Gdańsk: wtorek, 23 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Arka [DERBY TRÓJMIASTA] 10.10

strona 8/32

10 lipca 2007, 20:14 / wtorek
Coś mi tu śmierdzi z tym przeniesieniem meczu, u siebie to u siebie pierwszy mecz :/
10 lipca 2007, 20:16 / wtorek
Jak nie zwiększą puli biletów to i tak pojedziemy w większej liczbie na ten mecz :)
10 lipca 2007, 20:17 / wtorek
Na stronie Radia Gdańsk podali ze decyzje podjely te kurwiszony z PZPN a obecny był tam znany i lubiany w naszym gdańskim środowisku kibicowskim niejaki klocek
To kurwa normalnie jest jakiś skandal do huja pana czyżby marszczyfredy juz zaczęły kupować ??
Ale po nich to sie w sumie można wszystkiego spodziewać jeszcze jak teraz za prezesa maja żydówkę
10 lipca 2007, 20:17 / wtorek
bardzo mi zależy na wyniku sportowym i może udało by sie u siebie nie przegrać i to jest najważniejsze a nie kto i dlaczego, dobry start i punkty z kandydatem pozwolily by na walke o wszystko bo jestem zmeczony , i nawet chciałbym derby w domu bez gości i 1:0!!!!!
10 lipca 2007, 20:21 / wtorek
Carlito, bedziesz mial mecz w domu i mozesz nawet nie zaprosic na niego gosci hyhyhyh
Te 400 to zdecydowanie za malo- musimy cisnac o wiecej, bo to chuj nie derby
10 lipca 2007, 20:26 / wtorek
Mohord LG dobre!! ale wiesz o co chodzi ..punkty i dobry start....
10 lipca 2007, 20:30 / wtorek
10 lipca 2007, 20:31 / wtorek
Carlito, jesteś zmęczony ?
Mamy tu juz kilku "zmęczonych" asiorów na tym forum :-)))).
10 lipca 2007, 20:34 / wtorek
Teraz nasi kreca,juz mnie to zaczyna wk........
10 lipca 2007, 20:34 / wtorek
emeryt zmeczony jestem brakiem profesjonalizmu bo wiele klubow w Polsce robi duże kroki i nigdy ich nie dojdziemy a przegrywanie ileśtam do zera mnie meczy ale rekawice podnosze i tłumacze...pozdrawiam wyniki a nie gadanei Lechia ma wygrywać i tego za nasze bilety powinnismy żadać.
10 lipca 2007, 20:39 / wtorek
Grac na calego i walczyc do upadlego - tyle od nich wymagam i to nie w cenie biletu. A od derbow wymagam by byly derbami, a dobry wynik dla Lechii to tylko dodatkowy atrakcja hyhy
10 lipca 2007, 20:42 / wtorek
dziwne ze żadem mocny sponsor nie chce produktu który Lechia produkuje wspomóc no bo kto chce przegrywać???
to tematy ważne bo zejdziemy na poziom gdzieś w drugiej lidze i ludzi z zarzadu trzeba rozliczać bo inaczej to tak bedziemy spiewać całe życie ale na zewnatrz traktują nas z przymruzebniem oka ....i to prawda, ale opinie szanuje bo mam 40 lat i juz sie ponapinałem.
10 lipca 2007, 20:45 / wtorek
to jest tak jakby kupic butelkę z napojem a ona jest pusta i co wtedy zrobisz....???
machniesz reką czy reklamujesz??
10 lipca 2007, 20:49 / wtorek
Z pustej butelki tez mozna zrobic uzytek hyhy

A tak powaznie to w koncu jak z derbami bo na gazecie koszernej jakies sprzeczne info...
10 lipca 2007, 20:53 / wtorek
po koncercie ret hot byłem w pubie z kolesiami w katowicach na meczu usa -polska i możecie sobie wyobrazić jak na pasku pojawiło sie 1-7 z legią , było mi niezmiernie wstyd a oni mówili to i tamto i oto mi chodzi trzeba cisnąć na klub i oddając derby(jeżeli tak jest) to błąd bo zwyciestwo z Arką dało by dobry wysmienity start.
10 lipca 2007, 20:54 / wtorek
Czy może mnie ktoś oświecić w sprawie drugiego meczu derbowego? Skoro pierwszy mecz ma odbyć się w Gdyni, to drugi będzie w Gdańsku, czy zgodnie z początkowym planem także w Gdyni...?
10 lipca 2007, 21:01 / wtorek
Piter... tak, następny mecz też będzie w Gdynii i każde następne derby również w Gdyni co by śledzie nie ubrudzili i nie zasyfili nam naszej świątyni na Traugutta... myślenie kurwa nie boli....

Chujowa decyzja, i chujowe derby... gdzie te derby z lat ubiegłych... ech...
10 lipca 2007, 21:18 / wtorek
Kurwa mać, najlepiej zróbmy tak jak Legia. Wpadnijmy na wieś, wymordujmy pół ich plemienia. Stare dziady z pzpn od razu wykluczą nas z rozgrywek na 5 lat, a potem zaczniemy znów od poczatku!!!!!

