Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 29/32

11 października 2007, 08:45 / czwartek
Popieram wariata. Oprawa niestety nie za ciekawa. Nie wiem kto wam robil projekt tego facia trzymajacego sledzie w dloniach ale to zenada. Chodzi mi nie o sam pomysl ale o grafike. Tragedia. Folia? Wykonanie rowniez na poziomie przedszkola. W sumie jedna z gorszych opraw. Poza tym brak konkretngo pomyslu i brak koordynacji. Wielki plus zamiana "wladcow pol nocy" na "Wladcow Polnocy" . Mimo calego szacunku GG dla was za starania to ... niestety nikt was nie bedzie rozliczal ze staran ale z efektow, a te byly wczoraj bardzo mizerne. Nie wiem dlaczego u nas zawsze chujnia wychodzi. Czy winna jest architektura stadionu czy poprostu brak ludzi, ktorzy potrafia zorganizowac oprawe z jajami naprawde nie mam pojecia. Wiem, ze oprawy na innych stadionach sa o niebo lepsze. Plus dla mlynarza. Dobrze mu wychodzilo. Pozdrowienia dla ekipy balujacej ze mna u "Zoski" :P
11 października 2007, 09:18 / czwartek
młynarz brawo, jesli moglbym tylko cos podpowiedziec to zebys nie krzyczal za kazdym razem przy szkocji "raz", wystarczy ze 2,3 razy.
pozdrawiam
11 października 2007, 09:19 / czwartek
Szyderaca, oprawę przygotowało może z 15 osób na 10 000 ludzi, którzy byli na stadionie. Nie wstyd tobie krytykować, skoro chuj pomogłeś? A co do młynarza, czy tylko ja zauważyłem, że prowadził go ktoś inny, a nie Dario?
11 października 2007, 09:24 / czwartek
Nie kontratak, nie wstyd mi krytykowac. I nie bardzo mnie obchodzi ilu ludzi przygotowywala te "oprawe". Jesli nie potraficie zniesc krytyki to dajcie sobie z takimi"oprawami" spokoj. I nie pisz mi na ile osob to bylo. Wez przyklad z Wisly, Legii czy Lecha i nie placz nad soba.
11 października 2007, 09:34 / czwartek
Mi się podobało,
Może nie mam takiej skali porównawczej bo na LECHA nie chodzę ale jak na nasze warunki było OK,
Chciałbym aby taka atmosfera towarzyszyła nam częściej a w TV wyszło naprawdę dobrze - było głośniej niż na niektórych meczach OE w Canal+

Mecz słaby i myślę, że gdyby więcej działo się na boisku, padały bramki, pokazywano kartki a śledzie chociaż przez chwilę zaznaczyli swoją obecność doping byłby jeszcze lepszy
Niestety piłkarze nie spisali się i zaprezentowali się naprawdę słabo. Bez koncepcji i wiary w zwycięstwo. Aby nie stracić gola. (w sumie to trzeba pochwalić szyki obronne). W końcu Seba zagrał fajnie na lewej stronie. Reszty piłkarzy nie będę oceniał bo nie ma czego.

Na koniec swoiste podziękowanie z mojej strony dla GG za oprawę i przygotowanie tego wszystkiego!

