Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 28/32

10 października 2007, 22:15 / środa
Nie mam problemu do młynarza ani do żadnego jego wazeliniarza.
10 października 2007, 22:16 / środa
NUROFEN ja bym chciał ciebie widzieć na miejscu dario21:)) ciekawe czy bys go godnie zastąpił :p
10 października 2007, 22:18 / środa
aha i nie mam ochoty więcej gadać, dodam tylko jedno po poprzednim meczu miałem "problem" z trzy cztery itp, teraz tego nie było jak również wielu innych wpadek i było gut. Ale widzę że młynarz ma małe jaja ale dużo wazeliniarzy i niech mu dobrze będzie. bez odbioru

dario21: znasz chyba powiedzenie (z pamięci) broń mnie przed przyjaciółmi gdyż z wrogami sam sobie poradzę? jeśli jesteś kumaty zrozumiesz
10 października 2007, 22:21 / środa
Kardynała Richelieu sekret dziś wam zdradzę,
Od przyjaciół Panie Boże strzeż, z wrogami sobie sam poradzę.

Tak to szło w oryginale :-))
10 października 2007, 22:22 / środa
Nurofen nie znam Daria osobiście ale Ty troszeczke się rozpędzasz z tymi komentarzami. Najpierw nazywasz go małpą a teraz masz jeszcze problemy bo wprowadził przyśpiewki których Ty nie znasz ( nie pamiętasz ). Ty se kurwa zajrzyj do śpiewnika i nie bedzie z tym problemu
10 października 2007, 22:22 / środa
Wkurwiajace są te pretensje i śmiechy w kierunku młynarza , szczególnie od ludzi z łuku... kurwa , jestescie tacy do przodu , to raz na gniazdo i zobaczymy co bedziemy śpiewać i jak przez kolejne 90 minut.

tyle..
10 października 2007, 22:23 / środa
No cóż... Matoły z Lechii tak się odgrażały a tu... lipa... Jedyne tak naprawdę co potraficie to obrażać innych kibiców. Zapamiętajcie sobie betony: TYLKO ARKA GDYNIA!!!
10 października 2007, 22:25 / środa
zeto co? wypierdalaj !!!i tyle w tym temacie i nie łudz się ze odpiszę palancie
a propos chciałbym zobaczyć ciebie w młynie stary tetryku a nie wpierdalacego kiełbachę na prostej wielki kibicu .ach sory kibicu wszystkich nas .idiota!!!!!
10 października 2007, 22:27 / środa
Wypierdalaj gdyńska szmato z Naszego forum. Nic dzis nie pokazaliście. nie było was nawet słychać.
LECHIA - JEDYNI WŁADCY PÓŁNOCY
10 października 2007, 22:27 / środa
troy v. a jakich kibiców my obrażaliśmy ??

wy jesteście ścierwami bez honoru, bezdomnymi marszczyfredami, zakałą Polskich stadionów. Chyba nie myślisz, że ktoś przy zdrowych zmysłach powie o was kibice ??
10 października 2007, 22:29 / środa
Nurofen,dario21 jest moim bratem,duzo rozmawialismy przed derbami i doszlismy do wniosku,ze jest wiele fajnych starych przyśpiewek z lat '80 i wczesnych lat '90 i wielu ludzi je zna lub pamieta,a derby sa dobrym momentem do przypomnienia ich..
a Ci co nie znaja..jest okazja aby poznali..
rozumiem,ze Twoja flustracja podyktowana jest nieznajomaoscia niektorych piosenek..ale to sie mowi, nikt nie jest doskonaly..
pozdrawiam
10 października 2007, 22:30 / środa
mazi a to coś, w związku z czym ?? Bo niebardzo załapałem.
troy trol czy jak ci tam kurwa... oceniając twój post nabieram coraz bardziej przekonania że musiały mocno was boleć płonące władki przy akompaniamencie na pełnej kurwie "TRÓJMIASTO JEST NASZE!!" pełnego stadionu co? :-) bo nie zaśpiewacie tego w takiej ilości gardeł, na takiej kurwie i przy płonących barwach wroga :-))) a teraz idź w świat i pierdolnij się deską, raz żółtą a raz niebieską ;))

A MY SWOJE...
"zeto co? wypierdalaj !!!i tyle w tym temacie i nie łudz się ze odpiszę palancie
a propos chciałbym zobaczyć ciebie w młynie stary tetryku a nie wpierdalacego kiełbachę na prostej wielki kibicu .ach sory kibicu wszystkich nas .idiota!!!!!"

