Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 3/32

4 lipca 2007, 18:42 / środa
548,35 jest zbiorki na oprawe, czyli ledwo starczy na piro.

Bracia wpłacamy:)
4 lipca 2007, 18:56 / środa
Wie ktoś może gdzie w Gdańsku jest sklep z ubraniami pretorian????????
Bardzo proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!!!
4 lipca 2007, 19:04 / środa
Gildia i CHWM (Centrum Handlowe Wielki Młyn)
4 lipca 2007, 19:12 / środa
Dzięki wielkie!!!Tak myślałem,że właśnie ty Lewy mi powiesz !!Jeszcze raz dziekuję!!
4 lipca 2007, 20:07 / środa
Sa tez SERWUS zolto-niebieskie bluzy pretorian zrobione specjalnie dla tego scierwa arki wiesz o tym?Sam mam 3 sztuki oczywiscie nie w tych pedalskich kolorach zotych z niebieskim tylko czarne:))
4 lipca 2007, 20:31 / środa
bez napinek pany,wszystko wyjdzie w praniu...
TYLKO LECHIA!!!!
4 lipca 2007, 20:41 / środa
Lewy napisał: " . . . CHWM (Centrum Handlowe Wielki Młyn) :))))))))))))

Zeto napisał: " . . . Verde, o ile dobrze pamiętam, to wyjazd do Bydgoszczy odpuściłeś. wtedy nie było dla ciebie ważne, że gra tam Lechia. Ważniejsze było to, że cała Polska bojkotuje hydrostwora. . . "

a tak, dobrze pamiętasz, zabojkotowałem ich na amen, indywidualnie, poszło hydrozłodziejom w pięty, nie dokończyli sezonu

a tak serialnie:
to tylko Twoja interpretacja, chyba że wiesz całkiem na pewno, że dla mnie nie jest ważne to że gdzies gra Lechia (tak napisałeś, a po tej sugestii kładę nacisk na słowo "tylko" na początku tego zdania) -
jeśli uważasz, że wiesz to na pewno, zachowaj sobie taka wiedzę dla siebie jeśli można prosić,
zreszta . . . mecz był w tv ;)

ani też nie oglądałem się za całą Polską,
co swoje kojarzę na swoje (raz lepiej raz gorzej :) ) i nie potrzebuję drogowskazu w postaci "całej Polski"

ważne było moje poczucie solidraności wobec kibiców z Bydgoszczy, tego co im zrobiono (przypominam podjęto próbę ukradzenia nazwy, barw, tradycji, stadionu - rzeczy dla kibiców najświętrzych)
zwyczajnie . . uszanowalem ich prośbe, i był to tylko i wyłacznie mój gest, indywidualny, snobistyczny, wobec samego siebie

pewnie pamiętasz także że wykłócałem się tu na forum o odpuszczenie tego wyjazdu by . . . . . na dziesięć dni przed wyjazdem uznać swój błąd ! ! przestałem w temacie jechania bruździć 10 dni przed meczem
z jednego DECYDUJĄCEGO powodu, o czym niżej

wyjazd typu jak ten do Bydgoszczy (do 100 km gdzie jest szansa na "pęknięcie" wyjazdowego tysiąca) są nieslychanie ważne w życiu każdej ekipy (np dla Krakowa - Chorzów, Wawy - Łódź, Szczecina - Poznań i vice versa)
niesłychanie ważne w życiu każdej ekipy tak samo jak mecze derbowe

ponadtysiąc osobowa Biało-Zielona kolumna w obcym, wrogim mieście, czy wulkan na T29 podczas meczu derbowego to . . wrażenia nie do zapomnienia, bezcenne,
bezcenne nie dla mnie już może i może nie dla Ciebie,
dla . . . Lechii . . . kondycji przyszłych pokoleń Biało-Zielonej braci, świeżej krwi,

gdzie jak nie podczas takich wydarzeń, doznań młodzi ludzie mają łapać bakcyla którego My kiedyś mieliśmy szczęście łapnąć ? w Turku ? Bielsku - Białej ?
gdzie jak nie podczas takich meczy mają dostać w pozytywnym tego słowa znaczeniu Biało-Zielonej korby która będzie kreciła nimi po wieki wieków amen,
dlatego NIEDOPUSZCZALNE jest zaniedbywanie takich wydarzeń

