Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 5/32

5 lipca 2007, 21:52 / czwartek
FaaN- czy aż tak przejadłeś się śledzi, że ci się na rozum rzuciło, czy debilizm masz wrodzony, po tatusiu ??

W czy jesteście lepsi zakompleksione marszczyfredy ???? W tym, że milewski zna więcej sędziów ??? Czy w tym, że macie łomy do wypierdalania kłódek ?? Czy w liczbie szmat, jakie wam giną z płotu ?? A może w skokach przez płot i opuszczaniu własnego sektora ???
Przypomnij mi, kiedy udało wam się coś z Lechią ???? Bo albo mam luki w pamięci, albo nic takiego nie miało miejsca.

Zgodnie z twoją sugestią, na początku listopada wybiorę się na mecz za granicę. Z chęcią zobaczę, jak Lechijka skopie dupsko bezdomnym frajerom.
5 lipca 2007, 22:05 / czwartek
Gdzie sa Ci fair prezesi lechii,ktorzy zawsze wpuszczaja kibicow??:)
5 lipca 2007, 22:06 / czwartek
Zeto-nie warto...............
Przypomnij sobie Zeto,jakie do nich pasuje przyslowie;
Swini pluc w oczy,a swinia mowi,ze deszcz pada !
5 lipca 2007, 22:10 / czwartek
witam BiałoZielonych
proponuje podczas derbow zaczac od hymnu Lechii, potem Wsrod nocnej.... a na koncu wszyscy pokazuja sledziom gole dupy - niech wiedza gdzie ich mamy :)
5 lipca 2007, 22:18 / czwartek
Niech wiemy gdzie nas macie i co lubicie za sport oprocz pilki:)
5 lipca 2007, 22:22 / czwartek
Jak czytam niektóre wypociny Lechistów , to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.No chyba ,że mają Oni po 12-13 lat to wtedy są usprawiedliwieni ! :D
Ktoś tu z Was napisał odnośnie zabytków , bo to faktycznie ma wpływ na rozwój wydarzeń podczas derbowego meczu Lechia - Arka. Chciałbym Wam Lechiści trochę pomóc ? Mogę ? :D
1.Zabytki
To u Was powstał zakład Pana Spanera (ten od mydła).To u Was powstał KL STUTTHOF. To w Waszych stoczniach budowano krążowniki i pancerniki kaizerowskich Niemiec , by "budować" polskość na Pomorzu.To u Was roastrzelano
obrońców Poczty Gdańskiej . Wolne miasto ?? Tylko 5 % ogółu ludności Gdańska przyznawało się do polskości. To u Was Pan Bismarck uroczyście otworzył "Politechnikę Gdańską" .Czy jeszcze mam pomóc koledze Lechiście -historykowi ?? W Gdyni nie chcemy takiej histori ! :D
2.Stadion
To Wasz stadion nosił szczytną nazwę Adolfa Forstera !! Nie znacie Go małolaty ?? Mama nie zagoniła do nauki ?? Szkoda. Pewnie by się Wam ta wiedza "przydała"
A my w Gdyni ?? My Śledzie nie chcemy też takiego "prezentu" u siebie w Gdyni !!
Troszczcie się o swoje. !!! Dlatego niektórzy z Was mogą podać grabę Rudolfowi Hesowi :D.

3.A My w Gdyni !!??
Tak pochodzimy z wioski rybackiej .Śmierdzimy śledziami.Żyjemy w polskim mieście(tak jak Wy teraz) bez "bagażu" doświadczeń historycznych .I tak Nam jest dobrze. Chodzimy na Arkę .Kupiliśmy ligę (jak to kupowała cała Polska) .I nie mamy żadnych kompleksów wobec "Wielkiej Lechii" :D nARKA

