Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 30/32

11 października 2007, 14:31 / czwartek
Marecki GD przeciez oczywistym bylo zaraz po stracie flagi ze splonie ona podczas najblizszych derbow. Nie sadzisz chyba ze ktos od nas liczyl na to ze nam ja oddacie? :)
Dodam ze doping Lechii na poczatku bardzo dobry i glosny, potem troche chaotyczny, napewno scisla polska czolowka- podobnie jak my. Od nas calkiem zgrabna banda, bynajmniej nie od machania flagami. Podobnie zapewne sie pokazecie w Gdyni skladem nie do spiewania czy pompowania balonow
11 października 2007, 14:40 / czwartek
Racowisko wyszło chujowo. Trzeba było się rozstawić na początku meczu z racami co parę metrów wzdłuż płotu i wtedy je odpalić np. przy " My Wierzymy..."-to był by zajebisty efekt, ale z tego co słyszałem to greengosi maja lepsze pomysły, a jakie to wszyscy wczoraj widzieli.
11 października 2007, 15:08 / czwartek
Ogan, nie wiem dlaczego to co piszę bierzesz bezpośrednio do siebie. Jak zauważyłeś atakuję tych co krytykują, nic nie robiąc. Dla takich leszczy po prostu nie należy mieć szacunku. I chyba to rozumiesz.
11 października 2007, 15:15 / czwartek
stilon a kim ty kurwa jestes zeby nas oceniac? bylo jak bylo nie jestesmy i nie chcemy byc czolowa ekipa machajaca balonami.moze arce lepiej wychodza te "bajery" ale co z tego?... czy to swiadczy o ich "potedze" ? :) i tak wiadomo ze bijemy ich na leb.
ave LECHIA
11 października 2007, 15:16 / czwartek
wojtekarka: skoro na T29 przyjechała ekipa, nie od machania flagami, nie do śpiewania i nie od pompowania balonów to od czego była?? wycieczka krajoznawcza??
11 października 2007, 15:17 / czwartek
smrod niemilosierny po nich został ;-))
11 października 2007, 15:24 / czwartek
wojtekarka: nie przyjechaliście machać balonikami, to po co przyjechaliście ? na pokaz mody w jednolitych strojach ?

odnośnik
11 października 2007, 15:25 / czwartek
ależ oni są groźni...brrrrr
11 października 2007, 15:45 / czwartek
Przecież to jest forum i można dyskutować. Przecież lepiej chyba usłyszeć słowa krytyki od swoich, a nie obrastać w piórka i wmawiać wszystkim, że wszystko było super - bo nie było. Jak ktoś nie potrafi malować, to niech nie maluje, bo co to był za potwór na sektorówce? Nie umiemy zrobić sektorówki, to robimy coś innego - proste. Z drugiej strony, ludzie potrafią wszystko zepsuć, race odpalili kiedy im się podobało, część jak słyszymy je ukradła, niektórzy to nawet do najmniejszej oprawy nie dorośli. Nowi WP - super, sektoróweczka z Napisem Lechia ładna, młynarz wielki plus. A oprawa minus i tyle.
11 października 2007, 15:49 / czwartek
lechia pokazała na co ją stać czyli na nic. Oprawa na III ligowych spotkaniach wyglądala duzo lepiej niz to co mozna było zobaczyć w gdańsku. A tak pozatym jesteście dobrzy w antydopingu chyba najlepsi w całej polsce a jak uz przyszlo do kibiciowania swojemu klubowi to ile osób kibiocwało 1/3 ??. Najbardziej mnie smieszy poziom tego forum, zero kultury ale to przeciez nic dziwnego przeciez to gdańs ( więś )
Robiąc nowych WP pokazaliscie ze jestescie na tyle głupi ze nie umiecie nic swojego wymyslęc juz na was wszyscy mówią xerokopiarki ze wsi. Tym samym po raz kolekny pokazaliscie ze macie duze kompleksy co do gdyni :) W sumie nic dziwnego tez bym miał gdybym mieszkał wśród tylu idiotów co nie umieją dopingowac swojego klubu ani zrobic własnej flagi. Juz niedlugo zobaczycie jak wygląda prawdziwy doping i oprawa. I jeszcze jedno przed derbami cały czas betony odgrazaliscie sie ze wpierdolicie akrowcą było was ponad 20 razy wiecej i co ?? tylko przed komputerem w domku twardzi :)
11 października 2007, 15:53 / czwartek
Z tą wioską to wyjebałeś:D:D:D Masz rację śledziku Gdańsk to wieś a Gdynia to miasto buhahahahahha.
11 października 2007, 15:59 / czwartek
Zeto- no to nic nie poradzisz!! Oczywiście najlepiej później mieć gorzkie żale.
Ogan- ja również wspomogłem Greengosów gotówką, ale jak czytam wpisy, że ktoś wynosił z meczu zakupione przez Nich race to czuję się KURWA okradziony!!!!!
Zeto mam nadzieję, że znalazłem się wśród tych 10-15 co się chciało.
I nie dziwcie się kurwa później, że co nie którzy kibice w Polsce śmieją się z nas , że jesteśmy mega- lanserami!!
A moje zdanie na temat derbów:
1-wsza połowa- fajny doping jak za dawnych lat
2- ga trochę wszystko siadło.
Oprawa ok, po za wywieszeniem sektorówki odwrotnie.
11 października 2007, 16:06 / czwartek
Mialem wrazenie ze szparki przyjechaly do gdanska dopiero po zmarszczeniu freda(nie koniecznie swojego)[Widac to po wyrazie ich ryja]