Pozostawie to bez komentarza....
10 października 2007, 22:33 / środa
Ej przestańcie się już kurwa kłócić !
10 października 2007, 22:35 / środa
a ty kali james i inne pindolki jak my jezdzilismy na Lechie to wy albo z jajka na jajko u taty skakaliscie albo babki w piskownicy robiliscie i jak byly oprawy to nikt nie pierdolił ale teraz to przecholowaliscie .Co to było? 20 rac? i nie pierdol ze My sie nie udzielamy jak ja byłem w Twoim wieku?Waszym? to robiłem to co Wy i nie nazekałem taka jest kolej młodszego pokolenia bez odbioru
10 października 2007, 22:38 / środa
a Ty 123 do paciorka i spać
10 października 2007, 22:40 / środa
i nie zrozumiezsz Zeto bo ty juz nie mozesz kpw?
10 października 2007, 22:40 / środa
mazi, jak to ładnie napisałeś pindolku, ja jeździłem i jeżdżę dalej na Lechię. Nie tylko na T29. Dalej się udzielam, nie tylko kibicowsko. W tej rundzie jako jedyny mam kompletw wyjazdów. A ty gdzie byłeś ?? W Płocku ?? CZy karierę skończyłeś na Bydgoszczy, bo tam byli wszyscy ??

Więc kto tu jest sflaczałym tetrykiem ?? Ty, który jak sam piszesz jeździłeś ?? Czy ja, który dalej czynnie działam ??
10 października 2007, 22:41 / środa
Nurofen-a jak Ci sie tak juz naprawde nie podoba,to moze sprobujesz w Gdynii albo w poznanskich slowikach..tam moze sie spelnisz i Cie docenia,bo jak na razie,to slysze tylko lament jak to zle,fuj itd.przemawia przez Ciebie zazdrosc czy nieporadnosc a moze chora ambicja?
10 października 2007, 22:47 / środa
Niestety dzis przed meczem na Karviny wjechala arka krojac kilka szalikow i jedna koszulke.Mimo to karviniarze spokojnie dotarli na mecz.Rewanz podczas meczu rugby...Bez napinki malolatow
10 października 2007, 22:48 / środa
nie tylko w bydgoszczy. co do działania nie krytykuję tylko oceniam fakty nie wywyzszam sie tylko uczciwie pytam My zaznaczam My wszyscy dajemy ,bo akcja przed derbami była gruba !!!!!gdzie!!!!!Zeto bez urazy podłapałem temat
10 października 2007, 23:01 / środa
Mazi- Biało- Zieloni Lechia Gdańsk, Stara Gwardia, BZ Emigracja, LG45, Ave Lechia, Trójmiasto. Dziś 50 rac i 50 szalików z których cały zysk idzie na Greengos, komplet wyjazdów- to wszystko jeden człowiek. Ty go obrażasz. Ciekawe czy ty masz takie jaja?
10 października 2007, 23:07 / środa
Nie życzę sobie aby jeszcze kiedykolwiek i jakikolwiek meczyk Lechii komentowal Marcinek kaczmarek. We wszystkich dotychasowych retransmisjach wchodzi w dupe przeciwnikom Lechii ale teraz to juz szparce kakao z rowu wylizuje!!! Huj pierdolony! I niech skurwysyn pamieta że może komentowac tylko i wyłącznie dlatego że jego żonka pracuje w TVT Sport w warszwce. Cwel pierdolony w dupe jebany skuwysyn i zdrajca!!! Za wyjebanie z Lechii /i tak za późno/ mści się niepochlebnymi komentarzami dla Lechii!
Nie chcemy tego cwela w roli komentatora naszych meczy i KONIEC!!!
10 października 2007, 23:13 / środa
zeusik1
masz całkowita racje !!!!!! młody bobo to zdrajca najchetniej to by w arce popracował !!!
jego komentarza sa nieobiektywne zawsze jak komentuje arke jest za nia !!!

a dzis było ok na meczu - dla mnie super atmosfera, doping i oprawa dobra !!!
i niech nikt nie mówi ze tak nie bylo - bo duzo pracy włozono w to - gratulacje !!!
10 października 2007, 23:14 / środa
Zeusik święta racja. Kaczmarek pierdoli głupoty, jakby z olkiem lampkę wina wypił
10 października 2007, 23:20 / środa
aRKAAAAAA!!!!
CO????
tY KURWO!!!!!!!!
10 października 2007, 23:26 / środa
odnośnik
o co chodzi ?
10 października 2007, 23:27 / środa
Ja tak kurwa oglądam tą relacje i myślę, czy to Lechista komentuję to spotkanie ?