PS.Pozdrawiam Lechistów Jacka Złotogórskiego, Piotra Kolka ,Bogdana Jasiuwienasa.
5 lipca 2007, 22:40 / czwartek
Co do kilku twoich wytycznych,az trudno sie z toba chlopcze nie zgodzic zyjecie sobie bez bagazy historycznych i jest wam dobrze?buhaha a masz innego napisac skoro nie masz co?bo poprostu wy nie macie historii,2 nie cala Polska kupowala lige tylko paru cwaniakow ktorzy mimo wydanych mnostwa pieniedzy na druzyne itp...nie widzieli innej opcji jak tylko kupowac mecze za nastepna gruba kaske by moc choc na chwile zaistniec czyli generalnie przy tym co obecnie macie jestescie frajerami w kadym calu zarowno na trybunach jak i w "szatni",3 My chociaz mamy SWOJ stadion obojetnie jakbys go nie nazywal zawsze byl nasz i bedzie naszym stadionem,4 popros mame zeby kupila ci troche wiecej ksiazek od historii nie tylko z okresu wojen swiatowych to moze sie doczytasz czegos wiecej o Gdansku i jego historii,5 i tak smierdzicie sledziami ale co ty jestes temu winien skoro mieszkasz w tak parszywym miejscu :)jak to sie mowi "kto sie kura urodzil slowikiem nie zdechnie".zegnam narka:D
5 lipca 2007, 22:47 / czwartek
Derbowy mecz Lechii z Arką może zostać przeniesiony do Gdyni albo przełożony na 20 października
Zgodnie z terminarzem już w 1. kolejce II ligi, 28 lub 29 lipca, w Gdańsku miał się odbyć mecz derbowy Lechii z Arką. W czwartek pojawił się jednak pomysł, aby mecz przenieść do Gdyni, bo stadion w Gdańsku jest remontowany (w tym także tzw. klatka dla kibiców gości). - Po meczu z Ruchem, podczas którego doszło do zamieszek, zniszczeniu uległ sektor dla gości oraz dojście do niego. Nie ma szans, aby właściciel stadionu, MOSiR Gdańsk, zdążył go przygotować do 28 lipca - tłumaczy dyrektor Lechii Błażej Jenek. Dopiero 26 lipca wyjaśni, która firma wygra przetarg na remont sektora gości, a prace mogłyby się rozpocząć dwa tygodnie później.

Ustaliliśmy, że w sprawie derbowego meczu rozpatrywane są w tej chwili trzy warianty.

Jeśli mecz odbędzie się jednak w Gdańsku, to nie obejrzą go kibice Arki, a fani Lechii nie wejdą na rewanżowy mecz w Gdyni. Gdy kluby ustalą, że spotkanie zostanie przeniesione do Gdyni, wówczas zgodę na to musi wydać policja i właściciel gdyńskiego stadionu - GOSiR. Trzecia opcja wydaje się najbardziej prawdopodobna - policja naciska na PZPN, aby w związku z remontem stadionu Lechii mecz został przełożony. - Konkretnie nastąpiłaby zamiana dwóch kolejek - pierwszej z szesnastą. Wtedy my zaczynalibyśmy sezon meczem w Opolu, a Lechia zagrałaby u siebie ze Śląskiem. A derby odbyłyby się w Gdańsku 20 lub 21 października - wyjaśnia dyrektor Arki Robert Potargowicz. Ostateczna decyzja ma zapaść do 10 lipca.

-

Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto
5 lipca 2007, 22:52 / czwartek
1.Zabytki
To u Was powstał zakład Pana Spanera (ten od mydła).To u Was powstał KL STUTTHOF. To w Waszych stoczniach budowano krążowniki i pancerniki kaizerowskich Niemiec , by "budować" polskość na Pomorzu.To u Was roastrzelano
obrońców Poczty Gdańskiej . Wolne miasto ?? Tylko 5 % ogółu ludności Gdańska przyznawało się do polskości. To u Was Pan Bismarck uroczyście otworzył "Politechnikę Gdańską" .Czy jeszcze mam pomóc koledze Lechiście -historykowi ?? W Gdyni nie chcemy takiej histori ! :D

To u was zabili Janka Wiśniewskiego. To u was zniszczyli pomnik na cmentarzu zmarłej Prezydent Miasta. To u was w UM siedzi prokurator. To was jako pierwszych w Polsce wskazano palcem, jako oszustów w lidze.
To o Gdańsku się pisze, jako o bohaterach którzy jako pierwsi stawili opór hitlerowcom. To w Gdańsku powstał Hymn Narodowy. To w Gdańsku.... długo tak można wymieniać....

