Gdańsk: wtorek, 21 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 6/32

6 lipca 2007, 20:46 / piątek
Derby Pomorza to derby pomorza i powinniśmy je uznawać za wielkie święto piłkarskie.Nie ogladajmy sie za siebie(historia lechi i arki),lecz idźmy do przodu,udowodnijmy,że kibice w pomorskim są najlepsi w całej Polsce!!!!!.
Nie mam nic do ARKI ,a wiecie dlaczego (choc pewnie to nie bedzie poparte przez wiekszość na forum )bo to taki sam klub jak inne.To co robią działacze naszej kochannej Lechi też nie jest aż tak cudowne jak to sobie wyobrażamy ,i tak było w przypadku arki.Jedno jest pewne temu co się stało w gdynii nie są winni kibice-a oni udowodnili,że od klubu sie nie odwrócili-i to jest prawdziwe kibicowanie.Wszyscy musimy przyznać racje ,że kibice Arki i Lechi to kibice na miare LIGI MISTRZÓW kibicowania i to sie liczy ,a nie jakieś wybryki ,bijatyki na stadionach-to jest dla małolatów.Wszyscy kibice(normalni)również z Gdynii powinni być na meczu tak jak jest na meczach derbowych np.w Łodzii i koniec!!!!
6 lipca 2007, 20:53 / piątek
Albo nie jestes Lechista,tylko zwykla szmata podszywajaca sie pod nazwa,albo
co dopiero uciekles z Kocborowa !
I nie przyrownuj cymbale nas,kibicow Lechii do sledzi !
Wejdz sobie na strone EROTYCZNA i tam pogadaj z dupami albo z innymi
dziwolongami.
BEZ ODBIORU !!!!!!!!
6 lipca 2007, 21:01 / piątek
Słuchajcie lechu i staxxie, jesteście tak pojebani, jak wasz pedalski nick. Zamiast wchodzić na nasze Biało- Zielone forum, lepiej idźcie do burdelu- może jak pomacacie dla odmiany jakieś babki, to się wam w głowach rozjaśni.
6 lipca 2007, 21:03 / piątek
czarny1968 stawiam na Kocborowo:-))) coraz weselej
6 lipca 2007, 21:27 / piątek
Ale po co sie tak wszyscy napinacie! Beda derby i wtedy obydwie ekipy pokaza swoja sile...a nie ZETO, ARKAFAAN i wszyscy inni...Kuuurwa prosze skonczcie takie kurewskie napinanie i zbierajcie sily na najblizszy mecz...a nie takie wyzywanie przez neta.Zachowanie 10 latkow...porazajace... no chyba ZETO czy ARKAFAN lepiej wam sie spi jak sie tak ponapinacie! CZEKAM NA DERBY!
6 lipca 2007, 22:01 / piątek
‘W czy jesteście lepsi zakompleksione marszczyfredy ???’
Masz swietna pamiec Zeto to juz 10 lat. Byla kilka lat temu afera z trenerem, ktory masowal juniorow Lechii. Przez tydzien sie smielismy, ze ‘na Traugutta ciagna druta’ i to juz sie przejadlo.

‘To u was zabili Janka Wiśniewskiego.’
A w Gdansku nikt nie zginal z rak ZOMO?

‘To u was zniszczyli pomnik na cmentarzu zmarłej Prezydent Miasta.’
Jesli to prawda to smutne ale groby sa niszczone nie od wczoraj. To mogl byc kazdy, nawet Ty wiec oskazenie dziwne. Czy powinna stac tam warta?

‘To was jako pierwszych w Polsce wskazano palcem, jako oszustów w lidze.’
Czy uwazasz przez to, ze Arka jako pierwsza kupowala w polskiej pilce lub kupila najwiecej meczow ze wszystkich?

‘To u was w UM siedzi prokurator.’
Mozesz to rozwinac? O kogo chodzi i jakie ma to konsekwencje?

‘Prawie dobrze, ale z tym miastem nie przesadzaj. Z tego co czytałem, to już przed wojną wszędzie pisano o was jako wsi rybackiej. Czasami kiedy muszę pojechać za Sopot, mam wrażenie, że nic się nie zmieniło.’
Gdynia ma prawa miejskie od 1926 roku a wiec 13 lat przed II Wojna Swiatowa. Czy mozesz sie podzielic swoimi wrazeniami kiedy przejezdzasz przez np. Slupsk lub Pruszcz Gdanski?

