Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Tur Turek - LECHIA /05.08.07, g.17.00

strona 6/8

5 sierpnia 2007, 18:46 / niedziela
karny obroniony
5 sierpnia 2007, 18:46 / niedziela
jaka zenada w takich momentach mozemy zaspiewac jedno ZA LECHIE ZA KRAJ SIEG HAIL SIEG HAIL SIEG HAIL!!
5 sierpnia 2007, 18:47 / niedziela
Buzała nie strzelił karnego
Buzała nie strzela karnego...dziękuje!
ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!! kórwa mać do huja!!!!!!!!!!!!!!
Szyderca - całkiem możliwe, że trafiłeś w sedno.

Może trener powie, że przyczyną naszej słabej gry było wzięcie w jasyr rodzin naszych kopaczy :-).
Gits, pierdolnij się w łeb debilu
5 sierpnia 2007, 18:48 / niedziela
Możemy sobie rzucać kurwami na Borka ale co on poradzi, że nasi nawet karnego nie strzelają? Ja pierdole...
5 sierpnia 2007, 18:48 / niedziela
zal kurwa zal
5 sierpnia 2007, 18:49 / niedziela
zgadzam sie z krootkim trener swoją drogą ale brak jakiejkolwiek gry to drugie
5 sierpnia 2007, 18:50 / niedziela
czy ktos wie któręndy nasi kopacze beda wracać do miasta???
5 sierpnia 2007, 18:50 / niedziela
A kto jest odpowiedzialny za tą grę? Trener!
5 sierpnia 2007, 18:51 / niedziela
Jeszcze 3 minuty i chuj - wszyscy będą się kurwa tylko z nas śmiać...
CHWDB
koniec
Ktoś mnie tu kiedyś skrytykował że na meczu wyzywałem buzałę od cweli i żeby wypierdalal. Miałem jednak rację!
BOREK , BUZALA I ROGAL WYPIERDALAĆ!!!!
5 sierpnia 2007, 18:52 / niedziela
Ja powiem tak trener nie trener,ale po boisku biegają piłkarze i jest coś takiego jak ambicja.A oni jej za ch... nie mają.A tak wygrywa sie najczęściej mecze jak dziś beniaminek z Turowa z nami.Pozdro.
krootki pomyśl co by było jakby mieli grac z szparka dzisiaj
w ten właśnie sposób zakończyła sie Gdańska inwazja na "Turek" cokolwiek to znaczy i gdzie kolwiek by to nie było
5 sierpnia 2007, 18:53 / niedziela
gits WYPIER**** STAD!

__________________________________________________ _________

ps. Czy wygrywacz czy Nie!
5 sierpnia 2007, 18:54 / niedziela
zeusik, ja Buzały od początku nie trawiłem. Nie wiem nawet dlaczego, ale ten koleś mnie po prostu denerwował. No i zdążył udowodnić to już WIELE RAZY, że mój stosunek do niego jest odpowiedni.

PS. Na Sportowych Faktach piszą, że kto inny nie strzelił karnego...
koniec męczarni
Speichler nie strzela karniaka!!Kto temu hujowi dał karnemu wykonac!!!!
Ludzie, opanujcie się. Ja tez chcę dymisji Borka, bo jako trener sie nie sprawdzil. Ale to nie powod, zeby wyzywac go, pluc nie niego. To Lechista z krwi i kosci, zawsze oddany klubowi całym sercem. Podziękujmy mu, ale z szacunkiem.
79 min. Wojciechowski uderza z rzutu wolnego z około 23. metrów. Słupek ratuje gospodarzy przed utratą bramki!!

Od kiedy Wojciech dalej u nas gra??Myslalem ze odszedl:P haha
Wstyd na cała Polskę
5 sierpnia 2007, 18:55 / niedziela
corney
Ludzie, opanujcie się. Ja tez chcę dymisji Borka, bo jako trener sie nie sprawdzil. Ale to nie powod, zeby wyzywac go, pluc nie niego. To Lechista z krwi i kosci, zawsze oddany klubowi całym sercem. Podziękujmy mu, ale z szacunkiem.