nie dla mnie, który ma na brudasów wyjebane i tamten klub zza Sopotu mógłby dla mnie przestać istnieć od zaraz, nie dla Ciebie i Twojej walki z . . przepraszam, wiatrakami

ale dla tych przyszlych pokoleń Biało-Zielonej braci, których liderami za ileś tam lat będą być może ludzie których decyzje i działania determinowane będa między innymi przeżyciami, doznaniami wyniesionymi z takich właśnie meczy/wydarzeń

jakiekolwiek argumenta nie wytoczysz - a tu, w przypadku tego pomysłu za wiele sensownych ich nie ma
otóż nawet jeśli jakieś tu zapodasz - wszystkie one ulegają przed tym co tu popisałem

nie martw sie o stopień skurwysyństwa w polskiej piłce, bardziej niz o kondycje przyszłych pokoleń które przyjdą po nas

może i będa inne okazje by małolaty tego bakcyla załapały,
ale . . . nie zdarzają się one co drugi dzien,
a nawet gdyby toi nie można zatracać żadnej z nich, zwłaszcza dla tak wątpliwych jak przemawianie do sumienia całej Polski
4 lipca 2007, 20:51 / środa
eeeh, ten brak możliwości edytowania postów :////
w ostatnim zdaniu mego ostatniego posta miało być rzecz jasna: " . . . zwłaszcza dla "zysków" tak wątpliwych jak przemawianie do sumienia całej Polski . . . "

mimo to mam nadzieję że i bez tej poprawki sens dało się uchwycić
4 lipca 2007, 20:55 / środa
verde, prześlij mi na priva streszczenie Twojego ostatniego posta :-)
4 lipca 2007, 21:14 / środa
Mimo ze sie nie lubimy (bardzo ladnie powiedziane) jako poznaniak czekam na WASZE derby i napewno paru chlopaków sie wybierze z Poznania na mecz:) (i moze nie tylko).
Jednak jako kibic Lecha i przyjaciel BRACI z Gdyni nie pochwalam to co zrobili z Waszymi flagami. Podobna opienie mam (i wielu Lechitów) odnosnie Cracovii z flagami wisly.
Dla mnie ogolnie akcje, jak wjazdy do magazynow, wyciaganie flag z samochodu (Wasza akcja z Wladcy Polnocy) sa dla mnie mniej niz zero. Podobnie szmaciarsko zachowala sie pogon ktora po meczu Lecha w Poznaniu z leczna W KOZACKI sposob (wedlug ich) jechali za chlopakiem spod Poznania (flaga Tarnowo Podgorne z herbem LECHA) i wjechali mu do domu gdzie pobili rodzine. Naprawde BOHATERSKIE zachowanie i PELNE SZACUNKU na maksa.

Nie wiem skad sie biora tacy bohaterzy ale dla takich ludzi mam mniej szacunku niz dla psa.
Kibice Lecha nie sa swieci (zadna ekipa w Polsce nie jest swieta) ale kiedy wracalismy z meczu (puchar ligi) i Ruch Ch zadzwonil ze chce "sie ustawic" to pogonilismy bodajze 80 osob (nas bylo ok 40).

Mam nadzieje ze WY i Arka oraz inne ekipy zaczna sie zachowywac "normalnie" bez kozackich akcji ala Pogon Szczecin !!!!