‘Ile lat budujecie estakadę Kwiatkowskiego ?????’
Estakada Kwiatkowskiego zostala wybudowana. Zajelo to 22 lata a nie 50 lat. Nie mozna miec pretensji do miasta o takie opoznienie bo w latach 80tych sie w Polsce nie przelewalo. Obecnie budowana jest TRASA Kwiatkowskiego, ktora polaczy w 2008 lub 2009 ESTAKADE z obwodnica.

‘nowoczesny ośrodek gospodarki morskiej, z portem bez odpowiedniego dojazdu, z estakadą budowaną 50 lat i stocznią na skraju upadku’
To samo mozna napisac o Gdansku.

‘nauki i szkolnictwa wyższego- od ponad 30 lat, aby dostać się na wsm (obecnie am) potrzebna jest kasa, a nie umiejetności. Wiedzą to wszyscy, oprócz takiego przygłupa jak ty, który uczelnię widzi tylko przez okno z trolejbusa.’

Moze jakies dowody? Skoro cos wiesz o idz smialo do prokuratury albo kolegi Kurskiego. Oczywiscie na wydzial Prawa UG lub AWF dostaja sie tylko i wylacznie najlepsi z najlepszych. A czepianie sie gdynskiej komunikacji miejskiej jest idiotyczne. Od 22 czerwca po Gdyni nie jezdzi zaden Ikarus, ZKM przynosi dochod a nasza komunikacja jest jedna z najlepiej zorganizowanych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Nie wiem co masz do trolejbusow. Tabor tramwajowy w Gdansku jest przestarzaly, strasznie trzesie i wytwarza straszny halas.

‘kultury i turystyki- no i tu mnie rozwaliłeś na łopatki. Aż jedno kino, aż jeden teatr i o ile się nie mylę dwa muzea.’
Z kinem masz racje. Ale mi bardziej brakuje takiego kina jak np. ‘Zak’ gdzie graja cos z wyzszej polki. Co za roznica czy jest 1 multikino czy 3 skoro graja ten sam repertuar?
Teatry w Gdyni: Miejski + jego scena letnia w Orlowie, Muzyczny, niezalezny ‘Marszoperia’.
Muzea: Akwarium, Miasta Gdyni, Blyskawica, Dar Pomorza, Dom Zeromskiego.

‘Ciekawe czy turyści odwiedzają wszystkie wasze dzielnice- przepiekne pogórze, obłuże, przemiłą chylonię ??’
Zapewne nie odwiedzaja tak jak nie odwiedzaja Orunii, Nowego Portu, Letnicy, Chelmu, Moreny, Ujesciska itp. Ciekawe czy istnieje takie miasto gdzie wszystkie dzielnice sa reprezentatywne.

W czym jestesmy lepsi?
Bezrobocie nizsze, lepsze wyniki z tegorocznych testow gimnazjalnych, lepsza komunikacja miejska.

Muzeow mamy mniej co nie powinno dziwc bo Gdynia ma krotsza historie. Z teatrami nie jest zle. Brakuje nam niekomercyjnego kina.
Budowa uczelni wyzszych jak np. PG, AMed lub Filharmonii nie ma sensu bo takie obiekty wystarcza na cala aglomeracje i lepiej zeby byly po jednym porzadnym niz po dwa przecietne.

Wole jezdzic do gdanskiej Politechniki, Filharmonii, Opery albo kina Zak ale miec w Gdyni 1 lige niz odwrotnie;)
6 lipca 2007, 22:16 / piątek
Na długo mieliście tą 1 lige... A u nas wszystko będzie stać.
6 lipca 2007, 22:16 / piątek
Czesio
"Wole jezdzic do gdanskiej Politechniki, Filharmonii, Opery albo kina Zak ale miec w Gdyni 1 lige niz odwrotnie;)"
Tym to mnie rozjebałeś
Cale sledzie szczyca się kupiona liga
Normalnie zero honoru
6 lipca 2007, 22:18 / piątek
Zapomniales napisac-KUPIONA 1 Lige !
Wiesz, Czesiu,czytam ten twoj tekst i za chuja nie wiem o co tobie chodzi.
Nie masz przyjaciol,wpierdalasz sie na nasze forum i jeszcze masz beszczelne
pretesje,ze sie napinamy !
Nie pytany,nie wylowywany do tablicy,nie wychyla sie !!!
Wbijacie sie do nas na beszczelnego i pozniej macie pretesje,ze was wyzywamy.
To wlasnie WY macie kompleksy,bo co jakis czas wchodzicie do nas z buciorami,
a my was po prostu nie chcemy !
Robicie prowokacje,a pozniej jak wam brakuje argumentow,to piszecie,ze jestesmy
''pojebanymi napinaczami''.

