Gdańsk: piątek, 25 września 2020
FORUM
Podstrony:

Tur Turek - LECHIA /05.08.07, g.17.00

strona 7/8

5 sierpnia 2007, 21:05 / niedziela
Przestańcie pierdolić! Raz na na wozie, raz pod wozem-a co to pierwszy raz?
W Płocku będzie lepiej-trzeba jechać.
5 sierpnia 2007, 21:08 / niedziela
TYLKO LECHIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAA
5 sierpnia 2007, 21:55 / niedziela
Witam,
byłem na meczu i powiem tylko tyle,bramki(szczególnie druga)zawalone przez Bączka, natomiast kto wymyślił żeby karnego wykonywał Speichler, temu należy się mega nagroda, szkoda gadać(to jest grajek 4-ligowy)
5 sierpnia 2007, 22:18 / niedziela
wypada napisać, że ZARZĄD popisał się niesamowitą dalekowzrocznością; świetnie, że tak rozegrali to z klatką dla kibiców...przegrywamy z mega potentatem II ligowym tylko 0-2 !

dzięki ICH przezorności omięła nas niebywała wręcz przykrość na T29...z arą...
a mógł być przecież w derbach blamaż o jakim nikomu się nie śniło...
no, teraz to muszą coś zrobić!

oby to były złe, miłego początki
5 sierpnia 2007, 22:29 / niedziela
odnośnik Z tego co tu widze to szwankowala skutecznosc a za to dobrze grali w kontrach zespol Tur Turka.Lechia nie jest zgrana choc powinni strzelac te sytuacje!!!!!Czekam ja to wytłumaczy trener!!Znajac jego to jakies kity bedzie wciskał.
5 sierpnia 2007, 22:30 / niedziela
Ciekawe co na wynik powie pan TURnowiecki!!!
:)
5 sierpnia 2007, 22:30 / niedziela
Panowie!
Jakbyście nie wiedzieli to trener na drugoligowym poziomie a nawet na poziomie OE ma mało do powiedzenia pod względem taktycznym ponieważ piłkarze są kiepscy i nie można zawsze winić trenera jak ma zawodników którzy nie wykonują jego poleceń w sposób prawidłowy. Moim zdaniem wina leży po obu stronach. Życzę kolejnych obiektywnych wpisów!
Pozdro Lechia!!!
5 sierpnia 2007, 22:35 / niedziela
odnośnik trenerski dwugłos;-)
5 sierpnia 2007, 22:36 / niedziela
Byłem w Turku na meczu i niestety wyglada to bardzo źle. Gra na stojak, bez ładu i składu. Buzała w sytuacji sam na sam z bramkarzem wali panu Bogu w okienko, nabytek z jagi to spec od karnych, a nasz kapitan zespołu to pewniak jakich mało. Poprostu strach myślec co nam mogą zrobić ,,giganci" drugiej ligi jak leje nas klub z Turku. U gospodarzy najstarszy z graczy miał 27 lat a nazwiska kompletnie nieznane ale kręcili naszą obroną jak karuzelą. Będzie panowie ciężko jak jasna cholera...
5 sierpnia 2007, 22:37 / niedziela
Coś się wam najazd nie udał ;) niby przyjechaliście duża grupą ale policjantów też nie było mało. Szkoda tylko, że po kilkunastu minutach całkiem fajnego i głośnego dopingu umilkliście i do końca meczu już nie próbowaliście po początek zapowiadał dobrą atmosferę podczas całego spotkania. Szkoda tylko niepotrzebnej napinki i wymiany "uprzejmości" przy waszym wyjeździe od nas. Powiedzmy, że wygrał lepszy ale Wy też nie macie się czego wstydzić. Dziękujemy za przyjazd i miejmy nadzieję do zobaczenia na rewanżu w Gdańsku.
5 sierpnia 2007, 22:53 / niedziela
Po drodze pięć ustawek. Najpierw w koninie najebaliśmy Górnika, potem po drodze Lech i Widzew. Na deser zjedliśmy Zawiszę, a teraz jedziemy najebać śledzi. Mega rozrywka. :-)
5 sierpnia 2007, 23:00 / niedziela
zostawie to bez komentarza, nie chce nawet myśleć co ara by znami zrobiła, do zobaczenia na piascie, tylko LECHIA GDAŃSK
5 sierpnia 2007, 23:10 / niedziela
kurwa, dramat..........
5 sierpnia 2007, 23:17 / niedziela
Czyżby korupcja wtargneła w progi Lechii?

