Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Jak nie Lotos, to kto? Kwiaciarki?

strona 1/1

"Jestem człowiekiem, który lubi trudne wyzwania i nie wymięka. Jeżeli gdzieś mnie wygwizdano, to ja tam ponownie wrócę. Normalny człowiek nie pokazałby się na Traugutta przez następne pięć lat i modliłby się, by Lechia spadła do siódmej ligi. Ale to nie ja" - mówi dla lechia.gda.pl Jacek Kurski.

1

5 lipca 2007, 13:31 / czwartek
Jak to kiedyś powiedziano: "po czynach ich poznacie". Niestety znam Pana Kurskiego z działań w ROPie, z postawy na egzaminach w czasie studiów (szczególnie z tekstów w stylu: "nazywam się Kurski, jestem politykiem, prosze o zaliczenie egzaminu"), ze zmian partii wraz ze zmianą koniunktury i dlatego niezbyt Mu ufam.
Energa jest pewnym promyczkiem, który daje podstawę, by wierzyć w słowa zamieszczone w tym wywiadzie. Kolejnym nie musi być LOTOS, a wystarczy postawa na meczach. Fakt, że nie musi zabiegać o głosy. Fakt, że wybory dopiero za dwa lata, więc teraz nikt rozsądny nie rozpoczyna kampanii wyborczej. Ale to, co było kiedyś dalej tkwi w głowach.
A frazesy o "sprawiedliwości" w nazwie partii proszę zostawić dla sieie i innych polityków. Jaka to "sprawiedliwość" widać po działaniach min. Lipca.
5 lipca 2007, 14:35 / czwartek
GDYBY WSZYSCY WAZNI W MIESCIE ODRZUCILI AMBICJE I ZJEDNOCZYLI SILY DLA LECHII BYLIBYSMY W CZUBIE OE. ALE W TYM NASZYM PIEKIELKU MARNE NA TO SZANSE WIDZE NIESTETY
5 lipca 2007, 16:06 / czwartek
jak nie lotos to niech nas orlen sponsoruje. wtedy lotos spali sie ze wstydu ze orlen wchodzi na jego podworko.
13 lipca 2007, 11:35 / piątek
Powiem tak , lata ’80 pamiętam dokładnie ,moje fotki oglądacie w galerii ’80 na www.lechia.net .Oczywiscie nic nie może zastąpić pamięci ludzkiej . To były lata szczególne – do dziś owiane legendą .Po wielu latach zawodu –szansa na awans –wykorzystana –wiosna ’84 -Lechia w I Lidze - zaje... sukces .
Nie znam osobiście Jacka Kurskiego ale jak na takiego kibica ( i działacza) powinien pamiętać ,że –DO POZNANIA (’84)JECHALIŚMY ,ŻEBY NIE STRACIC DYSTANSU DO OLIMPII– A NIE UTRZYMAĆ PRZEWAGĘ !!! (wycinki prasowe są dostępne dla każdego ,kto interesuje się historią naszego klubu ) . Każdy kibic Lechii z laty’80 pamięta ten kluczowo ważny mecz . Zawodzi pamieć a to nie dobrze.
Lata pańskiej „prezesury ” ,które oceniamy bardzo krytycznie chcielibyśmy wymazać z pamieci (przydałoby się troszkę pańskiej sklerozy). Rehabilitacja - możliwa ale rokowania na razie słabe (i to głównie ze względu na zawsze polityczne motywy działania ). Proszę nas przekonywać do siebie - będziemy obserwować ... moze z czasem ucieszy się pan ciszą po wypowiedzeniu przez spikera nazwiska Kurski ... a kto wie ...oklaski ??? kto wie ...
-na koniec panie pośle bardzo proszę nie powoływać się na współczesny „pod zegarowy” młyn złożony głównie z młodzieży ,często naszych synów ,(oni nie wiele pamiętają) . My(kibice'70’80 ’90) siedzimy na wirażu i prostej (myślę ,że nie muszę tłumaczyć tego schematu ) .
23 lipca 2007, 09:07 / poniedziałek
by myśleć o OE trzeba mieć strategicznego sponsora pomyślcie teraz !!!???
1 sierpnia 2007, 12:03 / środa
ORLEN -STRATEGICZNY SPONSOR???!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231