: 20 000.

Jakby ktoś chciał doszukiwać się analogii:

mecz w październiku
dokładnie 14 mecz Lechii w sezonie, tak jak jutrzejszy
Lechia po tym zwycięstwie awansowała na drugą pozycję, jutro będzie dokładnie tak samo
sędzia z Warszawy, jutro też

jutro będą kolejne rzeczy:
komplet widzów
Lechia wygra 3:0
3 bramki strzeli Rybski (dla Kruszczyńskiego to też był pierwszy sezon w Lechii)
w czerwcu Lechia awansuje do ekstraklasy !!!!!!!!!!!!!!!
9 października 2007, 22:25 / wtorek
do knapik58

pisal ktos ostatnio na forum, ze chce karnet sprzedac
9 października 2007, 22:28 / wtorek
Zeto - Aby tak było w co wszyscy wierzmy , historia lubi się powtarzać.
9 października 2007, 22:30 / wtorek
Byłbym zapomniał. Mecz w 1983 roku był podobnie jak jutrzejszy po kilku latach przerwy. Tak więc do boju Lechijko, pojedź jutro smieciarkę !!!!!!!
9 października 2007, 22:42 / wtorek
Zeto tylko pamiętaj jedno. Nikosia nikt nie zastąpi :)
9 października 2007, 22:43 / wtorek
mam nadzieje ze jutro bedzie konkretny dym, zwiazany z tym co jest wazne dla bialo-zielonych serc ktorych sa tysiace.
tylko Lechia!!!
9 października 2007, 22:45 / wtorek
Arka kurwo, derby jutro
9 października 2007, 22:45 / wtorek
KrytykFilmowy- zauważ że ktoś zajął się Ryśkiem :-)
9 października 2007, 22:47 / wtorek
no kurwa. się doczekałem.

Panowie. Jutro nikt nie siedzi. Jutro wszyscy w barwach. Jutro trzeba ich zmiażdżyć dopingiem. Żeby sie posrali.

Lechia forever
9 października 2007, 23:49 / wtorek
ku... dalej nie moge zasnąć... TO JUŻ ZA 15 Godzin i 3 min ! :D
9 października 2007, 23:50 / wtorek
A gdy już będzie 3:0 będziemy mogli zaśpiewać:
Rysiu k...sie,
Zapomnij o ekstraklasie!
9 października 2007, 23:55 / wtorek
14;56 :)
10 października 2007, 00:03 / środa
na ten moment chyba każdy czekał z utęsknieniem.Ci którzy dopiero pierwszy raz poczują klimat derbów i także tacy , którzy chcą przeżyć to ponownie , nawet postronne osoby z innych miast , chcący obejrzeć te widowisko :)

i niech jutro ci na Olimpijskiej przed telebimem i ci , którzy mecz oglądać będą z klatki na stadionie stracą wszelką nadzieję i wątpliwości , co do tego , do kogo należy Trójmiasto- i niech ta pieśń będzie na takim pierdolnięciu , że przerobili śledzi na filety ! ;)

Pierwsze derby od tylu lat.Szkoda tylko ,że swoją klęskę obejrzy ( poczuje ? ;) ) tylko 400 sąsiadów zza miedzy, ale kto wie , może kiedyś wrócimy do dawnych czasów , kiedy na Traugutta i na Ejsmonda zawitały kilkutysięczne grupy kibiców przyjezdnych?

Marzy mi się , że totalnie olać , zignorować Arkę , tak jak by ich tam nie było , bez żadnych bluzg w ich stronę , niech wiedzą , co o nich sądzimy a właśnie przez takie podejście pokażemy ,że mamy ich głęboko nie powiem gdzie ;)

Oczywiście to tylko taka utopijna wizja , ale jak już dojdzie do do utarczek słownych ( nie kwestionuję tego , że do innych utarczek dojść też może :F ) to róbmy to z głową , żeby nie było bezmyślnych bluzg ;)

Już tylko godziny dzielą nas od tego meczu - można by rzec najważniejszego dotychczas w tym sezonie.

I niech koło awansu do okręgówki , derbów Gdańska z Gedanią , awansu do III ligi , meczu decydującym o awansie do II ligi , w końcu meczu pucharowego z Górnikiem , momentów , które na stale wpisały się w historię naszego odrodzonego klubu , stanie zwycięstwo w Derbach Trójmiasta - skromne 3-0.

Zwycięstwo zarówno na murawie jak i na trybunach , a w listopadzie już tylko formalnością będzie pokazanie miejsca w szeregu śledziom ;)

Jutro wszyscy w barwach i dopingujemy Lechię w drodze do zwycięstwa !

TYLKO ZWYCIĘSTWO ! LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO !

Zeto - historia lubi się powtarzać.I jutro akurat będzie dzień w którym się powtórzy bo innej opcji nie widzę ja i chyba wszyscy Biało-zieloni Bracia !
10 października 2007, 00:36 / środa
Rybka
Rybka
Rybka
Andrew
goooooooool 93' i 1-0 :)
10 października 2007, 00:56 / środa
Do wszystkich Lechistów! Jesli jutro rano jak sie obudzicie wiatr bedzie wiał od morza to znaczy że śledzie bedą brały na dzikuna.Wiec niezapomnijcie sie zaopatrzyć w małe białe robaczkiw sklepie wędkarskim:)
10 października 2007, 01:34 / środa
Janusz Charczuk:

"Pamiętam pierwszy derbowy mecz, 2 września 1964, stadion Lechii. Mecz ten oglądało około 15 000 widzów.
Lechia wystapila w składzie: Gronowski, Szrubka, Korynt, Żemojtel, Wierzyński, Nowicki, Charczuk, Apolewicz, Adamczyk, Wieczorkowski. Czyli skład prawie I-ligowy.
Arka: Wojciechowski, Michalski, Kwiatkowski, Jarzabek, Bienkowski, Ryciak, Z. Gadecki, S. Gadecki, Kalinowski, Przybylski.
(...)
Pamiętam zwłaszcza te pierwsze derby na naszym stadionie. Atmosfera bardzo napięta, nerwowa, typowo derbowa. Widać nerwowość u zawodników, działaczy, nawet pan Antoś Kaptowaniec, nas gospodarz, nerwowo przygryza wargę bezzębną szczęką. Wychodzimy na rozgrzewkę, twarze bardziej skupione niż zwykle. Rozpoczyna sie mecz, bardzo zacięty, z obu stron nie ma straconych piłek. Arka tnie wszystko co się nawinie, równo z trawą. Wyróżniają się w tym Stasiu Jarząbek i Arek Bieńkowski. Trzeba uważać żeby nie urwali nogi. Zresztą my nie pozostajemy im dłużni.

Pierwsza polowa kończy się wynikiem bezbramkowym. W szatni spokój, bez paniki. Wychodzimy z szatni żeby ten mecz wygrać, zresztą jak każdy inny. Rozpoczyna się druga połowa. Z upływem gry ustala się nasza przewaga. Nasze ataki są coraz płynniejsze, a co najważniejsze-coraz groźniejsze. 60-ta minuta gry, przeprowadzamy jedna z płynnych akcji, jestem w posiadaniu piłki, strzelam i ręce w górę. Prowadzimy 1:0. Tak padła pierwsza bramka w historii derbów Lechia - Arka.

W niedługim czasie Bodzio Adamczyk podwyższa wynik na 2:0. Arce udaje się zdobyć bramkę. Strzelcem jest jeden z Gadeckich, nie pamiętam juz dzisiaj który z nich, Zyga czy Sasza. Mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Lechii. Nasi kibice w siódmym niebie. Gdańsk fetuje.

(...)

Pamiętam jak po tym pierwszym meczu wracałem wieczorem do domu. W przypływie dobrego humoru zazwyczaj od Złotej Bramy począwszy wracałem do domu na piechotę. Lubiłem przejść się ulicą Długą, Długim Targiem, następnie przejść pod Zieloną Bramą, mostem nad Motławą i dalej.

A więc po tym meczu wracałem tą moją Królewską Trasą, przechodziłem przed Dworem Artusa i kątem oka spojrzałem na Neptuna. Stal w wodzie ze swoim trójzębem w ręce jak zawsze. Uśmiechnął się, mrugnął do mnie dyskretnie i wśród szemrzącej wody usłyszałem jak cichutko szepnął: "Lechia Pany"."

Panowie... AŻ SIĘ ŁEZKA W OKU KRĘCI! Za 13 godz. i 19 min powtórka!!!
10 października 2007, 01:43 / środa
No to panowie, dziś zobaczymy kto jest najlepszy...
Oczywiście mówię o piłce bo jeżeli chodzi o intelekt to nie ma w Polsce bardziej rozgarniętych kozaków od was. odnośnik
10 października 2007, 01:52 / środa
A ja sie powtorze i zapytam poraz kolejny:
KTO CIE TU KURWA PROSIL?
10 października 2007, 01:56 / środa
slyszalem ze przyjezdza ochrona z sosnowca. to nie ma juz chetnych na ochrone meczow lechii.cykory.
10 października 2007, 02:07 / środa
wszyscy to wiecie LECHIJKA najlepsza na swiecie.ARKA GDYNIA KURWA SWINIA.POZDRO WKS SLASK WISELKA KRAKOW
10 października 2007, 02:31 / środa
te derby sa jak lokata.!!!!!!
10 października 2007, 02:40 / środa
Tylko Lechia !!!!!!!!!!! pozdro z Irlandii
10 października 2007, 03:01 / środa
ArkaFaaN
10 października 2007, 01:43 / środa
No to panowie, dziś zobaczymy kto jest najlepszy...
Oczywiście mówię o piłce bo jeżeli chodzi o intelekt to nie ma w Polsce bardziej rozgarniętych kozaków od was.

No jak to? Przecież wasz guru wiedzie już prymat w solówkach na inteligencję po tej ustawce: odnośnik

Wie o tym cała Europa!

Hehe...
10 października 2007, 07:17 / środa
No to panowie, kazdy dzisiaj w swoim malym otoczeniu na trybunach intonuje: "zaspiewajmy bracia razem gdynska arka kurwa jest....", a kto nie spiewa ten za arka.

Odpierdala mi od dluzszego czasu, tyle lat czekania i wkoncu.

Dziekuje Bogu, ze jestem Lechista.
10 października 2007, 07:50 / środa
a my swoje
LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK

jeszcze tylko kilka godzin i
jazda z kurwami Lechijko jazda z kurwami!
żółto-niebieskie to barwy czysto kurewskie

zaśpiewajmy bracia razem gdyńska arka kurwą jest

WOOOOJNAAAAAAAA!
HURRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DO ATAKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
JEEEEBAĆ aRKĘ KURWĘ!

Tylko LECHIA GDAŃSK!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276