Mam takie pytanie, skoro juz arka stracila sponsora to co tera? Ktory szczur zacznie uciekac 1 ? moze Stawowy :P ?

Wpadlem na pomysl stworzenia maskotki ktora by symbolizowala nasza Lechijke. (Wiecie taki smok wawalski). I moje pytanie dotyczy tego co wedlug was mogloby symbolizowac nas klub?! :>
11 października 2007, 16:16 / czwartek
do sledzia forte: widac ze nowa flaga wladcow polnocy zagrala wam na gulu jak tak placzesz tutaj wlasnie po to ona jest zrobiona LECHIA GDANSK PRAWDZIWI WLADCY POLNOCY
11 października 2007, 16:29 / czwartek
pingwin jestem osoba ktora pojawila sie na meczu i mysle ze dosc obiektywnie go ocenila, nie napinaj sie tak bardzo, przeczytaj caly ten watek czyli 22 strony zapowiedzi (strasznego cisnienia i napinki) i nie napinaj sie po raczej nieudanych (oprocz nowych WP) derbach w waszym wykonaniu bo to jest smieszne
Mimo wszystko pozdrawiam
11 października 2007, 16:35 / czwartek
derby nie byly nieudane ale jakis niedoyt pozostal.Mysle ze duza w tym wina grajkow bo takiego nudnego meczu dawno nie widzialem w kazdym badz razie do dawnym derbow keidy wygralismy 3:2 u nas to te byly duzo slabsze ale zle tez nie bylo:)
11 października 2007, 16:36 / czwartek
Czas walki:
-może dwa Lwy Gdańskie? :) ale myślę, że u nas czegoś takiego nie będzie...
11 października 2007, 16:38 / czwartek
nie mam widocznie tyle czasu co ty i nie bede czytal 30stron ( w wiekszosci) pierdolenia.
za to nie wiem kim ty do kurwy nedzy jestes i co reprezentuje twoj smieszny klub zeby oceniac WIELKA LECHIE? my takim jak ty nie musimy nic udowadniac w kwestii machania balonami.bylo jak bylo . pozatym jak juz mowilem mamy to dupie bo nigdy nie bylismy i zapewne nei bedziemy klubem "ultrasowym" , ale bylismy jestesmy i bedziemy klubem z ktorym trzeba sie liczyc jesli chodzi o inne atrakcje.
11 października 2007, 16:58 / czwartek
pingwin
chyba czas na uspokojenie nie pisze tu nic o moim klubie bo to nie ma sensu, nie ta liga, miasto, tradycja i dlugo moglbym tak wymieniac, tak samo jak nie porownuje was do Wisly, Lecha czy Legii bo to tez nie ma sensu, pisze o tym co widzialem na meczu i jak widze po tym forum co widzialo wiekszosc twoich kolegow po szalu, pisze tylko o tym co widzialem a nie o tym co robicie poza meczami i jaka jestescie ekipe huliganska, wiec smiesza mnie juz po derbach takie tlumaczenia ze nie jestesmy ekipa ultrasowa itd wystarczy miec jaja i powiedziec nie wyszlo i nie tlumaczyc ze to ze tamto. No chyba ze lepiej wpierdolic tym ktorzy uwazaja inaczej. Kazdy ma wybor
Pozdrawiam
11 października 2007, 17:03 / czwartek
powiem wam ze pracuje z kolesiem ktorego brat jest zagorzałym arkowcem i był na meczu w klatce, mowił mi ze dla nich szczegolnie pierwsza połowa dopingu Lechii nie była najgorsza wiec nie wiem czemu tak narzekacie, moze to jest inny efekt jak sie widzi nasz doping z innej perspektywy z drugiego końca stadionu i ma sie widok na cały stadion jak było w ich przypadku, mowił ze te początkowe Lechia!! na kto wygra mecz spikera , to doszło do nich niezłe pierdolniecie ale niestety tez musiał podkreslic ze zeby zobaczyc jak wyglada prawdziwy doping z oprawą na derby to trzeba przyjechac do nich.
11 października 2007, 17:16 / czwartek
stilon
to wlasnie blad ze oceniasz nas na podstawie jednego meczu. o wielu sprawach nie masz zielonego pojecia a wystawiasz nam opinie :) smieszne.
jezeli chodzi o TEN aspekt nazwijmy go 'ultrasowy' to chyba mozna sie z twoim postem zgodzic.
i zeby nie bylo- oprawa nie zrobila na mnie jakiegokolwiek wrazenia.. nic specjalnego szczerze mowiac.
juz koncze ta polemike bo nie ma sensu a i tak nie zrozumiesz pewnie tego co chce przekazac, pozatym nigdy nie wypisalem tyle postow jednego dnia co dzis w tym temacie :)
pozdrawiam
11 października 2007, 17:23 / czwartek
Widzialem w TV kilka tych ich opraw i jakos na kolana nie powalily.Troche im brakuje do czolowki.Nam zreszta tez i nie trafiaja do mnie argumenty,ze to nie nasz styl.Po co sie tak glupio tlumaczyc?Po prostu nie ma u nas ludzi ktorzy by to pociagneli.Jedni probowali,teraz kolejni,a prawda jest taka,ze jesli chodzi o doping i w ogole ultras,to nie da sie tego zrobic z dnia na dzien.To jest praca na lata.Nasz doping przypomina mi pospolite ruszenie.Wiekszosc nie slucha mlyna,drze ryja bez ladu i skladu i potem czasami wychodzi chaos.A ze mamy potencjal,to kazdy wie.Wiem rowniez,ze chociaz zaden ze sledzi sie do tego nie przyzna to musieli byc pod wrazeniem jak caly stadion spiewal.Tylko,ze jak my sobie ciagle bedziemy tlumaczyc,ze to nie nasz klimat,to...Zreszta niby dlaczego ekipa ktora jest dobra w hools,nie moze miec dobrej ultraski???
Na koniec do sledzi,ktorych tu widze pelno dzisiaj jedna rzecz.Nie cwaniakujcie tak,bo nic wielkiego wczoraj nie pokonaliscie i daleko wam do Jagi np.ktora w podobnej liczbie zaprezentowala sie bardzo dobrze...tylko ze najlepsze jest w tym to,ze ja wole jeden mecz z wami niz 10 z Jaga.I o to w derby chodzi najbardziej.
11 października 2007, 17:35 / czwartek
obejrzałem jescze raz mecz bo wczoraj skupiłem się na dopingu...