Tak wiec powiem prostymi slowami,skoro wchodzisz na nasze forum,to morda
w kubel i nie wpierdalaj sie jeden z drugim,miedzy wodke,a zakaske !!!
6 lipca 2007, 22:26 / piątek
Mowie o przyszlorocznej 1lidze, ktora wywalczymy uczciwie:) Poprzedni epizod byl owszem kupiony tak jak wiekszosc awansow lacznie z Lechia-Olimpia.

Czytanie ze zrozumieniem to bolaczka wiekszosci Polakow. Pokaz gdzie napisalem o jakis pretensjach, ze sie napinacie? Nie wpierdalam sie tylko loguje. Mam do tego prawo. Nikogo nie obrazam. Nie bylem pytany ale w wypowiedziach pana Zeto jest mnostwo bzdur, ktore chcialem sprostowac. To moj ostatni post w tym elokwentym temacie.
6 lipca 2007, 22:38 / piątek
czesiu, nawet nie wiem jak ciebie nazwać, po tym co przeczytałem. Strugasz takiego debila, że oczy bolą od czytania. Przykład Janka Wiśniewskiego, jakbyś nie zauważył był odpowiedzią na kretyńską zaczepke twojego kolegi The_Stranglers'a- historyka, który nie wie, że na Skwerze Kościuszki podczas II-giej wojny światowej też gineli Polacy.

Co do innych twoich odpowiedzi. Skoro pamiętasz, że marszczyfred był 10 lat temu, tym bardziej powinieneś pamiętać waszą nienawiść do Franciszki Cegielskiej. Podrap się po pustym łbie, a przypomnisz sobie, jakie miała zasługi i co za powyższe zrobiliście z jej grobem.

Pytasz o wasz urząd. Mówisz i masz. Po pierwsze jacek m. i prawie półroczny areszt. Po drugie afera ze sprzedażą działek developerom. Po trzecie afera z przetargami. Czy wiesz, że w pólnocnych dzielnicach- chylonia, cisowa, pustki jedna sporawa firma położyła internet bez jakiegokolwiek pozwolenia ?? Potem całą sieć sprzedała innej dużej firmie, o ile mnie pamięć nie myli należącej do brata. Dziwnym zbiegiem okoliczności, obie firmy były na waszych koszulkach.

Inne twoje przemyślenia- zarzuta są już całkowitym idiotyzmem. Po pierwsze w Gdańsku nie ma żadnej niedokończonej estakady. Po drugie afera z przyjmowaniem na wsm była jedną z głośniejszych w kraju, a kilku pracowników zmieniło na pewien czas adres zamieszkania. Po trzecie nie czepiam się trolejbusów. Po czwarte wbrew pozorom komunikacja w Gdańsku jest o niebo lepsza niż u was. Po piąte to z Trójmiejskich klubów Lechia ma najwięcej sezonów w I-szej i II-giej lidze.

