Gdańsk: środa, 26 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 26/32

10 października 2007, 15:59 / środa
Ja tez musze niestety ogladac mecz w necie z Anglii :(
Do boju Lechia Gdansk -- doping zajebisty na Trauguta
10 października 2007, 16:00 / środa
Ja żeby to zobaczyć musiałbym wykupić koncesje dla całych usa:/ Ale mam nadzieje że sobie obejrze skrot na youtube. Ten skrot Lechia Gornik tak nagrywany zza bramki był świetny. Niepamiętam kto go tam wstawił ale dziekuje z góry temu człowiekowi za podobny skrót z smieciarką:D

BKS Lechia NYC
10 października 2007, 16:13 / środa
Panowie nie dziala mi te itvp jednak jak mozecie piszcie wynik co jakis czas
10 października 2007, 16:27 / środa
caly czas 0:0, 67minuta, arka minimalnie w przewadze, ale nic i tak z tego nie wynika, kibice zajebisci, szkoda ze nie moge tam byc :( ps. przed chwila wladcy polnocy "poszly z dymem" :)
10 października 2007, 16:35 / środa
ile jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 października 2007, 16:37 / środa
77 minuta nadal 0:0 arka w przewadze ale bez klarownych sytuacji
10 października 2007, 16:38 / środa
i ktora minuta
10 października 2007, 16:43 / środa
82 minuta 2 ladne akcje Lechii, najpierw rybski zakrecil oboncami ale strzelil w Buzale, teraz Rogalski bardzo mocno ale w boczna siatke
10 października 2007, 16:50 / środa
juz po meczu ile bylo
10 października 2007, 16:52 / środa
0:0
10 października 2007, 16:53 / środa
koniec meczu - 0:0 (w 92 minucie powinien byc karny dla Lechii - Rybski ciagniety za koszulke)
10 października 2007, 16:57 / środa
Jaki wynik??
10 października 2007, 17:02 / środa
Zajebisty pomysl z replika WP w naszych barwach, upokorzenie sledzi na maksa :)))

Bialo-zielone pozdrowienia z UK.
10 października 2007, 17:20 / środa
K....a m.c !! Karny na 100%!!! sobieraj ciągnął Rybskiego za koszulkę w polu karnym!!!!! Wszystko można było zobaczyć w iTVP!!! Znów śledziuchy przekręcają!!!! TYLKO LECHIA BKS!!!! Precz z drukarką!!!
10 października 2007, 17:38 / środa
Trudna sytuacja z tym karnym, moje pierwsze wrażenie było takie, że sędzia gwizdnąć nie powinien, no ale trudno. Bezbramkowy remis odzwierciedlał grę - niewiele ciekawych sytuacji było.

Pozdrowienia - LG Toronto.
10 października 2007, 17:40 / środa
w tej sytuacji o ile sie nie myle byl pierw spalony a pozniej faul :)
wiec karnego nie moglo byc :o
10 października 2007, 17:47 / środa
Mecz jak na derby przystało!!! Nowa flaga w szeregach Lechii !!! Coś pięknego zajebista oprawa...doping chyba w Gdynii było słychać!!! A MY SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!
10 października 2007, 17:52 / środa
Boże tak nudnego (jeśli chodzi o aspekt sportowy) meczu to ja nigdy nie widziałem.
10 października 2007, 18:06 / środa
takie wlasnie sa derby 2 wyrownanych druzyn
10 października 2007, 18:09 / środa
Morwa wyrównanych????? Przeca Arka miała nam wbic ok 5 bramek!!!!. To arka ma budżet 11 baniek a my 4 .Uważam ze remis nic nam nie daje .a arke czeka ten sam los co nas jak mieliśmy szukiełowicza ,i po sprowadzane super złomy
10 października 2007, 18:18 / środa
pozsotaje nie dosyt z kilku wzgledow wynik, emocje poza sportowe, i oprawa .. wedlug mnie greengos nie pokazali praktycznie NIC po za pokazaniem nowych wladcow i sektrowkami odpalenie piro to zadna filowzofa racowisko powinna byc w asyscie sektorowek a jak widizielsmy stara ekipa greengos przy duzo mniejszych nakladach finansowych robila naprawde interesujace oprawy a to byl najwazniejszy mecz od lat
10 października 2007, 18:25 / środa
jak umiesz lepsze oprawy robić to wyręcz Greengosów, a nie tylko marudzisz !!!
brawa dla chłopaków za starania.
Biało-zielone pozdro
10 października 2007, 18:25 / środa
dobry doping i fajny mecz !!!!
nie wiem czy wiecie ale ława dostał czerwona kartke ( szkoda ze po meczu )
odnośnik