Kapsa- na szczescie nie miał za wiele okazji do interwencji i to co miał wykonał na 5
Pęczak - bez kartki, walecznie i dobrze w destrukcji, ale brakowało rajdów do przodu
Fechner - lepiej od kolegi z prawej strony, aktywny, widoczny z przodu, pewny w obronie, dobry wystep zwlaszcza w 1 połowie
Manuszewski- w 1 minucie już mógł być 'autorem' bramki, chwilę później nie pewna interwencja przy rzucie rożnym, w drugiej połowie ograny przy samym polu karnym na szczeście interweniował...
Wołąkiewicz- najlepszy na boisku, nie widziałem żadnego błedu z jego strony, spokój, dobre decyzje, pewność, zto co czego byśmy mogli wymagać od znacznie bardziej doświadczonego kolegi z obrony
Andruszczak - juz od 25 minuty sygnalizował że chce zmiany, do tej pory na swoim poziomie i szkoda że musiał zejść
Rogalski - dobry mecz Rogala, pare niezłych rajdów, świetny chociaż minimalnie niecelny strzał w boczną siatke, aktywny i mimo paru kłopotów z przyjęciem piłki to wyróżniał się i lewa strona bardziej szarpała od lewej,waleczny,nieźle w odbiorze a po jego odegraniu głową w doliczonym czasie miał sytuacje Rybski
Speichler - nic ciekawego nie pograł, raczej mało widoczny, straty, nie był reżyserem jak normalnie i tego brakowało, mało miał okazji wwykazać sie ze stałych fragmentów, nic ciekawego
Kasperkiewicz-pewniejszy od Speichlera, nie popełniał rażących błędó, dobrze czyścił, okrzepł nam ten młodzieniec, najlepsze jeszcze przed nim a egzamin w ciezkim derbowym spotkaniu rozgrywnym głownie w środku boiska wg mnie zdany
Rybski- bardazo dużo wybiegał, 2 świetne prostopadłe podanie w pierwszej połowie, bardzo aktywny w opdbiorze i destrukcji, nie dali mu jednakże za wiele pograć, zaangażowany, ładna akcja w 2 połowie ale strzał zablokowany przez Buzałe, w ostatnij akcji meczu faulowany ale chyba był spalony minimalnie pare strat i niedokładności ale ocena pozytywna
Cenarowicz- pare spalonych, kiepsko wykonany rzut wolny, mało strzałów na bramke, ale absorbował obrone dość czesto faulowany, plus za walke ale niewiele mogł zdziałać gdy drużyna kryła sie za podwójna gardą,

