Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 27/32

10 października 2007, 20:10 / środa
o oprawie wszystko zostalo juz powiedziane, czy sie podobalo ? kwestia gustu

ja tylko widze jedna zaleznosc: im lepiej nasi grajkowie graja tym lepszy doping calego stadionu
nasi nie musieli tego meczu wygrac, ale gdyby zagrali ambitniej doing bylby lepszy
uwazam ze na meczu z Gornikiem byla wieksza spontanicznosc w dopingu, a kibicow bylo o polowe mniej
10 października 2007, 20:11 / środa
fana Pruszcza wrociła ma sie dobrze i wisi co mecz:)
10 października 2007, 20:12 / środa
Lutoslaw...przypomnij mi na ktorym meczu LECHIJKI w ostatnich kilku latach byla lepsza oprawa?oczywiscie jak sie tak na tym swietnie znasz??
10 października 2007, 20:14 / środa
do szparaq: pisalem obiektywnie, a doping na kilunastu meczach w kraju i poza krajem widzialem (nie porownuje tego do np. Wisly.Legii czy Lecha bo to nie ma sensu) spojrz na wpisy ludzi z Lechii co sadza o dopingu i moze troche pokory chyba ze bylismy na innych meczach
10 października 2007, 20:15 / środa
Sledziuchy totalnie zamknely pizdy jak plonely ich szmaty a premiere miala nasza nowa fana Władcy Północy,moim zdaniem zajebisty pomysł.Nie mieli zadnych argumentów przeciwko nam gasilismy ich na kazdym kroku.Ogolnie klimat zajebisty.
10 października 2007, 20:18 / środa
Stilon..chyba mnie nie kumasz?pisalem o oprawie a nie o dopingu.aczkolwiek ten tez byl na dobrym poziomie.pozdrawiam
10 października 2007, 20:25 / środa
dodac nalezy ze doping zaczal sie dlugo przed 1 gwizdkiem
przez co w 2 polowie brakowalo troche sil :D
10 października 2007, 20:26 / środa
Niestety musiałem mecz oglądać przed tv, ale powiem jedno- jak zobaczyłem nowych(lepszych) WP, to myślałem, że padne. Pomysł zajebioza. Jakbym był kibicem przyjezdnym, to bym chyba schował ze wstydu szalik i dobrowolnie oddał się w ręce Lechistów- to było takie nasranie na klate kac kupą. Z telewizyjnego punktu widzenia doping zajebisty, oczywiście "My wierzymy" na początku jak to zwykle bywa nierówno, ale potem miazga. Szpary wcale nie było słychać, nawet ich nie pokazywali za dużo ( bo w sumie co tu pokazywać). Co do gry to Lechia według mnie mocno przejęta i mało skoncentrowana, jakby grali z Barceloną. Później troche się otrząsneli. Po szparze spodziewałem się wyższego poziomu gry, a nie tylko gwiazdorstwa przed kibicami- ogólnie drużyna słaba i bez chęci walki.
Wielkie gratulacje dla wszystkich kibiców Lechii- wyszło rewelacyjnie i tyle. Szkoda, ze nie mogłem być z Wami.
10 października 2007, 20:35 / środa
Mecz słaby. Nasi grali tak, jakby mieli nasrane w gacie. śledziuchy grały przeciętnie, ale wystarczyło kilka kiksów Manuszewskiego i było gorąco.
Ława pedał zjebał liniowego (chyba za to, że zamiast karnego dla Lechii pokazał spalonego), za co słusznie dostał czerwoną kartkę.