Gdyby miał HONOR - to by ustąpił, a on się kurczowo trzyma stołka!!!
5 sierpnia 2007, 18:57 / niedziela
karnego*(z tego wszytskiego odmieniam jak debil)
5 sierpnia 2007, 18:57 / niedziela
gratulacje dla Turka współczucie dla kibiców Lechii co oglądali ten mecz na żywo dziś z radosci szparkowcy bedą do rana marszczyć freda
5 sierpnia 2007, 18:58 / niedziela
Dymisja samego Borka nic nieda trzeba rozpierdolić cały zarząd
Speichler pudluje z karnego!brak slow...
Baczek w radiu:

"To kurwa dramat", "katastrofa" itd
no niestety ten mecz pokazał, że nie mamy zespołu, który może walczyc o awans. Wg relacji Lechia momentami grała całkiem dobrze, na plus Rybski i Bąk. Fatalny strzał Buzały. Wg wywiadu Tomaszewskiego zespół Lechii żle przygotowany. Tur grał bardzo ambitnie i dobrze ustawiony wygrał mecz. Ze strony Lechii brak zgrania zespołu. Rybski liczy, że będize lepiej, nam też tylko to pozostaje... Wg Bąka [piii]dramat, katastrofa, głupie błędy, nieporozumienia
5 sierpnia 2007, 19:00 / niedziela
a my chcielismy 1 lige...jak przegrywamy z zawodnikami z fabryki serkow to nie iwem co bedzie jak przyjedzie chociazby kolejny wielki klub PELIKAN Łowicz!!!!a nie wspomnie o Petrze cz Poloni!pozdr
5 sierpnia 2007, 19:01 / niedziela
tak wspaniałego poczatku sezonu jeszcze w nowej Lechii nie było zimny pryśnic na poczatek moze dać dobry efekt zapierdalać panowie
5 sierpnia 2007, 19:07 / niedziela
szparkowcy niech sie tak nie podniecaja ,bo istnieja tylko dzieki zachciance krauzego ,to nie nasza wina ze gdański biznes ma wszystko w dupie ,najwieksza firma w regionie interesuje sie wszystkim ,tylko nie regionem ,a reszte wiąze z Gdańskiem tylko lokalizacja geograficzna
5 sierpnia 2007, 19:08 / niedziela
Panie Borek! Podobno zależy panu na dobru Naszej Lechii - więc udowodnij to i ODEJDZ!!! Wiemy wszyscy że nowy trener to nowa krew,nowy powiew świeżości i zawsze raczej wychodzi to zespołom na korzyść!!! Więc jeszcze raz prosimy : Zostań w klubie ale przestań być trenerem 1 zespołu!!!
5 sierpnia 2007, 19:18 / niedziela
Czy Wy jesteście popierdoleni? Po co pisać w temacie o meczu z Turem o Arce? Znowu się zejdzie jakiś 3 debili z Arki i bedziecie ryczeć,że zaśmiecają forum a sami ich wywołujecie. Kurwa jaka tu jest żenada jak nie jakaś gówniara zakłada popierdolony temat,że karnego nie strzeliliśmy to coś innego zaraz mądrego pewnie się pojawi.
Ogolnie to wypadałoby z komentarzami poczekać,aż wrócą Ci co byli,ale w tym przypadku chyba relacja nie potrzebna.
5 sierpnia 2007, 19:20 / niedziela
Stefan! A może przykurwisz sobie czymś w łeb i sam się rozpierdolisz. A cała reszta zanim zacznie na mnie wieszać psy, za wrzucanie innym "rzekomo biało-zielonym kibicom" niech popatrzy kto siedzi w zarządzie. Lepszego ludzi w Lechii nie było odkąd pamiętam. Chyba że Stefan woli czerwonego od jaj aż po podniebienie Żubrysa, albo innego Kurskiego...
5 sierpnia 2007, 19:23 / niedziela
Stefan! A może przykurwisz sobie czymś w łeb i sam się rozpierdolisz. A cała reszta zanim zacznie na mnie wieszać psy, za wrzucanie innym "rzekomo biało-zielonym kibicom" niech popatrzy kto siedzi w zarządzie. Lepszych ludzi w Lechii nie było odkąd pamiętam. Chyba że Stefan woli czerwonego od jaj aż po podniebienie Żubrysa, albo innego Kurskiego...
5 sierpnia 2007, 19:31 / niedziela
ja wiem ze jestesmy wszyscy wkurwieni ,ale naprawdę nie musimy wrzucać nawzajem sobie bluzgów ,wkońcu wszyscy jestesmy biało zieloni
5 sierpnia 2007, 19:32 / niedziela
Kupa śmiechu.Panie Borkowski szanuje Pana jako człowieka związanego z gdańskim klubem i prosze o zrezygnowanie z funkicji 1-ego trenera II-go ligowego zespołu Lechii Gdańsk z dniem 6.08.2007
5 sierpnia 2007, 19:35 / niedziela
Zajebiscie taka druzyna przegrac z turkiem ja pierdziele ciekawe co bedzie z arką już sie boje

