Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 32/32

15 października 2007, 08:10 / poniedziałek
Ja uważam, że się nie myliłem. Przeciez podał wam namiary mozecie sie umuwic i sobie wyjasnic wszystko, ale wy dalej odpisujecie w tym wątku, narażając czytelnikow m.in mnie na czytanie ciągłych kłotni. Dlatego pozwoliłem się wtrącic, skoro już pierzecie swoje brudy publicznie.
15 października 2007, 19:34 / poniedziałek
No to naprawde przyszedl czas aby sobie porozmawiac. Pingwinpikpok potwierdzam to co mowilem wczesniej. Jestes sliski i ... w sumie jakis niedorobiony. Nie masz wlasnego zdania. I o zgrozo .... tez nie odpowiem na Twoje watki. Pilsner .... wow dlugi temat. Jesli zabolalo Cie , ze brak bylo osobistych przeprosin nadrabiam teraz .... chociaz ciezko mi wiesz .... Twoje wywody to sterta pierdolonych bzdur ktore tylko i tylko Ty ogarniasz. Powiedziec w zrozumialym jezyku? Pierdolisz jak nawiedzony. Podalem namiar na priw ale mimo wszystko probujesz blysnac na ogole. Zbastuj, ... jesli tam za obwodnica kumacie co to znaczy. Przeprosilem i koniec tematu a jesli np. Tobie pilsner (swiadomie z malej liery) cos nie pasi to masz priw.
15 października 2007, 20:02 / poniedziałek
I dobrej nocy. A za ta prewencje to bekniesz kiedys Ty j..... ........... Widzisz gdybym nie obiecal sobie, ze nigdy nikogo tu juz nie obraze pojechalbym Ci po calaku pilsnerek ty .....
16 października 2007, 01:24 / wtorek
Szacunek szyderca, mimo ze sprawa mnie nie dotyczy zachowales sie bardzo wporzadku przepraszajac tych ktorych uraziles... mi by to wystarczylo :) dosyc juz tych wzajemnych bluzg i ironii chyba nie o to chodzi w rodzinie prawda? pozdrawiam i zycze sobie i wam zeby wiecej do takich sprzeczek nie dochodzilo. Spokojnej nocy
16 października 2007, 04:54 / wtorek
szyder ja tez sie unioslem sorry.Sprawy nie bylo pzdr
16 października 2007, 14:08 / wtorek
"Na prezentacji gospodarze wspierali Ryszarda Krauze. Były koszulki z napisem "Rysiu jesteśmy z tobą" oraz podobizną sponsora straegicznego klubu, a to samo przesłanie wyświetliło się na telebimie zainstalowanym na trybunie. Na apel odpowiedziały również trybuny. "Zaśpiewajmy dla Rysia, tak głośno, aby nas sponsor usłyszał" - padło zaraz po rozpoczęciu gry. "