Zycze milych i PELNYCH atrakcji derbow . TYLKO ARKA GDYNIA, LECH POZNAN, CRACOVIA KRAKOW
4 lipca 2007, 21:27 / środa
Aha - mecze Warty Poznan z Wami, ze Slaskiem, Motorem, GKS Katowice maja byc ze wzgledow bezpieczenstwa na stadione Lecha :)
4 lipca 2007, 21:41 / środa
Do Lech Poznan.
Myslisz logicznie ale nie realnie !
Przykladow moge podac wiele,ale nie bede,bo nie ma sensu.
Nie raz z kumplami wybieralismy sie (20 lat temu !)na goscinne wystepy
na Swietojanska do Gdyni,zeby zdobywac trofea.ADRENALINA !!!
Ale,zeby pod oslona nocy wkradac sie do magazynu po flagi ?!
Przeciez to jest czyste FRAJERSTWO !
Dzis mimo prawie czterdziestu lat,nie nawidze jeszcze bardziej tego wszystkiego
co sie dotyczy Arki !
Jaki klub(czyt.PRZEKRENTARKA ),tacy kibice !
Bez ambicji i bez honoru !

A teraz do tego ''kibica'' torra,czy jakos tam, kazdym badz razie z wioski;
Uswiadom mnie ''kibicu'' ,kiedy do was 3miasto nalezalo ?
Mysmy nawet na waszym starym stadionie i na Baltyku,zawsze czulismy sie jak
u siebie !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
4 lipca 2007, 21:41 / środa
No to fajnie meczyk a Wartą na Lechu .Co do Lecha Poznań ja osobiście mam do nich szacunek , szkoda że trzymacie z mega pałami .Jedni to bandyci i zwierzaki a drukarka to złodzieje z zakłamaną historią i bez swojego stadionu.
4 lipca 2007, 21:48 / środa
teraz Lech jest cacy, a jaki byl to kazdy wie :P
4 lipca 2007, 21:53 / środa
CZARNY nic dodac nic ujac!!! Swieta racja 3miasto zawsze bylo jest i bedzie nasze!!!

TYLKO LECHIA!!!
4 lipca 2007, 22:12 / środa
Do goscia Lecha Poznan nie popieracie akcji z kradzieza z magazynow taak??a kto wywiesil na meczu z Wisla skrojone flagi z magazynu z Wisly?otoz WY!wisialy 2 fany Wisly oraz TRZEJ KROLOWIE WIELKICH MIAST wiec prosze nie wciskaj mi tu ze nie popieracie takich akcji i w ogole.I zapamietaj jedno prawdziwe przyslowie ktore pasuje tu jak ulal KTO Z KIM PRZYSTAJE TAKIM SIE STAJE.Nara (bez napinki)
4 lipca 2007, 22:37 / środa
Kolego z Lecha-co do akcji zdobycia flagi Władcy Północy to trafiłeś jak kulą w płot
oby tylko w taki sposób flagi były zdobywane w Polsce.
4 lipca 2007, 22:53 / środa
Bodo -"złodzieje z zakłamaną historią i bez swojego stadionu"
co do zakłamanej historii to chyba sam nie wiesz o czym piszesz i o co ci do końca chodzi a jeżeli chodzi o stadion to jak najbardziej należy do Gdyni a Gdynia to Arka. Wasz klub również gra na obiekcie miejskim bo sam w życiu by go nie utrzymał.
4 lipca 2007, 23:10 / środa
Tyle,ze Lechia gra,tam gdzie grala !
Powiem krotko;Przestan krowy pierdolic,bo beda byki sie gniewac !
4 lipca 2007, 23:20 / środa
Faan przestań -tak jak pisze Czarny- krowy pierdolić, bo byki i tak już są wkurwione. Kiedyś na aidsmonda miały pastwisko, a teraz jakiś cieć zrobił tam korty. W waszą kolorową historię wierzycie tylko wy sami. A co do praktyk stosowanych w waszej wsi, to cała Polska wie, że największa korupcja jest na północ od Sopotu.
4 lipca 2007, 23:22 / środa
czarny1968
"Tyle,ze Lechia gra,tam gdzie grala !"
No właśnie! Zero postępu - jak z resztą w całym mieście. Wszystko co stare jest u was święte. Niedługo znowu na konie się przesiądziecie bo samochodem się nie da po gdańsku jeździć. Przez te wasze zabytki tak was zamroczyło że zamiast iść do przodu tylko potraficie zazdrościć komuś kto coś osiągnął. (zaraz ktoś zdementuje że kupowaliśmy mecze - fakt ale kupowała je prawie cała I,II, i III liga. Taka prawda. Szkoda że nie macie żalu do swoich przyjaciół z Krakowa bo oni kupowali hurtowo wraz z mistrzostwem.)
4 lipca 2007, 23:25 / środa
czarny1968
"Tyle,ze Lechia gra,tam gdzie grala !"
No właśnie! Zero postępu - jak z resztą w całym mieście. Wszystko co stare jest u was święte. Niedługo znowu na konie się przesiądziecie bo samochodem się nie da po gdańsku jeździć. Przez te wasze zabytki tak was zamroczyło że zamiast iść do przodu tylko potraficie zazdrościć komuś kto coś osiągnął. (zaraz ktoś zdementuje że kupowaliśmy mecze - fakt ale kupowała je prawie cała I,II, i III liga. Taka prawda. Szkoda że nie macie żalu do swoich przyjaciół z Krakowa bo oni kupowali hurtowo wraz z mistrzostwem.)
Co do pierdolenia krów to nie spotykam się z nikim z twojej rodziny więc uspokój braci.
4 lipca 2007, 23:29 / środa
Faan - skoro masz takie pewne info o Wiśle to wal z tym do prokuratora a nie na nasze forum!!!
Poza tym przestań juz odwiedzać to forum i pisz u siebie.
4 lipca 2007, 23:31 / środa
Bo widzisz głupia cioto, wy nawet zabytków nie macie. A co do osiągnięć- to możesz się pochwalić we Wronkach, jak będziecie siedzieć za "puchę dla sędziego". No chyba że za sukces uważasz połów tony śledzi dziennie.
4 lipca 2007, 23:34 / środa
Mam pewne info na temat wielu klubów. Waszego też, ale daleko mi żeby iść z tym do prokuratora... Pozdro dla kumatych. W śród Was jest wielu którzy wiedzą o co chodzi ale tu głosu nie zabiorą bo przecież lechia jest "święta" :)))
4 lipca 2007, 23:37 / środa
Osobiście jestem za tym aby wpuścić sledzi na derby u nas.
W Wyborczej za to znalazł sie taki artykuł:

Kibice Arki zastanawiają się, czy będą mogli obejrzeć pierwszy od dziewięciu lat derbowy mecz z Lechią w Gdańsku. - Na derbach powinni być kibice obu drużyn - zapewnia Maciej Turnowiecki, prezes Lechii
Już w pierwszej kolejce II ligi, 28 lub 29 lipca, odbędzie się pierwszy od 23 maja 1998 r. mecz derbowy Lechii z Arką. Kibice obu drużyn, którzy żyją w niezgodzie, tuż po ustaleniu terminarza zaczęli dyskusję, czy na stadion w Gdańsku - ze względów bezpieczeństwa - zostaną wpuszczeni kibice Arki.

- Na derbach powinni być kibice obu drużyn i zrobimy wszystko, aby tak było - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. - Zawsze przyjmowaliśmy na naszym stadionie fanów drużyn przeciwnych i w przypadku Arki nie zamierzamy robić wyjątku. W czwartek jesteśmy umówieni na spotkanie z przedstawicielami policji, która dokładnie obejrzy stadion.

Pod koniec minionego sezonu na stadionie Lechii doszło do awantur pseudokibiców podczas meczu z Ruchem Chorzów. Kibice spekulowali potem w internecie, że stadion Lechii zostanie z tego powodu zamknięty na kilka spotkań, a potem PZPN tak ułoży terminarz II ligi, aby mecz z Arką był właśnie jednym z tych spotkań; piłkarze zagraliby przy pustych trybunach. Tak jednak nie będzie, bo PZPN nie ukarał Lechii. W związku uznali, że Lechia nie ponosi winy, a odpowiedzialnością za rozróby obarczyli Ruch oraz policję, która mimo monitów Lechii o niewpuszczanie większej ilości kibiców gości, dopuściła do ich wejścia na stadion.