a juz myslałem że powalczymy se o awans a tu o utrzymanie sie zanosi bedziemy walczyc ;(
5 sierpnia 2007, 19:37 / niedziela
No to wracamy. Lechia nic nie gra. Poza plastikiem z Ostrowca i pyrą z poznania, mamy kolejną perełkę- drewno z Białegostoku. Na szczęście spiker zaprosił nas do Nowego Targu, byśmy zobaczyli fasady Dworu Artusa i organy oliwne! Borek twój czas się skończył!!!
5 sierpnia 2007, 19:37 / niedziela
może jakaś petycja o dymisje ? np. na meczu pokrzyczeć o dymysji co wy na to ?
5 sierpnia 2007, 19:45 / niedziela
buzała rogal cetnar dajcie sobie spokój z futbolem.borek nie nadajesz sie na trenera bo takim samym przecietnym byłeś piłkarzem .lechia zasługuje na więcej.szkoda ryby w takiej drużynie.BOREK ODEJDZ .DOŚĆ.ZMIANY !!!!!!!!
5 sierpnia 2007, 20:18 / niedziela
CO KURWA MÓWIŁEM, T R E N E R A KURWA, A NIE KWIT NA WĘGIEL, Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA BORKA, ALE CHŁOP SIĘ NIE NADAJE NA TRENERA DRUŻYNY Z ASPIRACJAMI 1 LIGOWYMI, DO JUNIORÓW WYPIERDALAJ I ZACHOWAJ RESZTY SZACUNKU JAKI CIEBIE OBDAŻAJĄ KIBICE, SWOJĄ DROGĄ TO CIEKAWE CO TERAZ WYMYŚLISZ, ŻE CO, ŻE MOŻE MIELI TREMĘ HAHAHAHAHAHAHAHAHA, PRZESTAŃ SZKODZIĆ I ODEJDŹ
5 sierpnia 2007, 20:19 / niedziela
Nie ma to jak dobra obrona...Tylko Pęczka bym zostawił z obrony resztę wypierdolił dosłownie śmiech na sali z naszej obrony a buzała kurwa potrafi kopnąć sie w czoło tylko bo sytuacje sam na sam to on ma we krwi aby nie wykorzystywać tak jak w meczu z Ruchem zamiast podwyższyć na 2-0 gdy miał sytuacje sam na sam to nie strzela
Rogalski wyjebane w chuj kasy na tego błazna jak zwykle nic nie pokazuje
Spichlert czy jak sie zwie w jadze niechciany to jak za darmo to do gdańska się go ściąga...
Transfery totalna plama jedyny udany zakup to Rybski wzmocnienia w obronie jak zwykle nic nie warte start sezonu klapa totalna
5 sierpnia 2007, 20:31 / niedziela
takie transfery jakie środki finansowe;
cóż widoczny brak sponsora strategicznego..
bez tego nie ma co marzyć o awansie do OE, a i w II lidze może być ciężko z taką grą jak dzisiaj.
5 sierpnia 2007, 20:42 / niedziela
oj cos czuje ze ten Litwin będzie nam cholernie potrzebny
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026