Będzie zajebiście !!!!!!!!
10 lipca 2007, 21:24 / wtorek
derbó nie było 9 lat więc cieszmy się tym co mamy!!!!TYLKO LECHIA!!!
10 lipca 2007, 21:50 / wtorek
troche to jest kurwa skandal ze przyznano nam 400 biletow(dobre i to) i teraz jestem ciekaw kto dostanie te bilety i w jaki sposob beda rozprowadzane???
tyle lat czekac i moze dojsc do tego ze sie nie obejrzy takiego widowiska
Lechia from Brzezno
10 lipca 2007, 21:57 / wtorek
ustawka na dana godzine i wymarsz na gdynie cala gromada [ cofnac 2-3 tysiace ludzi to bedzie problem:]
10 lipca 2007, 22:07 / wtorek
Bez podniety. Nie zdziwilbym sie, gdyby jutro okazalo sie, ze np. gdynska policja nie zgadza sie jednak, zeby mecz na Olimpijskiej odbyl sie z udzialem kibicow gosci. Zarzad zlodziei zapewne "zrobi wszystko, zeby mecz odbyl sie z kibicami Lechii" ale niestety "nie uda im sie przeforsowac tej koncepcji" i dzieki temu 10 tysiecy kaszubskich autochtonow bedzie moglo w spokoju wyc z nienawisci, sepleniac znane wszystkim piosenki o Lechii. Obym nie byl zlym prorokiem, ale chyba przyznacie, ze takie zachowanie byloby w ich stylu. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze zmiana gospodarzy miala na celu to, zeby derby byly derbami.

FOREVER LECHIA
10 lipca 2007, 22:10 / wtorek
Ten kto jest chętny przychodzi na miejsce zbiórki bez względu czy ma bilet czy nie.A co będzie dalej to sie okaże hehe
10 lipca 2007, 22:22 / wtorek
No i kutasówa! Liczyłem że przełożą na październik, choć pocieszam się że i tak to nie to co było chodźby w 93 [;)] na Ejsmonda, kiedy były nas tysiące!!!:D!!!
Powodzenia szczęśliwym wybrańcom co się załapią na pule, pokażcie śledziom kto najlepszy jest, chociaż to przecież jasne że Gdańska Lechia!!!)
AEJAEJAO!!!
10 lipca 2007, 22:22 / wtorek
Wie ktos moze czy mecz z Arka bendzie w telewizji z gory dzieki. tylko LECHIA GDANSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 lipca 2007, 22:31 / wtorek
Ta jutro relacja live bendzie w TVP3 od 12 - ustawka, od 18 mecz.
Bendzie wszystko widać. Wszystko bendzie
10 lipca 2007, 22:41 / wtorek
HAHAha derby 2x w gdyni no to sobie w chuja polecieli kurwa gratulacje dobrze jest byc kibicem Lechii ;]
10 lipca 2007, 22:41 / wtorek
400 osób ???! Kpina !!!! Tyle to nawet w "Zagłobie" chyba by sie zmieściło ;) Przemarsz przez "monciak" musi być konkretny, jak za dawnych czasów, a nie tam jakaś namiastka !!!
10 lipca 2007, 22:46 / wtorek
2x w gdyni derby? 3x - pierwszy mecz, rewanż i rewanż rewanżu
10 lipca 2007, 23:02 / wtorek
mozna sie przejsc pod stadion i podopingowac razem z tymi 400 szczesliwcami na stadionie...podobnie robila Legia u siebie jak mieli bodajze jakis protest czy cos w tym stylu
o ile sie nie myle stanie pod stadionem nie jest zabronione
10 lipca 2007, 23:14 / wtorek
Panowie spokojnie ten meczma być spokojny zero burd a po meczu kto chce niech idzie sie KLEPAĆ wiem ze to jest nie mozliwe ale zróbcie to dla 22 kopaczy którzy oddadza serce i ostatnie siły na meczu wezmy z nich przykład i kuluralnie wspomózmy BIAŁO-ZIELONYCH i Ci drudzy żółto-niebieskich
(zaraz pewnie każdy mnie zjedzie ale cóż)
TYLKO LECHIA
10 lipca 2007, 23:17 / wtorek
Moze sie pomylili moze to 4000? :-)Cóż bilety w pierwszej kolejności dostana
członkowie Stowarzyszenia na pewno a reszta pojdzie do obiegu.
Kombinowali jak mogli i wykombinowali.400 biletów śmiech na sali kurwa mać!
10 lipca 2007, 23:21 / wtorek
1.Kiedy będą dostępne bilety(czy już jutro mogę je kupić)??
2.Bilety będzie można dostać normalnie w klubie jak przed każdym wyjazdowym meczem(bo napisali,że będzie za wejściówki odpowiedzialny Pan Marcin Tarasow przedstawiciel kibiców w zarządzie)!!!
10 lipca 2007, 23:28 / wtorek
gosc ma rację.Szczęśliwcy wejdą a reszta będzie ich wspierać pod bramami stadionu.I też może być zajebiście! Nikt nie może tego zabronić! Ale.. no właśnie bezdomni też o tym pomyśleli i pewnie przekupią jednego czy drugiego urzędasa i sobe będziemy mogli pokrzyczeć ale z peronu... Już teraz zaczynam czuć ten smród zepsutych śledzi!
10 lipca 2007, 23:29 / wtorek
A czy ktoś nam zabroni kupić bilety na olimpijskiej ????
Przecież jest sporo Lechistów, którzy w dowodzie nie mają wpisanego Gdańska.