I Liga

Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Wisła Krakow
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
Lech Poznań
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze
Widzew Łódź
------------

Lista zespołów, które bardzo bym chciał widzieć w którymś sezonie I Ligi...
10 października 2007, 23:27 / środa
WŁATCY PÓŁNOCY LECHIA GDAŃSK!!! WŁATCY MÓCH ARKA GDYNIA!!!
10 października 2007, 23:29 / środa
WŁADCY PÓŁNOCY LECHIA GDAŃSK!!! WŁATCY MÓCH ARKA GDYNIA!!!
10 października 2007, 23:30 / środa
byłem na meczu w młynie. Co wy macie za młyn same dzieci. najlepsze że bilet kupił mi lechista na swoje dane a i tak wszedłem na meczu bo nie sprawdzali specjalnie dowodów tożsamości. co wy macie za doping na własnych uszach się przekonałem że jest przeciętny, w pruszkowie był lepszy. w gdyni zobaczycie co to jest doping. jedyne co wam wyszło to palenie naszych flag , ale sobie to odbijemy!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO ARKA GDYNIA TYLKO ARKA GDYNIATYLKO AGDYNIA TYLKO ARKA GDYNIARKA TYLKO ARKA GDYNIA TYLKO ARKA GDYNIATYLKO AGDYNIA TYLKO ARKA GDYNIARKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
10 października 2007, 23:33 / środa
WYPIERDALAJ Z FORUM LECHI SLEDZIOWA KUROW Z KUTRA RYBAKA
10 października 2007, 23:33 / środa
Ktoś tam z Arki

A teraz synku idź umyj ząbki, umyj się zmarszcz fredzika i pójdź spać bo jutro cięzki dzień ta podstatówka wiesz ;///

Wypierdalaj zmarszczony śledziu przez własną matke
10 października 2007, 23:38 / środa
A dlaczego marszczyfredzie nie rzuciłeś się w obronie waszych szmat? Jesteś andersenem, czy tylko moczysz się co noc?
10 października 2007, 23:50 / środa
Assartag :-) nie wiem czy dobrze napisalem jak bys byl normalny to bys nie musial kupowac biletu na nasz sektor :) tylko bys byl w klatce mlocie jeden
11 października 2007, 00:11 / czwartek
POWINNISCIE POJECHAĆ TYCH ŚMIERDZIELI Z ARY szkoda ale wydaje mi sie ze mecz ustawiony tak jak nasze drby chujnia grali na remis
11 października 2007, 00:24 / czwartek
Powiało kutrem rybackim
Jak Wy śledzie możecie sie uważać za kibiców jesteście zakałą polskich stadionów !!!
Jedyne co potraficie to, kraść flagi z kantorka i sie tym szczycić w całej Polce .

A co do meczu - liczyliście na wygrana tylko ze przelew nie doszedł... Zza granicy troszkę dłużej idzie !!!!
11 października 2007, 00:47 / czwartek
jestem kibicem Lechii, ale
jak to sa derby, chujem otwwieram konserwy
11 października 2007, 01:13 / czwartek
asartak!!!!Jesteś zwykłym piknikiem i na chuj tu się udzielasz?Jak był byś kozak to bys przebi ł1050 hehe!!!Nie dość że że złodzieje to jeszcze na swoich zarabiają!!!!
Banda frajerów!!!!
KURWA ŚWINIA,KuRWA ŚWINIA!!!!KURWA ŚWINIA!!!!KURWA ŚWINIA!!!