LG !!!
10 października 2007, 18:33 / środa
"jak umiesz lepsze oprawy robić to wyręcz Greengosów, a nie tylko marudzisz !!!"

Sorry, ale ja nie jestem Greengosem, ja nie umiem robić opraw i się nie pcham do rzeczy, których nie umiem. Doping średni, mecz nudny, a oprawa ...(bez komentarza)
10 października 2007, 18:36 / środa
kiełbasa :
Pewnie ze wyrowane:) pieniazki nie graja:) areczka udowodnila to nie raz graja pilkarze a ja nie uwazam zebysmy mieli slabszych niz oni... wiec dla mnie sa to druzyny wyrownane

Pozdrawiam
10 października 2007, 18:38 / środa
Jezeli ja za cos sie biore to robie to perfekcyjne i zabieram sie za rzeczy w ktorych jestem dobry. Wpierdlac sie w cos czego sie nie potrafi to bez sensu bylo wielkie cisnienie wielkie emocje a po mecuz wielki nie dosyt ! doping 5/10 siedzialem na prostej i jak byly momet gdy spiewal ansz mlyn i arki to on byli zdecydowani glosniejsi poprostu taki mlyn ilociowo ja kansz powinien miec pierdolniecie na caly stadion na chuj przychodiz tam ktos kto nie chce spiewac ? Oprawa 2/10 i poprostu wiecje nie mam zamiaru nic dodawac an ten temat
10 października 2007, 18:40 / środa
MI sie oprawa bardzo podobała! Wielkie brawa dla wszystkich Tych co ją przygotowali: sektorówka, spalenie władków i replika itd., itd. Odjazd!!! Doping momentami świetny. Martwe śledzie koło ławki śledzi hehe.
A mecz? Pieniądze jak widać nie grają. Taki drajm tajm i co? Gówno. Lechia mogła wygrać. Kupa miała jedną dobrą okazje w 1'. My przynajmniej 2.
Arka!
Co?
Ty kurwo! :)
10 października 2007, 18:43 / środa
Niestety G88 Dziś szczęście nie dopisało :
1. Sektorówka...
2. Jakieś debile odpalili race kiedy Greengosi rozdawali sreberka ;/

G88 ! Pokazaliście Klase ! Nie zawsze wychodzi tak jak trzeba ! Im Więcej takich Niespodzianek ! Powodzenia !
10 października 2007, 18:44 / środa
race powinny byc rozdawane na koncu...
10 października 2007, 18:47 / środa
NUDA NUDA I JESZCZE RAZ NUDA(To o meczu).
Nasz młyn-tragedia(ja siędząc na łuku czasami nic nie słyszałem:/ )
Jak dołączył się cały stadion to było nieźle!!Fajny pomysł z WP!!Oprawa była średnia ale nie piszmy,że gówniana odrazu!!Wiadomo apetyty były większe ale trzeba docenić pracę i fajne pomysły(przedewszystkim) GG!!To chyba tyle
PS:TO coś naprzeciwko zegara to co to było???
LECHIA GDAŃSK!!!
10 października 2007, 18:47 / środa
oprawa? a była jakaś? O ile mnie pamięc nie myli odpalone race i sektorówki demonstrowano już w niższych ligach z okazji meczów miejszego kalibru.
Dosyc dobre hasło okazjonalne na łuku. Szkoda tylko że wieszane całą drugą połowę. Generalnie na tzw. ultraskę mam wyrąbane.