oraz

Piątek (za Andruta) - kiepsko, sporo strat, mało celnych podań, niezbyt pewny w odbiorze, raczej bez formy - szkoda ze nie było będącego na wznoszącej Wiśni - nic dziwnego że został zmieniony bo niewiele pożytku było wczoraj
Buzała (za Cetnarowicza) - niewiele otrzymał czasu i jeszcze mniej piłek, zablokował obiecujacy strzał Rybskiego, tak sobie to wyglądało ale za króko by ocenić
Pietrowski (za Piątka) - to samo - wszedł na sam koniec, nie miał szans na pokazanie sie chociaż chyba wolałbym aby wszedł Kalkowski

doping źle nie wypadł w TV- chociaż 1 połowa zdecydowanie lepsza, młynarz słyszalny ale nie nachalny, sektorówka wyszła okazale, Władcy spłonęli bardzo szybko, co do rac - żenada i po oprawie spodziewać sie można znacznie wiecej- podejrzewam ze w tym elemencie Arka nas przyćmi u siebie bo nie trudno o to
11 października 2007, 17:54 / czwartek
Moze ja wróce jeszcze do sektorówki z tym typem, który trzymał w łapach śledzie...

Grupa Greengos88 nie wydała na nią ani złotówki, całkowity koszt został pokryty przez Stowarzyszenie Lechiści, a dokładniej przez zysk z koszulek derbowych. SL również, zajęło się zszyciem tej sektorówki oraz namalowaniem jej. Przed meczem została ona przekazana G88. Wyszła jak wyszła, nie była naciągnięta, co chwile podrzucana, jednak myśle że to nasza wina, że nie zajęliśmy się tym od początku do końca.

Tyle ode mnie
11 października 2007, 18:01 / czwartek
mam pytanie, kim jest postac na fladze ktora trzyma dwa sledzie? bo wyglada jakby mial nogi jak ruskie cygara i za duze kalesony w ktore wlasnie narobil? moze to tylko zludzenie?

jak to sie mowi wsrod dzieci neo: bez napinki, kmwtw
11 października 2007, 18:07 / czwartek
HEHE Mi sie wydawalo ze to Krauze ktory wyruchal Sledzi.

Bez napinki :-)!
11 października 2007, 18:17 / czwartek
Ja napisze tylko tyle, derby nie złe ale mogło i powinno być o wiele lepiej.

Co do oprawy to sie nie wypowiadam, u nas nigdy nie było z tym dobrze. Na następnych debrach zróbmy coś takiego i pewnie wszyscy będą zadowoleni.

odnośnik
11 października 2007, 18:35 / czwartek
Witam witam serdecznie po powrocie z pracy. O k...wa ale sie narobilo. Saruman, SulikoLG, Stilon, SzkotLg, Lysy74, Wariat, Ogan, Ostry i inni nie narzekajcie juz na oprawe bo oskarza was o to, ze podpierdoliscie Radio Lechia, ze jestescie sledziami, ze nie Lechistami, ze szwedzki potop byl przez was i jeszcze wszystkie plagi egipskie. Niestety tutaj macie do czynienia z pedalami typu Ze"r"o, "Kontrpajac" i ich dziewczynka do towarzystwa "Gits". Krytykujesz? Jestes stracony. Lepiej zawinac pare kawalkow i rozwiesic jakas zjebana folie , moze ciecie sia na to zlapia. Oprawa? To nie powinno miec nawet nazwy oprawa kumaja pajace? Ktos zapytal o rozliczenie? ... to pedal. Komus sie oprawa nie podobala?... rowniez ale pan Zeto zjeb miekkim chujem robiony na wszystko ma odpowiedz. Pierdolony debil bez szkoly. Ale mimo wszystko , mimo krytyki byla cisza ... az tu nagle pewien Szyderca napisal :