odnośnik

Prawdziwi Władcy Północy
11 października 2007, 09:35 / czwartek
Właśnie gamoniu weź przykład z innych klubów. Tam nie krytykują, tylko wszyscy razem biorą się do roboty. Ty masz na wszystko wyjebane. Przeszkadza tobie radio, oprawy, doping, a najważniejsze jest to żeby nachlać się piwa. Zrób głąbie tyle samo co GG. Osobiście ich podziwiem, bo kiedy wchodzę na net i widzę tylko krytykę to chuj mnie strzela. Sam coś zrób palancie, radiowy podpierdalaczu!
11 października 2007, 09:42 / czwartek
Radiowy podpierdalaczu? Niezle niezle co bedzie dalej smieciu? Zabojco Kennedyego? Spierdalaj frajerze.
11 października 2007, 09:50 / czwartek
a mnie rozjebl tekst...TWOJA STARA PIERZE W RZECE!!!!HEHEHEHEHEHe...pozdro dla tego co to wymyslil:)TYLKO LECHIA!
11 października 2007, 09:53 / czwartek
Szyderco o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie dzięki tobie radio Lechia już nie działa. Więc proszę kulturalnie- morda w kubeł śledziowy zjebie!
11 października 2007, 09:55 / czwartek
ten szyderca to jakaś parówa bita pod celą - proponuję olać śmiecia.
mecz - dno
atmosfera na trybunach - ogólnie na +
na tak zabezpieczonym meczu jeszcze nie byłem - szooook. nie było możliwości na jakiekolwiek atrakcje
11 października 2007, 10:00 / czwartek
Kontratak ty skurwysynu przeze mnie nie gra radio? Jesli nie podobaly mi sie jeki pani prowadzacej audycje to moja manka. A jesli ona jest za wrazliwa, zrezygnowala i zrobila mnie forumowa nagonke to widac miala racje jesli trafila na nia takich wszystko lykajacych jeleni jak ty. Uwazaj troche co mowisz chodzaca kurwo bo cie pierdolne i bedziesz mial do konca zycia wakacje . Watki ci sie popierdolily skurwysynie.
11 października 2007, 10:09 / czwartek
kurwa co to bylo? oprawy tragedia! Gdzie to racowisko? Mialo byc okolo 300rac a tu kurwa widzialem ze 30! Zenada! A co z tym dywanem? Gringosi chcieli sobie w domu polozyc? Czemu te szale i koszulki na plocie w mlynie nie zostaly spalone? Gdybym wiedzial ze nie macie zamiaru spalic tych szmat to bym wam nie dawal tylko sam je spalil! Kurwa nam potrzeba ludzi z mozgiem! Nigdy sie nie prulem do Gringosow ale teraz przegieli. Jezeli sie za cos ktos sie bierze to niech robi to dobrze! Co to za pierdolenie ze bylo tylko 15 osob na 10000 zeby przygotowac oprawe! Ja rozmawialem z grengosami i zaoferowalem pomoc grupy blislko 20 osobowej i dalem namiary do siebie! Nie skorzystali to powinni podolac zadaniu! Dalem siano na 30 rac a tu przez caly mecz tyle bylo! Szale smieciarki dozucilem a tu kurwa one nie zostaly spalone! huj mnie strzela! NAM POTRZEBA LUDZI Z MOZGIEM!
JEDYNY PLUS TO WLADCY POLNOCY! DUZY PLUS
11 października 2007, 10:22 / czwartek
Cóż.Czekałem na te derby 9 lat i ...już po nich. Piłkarsko niestety się zawiodłem (znowu0:0). Lechia grała na tyle i ile bylo ją stać (niestety).Przy odrobinie szczęscia moglo być 1:0.Ale w sumie wynik sprawiedliwy.Dziwie się tylko, że Arka z taką kasą i składem gubi tyle pkt.I śmieszne są zawsze ich opinie typu: trudno się gra jak cała drużyna się broni.Na tym to polega , że jak się jest słabszym piłkarsko to trzeba szukać rozwiązań taktycznych. Mocna drużyna poradziłaby sobie nawet jak cała drużyna się broni.A mam wrażenie, że Arka czuje się pierwszoligoiwcem i myśli że każda drużyna padnie przed nią na kolana albo samo strzeli sobie samobója ze strachu.Dlatego też potracili tyle punktow ale to bardzo dobrze (dla Lechijki).Jesli chodzi o oprawe i doping to w sumie bardzo dobrze. Wspaniały doping przez całą 1 połowę i troszkę gorzej w drugiej.Super była też duża biało-zielona flaga i oczywiście zamiana flag Władców Północy.Przykry był widok bezradnych arkowcówjak tracili WP.Pełna satysfakcja.Oczywiście oprawa mogła być lepsza ale zgadzam się z opiniami że latwo jest krytykować jeśli się samemu nic nie pomaga (w oprawie).Jestem jednak pewny że gdyby Lechia grała w 1 lidze to i oprawa byłaby bardziej imponująca.Kto wie może już w przyszłym roku bedą derby w OE.Jeśli chodzi o Arke to jedyny dla Nich plus za jednakowe bluzy.Doping słaby i nic nie zaprezentowali z tym co np zrobiła kiedyś np.Jaga.Mam nadzieję że Lechia na wyjeździe (kibice) zaprezentuje się bardzo dobrze i piłkarze też.Pozdrowienia dla biało-zielonych.
11 października 2007, 10:26 / czwartek
Premiera właściwych Władców Północy zajebioza, to jest momentm który sprawił, że te derby zostana zapamiętane :)