Dzionek będę wspominał sympatycznie. Miło było widziec biało zieloone tłumy przebijające się w ciągu dnia przez miasto. Wyczuwało się atmosferę święta.
10 października 2007, 18:57 / środa
byly zbierane pieniadze i na co one poszy?? bo na bank nie na oprawe widzialem juz lepsze oprawy u nas. po co ludzie daja pieniadze ?? jezeli nie ma co ogladac
10 października 2007, 19:01 / środa
PIERWSZE FOTKI JUŻ NA WWW.LECHIA.NET
10 października 2007, 19:04 / środa
Kurwa ja czekam kiedy sędzia będzie sędziował wybitnie pod nas... Ten Szulc to kurwa też debil do kwadratu.. Karny był, a on pokazał spalonego jak stał na równi z nim zawodnik
10 października 2007, 19:05 / środa
czy to upływający czas? czy po priostu realia? ale jestem zawiedziony. Wiecej sie spodziewałem po tym meczu, zarówno na boisku jak i trybunach. Zapewne dla wielu młodych to pierwsze, długo wyczekiwane derby. Jednak gdy przypomnę sobie analogiczną sytuację z 92? roku, gdy Lechia wygrała 3-0, to jednak było to zupełnie inne przeżycie.
Cieszy jednak oko mimo środy i godziny wypełniony stadion oraz wszędzie widoczni na mieście biało-zieloni kibice od rana...
Za to liczba 400 śledzi zajmujących 2/3? sekrora, mimo braku szacunku dla nich za ostatni okres, to chyba jednak nieporozumienie. Oby w przyszłosci tę sprawę udało sie nam jakoś rozwiązać - dla obopulnych korzyści.
pozdrawiam
10 października 2007, 19:10 / środa
Podsumowując te derby - to już zdecydowanie nie to co kiedyś...niestety.
10 października 2007, 19:22 / środa
Dla mnie było zajebiście. I doping i oprawa. Tylko zawodnicy trochę zawiedli. Najbardziej szkoda sytuacji Rogalskiego w boczną siatkę ale cóż, takie jest życie...
Extra pomysł z WP :D.
10 października 2007, 19:31 / środa
WP wersja LG
odnośnik
10 października 2007, 19:32 / środa
Oprawa to tylko race ... a ognie wroclawskie , bengale, strobo itd ? Po tym co zobaczylem dzis mysle ze poporstu powinnismy sobie oprawy calkiem odpuscic do czasu az powstanie duza kompetentna grupa osob majac checi i umiejetnosci.
10 października 2007, 19:38 / środa
pare przemyśleń co do meczu ..hmm miały to być wielkie derby miały to być najlepsze derby..a wyszło hmm wyszlo co najwyzej srednio oprawa na + no nie licząc tego nieudanego rozwiniecia sektorowki doping momentami też nie najgorszy choc po takim meczu można sie było spodziewać czegoś więcej..teraz troszke o kibicahc przyjezdnych.. pokazali sie naprawde bardzo slabiutko jedyny + to fajnie wyglądające jednolite stroje duzy minus dla nich za brak jakiejkolwiek reakcji jak palilismy WP..ogólnie "troszke" inaczej sobie wyobrazalem te wielkie swięto ktore napewno swiętem nie było
10 października 2007, 19:48 / środa
Prawdziwi Wladcy Polnocy! :-D
10 października 2007, 19:55 / środa
Do tych co drwia z oprawy i dopingu...jedzcie se na sledzi i tam moze znajdziecie wszystko lepsze!!brawo za doping i oprawe!!byly najlepsze od kilku latek.a ci ktorym sie nie podobalo proponuje zmiane neostrady na netie!!
10 października 2007, 19:57 / środa
przymorze : aha... milo mi to slyszec, po tym co dzisiaj zobaczylem na mlynie, ludzi podpalajacych wlasne sektorowki, chowajacych polowe pirotechniki do kieszeni i robiacych istna samowolke to ja to szczerze pierdole, z rana wyjezdzam na 2 dniowe wakacje zeby po tym ochlonac, bo 3 cale pierdolone dni pracy w polowie poszly sie jebac