"Popieram wariata. Oprawa niestety nie za ciekawa. Nie wiem kto wam robil projekt tego facia trzymajacego sledzie w dloniach ale to zenada. Chodzi mi nie o sam pomysl ale o grafike. Tragedia. Folia? Wykonanie rowniez na poziomie przedszkola. W sumie jedna z gorszych opraw. Poza tym brak konkretngo pomyslu i brak koordynacji. Wielki plus zamiana "wladcow pol nocy" na "Wladcow Polnocy" . Mimo calego szacunku GG dla was za starania to ... niestety nikt was nie bedzie rozliczal ze staran ale z efektow, a te byly wczoraj bardzo mizerne. Nie wiem dlaczego u nas zawsze chujnia wychodzi. Czy winna jest architektura stadionu czy poprostu brak ludzi, ktorzy potrafia zorganizowac oprawe z jajami naprawde nie mam pojecia. Wiem, ze oprawy na innych stadionach sa o niebo lepsze. Plus dla mlynarza. Dobrze mu wychodzilo. Pozdrowienia dla ekipy balujacej ze mna u "Zoski" :P

i dupa .... nagle sie okazalo, ze to sledz, i cwel. I wszystko krytykuje , cytuje : ":narzeka na mlyn, na kibicow ,na oprawe itd itd " Pomijajac to, ze nigdzie nie narzekam na mlyn i kibicow to smieszne sa argumenty zetofobow.

Zeto slyszalem i widzialem jak w dupe wchodzisz delegatowi PZPN-u ... jestes pelnym cwelem i popierdolka. To tyle w Twoim temacie zolto-niebieska kurwo.

Aha, bylbym zapomnial .... Gits miales racje piszac "gits
11 października 2007, 11:57 / czwartek
szyderca jak wrocisz to nie wiem czy bedziesz mial czas pisac bo tylek cie bedzie bolal pewnie,jak cchesz mozemy sie ustawic bo widze ze jestes straszny kozak przez neta a w realu pewnie cipka"

Faktycznie boli mnie tylek .... ale nie ma sie co dziwic po tym jak twoja matka lizala mi przez kilka godzin rowa. Papa gits kupo kurwy .... a co do ustawki smieciu to co ma wisiec nie utonie goly gowniarzu .
11 października 2007, 18:52 / czwartek
szyderca do chuja jasnego ja rozumiem ze mozesz byc delikatnie mowiac nie zadowolony z pracy greengosow (mi tez sie nie podobala oprawa bo napewno mozna to bylo duzo lepiej zrobic.. ale coz wyszlo jak wyszlo i tyle nie cofniesz czasu, a to zawsze jakas nauczka.) ale do kurwy nedzy opanuj sie i nie wpierdalaj takich tekstow na ludzi ktorzy sa takze LECHISTAMI bo to zajezdza wsia na kilometr.
ochloncie wszyscy.
11 października 2007, 18:58 / czwartek
no co za kurwa z tej szyderpizdy.Nie znam zeta ani kontrataka ale tak jak ich wkurwia mnie twoje wiesniackie pierdolenie, wszystko sie ci nie podoba szkoda ze ci nie napierdolili porzadnie w tej zoscie,nie podoba ci sie to nie przychodz na mecze kurwiszonie jezdzij sobie na szparke bo tam pasujesz półdebilu.A to ze na matke wjezdzasz pokazuje jakim jestes pedalem.SZMATA DO POTEGI Z CIEBIE WIESNIAKU
11 października 2007, 18:58 / czwartek
Uffffffffff...nie przepadam za pogladami Zeto i jego klakierow,ale na Boga szyderca-OCHLON CHLOPIE!!!
11 października 2007, 18:59 / czwartek
Tak jak piszesz Raczek z sektorówka, sprawe rac na płocie dookoła stadionu też SL mogło wziąźć w swoje ręce. Jednak jak pojawiła się ta propozycja na forum to Greengosi napisali że oni są od oprawy i takie tam, pomysł był prosty,ale wyszedłby znacznie lepiej. Zabrakło zdecydowania SL, a tak na wejście pare rac odpalono, potem SL się dołączyło i wyszło znacznie gorzej. A na płocie dookoła byłby czad!

Zeto - nie przesadzaj z tą obroną uciśnionych Greengos, bo na słowa krytyki zasłużyli jak mało kto. Chwała im za starania,ale bez przesady, pracuje się na efekt końcowy, który był tragiczny!!!