KARVINY DO LECHII NALEŻĄ!!!ZEMSTA JEST SŁODKA!!!!!!
11 października 2007, 01:17 / czwartek
Największym FRAJEREM okazał się ława bartosz.
11 października 2007, 01:29 / czwartek
Gra byla zenujaca. Nie ma co dorabiac teorii. Jeden z najbardziej gownianych jakie ogladalem. Ale ze wzgledu na doping extra. Konfrontacji co prawda nie bylo ale czasy juz inne. Niby jak ma byc skoro wpuszcza sie 400 gosci. Moze zdziwie paru ale mysle ze powinno sie dawac nie 5 ale 20% biletow dla gosci. Tak to na wyjazd i bilet ciezko bedzie dostac a i latwo zagluszyc gosci. Fakt jednak ze pod wzgledem dopingu nie pamietam takiego mocnego dopingu od kiedy pamietam mecze derbowe (czyli od 92r). No i spalenie flagi i wywieszenie bialo zielonej kopii bomba. To mi w pamieci z tych derbow zostanie
11 października 2007, 01:36 / czwartek
TRÓJMIASTO DO LECHII NAALEŻY!!!

PONOĆ BYŁO DZISIAJ TYLE LUDZI Z DRUGIEGO TROJMIASTA ZE RUMIA,REDA,WEJHEROWO BARDZIEJ SĄ ZA LECHIĄ A NIE ZA JAKIMIS BEZDOMNYMI I ZŁODZIEJAMI!!!!!
11 października 2007, 02:44 / czwartek
Nie chce mi się czytać całego tego tematu, ale napiszę pare słów o oprawie. Ja rozumiem, że Greengosi się starają, że to kibice na dobre i na złe, że jeżdżą na wyjazdy itp... Ale panowie - co to był dzisiaj za teatrzyk? To ma być wielka oprawa na tak oczekiwane derby po 9 latach? To na to były zbierane pięniądze prawie cały rok? Na te pare pasów materiału i jakiś śmieszny transparent + krzywa folia na płocie prawie wogóle nie podświetlona? Jedyny plus to sektorówka LECHIA, ale też jakoś nijako, że gdzieś tam z boku bez ładu i składu. Racowisko też na minus - z lewej ich pełno, z prawej malutko - bez sensu. Spójrzmy prawdzie w oczy ostatnia OPRAWA, którą można było tak nazwać to sezon 2005/2006 i mecz z KSZO. Wtedy miało być coraz lepiej, rozwój ultras, wszyscy czekali na coraz lepsze prezentacje, a tymczasem od tego czasu regularnie jest coraz gorzej. Już chyba lepsza oprawa była na derbach... Z Bałtykiem w 4 lidze. Moje zdanie jest takie, że albo powinni się za to wziąć odpowiedni ludzie, albo wógole odpuśćmy tą materie, zamiast wystawiać sie ciągle na śmieszność. Śledzie nas w ultras zniszczą, już mają prawie 10 kafli uzbierane na derby u siebie. Ja wiem, że Lechia ma w baloniki wyjebane, ale jak mieć wyjebane to po całości, a nie robić tandete. Naprawdę nic do Greengos nie mam i szanuję ich postawę, ale krytyka też musi być. Tym bardziej, że prawda jest taka, jak widać na meczu. W inne mecze wbite, ale po derbach spodziewałem się troche więcej niż troche rac i sektorówka z czarnym napisem. Takie moje zdanie.
11 października 2007, 07:52 / czwartek
Niestety Wariat ma 100% racji. Nic dodać, nic ująć.
11 października 2007, 08:07 / czwartek
Moim zdaniem powinniśmy sobie dać spokój z oprawami w ogóle, dopóki nie pojawią się ludzie po prostu zdolni. A nie grafika na poziomie 8-latka. I niekt nich nie gada, że kasy mało czy coś w tym stylu, skoro 3 dni przed derbami nie było praktycznie nic przemyślane, ani gotowe( chyba, że przemysleniem nazwiemy kilka pasów i tą "piękną" sektorówkę z wypatroszonymi rybkami). Z Oprawa powinna być w głowach Ultrasów już w lipcu. Może niech Ci co chcą robić oprawy pojadą do szkoły na Wisłę Kraków. Z drugiej strony, ludzie potrafią popsuć wszystko, wywiesić sektorówkę do góry nogami(o zgrozo!!!), czy odpalać race kiedy im się podoba. Doping idzie w dobrym kierunku, to znaczy porawia się i chyba tylko na tym można się skupić + race. Kasę inwestowac w odbudowę flag na płot i od czasu do czasu transparent okazjonalny.
11 października 2007, 08:19 / czwartek
Obiektywnie patrząc to oprawa w niektórych momentach była świetna i mogła sie podobać.Problem kibiców polega na tym,że wiekszość krytykuje na forum,a na stadionie siedzi cicho i udaje,że ich nie ma lub stwierdza,że nie ma sensu gardła zdzierać.Wstyd!!!!
Może niech ci napinacze przyłączą sie do organizacji i zobaczą,że przygotować takie widowisko to jest ogromne poświęcenie.
Duży minus za brak zgrania-każdy sektor sobie,miałam wrażenie,że jestem na kilku meczach.
Ja chodzę na mecze od ponad 20 lat,więc mam porównanie.Większośc z WAS nawet tylu nie ma,a krytykuje i staje okoniem.Troche więcej szacunku dla Własnego Klubu i Kibiców.Pozdrawiam Wszystkich
11 października 2007, 08:25 / czwartek
" My chcemy gola, Areczko my chcemy gola "