2.Stadion
To Wasz stadion nosił szczytną nazwę Adolfa Forstera !! Nie znacie Go małolaty ?? Mama nie zagoniła do nauki ?? Szkoda. Pewnie by się Wam ta wiedza "przydała"
A my w Gdyni ?? My Śledzie nie chcemy też takiego "prezentu" u siebie w Gdyni !!
Troszczcie się o swoje. !!! Dlatego niektórzy z Was mogą podać grabę Rudolfowi Hesowi :D.

My przynajmniej mamy stadion. Wasz jakimś cudem zmienił się w korty ;-)

3.A My w Gdyni !!??
Tak pochodzimy z wioski rybackiej .Śmierdzimy śledziami.Żyjemy w polskim mieście(tak jak Wy teraz) bez "bagażu" doświadczeń historycznych .I tak Nam jest dobrze. Chodzimy na Arkę .Kupiliśmy ligę (jak to kupowała cała Polska) .I nie mamy żadnych kompleksów wobec "Wielkiej Lechii" :D nARKA

Prawie dobrze, ale z tym miastem nie przesadzaj. Z tego co czytałem, to już przed wojną wszędzie pisano o was jako wsi rybackiej. Czasami kiedy muszę pojechać za Sopot, mam wrażenie, że nic się nie zmieniło.
Ile lat budujecie estakadę Kwiatkowskiego ?????
Plotka głosi, że za co rocznie, za kasę przeznaczoną na budowę estakady kupowaliście punkty w lidze ;-))
5 lipca 2007, 23:20 / czwartek
Ja pierd*le 5 stron nabite w dwa dni... a do meczu jeszcze sporo czasu :) czyżby nowy rekord ?? :)
5 lipca 2007, 23:32 / czwartek
Widzę, że zrobił sie mały zlot śledzi :D
To ja mam "drobne" uwagi do kolegów z północy (oczywiście zamieszkujących polską Gdynię od wiek wieków :-)

Patiia - dawno cie nie było, ale wróciłes i "błyszczysz" hasłami w stylu: Gdzie sa Ci fair prezesi lechii,ktorzy zawsze wpuszczaja kibicow??:)

Przecież chcemy wpuścić kibiców gości - jak zwykle zresztą, więc nie wiadomo o co ci chodzi. To twój dyrektor bredzi coś o remoncie sektorów dla gości. O pisaniu nazwy Lechia nie wspomnę, to dla ciebie zbyt wysoki poziom

Ateraz GWIAZDA WIECZORU o nicku The Stranglers

Krótki cytat:
To Wasz stadion nosił szczytną nazwę Adolfa Forstera !! Nie znacie Go małolaty ?? Mama nie zagoniła do nauki ?? Szkoda. Pewnie by się Wam ta wiedza "przydała"

Jeśli Forster miał na imię Adolf to.... buhahahahahahahhaahhahaha
Nie wiem co działo się z twoja mamusią, gdy ty powinienes chodzić do szkoły, ale pewnie specjalnie nie zwracała uwagi na twoje niedouczenie.
ADOLF Forster buhahahahahahaha - i ty śledziu wysyłasz nas do nauki :-)

Zgodnie z twoja logiką Gdynie tworzył Edward Kwiatkowski, teraz Prezydentem jest Witold Szczurek a "głową" Prokomu jest Robert Krauze...hehehe

Reasumując - zanim kogokolwiek zagonisz do nauki i bzaczniesz pouczać to zastanów się dwa razy TĘPY TŁUKU ze SZPARKI Gdynia (to ostatnie to zgodnie także z twoją logiką).