Kumpel sledź siedział na stadionie Bałtyku i opowiadał, że 3 tys ludu kurwica brała jak zbliżenie zrobili plonącej flagi na telebimie.
Ale to nic, wieksza siara byla potem, jak spalili 1 maly szaliczek (chyba Śląska) - to sobie odreagowali "władcy" północy :) kumpel sam sie wstydzil za swoich "chuliganów"

Kolęda wyszła zajebiście, no i to ryknięcie przed meczem w odpowiedzi na zapytanie spikera niesamowite...

PRAWDZIWI WŁADCY PÓŁNOCY
11 października 2007, 10:44 / czwartek
Mecz był słaby a wynik sprawiedliwy, chociaż Arka wyglądała na ciut lepiej zorganizowaną drużynę.
Wpuszczenie jedynie ok 500 przyjezdnych to stanowczo za mało jak na derby. Powinno ich być co najmniej 2000, a tak Arkowcy nic nie pokazali (no może oprócz jednolitego ubioru).
Za nie cały miesiąc rewanż i należy już rozpocząć przygotowywania do niego. Przydałaby się specjalna oprawę na ten mecz, oni na 100% będę gotowi. Więcej niż 500 biletów nie dostaniemy więc możemy zostać zagłuszeni a do tego nie można dopuścić. Wiemy czego się spodziewać (np. palenia naszych flag) czas mieć coś w zanadrzu.
11 października 2007, 10:50 / czwartek
Ogan - z tego co wiem to szaliki sie sfajcowaly, tyle ze 5 min po zakonczeniu meczu
Łysy - proponuje spikera na mlyniarza :)
11 października 2007, 10:54 / czwartek
5minut po meczu? Mogli poczekac az wszyscy wyjda i spalic je przy pustych trybunach! /Co za bzdura.
11 października 2007, 11:10 / czwartek
ogan- rac nie miało być 300, a około 150. I tyle było. Na spalenie ścierwa poszło z 10 rac. Do tego przy wywieszeniu Prawdziwcyh WP odpalono w młynie spokojnie ponad 50 rac. Policz na zdjęciach.

Co do oprawy, jaka kasa, taka oprawa. Nie da się zrobić sektorówki z jedwabiu za 3 000 zł.
Koszt średniej sektorówki to 12 - 15 000 zł. Łatwo się klepie w klawiaturę, trochę gorzej jeśli chodzi o pomoc finansową. Nie chcę być złośliwy i przypominać zbiórek na flagę emigracji, czy chociażby tej na derby. Ci co nie zrobili nic (patrz szyderca) nie powinni krytykować. Chociaż może powtórze stary slogan "pierdolcie więcej, nie róbcie nic".
11 października 2007, 11:10 / czwartek
Jak ktos chce jeszcze raz obejrzec mecz, moze to zreobic na itvp.pl w dziale II liga. Mecz poszedl do archiwum, i mysle ze mozna go ogladac do znudzenia
11 października 2007, 11:14 / czwartek
Szyderca to ty sobie Zeto cieciu mordy nie obcieraj. Mysle, ze ci co dzialke dolozyli zrobili swoje. Dziewne, ze wiele osob krytykuje oprawe ale dopierdalacie sie tylko do mnie. Jakies kompleksy Zeto ... a moze Zero frajerze?
11 października 2007, 11:25 / czwartek
szyderca:

kontratak
10 października 2007, 23:01 / środa
Mazi- Biało- Zieloni Lechia Gdańsk, Stara Gwardia, BZ Emigracja, LG45, Ave Lechia, Trójmiasto. Dziś 50 rac i 50 szalików z których cały zysk idzie na Greengos, komplet wyjazdów- to wszystko jeden człowiek.

Myślisz że muszę mieć kompleksy ????