Proszę ciebie, nie odpisuj już żadnych bzdur.
6 lipca 2007, 22:45 / piątek
Ale czesiu chcial sprostowac..............
6 lipca 2007, 22:45 / piątek
dzizus, wiedzialem, ze ten temat to bedzie jakas zjebana licytacja ;] moze porownajmy tez standard toalet na dworcach albo dlugosc chodnikow z kostki brukowej ;] chill out people
6 lipca 2007, 22:54 / piątek
czemu Wy dyskutujecie ze złodziejami z wioski rybackiej??????????
KTO DYSKUTUJE ZE ŚLEDZIAMI TEN Z POLICJI!!!!!!!!!
:)
6 lipca 2007, 22:54 / piątek
Ja pierdole ,jak można porównywać 1000letnie miasto do 50 letniego gówniarza????
6 lipca 2007, 22:59 / piątek
- Czy w Gdansku istnieje trasa Sucharskiego czy jest dopiero w planach? A Estakada Kwiatkowskiego jest juz wybudowana.
- Kiedy byla ta afera z WSM? Pytam z czystej ciekawosci. A czy afera na wydziale prawa nie byla jedna z glosniejszych?
- Czy mozesz jakos merytorycznie podeprzec stwierdzenie 'o niebo lepsza'?
- Dorobek historczny nie bedzie uwzgledniany w rozgrywkach 2 ligi 07/08.
6 lipca 2007, 23:02 / piątek
Zeto zostaw tych marszczyfredow bozia im nie dała mozgow i nie mozna z nich sie nasmiewac .Trzeba wspołczuc tym kurwą bez honoru!!
6 lipca 2007, 23:15 / piątek
Dokładnie, czytam i nie mogę... Nielegalny internet na Chyloni. Wiem Zeto, że to była odpowiedź - ale po co z nimi w ogóle gadać o wyższości Gdańska nad Gdynią. No przepraszam , które z tych miast jest stolicą województwa? I wszystko jasne , reszta to tylko podrygiwanie zakompleksionych śldziuchów. A już największą bekę mam kiedy wspominają o I lidze. Przez ich gardła (czy klawiatury ) w ogóle nie powinno to przechodzić. Ani ta kupiona ani ta na którą tak czekają , przecież tez nie będzie uczciwa bo po części za pieniadze zarobione podczas nielegalnego pobytu w OE.
7 lipca 2007, 00:00 / sobota
Minęły 24 godziny a gwiazda wczorajszego wieczoru o wdzięcznym nicku "The Stranglers" juz się nie pokazał.... Adolf Forster - buhahahaha - jeszcze mnie rozkłada na łopatki :D Pewnie chłop gada z mamą, gdzie była gdy trzeba było gonic do nauki... Ale as, no,no,no... Nie ma go, ale nic w przyrodzie nie ginie, sa już nowi specjalisci od historii i - nowa kategoria - języka polskiego....

Zostańmy na razie przy historii. As tej dziedziny połączonej w dodatku z geografią "torre" o 8:14 napisał: "przewyższamy was łajzy pod każdym względem, a wystarczyło nam na to 80 lat.. wy jakoś przez te wszystkie wieki stoicie w miejscu , brandzlując się na długiej, patrząc na dwór Artusa...."

Buhahahahahahahahahahaha - torre, a gdzies ty był poza Gdynią, w Gdańsku już na pewno nie! Na Długiej to mozesz popatrzeć na wiele rzeczy, ale na Dwór Artusa raczej nie. Ten jest na ulicy Długi Targ!!! Moze stwierdzisz, że to detal, ale jesli tak to potraktować, to stadion Arki był nie na Eismonda a na aidsmonda, teraz gracie nie na Olimpijskiej tylko na sąsiadującej Stryjskiej.
Coś tam działacze arki wspomnieli o Lidze Mistrzów. Jeśli gubicie sie w średniej wielkości mieście wojewódzkim w Polsce, to jak dotrzecie na europejskie stadiony? Stamford Bridge - mam dla ciebie złe wieści, z taką orientacją mecz zChelsea obejrzelibyście na moście, a tych w Anglii niue brakuje. Anfield Road -w Anglii co chwila w mieście jest road. Najgorzej byłoby jednak gdybyście wylosowali Milan lub Inter. Ztwoja znajomością geografii zamiast na San Siro wylądujesz pewnie nad piękną polską rzeką San.
Osłowie "żadko" nie ma co dużo pisać to rzadki przypadek niedouczenia.
Reasumując -zdzwoń się z The Stranglers i do szkoły -poziom gimnazjum wam wystarczy - tam uczą obcych wam zagadnień.
7 lipca 2007, 00:04 / sobota
Teraz czas na ostrego gościa o nicku "ArkaFaan". Cytat: "normalni ludzie maja w dupie zabytki bo trzeba żyć tym co dziś i tworzyć coś nowego, rozwijac się". Grubo!!!
Czy kilka milionów Europejczyków, Jankesi i Japońcy to idioci, bo uganiają sie po świecie oglądać jakies tam zabytki??? Z twoich opinii wygląda że tak. Do Gdańska co roku zjeżdzaja masowo wycieczki ludzi nienormalnych. Oglądają, fotografują - dziwni jacyś.
Wiesz chłopie czym wyróżnia się ktoś nienormalny - mysli że wszyscy wokół są nienormalni. Zastanów się nad tym - może coś zrozumiesz zanim walniesz kolejna bzdurę.
"trzeba żyć tym co dziś i tworzyć coś nowego, rozwijac się" - coś mi to przypomina... "Wybierzmy przyszłość" i twój idol Olek Kwaśniewski (wybory 1995 -gdybyś nie kumał). Też ma luki w wykształceniu - w sam raz pasuje do kibiców arki.