Po słabym meczu, czuję się okradziony przez sędziego. Ty chuju spod znaku jebanego pzpn-u, nie sędziuj więcej w Gdańsku. Po takim błędzie, powinieneś do końca życia wpierdalać śledzie.
10 października 2007, 20:47 / środa
Co na koncu bylo napisane na tym wielkim transparencie bo nie widzialem:Po broń sięgneliście flage i tak straciliście......?
10 października 2007, 20:52 / środa
... na psy biegliscie flagi juz nie odzyskacie czy jakos tak :)
10 października 2007, 20:54 / środa
Atmosfera super, pomysł i wykonanie z Władcami rewelacyjne. Mecz, jak dla mnie typowy na remis, bez porywów. Wynik mimo wszystko korzystny dla nas, byle teraz powalczyć w Pruszkowie.
10 października 2007, 20:57 / środa
Mecz był słaby w wykonaniu obu drużyn. Sam Rybski meczu nie wygra, potrzebujemy jeszcze kiku Rybskich i będzie dobrze. Manuszewski i Piątek na urlop. Arka słaba na maksa. Doping ok, numer ze spaleniem flagi i wywieszeniem Władców Północy - zajebisty. Szkoda 2 punktów.
10 października 2007, 20:57 / środa
A dalej: "flagi nie odzyskacie, jedni kradną, drudzy kablują, tak frajerzy opinie budują" .Wiem że lekko przekręciłem, ale to było coś w tym stylu:)
10 października 2007, 21:04 / środa
Ja dziękuję temu komuś kto przekazał policjantowi mój bilet i paszport, bo myślałem, ze już nie wejdę ... Kto był w młynie to wie, jak było gorąco !!!
ARKA !!!
CO ?
TY KURWO !! :)
10 października 2007, 21:06 / środa
do szparag01
a przypomnij mi kiedy na Lechii był komplet i takie ciśnienie odnośnie meczu? sami greengosi zarzekali, że wszystkiego musi być więcej i lepiej. a po drugie co według Ciebie znaczy lepsza oprawa?bo chyba nie ilość rac odpalona na stadionie?

...a co do meczy w ostatnich latach to znalazłoby sie kilka opraw, może skromniejszych ale bardziej efektownych od tej dzisiejszej.
10 października 2007, 21:07 / środa
mi sie podobalo!uniesmy prawa dlon w dumnym pozdrowieniu wszystkich bialo-zielonych serc! brawo bracki-DARIO21 za doping-chyba najlepszy w ostatnim czasie..(choc pare inych meczy tez bylo w pyte!!)
zawsze na sledziuchami q..ami!!!!!!
teraz trzeba zniszczyc ich na ich terenie!!!!
10 października 2007, 21:15 / środa
Prawą dłoń to sobie wiesz gdzie możesz wstawić. Teraz kilka pytań odnośnie meczu. Czy LEPSZA WP, to nie sprawa przypadkiem stowarzyszenia, a sektorówka LECHIA to nie sprawa starego GG? aha i bym zapomniał poprosze czarno na białym rozliczenie za te derby ile na co wydane itd, bo po prostu nie chce mi się wierzyć, że kawałek folii i 30 rac kosztuje kolo 3000 jak nie więcej...
10 października 2007, 21:20 / środa
wsiąść do pociągu z Gdańska do Gdyni, wpierdolić Arce kurwie i świni, ściskając w rękukamień torowy, patrzeć jak kurwom pękają głowy
10 października 2007, 21:22 / środa
poprzedni tekst należy połączyć z melodią z piosenki Rynkowskiego "wsiąść do pociągu". pozdro
10 października 2007, 21:31 / środa
Panowie, panowie... skąd w was tyle samokrytycyzmu - były oprawy, był doping, było ciśnienie, tylko bramek nie było.

Gdzie są wpisy podsumowujące naszych "przyjaciół zza miedzy" (?)
W takim razie, parę słów ode mnie:
Te kurwy nic nie pokazały. Ubrali się jedynie w identyczne bluzy, powiesili 4 szmaty, krzyknęli kilka razy nazwę tego złodziejskiego klubu, który od kilku lat był zarazą polskiej ligii i wrócili obwodnicą do osady rybackiej. Ot, wielka arka...
10 października 2007, 21:33 / środa
123, tyle dokładnie było rac. mogłeś liczyć, a nie obgryzać paznokcie.