Zgodnie z przepisami gospodarz musi udostępnić kibicom gości 5 proc. pojemności stadionu. Zakładając, że stadion przy ul. Traugutta pomieści 10 tys. widzów, Lechia musiałaby wpuścić 500 kibiców z Gdyni. - To strasznie mało. Wystąpimy do Lechii o przyznanie dwóch czy nawet trzech tysięcy biletów, choć wiem, że wpuszczenie takiej liczby kibiców nie będzie proste - mówi dyrektor Arki Robert Potargowicz.

Lechia już zadeklarowała, że przeznaczy dla Arki dokładnie 500 biletów. Nie powtórzy się więc sytuacja z meczu z Ruchem, kiedy na stadion wpuszczono prawie 1,5 tys. kibiców gości. - Aby komfortowo oglądać mecz w tzw. klatce dla kibiców gości, może w niej być maksimum 500 osób. Mając doświadczenia z meczu z Ruchem, nie wpuścimy do niej ani jednego kibica więcej - zaznacza Turnowiecki.

Potargowicz dodaje, że najlepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie szefów obu klubów, władz miast oraz przedstawicieli kibiców. - Moglibyśmy konkretnie ustalić, ile osób wejdzie, a jednocześnie zaapelować do kibiców o spokój podczas derbów. Dogadalibyśmy się, że np. wpuścimy większą liczbę widzów, ale pod warunkiem że szefowie klubów kibica wpłyną na swoich kolegów i zapewnią nas, że nie będzie zadym. Kiedyś taki układ był w Łodzi, na meczu ŁKS z Widzewem. Sprawdził się, na stadionie było spokojnie. W miarę...

Ponieważ dwie kolejki rundy rewanżowej zostaną rozegrane jeszcze jesienią, 3 lub 4 listopada odbędzie się rewanż w Gdyni. Czy Arka wpuści kibiców Lechii? - Nawet mi to do głowy nie przyszło, że kibice Arki czy Lechii mogliby nie obejrzeć meczu derbowego - mówi Potargowicz, ale dodaje: - Z drugiej strony musimy pamiętać, że jesienią ruszy już pewnie generalna przebudowa naszego stadionu i nie wiem, czy w czasie, kiedy wypadnie mecz z Lechią, nie będą akurat remontowane trybuny z sektorem dla kibiców gości.

Wtedy niewiele się jednak zmieni, bo zgodnie z przepisami Arka i tak będzie musiała udostępnić gościom 5 proc. pojemności stadionu. - Tylko gdzie my ich wtedy posadzimy... Mam jednak nadzieję, że nie będziemy mieli takich zmartwień i wszystko odbędzie się w cywilizowany sposób.

Taktyka żydowskiego dyrektora śledzi: wpuśćcie 2-3 tys. kibiców Arki a my potem... zrobimy remont sektorów dla kibiców gości. Czyli na północy bez zmian, tak jak za czasów handlarrza Milewskiego, obowiązuje hasło GOŚCI NIE WPUSZCZAĆ!!!
4 lipca 2007, 23:38 / środa
Kontratak a co ty takiego widzisz w zabytkach? Berlin jak gdańsk - też niemieckie miasto i zobacz jakie ładne. Centrum rozwalili i stawiają nowoczesne budynki.
4 lipca 2007, 23:42 / środa
Zeto zrozum ,to sa pierwsze derby od 10 lat!!!!!! ,dla niektórych jedyna możliwość spuszczenia wpierdol śledziom!!!!! i ty chcesz nas tego pozbawić!?!?!?!?!?
4 lipca 2007, 23:45 / środa
powiem jedno . ARKA GDYNIA ! KURWA ŚWINIA !! .