Dla twojej wiadomości : namiestnik Wolnego Miasta Gdańska miał na imię ALBERT

Sorry, że troche odbiłem od tematu, ale rozbawił mnie pewien niedouczony śledź!!! Adolf - :D To żeś wywalił z grubej rury!!!
5 lipca 2007, 23:44 / czwartek
wole miec taka historie niz zyc w miescie bez historii
5 lipca 2007, 23:52 / czwartek
tak wracajac do temetu to mysle ze atmosfera na stadionie bedzie zajebista! taka jak zawsze na derbach w Gdańsku!
i tu mi sie nasuwa takie refleksja: jakies 28lat temu ojciec zaczal mnie zabierac na mecze , takze ze sledziami, (chyba nie byl do konca odpowiedzialny :) )wiadomo jak sie zawsze konczylo
pytanie do was: czy na moim miejscu wzielibyscie swojego 6 letniego syna? byl juz na 4 meczach, (na ten z ruchem przypadkowo go nie wzialem i chyba dobrze)
6 lipca 2007, 00:12 / piątek
bez kibiców , bez honoru , bez stadionu oto cała szparka ... , kończąc wpis zero szacunku dla wioski rybackiej na północ od Sopotu

Tylko Lechia Gdańsk
6 lipca 2007, 00:26 / piątek
Panie The Stranglers

Heweliusz, Fahrenheit, Schopenhauer

Ja wiem, że w Gdańsku była Adolf Hitler Strasse.

Ciekawe, co będą pisali o Gdyni za 1000 lat? O zabytkowym multipleksie?
6 lipca 2007, 00:53 / piątek
ArkaFann: co ty tu pierdolisz ?? To miasto na polnoc od sopotu ma zabytki ?? Jakie 80-letnie ?? Macie przeciesz prawa miejskie od kurwa okolo 80 lat. A czemu mam ci historie przypomiec ?? Piszesz ze polowa II i I ligi kupowala mecze ?? Kto wy kurwa kupowaliscie. Szczycisz sie ze graliscie w pierwszej lidze ale dlaczego. dowiedz sie kurwa czegos wiecej o sledziowie i to twoim klubiku a dopiero pozniej tutaj pisz.

Jebac was sledzie.

Only Lechia !!!
6 lipca 2007, 00:55 / piątek
Czy ktos moze podac liczbe sledzi na ostatnim meczu w 1998 roku w maju w Gdansku ?
6 lipca 2007, 02:18 / piątek
bZdETO obszCZARNY i inne leszcze, Gdyby chodź raz na mojego posta odpowiedział Polak a nie poniemiecki naleśnik którego dziadek - SSman zwalił sie na zimną patelnię to pewnie bym się obraził ale wasze babcie chodowały to gówno i wyrośliście dziś na zazdrosnych i niedowartościowanych "lechistów. Mam nadzieje że w sportowej walce okaże się kto jest lepszy bo nie ulega wątpliwości że w bandytyzmie nie macie sobie równych. Nie ma się co dziwić skoro pradziadek czy też dziadek robił dla SS.
P.S.
Co do Milewskiego i Wąsa to piszcie co chcecie. Każdy wie że to nie kibice a zarząd klubu rządzi tak jak potrafi ( wasz nie znalazł sposobu przez wiele lat by trafic do OE i nie czujcie się zbulwersowani, czy żaden z was w życiu nie dal łapówki? Hehe.A może takie rzeczy to tylko w lechii? :D
6 lipca 2007, 02:25 / piątek
A steryd, jak każdy steryd głupi jak but. Zero mózgu ale co się dziwić w końcu steryd. A następnym razem tumanie gdański czytaj posty zanim je zdementujesz? Nadążasz? Czy znowu zaniesz wydrukowanego posta do kogoś inteligentnego z twojego towarzystwa zeby ci przetłumaczył - choć widzę że i to nie wiele pomaga... normalni ludzie maja w dupie zabytki bo trzeba żyć tym co dziś i tworzyć coś nowego, rozwijac się, nie patrzeć na to co zostawili dziadkowie z SS i nie modlic się nad tym co szkopy i resztka zakonu krzyzackiego budowała u was.
6 lipca 2007, 02:28 / piątek
Sorry za literówkę. Zaniesz = zaniesiesz
6 lipca 2007, 02:30 / piątek
ArkaFAan wypierdalaj z naszego forum a medatorom proponuje usuniecie tego goscia z naszego forum.I nie napinaj sie szparko bo mi sie płakac chce!!!!!!
6 lipca 2007, 03:12 / piątek
arkafanatyczka- wspolczucia... (normalni ludzie maja w dupie zabytki -oto stwierdzenie madrej arkocostam...)zakompleksiona niewiasto wracaj i pomarszcz troche moze ci przejdzie....
6 lipca 2007, 07:05 / piątek
faan jak to miło, że ciągle utwierdzasz nas w przekonaniu, że ty i tymi ziomale to brakujące ogniowo na drodze ewolucji, pomiędzy ścierą do podłogi a wysypiskiem śmieci na Szadółkach. Jesteś taki sam niedorozwój, jak twoja rybacka wieś. A jeśli chodzi o korzenie, to pomyśl, skoro w latach 20-stych, wieś miała 50 mieszkańców, których z uwagi na budowę miasta wysiedlono, to ilu jest was rdzennych?
6 lipca 2007, 08:14 / piątek
..Gdynia ma ponad 250 tys. mieszkańców, jest nowoczesnym ośrodkiem gospodarki morskiej, handlu międzynarodowego, nauki i szkolnictwa wyższego, kultury i turystyki. Jest chętnie przytaczanym przykładem miasta sukcesu, miasta ludzi przedsiębiorczych, aktywnych i odważnych...
Śmiać mi się chce z waszych ciągle powtarzających się tekstów typu wioska rybacka.. wioska rybacka 80 lat temu, teraz, patrz do góry.... przewyższamy was łajzy pod każdym względem, a wystarczyło nam na to 80 lat.. wy jakoś przez te wszystkie wieki stoicie w miejscu , brandzlując się na długiej, patrząc na dwór Artusa....
6 lipca 2007, 08:55 / piątek
Nie chcę nawet komentować marnych wypocin parów z Gdyni.