ps. dzieki z zjebke ;p
5 sierpnia 2007, 23:52 / niedziela
Osoby, które bluzgają na Borka to nie Lechiści tylko jakieś przybłędy... festyniarze.
5 sierpnia 2007, 23:53 / niedziela
Borkowski nie nadaję się na trenera taka prawda i nie ma co go tu bluzgać.
6 sierpnia 2007, 00:51 / poniedziałek
Właśnie wróciłem z Turka,
Mecz słaby, w większości przy piłce ale co z tego;

Na początku na nich siedliśmy ale strzały głową Cetnara i Rogala w bramkarza,
Póżniej niepotrzebny faul, niepokryty zawodnik i mamy 1-0,
Buzała dostaje ładne podanie, mija zwodem jednego obrońce, cała bramka przed nim a on nad poprzeczką:(

Druga połowa moim zdaniem jeszcze gorsza,
Wchodzi Hirsz, którego jakby na boisku nie było,
Wchodzi Speichler, traci piłkę w środku boiska, dośrodkowanie w pole karne, Bąk krzyczy pierwsza do Manka, ten nie wiedzieć czemu interpretuje to jako moja i schyla się nad piłką. Bąk wychodzi z bramki i dostaje z czuba gola na 2-0,

Mam w dupie to, że straciliśmy dwa gole,
Trzeba było strzelić 3 i wygrać ten mecz,
Ale kto ma je strzelać????????????????????????
Niech mi Borek nie pieprzy , że gra nie wygląda tragicznie skoro nie potrafimy strzelić bramki Turowi,
Powinien dziękować opatrzności, że nie musiał grać z Arką na inaugurację bo by tego blamażu nie przeżył

Druga sprawa to postawa Nas, kibiców
Nie wiem czemu nie wpuszczono wszystkich,
W klatce było nas może 40 osób,
Doping ZEROWY,
A jak Bączek krzyknął byśmy pomogli to go jeden zaczął wyzywać od Kapitana Planety (po cholerę tacy ludzie jeżdzą na wyjazdy)
Stanął przy płocie i przez cały mecz pierdolił o tym Kapitanie Planecie,
Nawet nie znał pajac zawodników własnego zespołu bo się co chwilę pytał kto gra z numerem 9,

Podsumowując inauguracja sezonu mało udana,
6 sierpnia 2007, 01:24 / poniedziałek
Gościowi pomyliły się miejsca;-)Mial występowac na castingu w rozpoznawaniu postaci bajkowych;-)Ja bym goscia tam odeslał :=)Co do relacjii przez kibica to nie wyglada jak najgorzej,bo zdecydowala skutecznosc a ja mozna poprawic;-)Jeszcze szwankowalo zgranie zespolu ale juz nie długo beda sie znac na pamiec to wtedy bedzie lepiej(oby szybko to następiło;-)).Nieporozumienie;-(No coż tak bywa ale w nastepnych meczu juz chyba raczej sie nie powtorzy;-)Mysle ze te braki kadrowe troche były widzoczne,lecz nawet z tymi brakami powinnismy wygrac ten mecz,bo to jest beniaminek.mysle ze na Piast juz Lechia przenaalizuje swoje bledy i wszystko bedzie dobrze ,a przegrana z Turem uznamy za wpadke.Ja stawiam ze mecz na inaguracje u siebie wygramy ,a dalsze mecze mam nadzieje ze beda tak samo udane;-)
6 sierpnia 2007, 01:26 / poniedziałek
no to kurwa, sery i wieś wam dojebała hahahahahahahhaha !
6 sierpnia 2007, 02:35 / poniedziałek
LechiaGdańsk chyba jarasz to samo co Borek. Ja byłem na zupełnie innym meczu. Lechia nie grała nic. Złe przygotowanie do sezonu widać gołym okiem. Ciekawy ile cierpliwości będzie miał zarząd i kiedy wyrzuci Borka? Moim zdaniem, czeka nas długa seria bez zdobyczy bramkowej. No chyba że kupimy dla drużyny "buty mocy"
6 sierpnia 2007, 08:18 / poniedziałek
Prawda jest taka, że jeśli ktoś na pierwszym miejscu stawia wielką piłkę i wynik sportowy powinien sobie dać spokój i nie brać do serca to co wyprawiają grajkowie. Niestety dla każdego kto ma w sercu Lechię porażki w takich metropoliach i z druzynami, których cele są zdecydowanie niższe od naszych gwiazdek to hańba. Piłkarzyki nie szanują nazwy, tradycji i zaangażowania ludzi. Kompromitacja.
6 sierpnia 2007, 09:08 / poniedziałek
Obrona miała być silniejsza a jest słabsza, Borek przecie niby dobrych zawodników pościągał do nas....Szkoda że ich nie widać a jak Rybski jako tako jeszcze grał to go ściągnął a co niech pietrowski sobie pogra wielka gwiazda młodego pokolenia Lechi
Buzała śmieszny człowiek co może i kiwnie jednego może 2 zawodników to wykończenie akcji ma 0
Rogalski największy anty zakup 350 zł w błoto poszło