A nowa WP, kto ma wiedzieć wie, gdzie przez kogo i kiedy zostało zrobione to płótno. Mi się bardzo podoba :-)
10 października 2007, 21:34 / środa
do szparaq:
sorki jesli cie nie zrozumialem, myslalem ze piszesz o dopingu, bo wg mnie oprawy praktycznie nie bylo: bo chyba nie nazwiesz oprawa kilkuminutowe wywieszanie transparentu, zanim go doczytalem do konca minelo chyba 10 minut, taki cos przygowtowuje sie przed meczem i zrzuca na raz a nie slowo za slowem, race rozrzucone po sektorze...... itd o sektorowce do gory kolami nawet nie ma co wspominac, moze to byl najlepszy doping i oprawa Lechii od lat (jak co poniektorzy pisza), ale to tylko swiadczy o slabosci Lechii, derby Lodzi, ktore odbywaja sie praktycznie co rok wygladaly duzo okazalej mowie tu o dopingu i oprawie, meczu Lech-Legia nawet nie wspominam, i tak jak pisalem gdyby to byl zwykly mecz z np.Warta moglibyscie byc zadowoleni a tak pozostaje chyba spory niedosyt nie tylko osob postronnych ale z tego co widze tez sporej grupy Lechistow.
Pozdrawiam
10 października 2007, 21:34 / środa
Jak szedł ten napis?Najpierw bo bron chyciliscie-flgae i tak straciliscie..ktos pamieta jak było dalej?całe
10 października 2007, 21:39 / środa
chodziło mi oczywiście o piosenkę Maryli Rodowicz:P
10 października 2007, 21:45 / środa
"Po broń sięgneliście, flage i tak straciliście, na psy biegliscie flagi ,nie odzyskacie, jedni kradną, drudzy kablują, tak frajerzy opinie budują"

jak dla mnie to byl konkret :)

wp tez konkret

szkoda ze Andruszczak zszedl w 1 polowie[ miejmy nadzieje ze to nic powaznego...]
10 października 2007, 21:47 / środa
stilon- masz rację, że w porównaniu do Legii czy Wisły oprawa nie rzuca na kolana. Tyle tylko, że tam jak na razie jest inna kasa. Dzisiejsza oprawa, patrząc na wydane pieniądze moim zdaniem była dobra.

Mam nadzieję, że na wiosnę, w marszu do ekstraklasy, ze meczu na mecz poziom opraw będzie się polepszał.
10 października 2007, 21:49 / środa
Ten tekst na tej fladze leciał tak :

Najpierw po bron siegneliscie -
flage jak psy straciliscie
potem na psy biegniecie -
flag juz nie odzyskacie
jedni kradna drudzy kapuja
tak frajerzy swoj wizerunek buduja
10 października 2007, 21:49 / środa
123 wal sie na ryj,palancie..
10 października 2007, 21:51 / środa
aha i bym zapomniał, 123 ile dorzuciłeś do akcji "derby", że tak ostro rządasz rozliczenia ??
10 października 2007, 21:54 / środa
żądasz :)
10 października 2007, 21:55 / środa
Zeto wybacz proszę taki mój nałóg jak sie denerwuje ;)
Nie chodzi ile było rac, bo można zrobić dobrą oprawę z kilkunastoma racami jak i z 100. Tylko trzeba to wszystko zgrać w czasie. Nie można dawać rac ludziom, którzy wzieli sie z "dupy" (przed derbami w tym sezonie nie przypominam sobie tylu ludzi" i mieć nadzieje, że będzie super fajnie. mam tylko nadzieje, że z czasem będziemy uczyć się na błędach i będzie coraz lepiej. Co nie zmienia faktu, że daliśmy po całości dzisiaj.
10 października 2007, 21:55 / środa
stilon: porównujesz mecze w kraju i poza granicami?

byłem w tym roku na meczu Barcelona Atletico Bilbao. I pierwsza myśl po meczu była taka: 200 Lechistów zakrzyczałoby cały stadion wielkiej Barcy. Wyobraź sobie: że:

- max 10 razy było Barca oklaski Barca oklaski
- max 8 razy Meesssi Meessii
- 1 raz jakaś pieśń na 10 sekund
- oraz brawa i gwizdy

Obiektywizm? czy zdajesz sobie sprawę że własnego sektora nigdy nie usłyszysz gdyż krzyczysz do przodu a nie do tyłu? jak jesteś na prostej to prostej nie usłyszysz a najlepiej krytą i ... gości :))

Minusem młynarza powtórzonym z meczu z Katowicami to robienie eksperymentów na premierze. kto podsunął mu pomysł wygrzebywania piosenek których nie było na Lechii od X lat?
10 października 2007, 21:57 / środa
Zeto koło 40zł i wiem, że ludzie wrzucają więcej, ale dałem ile mogłem. Tyle w temacie dziękuje za uwagę :)
10 października 2007, 21:59 / środa
duzo osob prosilo o te starsze przespiewki
10 października 2007, 22:00 / środa
jak ktos ma do kogoś pretensję za oprawe to po co dawał kase??? Lepiej to zrobisz? To zrób oprawe..znaleźli sie bohaterzy po meczu....
Widze,ze nie ktorzy,JUZ by chcieli,zeby doping,oprawa,byla najlepsza w Polsce !!!
Panowie ! Tak z marszu sie nie da !
Badzcie cierpliwi,z meczu na mecz bedzie lepiej,a i organizacyjnie juz widac efekty.