Mnie tylko ciekawi taka oto kwestia: o ile dobrze przeczytalem, to finał przetargu na remont klatki na naszym stadionie to 26 lipca, tak?

Zatem, o ile ktoś będzie chciał przyjechać z Gliwic (8 sierpnia), z Jastrzębia (18-19 sierpnia), albo nawet z Opola (25-26 sierpnia) to także nie wejdzie z racji remontu?
Trochę tego nie rozumiem, sezon skończył się już ładnych parę tygodni temu i wcześniej ta kwestia nie mogła zostać rozwiązana?
Chyba, że to jakiś farmazon dziennikarski.
Piłka nożna dla kibiców!

Tylko Lechia!
6 lipca 2007, 08:55 / piątek
Ale by było cudownie jak derby by przenieśli na październik :), w lipcu mnie nie ma :( chociaż i tak uważam że takich derbów jak kiedyś to nie zobaczymy, gdzie było kilka tysięcy przyjezdnych z jednej lub drugiej strony. Teraz jedni i drudzy dostaną po 500 biletów i tyle w temacie.
Co do śledzi to nie kumam jak te szmaciory po tym wszystkim (korupcja, kradzież itd) mają czelność się pruć na naszym forum!!!
6 lipca 2007, 09:10 / piątek
fajnie sie pośmiać z rana z co niektórych :-)
6 lipca 2007, 09:38 / piątek
torre- ...dynia ma ponad 250 tys. mieszkańców, jest nowoczesnym ośrodkiem gospodarki morskiej, handlu międzynarodowego, nauki i szkolnictwa wyższego, kultury i turystyki. Jest chętnie przytaczanym przykładem miasta sukcesu, miasta ludzi przedsiębiorczych, aktywnych i odważnych...