Obrona zostaje pęczak resztę trzeba wjebac bo z taką defensywą to nigdzie nie zajdziemy
Borek nie sprawdził się jako trener długo jeszcze trzeba czekać az zarząd klubu to zauważy??
niech zaczną myśleć przy zakupach albo wogle niech ich nie robią....
6 sierpnia 2007, 09:27 / poniedziałek
Kubi, weź swoje komentarze zachowaj dla siebie, jak ja zacząłem chodzić na Lechię to Ty miałeś 7 lat, wiec weź mi nie pierdol, że jestem przybłędą. Lubisz Borka,Twoja broche, szanujesz go, też Twoja brocha, wyobraź sobie, że mamy kurwa demokracje, m. in. dzięki kibicom Lechii i dla tego jak mam ochotę to mogę sobie nazwać Borka pajacem, clownem, czy jak mi się podoba. Ja Borka bardzo lubiłem...do końca pierwszej rundy poprzedniego sezonu, później(jak nie podał się do dymisji po sławetnej serii)tylko szanowałem, jednak po spierdolonej szansie liczyłem, że gość spojrzy prawdzie oczy(że nie jest trenerem) i z honorem odejdzie, nie zrobiłe tego, stacza naszą Lechijkę za przeproszeniem na dno, mając przy tym takich zawodników, że byle trener by zrobił z tego awans, dlatego On nie ma teraz u mnie poważania, czy szacunku i kropka.

z biało-zielonymi pozdrowieniami
6 sierpnia 2007, 10:49 / poniedziałek
Długo powstrzymywałem się od oceny Borkowskiego ale po tym co zobaczyłem w Turku to tragedia. Chuj z tym że przegraliśmy, przegrać można zawsze. Ale w naszej grze nie widać jakiejkolwiek zmiany, gramy to samo dno którymi nasze gwiazdki raczyły nas w zeszłym sezonie, żadnego kurwa mać postępu... I ten spokój Borka na ławce...Topolski "żyje" przy lini bocznej a Borek pełen kurwa relaks... Ktoś wczesniej pisał że nie ma kasy to nie będzie awansu.. nie będzie awansu bo nie mamy tak na prawdę trenera, który by te klocki poukładał. Już po pierwszym meczu nie mam najmniejszych złudzeń że bajki pt. "Lechia w OE" można schowac głęboko... chyba że przyjdzie mega przełom w tej drużynie, ale jakoś w to nie wierze. I na dodatek chujnia z nie wpuszczeniem wszystkich od nas!!