Była sugestia żeby umocować do płotu rakietnice i odpalić w góre, to woleli z ręki, gdzie każda w inną strone,a połowa w glebe poszła, od jednej nawet zapaliło się drzewo na Smolucha, choć miałem wrażenie że dużo ludzi tego nie zauważyła :)

Czarna folia, a właściwie napis na niej, jakby ręką przedszkolaka zrobiony. W poprzednich sezonach hasła na folii ładną trzcionką "Green Gang", "Historia nas zobowiązuje" itd, a wczoraj w taki dzień, jakieś bochomazy!

Sektorówka do góry kołami no comment,ale wydaje mi się że lepiej byłoby zaraz się poprawić, a nie po kilkunastu minutach, po gwizdku sędziego.

Jakaś nieudolna próba kartoniady ze sreberek, gdy się tylko pojawiły w kolorze zielonym jakiś głupek odpalił race, po nim kolejni i znowu żenada!

Tak naprawde konkretnego racowiska nie było, wszystkie skupione w jednym miejscu,ale to nawet chaos nie był, tylko huj wie co!

Co do rac, to pilnujcie ich bardziej, a nie że przypadkowi je biorą do domu, kto ma nimi dysponować czy je pilnować jak nie Wy???

Świece dymne też rzucone po gwizdku sędziego, który część ludzi młyna chyba zaskoczył że tak szybko.

Transparent "Po broń..." wieszany z dziesięć minut, po co coś takiego jak nie ma komu tego wieszać, a przez to chyba niedopilnowane są inne sprawy. Trzeba brać siły na zamiary. Widać że za mało osób jest zaangażowanych na stadionie do wykonania opraw,ale jak ktoś oferuje Wam pomoc (pare postów wcześniej) to odmawiacie, tego nie rozumiem??? Przez to jest chaos organizacyjny i nie nadążacie czy wychodzi kiszka!!!

Były plusy wczoraj, ale generalnie oprawy do dupy i wielka kutasówa, i nie chodzi żeby niewiadomo co robić, machać balonami, ale wczoraj to nic nam nie wyszło, no może poza pierwszym rozwinięciem olbrzymiej sektorówy na łuku + race i młyn. Swoją drogą czemu tylko 2 razy poszła w góre, z czego raz to już po meczu.

Przy okazji szacuneczek dla Starych Kibiców z firmy "Hygienics", co tak ją dzielnie malowali 5 dni, która nie była projektem Greengos ani przez nich finansowana,a która w dziwnych i nieeleganckich okolicznościach została przez Was zabrana! W ten sposób zrażacie ludzi do siebie!

Mam wrażenie że w kwesti ultras to nie dość że nie idziemy do przodu to wręcz się cofamy!!!

Najfajniejszy wczoraj klimat to był przed meczem, to napięcie, stadion godzine przed wypełniony,wszyscy stoją podjarani, oby więcej meczów tej rangi!!!

Aejaejao!!!
11 października 2007, 19:01 / czwartek
Ping przeczytaj watek od poczatku i powiedz gdzie sia napinalem. Nie podobala mi sie oprawa jak wielu innym i zostalem zjebany , a ze na kazda potyczke i slowna i wrecz odpowiem takie masz skutki ! Oskarzac mnie, ze jestem powodem zlikwidowania Radia Lechia?! Pominajac to , ze to Radio nadal dziala to co to ma znaczyc ?! Co to kurwa jest?! Brak cwelom argumentow?! To niech spierdalaja !Przeczytaj od poczatku i odpisz obiektywnie !
11 października 2007, 19:05 / czwartek
Zabolalo gits zuzyty kondonie? No to kumasz o co biega. Przejrzyj sobie swoje wpisy. A jak tak boli to moze to z twoja matka to prawda?:)
11 października 2007, 19:14 / czwartek
Marcin wczoraj pokazał jak powinno wyglądać "KTO WYGRA MECZ?" i cała otoczka z tym związana i z czego można powiedzieć słyneliśmy w przeszłośći, a my dalej swoje, jakby ktoś nas gonił na wyścigach. Litości!?!? Brawo spiker!!!
Aejaejao!!!
11 października 2007, 19:18 / czwartek
sledzie-to szmaty bez honoru!na zmianie
mam sledzia i juz go qrwa sprowadzilem
do parteru aby mu mozg wykopac,a on
blagalnie krzyknal-jak mnie zajebiesz to
pojde sie poskarzyc!!!opadly mi
rece!!!pamietajmy,ze pobicie w UK jest
bardzo mocno karane,a ja jestem jedynym
zywicielem rodziny...,ale nadejedzie taki
czas,ze go zlapie...
11 października 2007, 19:37 / czwartek
Pozwolcie ze skomentuje te derby od strony Greengos, zaprezentowalismy 40% zaplanowanych atrakcji, glownie niestety z winy kompletnego debilizmu ludzi w mlynie, 1 oprawa miała być rozgrzewką ale niestety była główną oprawą, no cóz co sie stało to sie nie odstanie , sami jestesmy zawiedzeni tym ze wlozylismy w to tyle pracy finanse wykozystalismy do ostatniego grosza, a wyszlo jak wyszlo. Dlaczego 40% powiem tak druga główna oprawa rostała krótko mówiąc rozkradziona i poprostu rozjebana mimo kilkukrotnego powtazania ze pirotechnike odpalamy na znak ludzie zaczeli odpalac samowolnie i wyszlo jedno wielkie gowno, z czego polowa pirotechniki zagniela, a reszty oprawy nawet nie zdazylismy ulozyc, tak wiec wydaje mi sie ze jestesmy usprawiedliwieni, doskonale rozumiem zachowanie krytykujących szczegolnie tych ktorzy zasponsorowali oprawe bo podobnie bym sie zachowal, ale tez nie bylismy w stanie pokazac czegos na poziomie Lech , Wisla itd. z przyczyn finansowych, gdyby nie nieliczne osoby ktorym na prawde dziekuje za pomoc to bylaby tylko 1 oprawa, nie wyszlo najlepiej , bywa