Ciekawe czy ty pomogłeś w derbach, poza tym że wypiłeś kilka browarów u "Zośki". Myślisz że mam z tego zysk ??
11 października 2007, 11:30 / czwartek
A nie wiem czy musisz ale widocznie masz. Zanim sie do kogos dopierdolisz doinformuj sie ale jak widze jestes wrzechwiedzaca wyrocznia tego forum wiec tymczasem powiem Ci jak w tytule jednego z najlepszych watkow " Zeto Wypierdalaj"
P.S. Nie zapomnij postawic sobie pomnika
11 października 2007, 11:37 / czwartek
szyderca gnido ja pomnika nie potrzebuję, w przeciwieństwie do jednego pana prezydenta miasta. Jednak orientuję się w tym co dzieje się w grupie Greengos i wiem ile serca i pracy kosztuje to chłopaków. Ty jak taka menda tylko krytykujesz, nie dając nic od siebie. Żebym zniknął z obiektu T29 musiałbys mnie zabić, bo inna siła nie powstrzyma mnie od chodzienia do swojej świątyni. Nawet jeśli na trybunach będą zasiadać takie pizdy jak ty.
11 października 2007, 11:40 / czwartek
Zeto

"szyderca gnido ja pomnika nie potrzebuję, w przeciwieństwie do jednego pana prezydenta miasta. Jednak orientuję się w tym co dzieje się w grupie Greengos i wiem ile serca i pracy kosztuje to chłopaków. Ty jak taka menda tylko krytykujesz, nie dając nic od siebie. Żebym zniknął z obiektu T29 musiałbys mnie zabić, bo inna siła nie powstrzyma mnie od chodzienia do swojej świątyni. Nawet jeśli na trybunach będą zasiadać takie pizdy jak ty."

Ale mnie rozbawiles cioto miekkim chujem robiona. Pomnika to ty moze nie potrzebujesz ale dobrego psychiatry to na bank ty genetyczna pomylko :)
11 października 2007, 11:42 / czwartek
szyderca życzę szczęścia w życiu osobistym.
11 października 2007, 11:43 / czwartek
Nawzajem i milego dnia
11 października 2007, 11:45 / czwartek
szyderca ciasny ryju wypierdalaj z tego forum pajacu
11 października 2007, 11:47 / czwartek
Gits ciasna szparko napewno zastosuje sie do twego pedalskiego zyczenia:)
11 października 2007, 11:49 / czwartek
moze umowcie sie na ustawke i bedzie po sprawie
11 października 2007, 11:52 / czwartek
Niezly pomysl Zeto i jego dupolizy kontra szyderca:) Uciekam do pracy. Do wieczora.
11 października 2007, 11:52 / czwartek
"Robert Potargowicz dyrektor Arki
Rozpiera mnie duma. Kibice Arki wiedzieli, że reprezentują nie tylko klub, ale i Gdynię. Przyjechali do Gdańska, dopingowali piłkarzy i nie dali się sprowokować szczeniackim zachowaniom gdańskich kibiców. Spalenie flag to dla mnie skandal. Przykre, że Lechia nie potrafi zapanować nad swoimi kibicami."

ze jak ?
11 października 2007, 11:56 / czwartek
Dyrektor Szparki nie rozumie, ze Lechia to MY! Kibice :)
11 października 2007, 11:57 / czwartek
szyderca jak wrocisz to nie wiem czy bedziesz mial czas pisac bo tylek cie bedzie bolal pewnie,jak cchesz mozemy sie ustawic bo widze ze jestes straszny kozak przez neta a w realu pewnie cipka
11 października 2007, 12:01 / czwartek
Szyderco czy ty napewno jesteś z Lechii? Nic się tobie nie podoba. Radio miało zły głos, młyn jest za słaby, flagi chujowe, sektorówki żenujące, rac za mało, a żółto- niebieską szmatę wywiesili do góry nogami! Proszę, zrób coś sam i pokaż wszystkim, jak to powinno wyglądać. Nie wiem, może stań na gniazdo i pociągnij doping chociażby. Oto proszę ja, stary chuj kontratak
11 października 2007, 12:26 / czwartek
Slowa Potargowicza, zero komentarza
11 października 2007, 12:30 / czwartek
taa, ciekawe jak za miesiac beda reprezentowc swoja wioske
11 października 2007, 12:32 / czwartek
Potar to hipokryta, zapomnial wol jak cieleciem byl
11 października 2007, 12:36 / czwartek
zalosne jest to ze ci wszyscy co narzekaja - nie potrafia cieszyc sie z tego co bylo
ale to po polsku - jest ok to polak powie jest do dupy
a jak jest do dupy to powie ze jest mega do dupy