AHAHAHHAA
16 października 2007, 18:31 / wtorek
Gits naprawde mi przykro. Pierdolilem bzdury za co przepraszam Ciebie i twoja mame. Naprawde serdecznie przepraszam. Nie zebym sie obsral bo odpowiem na kazde wyzwanie ale po to by przyznac Ci racje. Przepraszam Gits. Namiary na mnie masz jakby cos. A ja juz dzis zapraszam obrazonych na imprezke jakby cos ... Z przeprosinami zapraszam na popijawe ...
17 października 2007, 18:21 / środa
... a chipsy będą :))
17 października 2007, 18:48 / środa
Witam:) może nie znam się dobrze na piłce nożnej, choć nie ukrywam, że mnie ona interesuję. Piszę o tym bo mam pewne wątpliwości. Chodzi mi o najbliższy mecz Lechii z Arką. Obiecałam mojemu bratankowi, który jest fanem Lechii, że zabiore Go na ten mecz, po czym zorientowałam się, że to niekoniecznie był dobry pomysł bo on ma 10 lat i trochę się boję o jego bezpieczeństwo. Wy bywacie na meczach i może jesteście w stanie mi powiedzieć, czy jeśli przyjechałabym z bratankiem na mecz groziło by mu durze niebezpieczeństwo? Oczywiście nie jechałabym z Nim sama, ale razem ze znajomymi (oczywiście kibicami Lechii:) )
17 października 2007, 19:36 / środa
o ile sie nie myle to bilety na najblizszy mecz sa juz "wyprzedane" wiec problem z glowy :)
17 października 2007, 20:19 / środa
Szyderca w tych przeprosinach brakuje mi przeprosin dla kobiety która obraziłes w wulgarny i niewybredny sposób. Kobieta sobie na to nie zasłużyła Od tego
sie ogólnie zaczeła ta pyskówka.Proponuje tez uważniej poczytac Pilsnera bo to nie jest człowiek na Lechii z pierwszej łapanki(udzielał sie ostro jeszcze za komuny)
Pozdro Tomasz:).Z mojej strony to tyle w tym temacie
17 października 2007, 20:20 / środa
czarna (? ) mam dla Ciebie dobra wiadomosc.
biletow juz nie ma i nie bedzie. Uwierz mi ze to dla Ciebie i Twojego bratanka dobra nowina ;) dla Waszgo dobra.
jada tylko lowcy sledzi
AVE LECHIA
17 października 2007, 22:19 / środa
Ja piredole.......................................... .....ale z was inteligeci........................................ ........
17 października 2007, 22:21 / środa
ooooooooops ort
18 października 2007, 16:49 / czwartek
Ten temat będzie jeszcze dłuższy niz kod do fify:)))
20 października 2007, 22:44 / sobota
Dostarczono mi dzisiaj zakupiony na allegro film z meczu derbowego, zrealizowany przez serwis www.Lechia.net Fantastyczna pamiątka, polecam wszystkim kibicom.
Zaletą tego "produktu" jest kilkuminutowa sekwencja przedstawiająca "zbiórkę" kibiców na amfiteatrze, wyśmienicie oddającą specyfikę derbów.
Tego nie zobaczycie w żadnej TV. odnośnik
24 października 2007, 21:12 / środa
Wiem, że już troche czasu minęło, ale kto kurwa dopuścił, żeby takie coś wisiało?

odnośnik
24 października 2007, 23:17 / środa
jak to kto? kumaci ;)

kolor sie zgadza wiec w czym problem, nie kazdy musi umiec czytac :P
27 października 2007, 23:15 / sobota
No coz, w dwoch slowach mozna to okreslic : HONOROWI CHWM :)

a tak na marginesie mam dla Was opcje: zacznijcie kroic Trefl Sopot - barwy zolto-czarne , identyczne jak fc ARKI - Gryf Wejherowo :)
27 października 2007, 23:23 / sobota
El ministrante to ty? odnośnik
27 października 2007, 23:33 / sobota
nawet jak nie on, to bankowo ktoś z rodziny
27 października 2007, 23:34 / sobota
Nie :)

to Ja odnośnik - jestem slawny ?? :)
27 października 2007, 23:39 / sobota
jesteś............................................ .................................................. ................byłeś i będziesz śmierdzielem z kutra
27 października 2007, 23:46 / sobota
A szalik zajebałeś jakiemuś dziecku i koniecznie musiałeś go założyć swojemu marszczyfredowi na paradzie złodziei na Świętojańskiej kilka lat temu, no masz się czym chwalić chłopcze z Wejherowa.
27 października 2007, 23:52 / sobota
Tobie kruszynko :)
28 października 2007, 00:02 / niedziela
Więc to byłeś ty kurwo, właśnie taki szalik jakiś skurwiały śledziuch zajebal mojej babci gdy spokojnie kupowała mi go na prezent.
28 października 2007, 00:06 / niedziela
mazi76
27 października 2007, 23:46 / sobota
A szalik zajebałeś jakiemuś dziecku i koniecznie musiałeś go założyć swojemu marszczyfredowi na paradzie złodziei na Świętojańskiej kilka lat temu, no masz się czym chwalić chłopcze z Wejherowa.