Co ty jadałeś na śniadanie, że masz takie sranie w banie ????????

nowoczesny ośrodek gospodarki morskiej, z portem bez odpowiedniego dojazdu, z estakadą budowaną 50 lat i stocznią na skraju upadku. bravo, bravo, bravo ;-))))

ośrodek handlu miedzynarodowego- jeśli uznać kaszubów za inny naród, to jestem w stanie się z tobą zgodzić. Kaszubscy działacze kupowali polskich sędziów. No i jeszcze te afery w waszym um. Niech zagadnę, zapewne są w sprawach przetargów i sprzedaży miejskich gruntów ??

nauki i szkolnictwa wyższego- od ponad 30 lat, aby dostać się na wsm (obecnie am) potrzebna jest kasa, a nie umiejetności. Wiedzą to wszyscy, oprócz takiego przygłupa jak ty, który uczelnię widzi tylko przez okno z trolejbusa.

kultury i turystyki- no i tu mnie rozwaliłeś na łopatki. Aż jedno kino, aż jeden teatr i o ile się nie mylę dwa muzea. Centrum jak się patrzy. Więcej macie hipermarketów niż obiektów kulturalnych.
Ciekawe czy turyści odwiedzają wszystkie wasze dzielnice- przepiekne pogórze, obłuże, przemiłą chylonię ??
6 lipca 2007, 09:42 / piątek
Jeżeli jest coś do naprawienia, to nie widzę problemu, żebyśmy sami się przeszli na Traugutta i to naprawili ;)
6 lipca 2007, 09:55 / piątek
zeto tobie by dostać się na AM nawet kasa by nie pomogła.. co do środków transportu półgłówku, to będąc tobą nieudaczniku, też jeździłbym całe życie trajtkami.,no może czasem skm... ale żadko..nie lubisz przecież żółto niebieskich barw....."wielkomiejska"mento...
6 lipca 2007, 10:12 / piątek
Nasza piosenka jest bardzo krotka arka to kurwa i prostytutka, to mysle wszystko wyjasnia co do meczu...
6 lipca 2007, 10:15 / piątek
torre- jak to dobrze, że nie jesteś mną ;-)))

Idź na śmietnik, bo ci dzikie koty śniadanie zjedzą i znów będziesz głodny.
6 lipca 2007, 10:52 / piątek
Śpiewają Miasta...
Śpiewają Wioski...
Największą KURWĄ !
Jest klub żydowski !
A Zaraz Za nią...
Jest arka gdynia !
Nie Dość, Że KURWA !
To Jeszcze Świnia !!!

Wszystko w temacie ode mnie!!! TYLKO LECHIA
6 lipca 2007, 10:54 / piątek
Ale ci pajace z wioski rybackiej sa zabawni. Sledziu szczycimy sie gdanskiem bo mamy z czego i tak bylo jest i bedzie. Nie gralismy dlugo w OE bo nie kupowalismy meczow jak wy. To chyba oczywiste.

Only Lechia !!
6 lipca 2007, 11:56 / piątek
kur.....denerwuje mnie to pierdolenie o tych derbach...
mecz ma byc u nas i koniec !
Czy Tylko w Polsce moze byc taka sytuacja ze przypomina sie o klatce tuż przed sezonem ?:/
co za syf i bagno !!