re. " Wy chcecie gola, a dostaniecie PINDOLA" :D :D :D
11 października 2007, 08:28 / czwartek
Mecz słaby.
Doping:
Młynowy uratowałeś nas przed blamażem. Jeszcze kilka tygodni temu obawiałem się blamażu dopingowego przed śledziami. Pociągnąłeś doping famtastycznie. Mając na stadionie 5 tys. okazjonalnych kibiców wyciągnąłeś z nich wszystko co się da. Jeszcze na Gieksie obawiałem się tych głośników, ale ograniczałeś gadanie do minimum i to dużo lepsze rozwiąznie. Wiecznie narzekającyh nie słuchaj, bo przede wszystkim im się wydaje, że kiedyś doping był lepszy a to gówno prawda. Na mecze chodzę od połowy lat 80-tych i wtedy śpiewał tylko młyn na prostej (bliżej łuku) a reszta to pikole i dziadki spod zegara. Oni żyją jeszce PRL-em bo wtedy była Solidarność i jak to ryczał cały stadion z palcami do góry to wydawało im się, że doping jest zajebisty.
Ludzie zobaczcie jak młynowy ma chujowo skoro wy kurwa słów i rytmu piosenek nie znacie. Albo wogóle nie znacie albo coś tam wam świta i wtedy mruczycie jak najciszej żeby nikt nie usłyszał bo się jeszcze pomylisz. Jakby nie młynowy to byśmy mieli wczoraj jeden wielki zamęt na trybunach i gówno nie doping.
Wśród nocnej ciszy - tak świetnie to śpiewane jeszcze nie było.
Oprawy :
Mnie one nie interesują, zawsze jest fajnie jak coś się świeci i można szalem pomachać, ale nie jestem ich wielkim fanem.
Inne:
WP - masakra, okolicznościówki ok. Szkoda, sektorówki do góry kołami.
11 października 2007, 08:41 / czwartek
DO WARIAT TWOJE ZDANIE JAK NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNE

ale jesli chodzi ci o oprawy z kszo czy Bałtykiem to nie ta sama grupa .terz jest inny sklad i nie ma nikogo ze starszych w grupie nie ma co ukrywac bylo wtedy wiecej osob ktore mialo jakies pomysly ale nie uderzajmy w mlodych ucza sie i moze bedzie lepiej ale wypadalo by zrobic wieksze kroki do przodu

CO do meczu :)

mimo bezdomnych szmat to fajnie wygladali w bluzach bo bluzy to nie to samo co koszulki ktore jest lawiej zorganizowac ale nie popisali sie chlopaki wnosili tez jakies flagi na kijach i gdzie te ich 400metrow kupionego materialu:)

mecz pilkarsko bardzo slaby ale to sa derby i bylo widac ze obie 11 baly sie otworzyc

kibicowsko doping momentami bdb ale momentami za duzo przestojow ale podstawowe rykniecie bylo imponujace no i na poczatku ten nasz prowokator TZW SPIKER TO BYLO COS:)

AKCJA Z WP mistrzostwo swiata złodzieje sami chyba nie wierzyli co zobaczyli ale to mialo bolec gdynskie skurwysyny transparent z prawdziwy i z jajem duzy + sektoroweczka duza prosta ale dobra tylko straszny niewypal wiadomo z czym:) ogolnie tyle czekania a tu ogolnie duzy niedostyt

jednym słowem arka gdynia k..... s tego meczu nie kupicie:)

kohorta dolny vrzeszcz
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249