:-)
10 lipca 2007, 23:34 / wtorek
ja wam powiem tyle nawet jak biletow nie dostaniemy to i tak pojedziemy bo musimy pokazac sledziom kto tu zadzi prawda że tak?? kto jest za??:)
10 lipca 2007, 23:36 / wtorek
pamietacie TKP? Tam tez dawali bodajze 400 biletow a ile nas tam bylo? hehehe
10 lipca 2007, 23:37 / wtorek
NOM DLATEGO MOWIE:) ZE I TAK NAS POJEDZIE WIECEJ NAJWYZEJ BEDZIEMY STAC POD PLOTAMI A POTEM I TAK COS SIE BEDZIE DZIAC NIE WIEZE żE TO BEDZIE SPOKOJNY MECZ I NAPEWNO NIE POJEDZIE 400 LECHISTOW TYLKO POJEDZIE Z 10 TYS LECHISTOW I CO ZROBI SIE Z TA RESZTA CO BEDZIEMY STAC POD BRAMAMI
10 lipca 2007, 23:51 / wtorek
10 tysiecy raczej nie pojedzie ;)...teoretycznie dojscie pod stadion nie powinno byc problemem...moze akurat 2-3 tysiace ludzi postanowi o jednym czasie wybrac sie do Gdyni na zakupy :)... zreszta zawsze mozna wjechac na partyzanta i spotkac sie w umowionym miejscu
10 lipca 2007, 23:53 / wtorek
wiem, wiem...to grozi utrata barw i nie tylko kibice czytaja to forum ;)
10 lipca 2007, 23:55 / wtorek
Oj Co Wy Sie Tak Wszyscy Napinacie.
Przeciez to Logiczne ze jak Gracie u Nas Na Arce to bd Przewazac.
a wy Sie Napinacie.!
Ciekawe Czy wogle bd mogli Wesc na Stadion.
Macie Dostaac Tylko 400. biletow.
A co d naszej flagi WP. to bez komentarza.
czasem to mi az was zal.
ale no coz. nie lubimy sie . no bywa .
zoabczymy jak sie potoczy to spotkanie.
a chyba mecz przegracie bo Arka ma b.dobry skaład niczym 1 ligowy wiem słabo was widze.
chodz nie znam waszej formy.

T.A.G
10 lipca 2007, 23:58 / wtorek
i znow sie zacznie...zaraz beda dwie strony odpowiedzi w postaci napinki wiec proponuje nie odpowiadac na posta wyzej
11 lipca 2007, 00:01 / środa
Zabieracie swoje rozregulowane odbyty z naszego boiska bo wam tak najebiemy z bejzboli( a mamy długie) że bedziecie tak spierdalać w podskokach aż wam sie zeby i paznkokcie zakołdują w nasze bramki.Idzcie walić macka z klanu bo tylko do tego sie nadajecie wy krzywi lechisci .

Arka .!
11 lipca 2007, 00:03 / środa
Cieszymy sie z tobą ze lizesz kolegom za dostep za neta,ale wy.pierd.l.j stąd!!!!
11 lipca 2007, 00:04 / środa
Animag, czekamy!!! ;)
11 lipca 2007, 00:06 / środa
Ty szpareczka-nie bądź taki mądry jak ten twój lekko zesrany i tak samo jak ty cwaniakowaty żydowski dyrektor.Na pewno na wasz stadion(czyt.korty )nikt nie przyjedzie bo po co.Mamy swoje na Traugutta.Jak już to wybieramy się na stadion Bałtyku bezdomna kurwo.Poza tym spierdalaj na swoje smierdzące żótymi szczochami forum.

CHWM
11 lipca 2007, 00:07 / środa
do -LechiaGdańsk

Koleżko boli Cie coś :lol:
11 lipca 2007, 00:08 / środa
Nie chodziło mi o napinke ale sie podniecacie ze niby bd palic szaliki itp...
przeciez to zenada...
was na satdon tlyko wejdzie 400...
nas bd z likanascie tys.
ile tylko pomiesci .
wiec nie liczcie na duzo...
my bd piękna oprawe ... a
Wy co?
Zobaczymy co bedzie ..
Ale to palenie naszej flag to zenada...
11 lipca 2007, 00:12 / środa
Areczka_x
11 lipca 2007, 00:07 / środa
do -LechiaGdańsk

Koleżko boli Cie coś :lol:

Chciałbys miec kolegow:D
11 lipca 2007, 00:21 / środa
400-biletów hahahha!!!!.Proponuje sie zebrac 29 lipca w Sopocie na Monciaku(jak za dawnych dobrych lat) w sile od 3-4 tyś i wyruszyc pociągiem albo na piechote do sledziowa!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.268