Mam takie cisnienie na derby ze jak przeloza to sie chyba zalamie..
Co do oprawy na mecz ze sledziami, to mysle ze jedyny raz bede dumny z Greengosow..
z wiadomych powodow - motywacji..
ale takie jest moje skromne zdanie..
6 lipca 2007, 12:26 / piątek
dzisiaj na trójmiasto.pl jest artykuł o derbach zapraszam do lektury może was to trochę zaskoczyć - albo nie
6 lipca 2007, 12:41 / piątek
To wy(Gdansk) wyszliscie z propozycja grania Arki na Baltic Arena:)Czyzby nie starczylo kaski na stadion??:))trzeba liczyc na wsparcie wioski rybackiej??:)My mamy wzorowo rozwiniete miasto gdzie sa pieniadze a jak nie ma to nie porywamy sie z motyka na kamien:)Ale poproscie Szczurka jeszcze raz moze sypnie groszem:)
6 lipca 2007, 12:47 / piątek
ArkaFaan - może i pogoniłeś kiedyś chłopaków ze Śląska, ale powiedz mi chłopie, czy jest jakaś ekipa poza LZS Kwisa Radogoszcz, której ktos kiedyś gdzieś nie pogonił? Oraz także:
1. W przeciweińswie do was NIE ZOBACZYSZ kibica Śląska POKAZUJĄCEGO PINDOLAKA w telewizji, grupowo pokazującego dupsko na wyjeździe, przyznającego się w TV do marszczenia freda... Pomyśl: jesteście polską PATOLOGIĄ.
2. Wiedzieliście w 2003, że Śląsk jest w dołku (każdy przeżywa kryzys), a mimo to główną siłę waszego uderzenia musiał stanowić Lech; czemuż to hasłem bojowym był KOLEJORZ?
Howgh...
6 lipca 2007, 12:54 / piątek
Nie powiem Lech byl spora ekipa ale o takie stwierdzenie jest smieszne.
Nas bylo kilkadziesiat osob wiecej wiec troche to smieszne stwierdzenie.
6 lipca 2007, 12:56 / piątek
pattia, tak uwielbiacie tego szczurka a on co... nawet wlasnego stadionu nie jest w stanie wam dac :)
6 lipca 2007, 13:01 / piątek
Co za tepak z tego torre buhaha twoje "zadko" i "mento" mnie totalnie rozjebaly nie dosc ze wam nigdy nie dali ksiazek do historii to nawet slownikow ortograficznych nie macie.buhaha wasze wyedukowane miasto taak?hahaha raczej ciagle malo istotna dla wszystkich wioska gamoni:)
6 lipca 2007, 13:13 / piątek
patiia, ale co przepraszam jest śmieszne? Przecież to prawda, że wasza ekipa szła Grabiszyńską skandując KOLEJORZ, prawda? No więc co w ty śmiesznego? Tutaj chodziło mi raczej o to, że to Lech miał hools, którzy tę akcję ciągnęli. To chyna naturalne, że na WASZYM wyjeździe było ich mniej, ale bez Lecha wskoczylibyście do Oławki na przedmieściach...
6 lipca 2007, 13:15 / piątek
...z resztą to nie pierwszy raz, kiedy zgoda ratuje wam wyjazd...
6 lipca 2007, 14:56 / piątek
Panowie, olejcie zółto-niebieskich naprawdę biednych ludzi. Zamiast im współczuć wy się z nich naśmiewacie i wytykacie im szereg porażek, potknięć i szwindli w ich zasranym życiu. Bardzo nieładnie, myślałem, że tu panuje szacunek dla ludzi chorych.

Co do meczu jak dla mnie niech się odbywa u nas bez wpuszczania złodzieji, nie jestem zwolennikiem takich wyjść i wolałbym aby na tym meczu czuć było klimat pełnego morza, no ale cóż. Nas też nie wpuszczą w listopadzie. Odbijemy sobie na meczach Śląska i rezerw.

Z biało-zielonej klawiatury
6 lipca 2007, 15:37 / piątek
wie ktos czy mozna juz zakupic karnecik a jak nie to kiedy?? z góry dziekuje:D
6 lipca 2007, 17:58 / piątek
"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego"

Jako użytkownik tego forum nie życzę sobie czytania bredni o Moim klubie, mieście.
Czy ktoś tu pilnuje porządku?
6 lipca 2007, 18:34 / piątek
ArkaFan JESTES GLUPI!!! i to jak LECHIA GDANSK!!!
6 lipca 2007, 18:58 / piątek
Arka Fan JESTES GLUPI!!! i to jak!!! , LECHIA GDANSK!!! tak mialo byc kurwa
6 lipca 2007, 19:00 / piątek
kibiccc - 100% racji.Wole już derby bez wpuszczania tej nędznej hołoty.I jestem pewny,że też będzie super a może i lepiej.A na pewno nie bedzie waliło śledziami! A by się spotkać to okazje jeszcze będą... A teraz do śledzi:Won z tego forum! Swojego nie macie??? Może sprzedaliście czy oddaliście jak swój stadion??? Won przybłędy!
6 lipca 2007, 19:27 / piątek
czemu Wy dyskutujecie ze złodziejami z wioski rybackiej??????????
KTO DYSKUTUJE ZE ŚLEDZIAMI TEN Z POLICJI!!!!!!!!!
:)
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.553