Na koniec nowa "gwiazda: na firmamencie! Panie i Panowie: czesiek!!!
Cytat: 6 lipca 2007, 22:26 / piątek
"Czytanie ze zrozumieniem to bolaczka wiekszosci Polakow. (...) To moj ostatni post w tym elokwentym temacie."

I juz sie ucieszyłem, że nie oczarujesz nas swoimi głodnymi kawałkami, a tu... niespodzianka!!!

"czesiek
6 lipca 2007, 22:59 / piątek
- Czy w Gdansku istnieje trasa Sucharskiego czy jest dopiero w planach? A Estakada Kwiatkowskiego jest juz wybudowana.
- Kiedy byla ta afera z WSM? Pytam z czystej ciekawosci. A czy afera na wydziale prawa nie byla jedna z glosniejszych?
- Czy mozesz jakos merytorycznie podeprzec stwierdzenie 'o niebo lepsza'?
- Dorobek historczny nie bedzie uwzgledniany w rozgrywkach 2 ligi 07/08."

Do tej pory myslałem, że umiem czytać ze zrozumieniem, a tu...klops. Gość napisał, że to jego ostatni wpis w tym temacie, myślę ufff - już go nie będzie, a po 33 minutach... znowu czesiek raczy nas swoimi wypocinami!!!

Czy w końcu jakiś inteligentny arkowiec (bo takich jest wcale niemało) napisze, że przeprasza za tych niedouczobych "asów" i skończą się wpisy debili???!!! Pewnie nie. Dlatego mam propozycję dla wymienionych przeze śledzi - wpisujcie się w temacie "Usmiechnijmy się !!!". Tam pasuja wasze, pożal się Boże, wywody...
7 lipca 2007, 00:09 / sobota
Tak się zastanawiam po kiego grzyba śledziuchy wchodzą na nasze forum i srają? Ja nigdy nie skalam swojej klawiatury wpisaniem nazwy klubiku na północ od Sopotu, a oni wpisaują Lechia.gda.pl i jeszcze muszą się zalogować. Przecież to kurwa szczyt poświęcenia z ich strony skoro tak nas nie nawidzą :)
7 lipca 2007, 00:33 / sobota
Niema jak to wakacje w Gdynii..........Dostali stypendium za policzenie kartek w zeszycie i teraz dorwali sie do komputerow w kafejce internetowej;-)
7 lipca 2007, 01:01 / sobota
:)) Animag, całkiem serio, może byś uprzyjemniał przerwy na T29 felietonami?
7 lipca 2007, 02:05 / sobota
The Stranglers i jego Adolf Forster- to bylo niezle i o czym z nimi rozmawiac?
7 lipca 2007, 09:12 / sobota
Derby. Piękne słowo. Piękne wydarzenie. Pamiętam derby z 17.06.1984
arka- LECHIA 1-4. Oj jak ładnie cała "górka" uciekała w kierunku Bałtyku, przez "skwer arki gdynia" (Chyba tak się teraz nazywa, upamiętniając tamte wydarzenie). Czy w pobliżu stadionu na Olimpijskiej jest jakiś skwer? arkowcy musieliby tylko dobrze ukierunkować ucieczkę i można by go nazwać "skwer arki gdynia 2", ale to dopiero na wiosnę.
7 lipca 2007, 09:54 / sobota
Panowie tyle lat czekałem na kolejne derby a tu taki numer chcą nam wyciąć... jednym słowem znamy już stosunek szefostwa klubu do kibiców... tak więc reakcja kibiców powinna być natychmiastowa... i tu bym się przychylił do pewnego pomysłu Zeto... z tym że na pierwszym meczu zamiast napisu złodzieje powinien być napis:
"wpuszczacie wszystkich albo nikogo" - oczywiście zero kibiców na meczu. Wtedy byłbym ciekaw jaką minę miałby Błażej Jenek i cała reszta...
7 lipca 2007, 11:11 / sobota
ja sie kur wa zapytam: po co te marszyfredy wchodza na NASZE forum??
mnie jebie co oni pisza na swoich rybackich forach...