Jesli chodzi o sektorowke ze sledziami, zrobiona zostala przez SL podarowana nam na mecz, przy pierwszej oprawie jakis geniusz rzucil w nia raca wypalajac metrowa dziure, jakos zalatalismy, potem nie wiadomo jak nie wiadomo skad sektorowka pojawila sie do gory kolami, jestesmy za to odpowiedzialni ale nikt z grupy tego nie zrobil

Jesli chodzi o Ultras generalnie na Lechii, grupa działa od kilku miesięcy po starych Greengos została tylko nazwa, tez zmieniaja sie czasy i nastawienie kibicow, niektorzy poprostu chca miec na gotowe, derby byly dla nas duzym sprawdzianem zakonczonym niestety ocena 3 , choc moglo byc naprawde na bardzo wysokim poziomie, jak juz pisali niektorzy grupa stara sie dogonic poziomem pierwszo ligowcow ale na to potrzeba czasu.
pozdrawiam
11 października 2007, 19:54 / czwartek
Brak odpowiedzi pingwinpikpok? Mowe Ci odebralo? To na chuj sie wpierdalasz? Gdzie byles jak na mnie jechali, nazywali radiowym podpierdalaczem? Miales takie same zdanie na temat oprawy ale jakos nie otworzyles pizdy jak jeden czy drugi skurwysyn nazwal mnie pedalem, cwelem itd. A potem Twoj inteligientny wklad w dyskusje typu "szyderca do chuja jasnego ja rozumiem ze mozesz byc delikatnie mowiac nie zadowolony z pracy greengosow (mi tez sie nie podobala oprawa bo napewno mozna to bylo duzo lepiej zrobic.. ale coz wyszlo jak wyszlo i tyle nie cofniesz czasu, a to zawsze jakas nauczka.) ale do kurwy nedzy opanuj sie i nie wpierdalaj takich tekstow na ludzi ktorzy sa takze LECHISTAMI bo to zajezdza wsia na kilometr.ochloncie wszyscy." Nie miales nic do powiedzenia jak mi za damski chuj jechali to zamknij morde do konca i nie dawaj mi rad. A teraz Szyderca idzie spac. Jak wstanie to znajdzie napewno wiele arcyinteligientnych wpisow zetofobow. Chetnie odpowiem.
11 października 2007, 20:15 / czwartek
idz spac musisz sie spieszyc zeby zdazyc przed zamknieciem dworca.szydergeju jestes ciota miekkim chujem robiona i tyle w temacie
11 października 2007, 20:22 / czwartek
jacaraca nie chodzi oto, żeby wychwalać Greengosów pod niebiosa. Ale niektórym chyba się łby pogotowały. Wiem że oprawa nie rzucała na kolana. Tyle tylko, że Greengosów jest w sumie 10, do tego sami młodzi, bez jakiegokolwiek doświadczenia. Gdyby każdy krytykujący z takim zapałem jak szyderca, włączył się do pomocy przy oprawach, nie mielibyśmy równych w Polsce.
Tylko po co pomagać, skoro można zjebać i powiedzieć żeby wcale nie robić opraw. A jak nie będzie opraw, to będę pierdolić że ich nie ma.