oprawa nie byla zla :D doping tez nie byl zly- i zauwazcie o ktorej godzinie doping sie zaczal bo to istotny fakt

z Turem zapewne po meczu juz tyle osob nie bedzie plakac o oprawe i doping - bo przyjdzie z 6000 ludzi [im mniej ludzi tym mniej dzieci neo ]
11 października 2007, 12:40 / czwartek
Mnie tam mecz sie podobal.Moze derby nie te same co kiedys ale i czasy sa juz inne.Szkoda tylko ze bramki nie padly
11 października 2007, 12:41 / czwartek
w nocy podam pare linkow do filmow na youtube

udalo sie uchwycic pare pieknych momentow

doping naprawde nie byl zly... zaczal sie grubo ponad godzine przed meczem!

Doping lepszy niz widowisko - czyli ok :)

PS pozdro dla ekipy z Malborka, Sztumu, Tczewa i reszty z pociagu :) na dworcu w Gdańsku pieknie sie prezentowalismy!
11 października 2007, 12:43 / czwartek
Brawo Panowie
A można by pomyśleć, że wszyscy kibicujemy temu samemu klubowi. Chociaż z drugiej strony nie dziwi mnie to tak bardzo po tym jak wczoraj widziałem jak jeden debil (nie ma innego określenia) rozbił butelkę na głowie innego gościa. Obaj byli kibicami w biało-zielonych szalach.
Zamiast sie obrażać może czas rozpocząć przygotowania do listopadowych derbów.

PS.
Arka ma hymn!! Albo prawie jak hymn.
Przerobili hymn BHF i śpiewają to przed meczami
odnośnik
co uważam za zabawne, bo przerobienie jakiejś pieśni to jedno a zrobienie z tego hymnu to drugie
11 października 2007, 12:54 / czwartek
Do Zeto.
Jeżeli taki jest koszt np. "sektorówki" jaki podałeś (a nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć) to zastanawia mnie rzecz jedna.
Skąd biorą kasę na oprawy inne ekipy w kraju?
Mają sponsorów, klub im daje(podobno nie wolno!)- nic z tego nie rozumiem?
Bo nie wierzę, że mają tak bogatych kibiców. No uwierzę, że takie ekipy jak Wisła, widzew czy lech może dadzą radę, ale spójrz na oprawy katowickiej gks-y!! Pełen wypas a ludzie chyba nie należą tam do najbardziej zamożnych?
Może dajmy sobie spokój z oprawami?
11 października 2007, 12:57 / czwartek
Rewanż w Gdyni będzie 3 czy 4.11? i o której godzinie?
11 października 2007, 13:14 / czwartek
mil- ja tam słyszę szparka psy, szparka psy, pieski mzks ;-))

cool- z 10- 15 osób choćbyś nie wiem jak chciał, wielkiej kasy nie wyciśniesz. Na Lechu, Wiśle, Legii, Jadze są stowarzyszenia. Mają zysk w sprzedaży niektórych pamiątek, specjali itp. U nas dopiero to raczkuje. Na dzień dzisiejszy jest stowarzyszenie Lechiści, ale oni że tak napiszę, niekoniecznie interesują się ultraską. Bardziej walczą z pzpn o prawa kibica. Jak dobrze pójdzie, w okresie zostanie zarejestrowane Stowarzyszenie Kibiców Gdańskiej Lechii "GREENGOS". Są prowadzone rozmowy z różnymi podmiotami, w celu dofinansowania działalności takiej grupy. Do tego dojdą systematyczne składki członkowskie i zysk z handlu pamiątkami. Jeśli się to uda, w co wierzę, wiosna będzie wyglądała dużo lepiej, jeśli chodzi o doping i oprawy.