wyp. gdynskie napinaczki
7 lipca 2007, 11:19 / sobota
Do Zarządu, do władz MOSiR, do władz Gdańska
Zamiast kombinować - rozwiążcie problem. Zamiast opowiadać banialuki o zniszczonym płocie ( dwa tygodnie temu będąc na Lechii jakoś nie dostrzegłem ogromnych zniszczeń ) - zatrudnijcie na ten mecz więcej ochroniarzy. Ponieważ derby są spotkaniem o podwyższonym ryzyku można na tą konkretną imprezę podnieść ceny wejściówek. Podnosząc cenę o np. 3 zł da to dodatkowo 21 tytsięcy ( zakładam sprzedaż w wysokości 7 tysięcy biletów ). Przyjmując, że koszt jednego ochroniarza za mecz wynosi 150 zł, daje to dodatkowo 140 ochroniarzy - którzy mogliby stworzyć żywy mur nie do przebycia. Tak więc nie kombinujcie... więcej odwagi.
7 lipca 2007, 12:58 / sobota
he he tak sobie mysle ze skoro Tinki Winky(czy jak sie tam pisze nie wiem xD) jest na topie to m oze by kupic taka wielka maskotke teletubisia::)) i zawiazac na nim szalik szparki albo go przemalowac na odpowiednie barwy. zapewne ubaw bylby nieziemski:)) to tylko taki pomysl na kacu wpadl mi do glowy pozdr
7 lipca 2007, 14:29 / sobota
Siemanko.
Mysle, ze mecz odbedzie sie bez udzialu choloty z Gdyni.
Zreszto po ch.... maja wchodzic,tylko dym bedzie.Rozjebia Sektor,a
my kare od pzpKurwisz... dostaniemy, szkoda by bylo.
Komplecik kiboli oraz zajefajny doping wystarczy aby trampkarzy z Sledziomiasta
odprawic z kwitkiem.4-0 i Arka ostatnia po pierwszej kolejce:).a my
1 liga 1 liga LECHIA GDANSK!!!!!
7 lipca 2007, 15:47 / sobota
Wspomnień czar czyli derby z 1997 roku:odnośnik
7 lipca 2007, 17:01 / sobota
Lorak74:
Siemanko.
Mysle, ze mecz odbedzie sie bez udzialu choloty z Gdyni.
Zreszto po ch.... maja wchodzic,tylko dym bedzie.Rozjebia Sektor,a
my kare od pzpKurwisz... dostaniemy, szkoda by bylo.
Komplecik kiboli oraz zajefajny doping wystarczy aby trampkarzy z Sledziomiasta
odprawic z kwitkiem.4-0 i Arka ostatnia po pierwszej kolejce:).a my
1 liga 1 liga LECHIA GDANSK!!!!!

Następny debil...
To Arka niech też nas nie wpuszcza w Gdynii,zrobią sobie święto,a my będziemy sie wkurwiac,że nie możemy derbów obejrzeć.Może wogóle wszystkie mecze w Polsce bedą bez kibiców gości,będzie fajnie,żadnych dymów na stadionach,atmosfera piłkarskiego święta i wogóle.Na wszystkich stadionach piłkarze niesieni dopingiem swoich kibiców beda dokonywac rzeczy niebywałych i wszystkie drużyny przyjezdne odprawią z kwitkiem!!!
Zrozum pajacu,że Piłka Nożna jest dla Kibiców,i wszyscy kibice powinni miec mozliwosc jeżdżenia za swoja drużyną.
7 lipca 2007, 17:17 / sobota
Tak z innej beczki:

Wczoraj na stadionie Arki byl zlot mormonow. hyhy, najebalo ich pare tysiecy,
7 lipca 2007, 17:20 / sobota
sorry, stadionie Baltyku :)
7 lipca 2007, 17:46 / sobota
He he na zadnym innym forum jakiejkolwiek druzyny w Polsce nie ma tyle tematow o innej druzynie. Tym bardziej o druzynie ktorej sie nienawidzi. Jaki wniosek z tego kompleksy panowie. Pieknie 6 stron bzdur ktore do niczego nie prowadza , sama napinka. Brawo. Poziom naprawde imponujacy godny nasladowania. Gratulacje dla was za to ze macie w swoich szeregach kibicowskich Zeto ( wiekszego kretyna nie widzialem ). Jak mozna proponowac by nie przyjsc kibicowac swojej druzynie. Kretynstwo na bardzo wielkim poziomie. Do zobaczenia na meczu. Pozdro dla naprawde normalnych kibicow
7 lipca 2007, 17:59 / sobota
My tu sie zastanawiamy kiedy i czy beda goscie na meczu !!!!
a we WROCŁAWIU mozliwe ze beda dwa razy goscic sledzi !! odnośnik

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk !!!!
7 lipca 2007, 19:28 / sobota
Nie wiem co sie Sledziom w Pruszczu nie podoba, piekne miasto...

Pomysl z ta rozowa kukielka - 1 klasa

Kibice Lechii sa spokojni, bardziej sie martwie o kibicow Gedanii...

Jak donosi na pierwszej stronie FAKT kibice Gedanii chca sami przygotowac ogrodzenie na T29 i mecz odbedzie sie z udzialem holoty z polnocy.

PS chce sobie kupic karnet, ale sie zastanawiam jak nam zamkna stadion po 1 meczu (wiadomo, ze tak bedzie) to co z karnetem sie dzieje ? dostaje zwrot $ ?

PS2 filmik konkretny!

PS3 Zeto pomysl ok, ale ja jestem troche bardziej radykalny wole isc na mecz i pokazac im dupe.
7 lipca 2007, 19:44 / sobota
Sorry Bartek1985 ale ten pomysl to byl zenada.......
7 lipca 2007, 22:02 / sobota
skisla- świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że taki półmózg jak ty, nie rozumie tego co piszę. To tak, jakby małpa dorwała książkę i próbowała ją zrozumieć.

Nie pisz również, że mnie widziałeś, bo to jest podłe kłamstwo. Po spotkaniu ze mną, nie miałbyś czym klepać po klawiaturze.

A tak poza tym to już pierwsze zdanie świadczy o twojej inteligencji. Przeczytaj sobie temat tego wątka. Czy on jest o was, czy o meczu z wami ??
Nie wchodzę na wasze śmierdzące forum, ale czy wy nie poruszacie na nim tematu najbliższego meczu ??? No chyba, że wasze forum to coś w rodzaju sympatia.pl- "pan pozna pana", "głód ud czeka na śledzia" albo "uroczą małpę pozna brzydki śledź" ?
7 lipca 2007, 22:03 / sobota
Bartek 85 rozumiem ze aluzja odnosnie rozowej kukielki to aluzje do mnie:D a co??? moze zly pomysl:) trzeba cos robic zeby byla beka no coz ale jak Ty rozumujesz inaczej...pozdr
7 lipca 2007, 22:35 / sobota
nie ma na tym śmiesznym forum opcji cytuj więc Zeto to do Ciebie:

"Po spotkaniu ze mną, nie miałbyś czym klepać po klawiaturze. " - z cała pewnoscią. Dobrze że Ty masz czym pisać;]

"Przeczytaj sobie temat tego wątka." - To świadczy o Twojej inteligencji. Jak już to tego wątku inteligencie;]

"Nie wchodzę na wasze śmierdzące forum, " - Już ktoś kiedyś pisał że Nasze forum jest jak mediamarkt....

wogóle myślałem ze kibice.net to najbardziej napinkowe forum. Myliłem się. KOMPLEKSY macie takie że ohohoho. a pomysł z tinki-winki przedni: tylko tak bardziej na dzieci z podstawówki on pasuje;]
7 lipca 2007, 22:47 / sobota
znowu mi zaimponowales kretynie (zeto) - zreszta wszystko wyjasnil ci Piekielko
7 lipca 2007, 23:17 / sobota
Czas na tradycyjne podsumowanie dnia! Czytam i czytam dzisiejsze wpisy i oczom nie wierzę... śledzie zrobiły sobie wolne!!! Ale zbyt szybko sie ucieszyłem bo późnym popołudniem zaczęli!!! Niestety poziom podobny do poprzedników. Wprawdzie Adolfa Forstera nie przebili... buhahahahaha (The Stranglers - jak znajdziesz jakies gimnazjum daj wpis na forum -będzie łatwiej twoim kolegom-tłukom), ale i tak są nieźli!