Stilon,po czesci masz racje,tylko zauwaz,ze u nas zaczyna sie dopiero wszystko rozkrecac.Jestem pewien,ze jest wiele do poprawy,ale ,jak to sie mowi :Od razu Krakowa nie zbudowano !

Dario,szacunek !
Greengosi,dzieki za wasz caly wysilek,dzisiejsze nie dociagniecia,to nie wasza wina !

Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
No to ja dałem "minimalnie" więcej, a nie krzyczę żeby ktoś się rozliczał :-)
10 października 2007, 22:02 / środa
Ja tam do oprawy nic niemam było jak było w każdym bądz razie nie było najgorzej,z meczu na mecz bedzie coraz lepiej a jeszcze lepiej w 1 lidze :)) pozdro LG !
czarny1968 ty draniu, miałeś być zmęczony!!!!! A ty co ?? Zamiast pojechać z nami na konsumpcję wolisz w necie siedzieć !!!!!!

Nieładnie :)
do Zeto:
dlatego wlasnie nawet nie porownuje do wymienionych przez ciebie klubow bo w chwili obecnej nie ma to zadnego sensu, choc z drugiej derby po latach i kasa powinna sie znalezc biarac pod uwage ze juz kilka meczow za wami i byl czas pozbierac (to wlasnie swiadczy o kibicach), no ale jak sam piszesz polowa ludzi piszacych na tym forum nie wrzucila nawet zlotowki so skarbonki
jeszcze jedna rzecz ktora mnie lekko zdziwila: to juz tak off topic
macie zgode z Celticiem lub cos podobnego, bo full ludzi w koszulkach dresach itd Celticu??? Ja rozumiem ze te same barwy ale chyba lepiej wrzucic na plecy koszulke Jako Lechii niz Nike Celticu (chyba ze komus wstyd nosic Jako i woli bujac sie w Nike ), przy okazji pomagajac klubowi.
Pozdrawiam
10 października 2007, 22:03 / środa
Nurofen to sie kurwa odpierdol odemnie
10 października 2007, 22:03 / środa
jak dla mnie bylo bardzo pozytywnie, nie wiem po co te wszystkie zale :)
10 października 2007, 22:05 / środa
dario21, dales rade :) obejrzyj retransmisje, dobrze to poprowadziles i fajnie ze wracaja starsze przyspiewki (szczegolnie fajnie wyszlo wsrod nocnej ciszy)
10 października 2007, 22:07 / środa
dario21: mógłbym odpowiedzieć tak samo jak ty do mnie ...

a mógłbyś tak napisać o co Ci chodzi?
10 października 2007, 22:07 / środa
odnośnik

stilon- zgody nie ma, ale jakoś tak już u nas jest, że wielu kiboli jest zafascynowanych Celtickiem, Millwall i Liverpool'em. Osobiście jestem zdania, że każdy kibic powinien nosić barwy tylko swojego klubu, niezależnie od "firmowości" koszulki, czy szalika. Dlatego nie ma szans, żeby ktokolwiek zobaczył mnie w innych barwach niż Lechii.
10 października 2007, 22:08 / środa
A właśnie o której Retransmisja meczu LECHIA VS kurwy z gdyni??
10 października 2007, 22:09 / środa
23.00 na tvp3
10 października 2007, 22:12 / środa
Dario ma racje! Cały czas masz problem do młynarza Nurofen. Wszyscy już dostali bólu głowy od Twojego gadania a chyba powinno być odwrotnie ;). Jak dla mnie Dario zajebiście prowadzi doping ale zawsze znajdzie się ktoś kto ponarzeka albo poprostu... zazdrości ;]. Wielki szacunek dla Dario21
10 października 2007, 22:13 / środa
do Czarnego:
tak jak pisalem wczesniej to tylko moja subiektywna ocena i zycze wam zebyscie w niedlugim czasie dolaczyli raz do Ekstraklasy dwa poziomem dopingu i opraw do tych lepszych (na razie klubow :)) wolalbym ogladac mecze Lechii z Legia Lechem itd niz jakis Zniczow Groclinow Belchatowow i dlugo mozna by tak wymieniac, teraz obejrze derby na Arce i sobie porownam.
Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231