btw. 1 oprawy nie zdarzylismy zaprezentowac...
10 października 2007, 19:58 / środa
ale czemu Ty sie dziwisz ze oni narzekaja skoro wiekszosc z nich na mecz przychodzi od swieta i ciezko im porownac normalna oprawe a ta jaka byla dzisiaj

czemu normalnie przychodzi przy niedzieli 5-6 tys.?;]
PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ JUŻ NA LECHIA.NET
Brawo szparag.
10 października 2007, 20:00 / środa
Witam,
Deby Trojmiasta zaliczone i jedyne co moge napisac to z wielkiej chmury maly deszcz :(( na stadionie bylem po 13 i cisnienie na trybunach bylo straszne, napinka podobna jak w necie. Na poczatek moze cos o sportowym aspekcie: Lechia grala bez pomyslu, bez przekonania, czesto bez walki, Arka pomyslowo ale tylko do pola karnego pozniej podobnie jak Lechia bez pomyslu, obiektywnie stwierdze ze wiecej woli walki po stronie Arki, co do karnego to nie wypowiadam sie bo dokladnie nie widzialem, a wdruga strone powinna byc czerwona kartka chyba dla Cetnarowicza za uderzenie lokciem bez pilki, stalem blisko i uderzenie bylo, tu szczescie po stronie Lechii bo po czerwonej moglo byc nieciekawie. Teraz aspekt kibicowski, ludzi full, pomysl z nowa flaga Wladcy Polnocy zajebisty, choc lepiej byloby wystawic zaraz po spaleniu i w tym samym miejscu (ale to tylko moja opinia) a doping i tu musze napisac ze bardzo sredni a biorac pod uwage ze to derby i to po tylu latach obiektywnie moge napisac ze slaby, duzo przestojow, doping na prostej bardzo slabiutki stadion podrywal sie tylko przy "Trojmiasto...." i to wychodzilo fajnie, brak zgrania prostej z zegarem a nawet samego zegara, czesto nie bylo slychac co w ogole jest spiewane. Doping Arki jak na grupe chyba malo ultrasowa dosc dobry czesto dobrze slyszalni mimo ze stalem na prostej blizej zegara, dla przykladu przy "Gwiazda Biala......" lepiej slyszalni od zegara!!!!!! Wiec reasumujac Lechia powinna sie ostro wziasc do roboty, tak moze wygladac doping na meczach z Warta itd a nie na derbach. Bylem na meczu Arka-Slask i doping Arki wygladal duzo lepiej. A co do oprawy to chyba nie ma o czym pisac bo jak na derby i to pierwsze od kilku lat to............... (nawet nie pisze ze co poniektorych nie denerwowac). To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam
10 października 2007, 20:06 / środa
Stilon...brak slow.ty musisz byc znawca dopingu na stadionach!!az ci zazdroszcze.
10 października 2007, 20:08 / środa
a miało być tak pięknie. słabiutki poziom piłkarski, niestety szparka przeważała w tym meczu lecz tez bez jakichś 100% sytuacji. nasi piłkarze zdecydowanie nastawieni defensywnie na grę z kontry, jednak długie piłki dziś nie były dobra bronią. co do kibicowania momentami bardzo fajnie. oprawa jednak się zawiodłem. chyba potwierdzi to każdy kto regularnie chodzi na mecze i jako tako zwraca uwagę na oprawy ogólnie na stadionach. pikniki byli pewnie zadowoleni. ja niestety nie. po prostu oczekiwałem czegoś lepszego.
10 października 2007, 20:10 / środa
a co sie dzieje z faną Pruszcz Gdaski? czyzby z Lublina nie wróciła?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010