i koleś z Lecha cos sie wpisal wyzej ma racje, bo sledzie wpierdalajac sie do naszego magazynu zachowali sie jak zwykle pedaly . tylko na to ich stac bo jakby chcieli odebrac fane naszym na realu to by w pizde dostali i tyle by bylo z calej ich ' akcji '. to samo kurwa wielcy portowcy wjechali kurwa w pare osob na chate kibicowi Lecha i wpierdol spuscili . nie wkurwiloby mnie to gdyby bylo po rowno 5 vs. 5 a nie ze 5 przeciwko jednemu kurwa . zal dupe sciska . ale to co odjebala arka to je na prawde dramat . wielcy kibice kurwa . sie podniecaja calej polsce ze wyjebali z magazynu kilka flag . i mam takie małe pytanie : czy nadal szmata władcy pół-nocy posiadamy my ? czy rowniez znajdowala sie ona w magazynie ktory zostal opierdolony ?
bo jedni mowia ze mamy ją dalej inny ze nie . prosze o szybką odpowiedz na to pytanie
4 lipca 2007, 23:48 / środa
Ty kiełbasa, parówka czy jak ci tam, ja chodzę na mecze od ponad 20 lat i nie spotkałem jeszcze kozaka co rzuci się na pały strzelające z gładkolufowej broni. Więc napij się wody i połóż w cień bo na wielkie zadymy nie ma co liczyć.
4 lipca 2007, 23:48 / środa
Zaraz, zaraz... W Gdyni są zabytki. Dzisiaj na własne oczy widziałem. Na 10 Lutego stoi. Postaram się dokładnie przytoczyć napis z tabliczki na tym "zabytku":
"Kamienica czynszowa. Rok 1930. Zabytek... czegoś tam".
Czyli są (jest) :-).

Skąd ten kult nowoczesnej Gdyni ? Gdzie ta nowoczesność ? Chylonia ? Grabówek ? Oksywie ? Pogórze ? Nasza Orunia nie ma się czego wstydzić :-).

PS. Żeby być sprawiedliwym, to przyznam się, że podoba mi się oświetlenie na Świętojańskiej :-).
4 lipca 2007, 23:53 / środa
Emeryt ,bo Gdynia w Porównaniu do Gdańska to przedszkolak ile lat ma Gdynia ,a ile gdańsk ?
Arka Fan wiesz ze nie oto mi chodziło , Obecne pokolenie kibiców Lechi ,nie posmakowało jeszcze derbów ,bo ich nie było od 10 lat
4 lipca 2007, 23:55 / środa
ps sory za literówke Gdańsk oczywiscie z duzej
5 lipca 2007, 00:03 / czwartek
kiełbasa Lechii*
Ludzie pamietajcie nazwy klubow piszemy DUZA LITERĄ!!!!Tak samo:LECHII,LECHIJCE
5 lipca 2007, 00:04 / czwartek
LechiaGdańsk wiem wiem ,ps przydał by sie tryb edit posta
5 lipca 2007, 00:07 / czwartek
Faan od razu widać, że o meczach wiesz tylko z gazet. Pewnie jeszcze pampersa nosiłeś, jak Lechia ze Śląskiem toczyła bój na stadionie Bałtyku. Psy wystrzeliły całą amunicję, i chuj im to dało.
5 lipca 2007, 00:18 / czwartek
Śląsk haha. Lepiej dla was gdybyście się do nich nie przyznawali. Przecież to największe pipy wśród kibiców!!! Chuligani z Cartusi by ich poustawiali. Sam ich goniłem kilkanaście lat temu z Ejsmonda na dworzec (udało się nawet dwóch dobrze trafić, dziś czegoś takiego już bym nie zrobił). Zmieniły się czasy i ludzie. Mam nadzieję że doczekam w życiu takich derbów jak np. w Barcelonie i ze spokojem pójdę na mecz z dzieckiem.
5 lipca 2007, 00:26 / czwartek
Przecież teraz też mozesz iść. Daj juz spokój człowieku i nie wypisuj jakichś bzdetnych porównań w stylu czemu Gdynia jest taka a Gdańsk taki. Potem masz pretensje że z dzieckiem nie mozesz iść na stadion. Zresztą skończ już to pajacowanie kogo to zlałeś a kogo nie - pochwal sie na swoim forum - na pewno zrobisz wrażenie. Bez pozdrowień.
5 lipca 2007, 00:30 / czwartek
arka ponapinaj sie na swoje forum.Kto cie tu zapraszal?
5 lipca 2007, 00:54 / czwartek
AF - piszesz, ze pamietasz jak sam goniles chlopakow ze Slaska. Tak samo cala Polska bedzie zawsze pamietala za co znalezliscie sie w 2 lidze oraz wasza frajerska akcje z flagami.
Teraz sam sie nad tym zastanow i odpusc sobie pitolenie glupot na tym forum.