Co do chojności naszych kibiców, to żal dupę ściska. Gdyby nie kilka osób którym się chciało, derby skończyłyby się na machaniu szalami i spaleniu ścierwa. Jednak zawsze miło poczytać "konstruktywną" krytykę szydercy czy innych palantów.

:-)
11 października 2007, 13:33 / czwartek
wspanialy moment

odnośnik
11 października 2007, 13:47 / czwartek
Zeto, przestań pieprzyć. Pisałem już, że lepsza oprawa była na derbach w 4 lidze z Bałtykiem. Wtedy można było?Tam, mimo małych środków wszystko było robione jakoś z głową, z jakimś pomysłem. Zresztą rugby1981 już wyjaśnił - wtedy byli to inni ludzie. Szacun za starania, ale efekt jest mizerny i jako, że widziałem na Lechii lepsze oprawy z takimi potentatami kibicowskimi jak KSZO, mam prawo napisać, że te derby pod względem ultras to rozczarowanie.
11 października 2007, 13:51 / czwartek
Zeto napisal;
Co do oprawy, jaka kasa, taka oprawa. Nie da się zrobić sektorówki z jedwabiu za 3 000 zł.
Koszt średniej sektorówki to 12 - 15 000 zł. Łatwo się klepie w klawiaturę, trochę gorzej jeśli chodzi o pomoc finansową.

Myslisz chlopie ze odzywal bym sie gdybym nia wspomugl Grengosow gotowka? Dalem wydaje mi sie dosc pokazna sume i dla tego mnie to tak wkurwilo! Ja chcialem zrobic to tak ze jak beda wychodzic pilkarze to odpalamy SPORA ilosc rac wiszac na plotach w jednym czasie i to dalo by efekt. Grengosi mieli inna wizje(duze racowisko) wiec im zaufalem. Efekt byl taki ze ktos na prostej odpala 6 rac potem po 15 minutach gdzies tam 10 rac i praktycznie zadnego efektu! To niby racowisko mega slabo wypadlo! Powiem szczerze ze po ponad 9 latach czekanie spodziewalem sie czegos lepszego. Swoja pomoc oferowalem jezeli chodzi o osoby (mialem 20 osob gotowych do wspuklpracy) siano dalem pokazne jak i moi znajomi. Szmaty smieciarki swoje dozucilem wiec nie mow mi ze latwo mi sie siedzi i klepie w klawiture a gorzej z pomoca! Prawda jest taka ze te derby mogly byc zrobione lepiej i jest w tym wina grengosow! Pozostaje miec nadzieje ze chlopaki wyciagna wnioski na przyszlosc!
11 października 2007, 14:11 / czwartek
Do Ogana: opalane race na prostej nie były od Greengosów i zostały kupione za prywatne pieniądze nie pochodzące ze zbiórek.
11 października 2007, 14:24 / czwartek
jak dla mnie pierwsza 11 Arki warta około 8 milionów zł nic ciekawego nie pokazała, a gwiazdy OE wypracowały sobie moze 2 akcje - nędza
nasi kopacze chyba się przestraszyli, a moze presja spotkania tak na nich podziałała bo także nic ciekawego nie pokazali
dla mnie był to 2 z najgorszych meczy pod wodza Kuby, no chyba ze była taka taktyka by mieć 1 punkt, to wtedy ok.
Gratulacje dla Kasperkiewicza - młodziak z meczu na mecz robi się coraz bardziej odwazny w odbiorach piłki.
Spalenie flagi - wielu Arkowców to zabolało, oj wielu, rozmawiałem z kilkoma i brakowało im słów taki mieli wkurw !!! ;)), wiec chyba derby na nasz + he he
atmosfera była super, doping też niezły, ale dreszcze to ja miałem tylko jak spiker przed meczem nas podkręcił - chyba całe pomorze słyszało Lechia !!!
Mam nadzieje że na derbabh w Gdyni na których tez będe nasi kopacze pokaża piłkę do której po przyjsciu Kuby sie juz przyzwyczailismy i dokopia sledziuchom na ich własnym boisku, a moze nie własnym bo boiska to biedaki nie maja ;))
ogólnie było super

Z Lechia od 15 lat
11 października 2007, 14:28 / czwartek
huj w dupe tym co wynosili race zakupione przez G88 po meczu !!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.911