Skisła i Piekiełko - oto co dziś nam zapodali!!!
Skisła - cytat: "He he na zadnym innym forum jakiejkolwiek druzyny w Polsce nie ma tyle tematow o innej druzynie. Tym bardziej o druzynie ktorej sie nienawidzi. Jaki wniosek z tego kompleksy panowie. Pieknie 6 stron bzdur ktore do niczego nie prowadza , sama napinka. Brawo."
Zaczne tak jak ty: "He he". Twój nick dotyczy pewnej druzyny piłkarskiej z Krakowa, której jak przypuszczam nienawidzisz podobnie jak ogół kibiców arki. Jak żeś to napisał... - "kompleksy panowie" - to chyba najwłaściwsze podsumowanie twojej osoby. No chyba, że nick "skisła" ma kojarzyć twoja osobę nie ze znienawidzona przez ciebie krakowską Wisłą, a z kiszoną kapustą, która niestety skisła. Jesli tak - to cofam tekst o twoich kompleksach. Cóż, kapusta (skisła) - głowa pusta :D
"Co do 6 stron bzdur, które do niczego nie prowadzą" - zauważ, że spory wkład w to maja twoi koledzy. Ja akurat cieszę się z tego, że jestescie tak aktywni na tym forum, już nie musze otwierać tematu "Usmiechnijmy się !!!", wystarczy, że poczytam was.
Teraz czas na Piekiełko: Cytat: "Już ktoś kiedyś pisał że Nasze forum jest jak mediamarkt....". Faktycznie, wy w ogóle jako klub jesteście jak Mediamarkt, od jakiegoś czasu kojarzycie mi się z hasłem "sprzedać, kupić, pohandlować".
Podsumowując dzień na forum w wykonaniu śledzi: harcownicy są, ale bez rewelacji... Jakoś tęskno mi juz do wpisów profesora mniemanologii historycznej "The Stranglers". Niemniej nie zniechęcajcie się chłopaki z arki, śmiech to zdrowie :D
7 lipca 2007, 23:19 / sobota
Pojechała nas gównażeria! ;-(

Hail gdyniaNetHools'07
7 lipca 2007, 23:25 / sobota
Do Piekielko i skisla.
To wy jestescie kretynami do potegi !!!
Tak pierdolicie,ze to forum ,to najgorsze w Polsce.

Mam pytanie.

To na chuj wpierdalacie sie wlasnie na to forum - PEDALY ? !
7 lipca 2007, 23:26 / sobota
śledzie wypierdzlać do śledziowa.
Zeto jest człowiekiem nie rybą, więc spierdalać do moża marszczyfredy codzień rano, skisla i inne cwele ze śledzowa dobranoc!
7 lipca 2007, 23:27 / sobota
animag - dzieki Twoim postom jest to moj ulubiony watek :)
mam nadzieje, ze wiecej ryb sie zleci i bedzie bardziej wesolo :)
7 lipca 2007, 23:27 / sobota
piekiełko trafiłeś w samo sedno. twój klub, twoje forum, jest jak mediamarkt. Handel u was kwitnie, jak nigdzie indziej. Sprzedaliście stadion, by móc kupować sędziów. I to wszystko dla idiotów, którzy myślą że to promocja.
8 lipca 2007, 00:20 / niedziela
Wiekszosc odnosi sie do pewnych osob na forum i naprawde przydalby sie edit post ale trudno nie ma;-(
8 lipca 2007, 00:32 / niedziela
Kto jest za pomyslem by kupic swinie i wymalowac je w barwy sledzi i wpuszcic ja na murawe po meczu??Tylko jestem ciekaw ile taka swnia moze kosztowac:-)??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255