btw. wszyscy tez pamietaja kto kogo pogonil na pewnym meczu derbowym w Gdyni :)
5 lipca 2007, 01:28 / czwartek
He he
I wszyscy wiedza kto jako jedyny w Polsce marszczy freda
5 lipca 2007, 07:34 / czwartek
faan skąd ty takie historyjki bierzesz? Pogoniliście Śląska? Chyba ze Świętochłowic? A pamiętasz Grabiszyńską? Taka banda, mieliście się przejść po Śląsku i jak się skończyło :-) ogólnie to ze Śląskiem nie macie zbyt dobrych statystyk :-)
5 lipca 2007, 08:03 / czwartek
Ludzka podłość nie zna granic !!! Co za tupet i bezczelność !!! Najwięksi złodzieje w naszej galaktyce, dowodzeni przez żydowskiego prezesika, chcą zrobić kolejny przekręt w białych rekawiczkach !!!
"Turnoś" jedyny układ z prokomiakami na jaki mozna by sie było zgodzić to: 3000 biletow dla nas i pierwszy mecz w Gdyni. Wtedy na jesień możemy im dać nawet 5 tysi, bo nam nie bedzie przeszkadzała modernizacja stadionu, mała klatka czy mało korzystny biomet. W innym przypadku "zero bajery" ze złodziejskim ścierwem !!!
5 lipca 2007, 08:20 / czwartek
...kontratak...to dałeś głąbie przykład...grabiszyńska, sprzęt,sprzęt i jeszcze raz sprzęt.... i co to jest ok,tak?? ale jak już coś was spotka z naszej strony tj. nieszczęsne flagi (mam podobny stosunek do tej akcji co wy ) to lament płacz i w ogóle wszystko beeee...więć przestancie tu pierdolić o honorach, grze fair. Każda z ekip ma coś za kołnierzem, my to, wy co innego. Chcesz się licytowac... rozumiem,że zabójstwo kibica ok, kradzież...najgorsze gówno jakie może być.... bez odbioru..GŁUPKI Z GDAŃSKA!!!!!!!
5 lipca 2007, 08:49 / czwartek
torre- gdybyś był na Grabiszyńskiej, wiedziałbyś że sprzęt był po obu stronach. A to że byliście zbyt pewni siebie, i dostaliście lekcję pokory, to inna bajka.

Co do zabójstw- niestety nie był to jedyny przypadek w Polsce, ale nikt nie robi z tego powodu do dumy.
5 lipca 2007, 08:50 / czwartek
Zeto napisał :

"Niby podobna, a jednak inna. Co innego wyjazd, co innego mecz u siebie. tam pojechaliśmy pokazać, że mamy ich w dupie. Naszej nieobecności nikt by nie zauważył. Teraz wszyscy będą liczyć na nadkomplet, a my byśmy pokazali że mamy w dupie całe to bagno."

Tutaj też możemy pokazać ,że mamy ich w dupie.Po co nam to ,żeby ktoś nas zauważył w taki sposób,że nas nie będzie, lepiej im naje.. wszystkim i to cała Polska lepiej zauważy :):):)
Moim zdaniem oni nie zasługują na to , by szczycić się faktem , iż nas nie będzie tego dnia w naszej świątyni. Powinni doznać porażki przede wszystkim w aspekcie kibicowskim i dlatego powinniśmy normalnie być na meczu.

Ave Lechia
5 lipca 2007, 09:34 / czwartek
ja jestem za układem wpuścic wiecej śledzi kibiciwsko bez zadym a szparka pod koniec jesieni wpuszcza wiecej Lechii i nie tłumaczy sie remontem a moze derby przenieść na Baltic Arene
5 lipca 2007, 10:49 / czwartek
Zgadzam się z wizją Verde.