Czasami jak widzę ciśnienie takich debilków jak szyderca, marzy mi się całkowita likwidacja forum.
11 października 2007, 20:22 / czwartek
Oj jak to dobrze, ze przed snem jeszcze tutaj zajrzalem gits wymoczku. Jak tam? Mamusia bolacy jezyk lodem oblozyla? I jak bylo? Smakowalo?No to bujaj sie do jutra zolto -niebieska pedofilska kurwo.
11 października 2007, 20:25 / czwartek
Calkowita likwidacja forum ci sie marzy zjebie? Najpierw zlikwiduj swoj styropian pod czaszka dumnie noszacy miano mozgu wazeliniarzu.
11 października 2007, 20:31 / czwartek
Khatos, nikt nie wymaga od Was pokazywania niewiadomo czego na miare Legii czy Lecha, ale wczoraj w tak ważnym meczu za dużo tych niedociągnięć i zwał.

Co do tej samowolki i kradzieży oprawy+piro to żenada, jak coś takiego jest możliwe, ludzie ogarnijcie sie! Myślałem żę czasy prl-u i pustych półek w sklepach mamy za sobą!

Piszesz że działacie krótko, to na drugi raz posłuchajcie też innych ludzi jak dobrze radzą czy oferują pomoc.

Aejaejao!!!
11 października 2007, 20:32 / czwartek
niezły fikoł z tego szydercy, hehe
11 października 2007, 20:32 / czwartek
skończ już szyderco, bo źle sie robi jak się czyta te pozabwione jakiejkolwiek merytorycznej zawartości wpisy.
Tylko takich namierzać i eliminować.
Bo prawdziwy Lechista Lechisty nie obraża, a załatwia to inaczej.
I dotyczy to wszystkich.
11 października 2007, 20:34 / czwartek
Szyderca - tobie proponuję , aby na nastepnym meczu ustawił się z Zetem , Kontratakiem i reszta i gdzieś na stadionie i wtedy wymień swoje sensowne argumenty z nimi.

Idę o zakład że obsrasz się i do takiego spotkania nie dojdzie , nie masz jaj , bo jesteś zwykła pizda kozacząca na necie i tylko potrafisz

wyjebać ten temat wpizdu
11 października 2007, 20:36 / czwartek
szyderdziwka nie zdazyla jednak na ten dworzec przed zamknieciem albo cie nie wpuscili bo za bardzo od ciebie jebie sledziem zeby polezec sobie z Gdanskimi menelami, co do mojej mamy to jak pisales lizala ci rowa ale twoim skurwialym ryjem. wpadne jutro z rana na dworzec do ciebie wyjesz mi rodzyny z dupy ttak jak lubisz to dam ci na klej to sie nawachasz tak jak dzisiaj dobra faze masz widze,tylko umyj zeby ladnie szmato
11 października 2007, 20:36 / czwartek
co wam wszystkim odjebalo ze tak sie klocicie LECHISCI litosci czytac juz tego nie mozna!!!!!!!
11 października 2007, 21:01 / czwartek
POZIOM TEGO FORUM STAJE SIĘ ŻENUJĄCY.APEL SZCZEGÓLNIE DO SZYDERCY-CHŁOPIE TAK NIE MOŻNA MIEJMY SZACUNEK DLA SIEBIE .NIE PODOBA CI SIĘ RADIO OK. , OPRAWA OK.,KIBICE KTÓRZY MERYTORYCZNIE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA FORUM OK. MASZ DO TEGO PRAWO BO KLAWIATURA WSZYSTKO PRZYJMIE ALE NA BOGA NIE OBRAŻAJ LUDZI ,KTÓRZY SĄ WIERNYMI SYMPATYKAMI SWOJEGO KLUBU MYŚLĘ ,ŻE TAK SAMO JAK TY ,CHYBA ŻE SIĘ MYLĘ I JESTEŚ PROWOKATOREM ZZA MIEDZY ALE TO CHYBA NIEDORZECZNOŚĆ.NIE MAJĄC SZACUNKU DLA BRACI NIE MASZ GO DLA SIEBIE.PAMIĘTAJ O TYM !
11 października 2007, 21:07 / czwartek
Jacaraca - szczeze mowiac jestem zszokowany tym ze twierdzisz i ktos z grupy odmowil pomocy, kazdy ktory podszedl i spytal czy moze nam pomoc dzis spadal nam jak z nieba, i tak nas bylo malo dlatego te niedociagniecia wiec jestem szczeze mowiac zdziwiony
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.487