mazi76
28 października 2007, 00:02 / niedziela
Więc to byłeś ty kurwo, właśnie taki szalik jakiś skurwiały śledziuch zajebal mojej babci gdy spokojnie kupowała mi go na prezent.

to dziecku czy babci - bo juz sam nie wiem:) gubisz sie w zeznaniach kruszynko
28 października 2007, 00:11 / niedziela
el ministrante - własnie obejrzałem twoje zdjęcie. Musisz przyznać (sam je wstawiłeś) twierdząc że to ty, że jesteś rogaczem! Pozdrowienia dla żony/dziewczyny
28 października 2007, 00:15 / niedziela
Czytaj ze zrozumieniem, jeśli potrafisz. Podchwytliwie napisałem, że dziecku a ty sam się przyznałeś, że jednak babci weź jeszcze coś podpierdol sąsiadowi z piwnicy bo brak tradycji niezobowiązuje. W imię ojca i syna ...... Panie Boże okradli mnie to prokom arka gdynia.
28 października 2007, 00:16 / niedziela
jestem kawalerem :)
28 października 2007, 00:21 / niedziela
To wszystko tłumaczy, odpuśćmy mu, sobota wieczór a złodziej sam bo Fiona nie lubi złodziei.
28 października 2007, 00:24 / niedziela
I znowu nie rozumiesz co czytasz! Biorąc pod uwagę, że możesz mieć kłopoty w kontaktach z kobietami napisałem "żony/dziewczyny" zakładając, że albo jesteś nieletni, albo masz dziewczynę. Przyznaję, że nie wziąłem pod uwagę, że możesz nie mieć dziewczyny lub sie nimi kompletnie nie interesujesz, ale to twoja sprawa. Niemniej foto-które sam zamieściłes dobitnie wskazuje, że jesteś rogaczem :-)
28 października 2007, 00:24 / niedziela
fiona ( czyt. Twoja mama)

kruszynko :)
28 października 2007, 00:29 / niedziela
Na to czekałem, " argumenty się skończyły, czy ty masz na nazwisko Pilch, kawalerze? Wbrew wszytkiemu, życzę udanej nocki, dobranoc.
28 października 2007, 00:34 / niedziela
i kto to pisze :)

Profesor Miodek rodem z Traugutta :)
28 października 2007, 16:39 / niedziela
Małolat albo Eljot jezeli to czytacie, przy najblizszym piciu piwa z Czarnym (Markiem) przekazcie mu prosze, ze jestem zainteresowany projektem, ktory wspolnie omawialismy po derbach w Maxie. Czarny zaglada rzadko na forum, tak czesto jak ja do kieliszka...

Pozdrawiam wszystkich oprocz rogatego osła z filmu Shrek - elministranta.
6 listopada 2007, 09:52 / wtorek
możecie pomarzyć za....e cegły i pustaki na kolana ... zostaniecie w 2 lidze sami ARKA RZĄDZI to fakt !!!
6 listopada 2007, 11:06 / wtorek
arkowiec_free zamknij ryj co raz przegralismy od dawna i juz mowisz ze niewejdziemy!wes lepiej sie odstresuj i zwal konia na srodku stadionu szparki!
ARKA SWINIA CO...? ACHA.,GDYNIA?HEH

ZAWSZE LECHIA GDANSK!!!!
20 kwietnia 2009, 18:45 / poniedziałek
Wybieram się ze Słupska na derby tylko nie wiem jak kupic bilet i czy jeszcze bedą w sobotę ok 15. piszcie żebym nie pojechał w ciemno Pozdrawiam / GRYF I LECHIA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.460