Derby to derby i tyle.
Nie zmieni tego, moim zdaniem, to, że Arka tak się zeszmaciła, że spadła kibicowsko na samo dno swoimi frajerskimi numerami.

Pierwsze moje derby to rok 1992 i niezapomniane przeżycia. Później na żaden mecz tak nie oczekiwałem jak na derby ze śledziami.
Dlatego, tak jak na wstępie napisałem, Verde ma racje. Dzięki derbom wielu małolatów może połknąć bakcyla, może oszaleć na punkcie Lechii i zakochać się w naszej biało-zielonej dumie.

Uważam, że protest, który proponuje Zeto jest bardzo interesujący, ale te półdebile z Gdyni i tak nie zrozumieliby w czym rzecz. Oni widzą rzeczywistość po swojemu, wychowali się nie w mieście, a w wiosce rybackiej, zatem nie mają takiego samego spojrzenia na świat jak my.
Na derby trzeba iśc i dopingować Lechię.

Tylko Lechia Gdańsk!
5 lipca 2007, 11:36 / czwartek
torre,ArkaFaaN,po co wchodzicie na to forum.Do czego probujecie nas przekonac?Udzielajcie sie usiebie,i wbijcie sobie wkoncu do lbow,ze jedynym odczuciem z naszej strony do was,nie sa kompleksy i zazdrosc,tylko czysta nienawisc.Wiec powiem krotko.Poszli won czolgiem do boru,konskie mineciary konskim chujem w podniebienie lechtane.Bez odbioru burki.
5 lipca 2007, 12:18 / czwartek
WOOOW !!!! Kto u nas napisał, kibic "wielkiego" Lecha, Oni wszystko wiedzą, ustalają reguły, rozstrzygają kto jest frajert, a kto nie buhahaha, a więc:

1.Jednak jako kibic Lecha i przyjaciel BRACI z Gdyni nie pochwalam to co zrobili z Waszymi flagami. Podobna opienie mam (i wielu Lechitów) odnosnie Cracovii z flagami wisly.

Gówno prawda kolejorzyku smieszny, dając przyzwolenia na to aby Craxa wywiesiła UKRADZIONE flagi, udowodniliście, że przysłowie, "kto z kim przystaje, takim się staje" nie bez kozery istnieje.

2.Dla mnie ogolnie akcje, jak wjazdy do magazynow, wyciaganie flag z samochodu (Wasza akcja z Wladcy Polnocy) sa dla mnie mniej niz zero.

Z pierwszym się rzecz jasna zgadzam, natomiast co do wyciągania flag z samochodu, nie bądź k...a śmieszny, porównujesz magazyn do samochodu??!! Magazynu nikt nie broni, natomiast w tym busie jachali grzybowicze, czy k...a kibice Arki??!! Kolejarzyku "wielki" flagi jada na wyjazd, więc ktoś musi je z sobą wziąć, ktoś bierze za to odpowiedzialność, liczy się z tym , że bedzie sie musiał o nie bić.

3.Podobnie szmaciarsko zachowala sie pogon ktora po meczu Lecha w Poznaniu z leczna W KOZACKI sposob (wedlug ich) jechali za chlopakiem spod Poznania (flaga Tarnowo Podgorne z herbem LECHA) i wjechali mu do domu gdzie pobili rodzine. Naprawde BOHATERSKIE zachowanie i PELNE SZACUNKU na maksa.

Kolejarzyku śmieszny, jak Wam zginie flaga to zawsze jest to mega frajerska akcja, ja słyszałem inną wersję ww. akcji, dla tego nie chce się odnosić do tej sytuacji. Zawsze można się zasłaniać rodziną, tak samo nam zginęły flagi po prezentacji, kto ich pilnował, facet z żoną i dziećmi, ale wg mnie tamta akcja była fair, bo jeżeli się flagi eksponuje, to trzeba się zatroszczyć solidną ich opiekę, bo inaczej w każdym mieście flagi na mecze woziły by matki z dziećmi i każdy byłby wytłumaczony.

PS: tak właściwie to powinieneś się podpisywać Amica Wronki, bo gracie na ich licencji .

z biało-zielonymi pozdrowieniami
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.632