A MY SWOJE...
6 sierpnia 2007, 11:03 / poniedziałek
Święta racja. W grze Lechii po prostu nie było widać żadnej ręki trenera. Każdy sam układał sobie "program artystyczny". A Tur piłkarsko słabszy, ale widać, że ktoś im rozrysował w szatni jak mają grać. Także Borek, powodzenia, ale w innym klubie. A z niewpuszczeniem to faktycznie kurwa jaja. Musiałem paradować w szaliku pośród sektorów miejscowych :) Było nawet zabawnie.
6 sierpnia 2007, 11:40 / poniedziałek
WCZORAJ MYŚLAŁEM ŻE TO SEN.NIESTETY NASI PSEUDOGRAJKOWIE Z MAŁYMI WYJĄTKAMI POKAZALI CHARAKTER .ZAGRALI Z KONSEKWENCJĄ STYLEM BETONBOREK LUB JAK KTO WOLI NA TZW. UDO CZYLI JAK SIĘ UDO.BOREK DO MECZU KOLEJKI Z PELIKANEM TROCHĘ CZASU -WCIĄŻ WIERZĘ ŻE WYGRAMY.TYLKO BEZ CIEBIE.PRZYKRO MI ALE TAKA JEST PRAWDA.PROSZĘ SPRZEDAJCIE BUZZZALE ,ROOOOOGALA,SPAJCOŚTAM Z JAGI,CENTNARA OD WYKRZYSTYWANIA CENTR,I KOGO TAM JESZCZE CHCECIE-TYLKO KTO ICH KUPI.JEŚLI WAM SIĘ JEDNAK UDA TO ZA TE PIENIĄDZE SPROWADZCIE DOBREGO TRENERA A GAŻE WW ZAWODNKÓW PRZEZNACZCIE NA GODZIWE UPOSAŻENIE JEGOMOŚCIA.NADWYŻKĘ PROPONUJĘ PRZEZNACZYĆ NA GRATISOWE WEJŚCIE NA MECZ DLA KIBICÓW JAKO REKOMPENSATĘ ZA DOTYCHCZASOWE TORTURY.MASOCHISTA.
6 sierpnia 2007, 11:48 / poniedziałek
Witam! Wiecie gdzie mozna znalezc fotki z tego meczu ???
6 sierpnia 2007, 12:13 / poniedziałek
Fotki będą dostępne za około godzinę.
6 sierpnia 2007, 13:20 / poniedziałek
oj Viking chyba kłamiesz bo nikogo w szaliku lechi nie widziano w sektorach miejscowych;) no chyba, że chodziłeś w szaliku TURa albo się gdzieś schowałeś tak, że Cie widać nie było;) więc nie pisz bajek
6 sierpnia 2007, 13:22 / poniedziałek
Betonborek ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahhaahahahahah aha
6 sierpnia 2007, 13:41 / poniedziałek
A co może Borkowski zrobić, palnąć sobie w łeb, tu najlepszy trener by nie pomógł, nawet Beenhakker czy inny futbolowy cudotwórca. Bez mąki chleba nie będzie, nawet jak na nich Borek wsiędzie. Tacy dziadograjkowie to se mogą pogrywać na fujarce, a nie w piłkę nożną. Jak wczoraj zobaczyłem wynik w telegazecie, to w pierwszej chwili pomyślałem: „kurza twarz, mają awarię w telewizji albo reaktor od telegazety się upił”. Nie do wiary 0:2, wiara z Gdańska przesrywa ze wsią, gdzie diabeł mówi dobranoc, której na mapie ze świecą szukać, gdzie tury chodzą spać z kurami.
Ale co tam, nasza Lechia zagra po raz pierwszy w tym sezonie dopiero z Piastem na Traugutta w środę. Wszyscy w środek z buta ruszamy na Traugutta śpiewem zagrzewać prawdziwą Lechijke do boju i do zwycięstwa.
Bo w Turku, tak cos mi się zdaje, to na pewno nie grała nasza Lechia, ale jakaś popierdówka, przebierańce jacyś w koszulkach Lechii..
6 sierpnia 2007, 13:49 / poniedziałek
Papuas nie pierdol głupot ok 30 Lechistów wbiło sie na sektor gospodarzy(kilku w barwach) plus
20 w sektor VIP.

Nikt nie był w szaliku?.He he

odnośnik
6 sierpnia 2007, 13:54 / poniedziałek
Oj, Papuas, trzeba było trochę rozprostować kości i pochodzić po stadionie... Przeczytaj, co napisał Romano i potem oskarżaj innych o bajkopisarstwo, chłopcze. Kupowałem nawet zajebaną kiełbaskę na stadionie, stojąc w szaliku w kolejce. Popytaj kolegów lepiej.
6 sierpnia 2007, 14:04 / poniedziałek
Do Kudi.
Jesli uwazasz mnie za festyniarza i przyblede (okolo 30 lat przy Lechii ),to gratuluje ci dobrego humoru !
Bylem wczoraj w Turku i widzialem...........
Borek,to jest KLON Kaczmarka,on jest na meczu,a ja chyba w tym czasie na drugiej stronie Polski.
Bo jak wytlumaczyc fakt,zmiany Rybskiego ? !
Ten gosciu sie pogubil w zeszlym sezonie i tak mu pozostalo !
Nie nadaje sie na to stanowisko i koniec !!!!!!!
Co wy gadacie o winie Baczka ? !
Chlopak nie mial nic do powiedzenia,skrocil kat,ale dale nic nie mogl zrobic !

Wracalismy z meczu i gadalismy,ze teraz netowi napinacze beda mieli pole do popisu ! I sprawdzilo sie !!!!!!!!

Smiech mnie ogarnia,co ja tu czytam !
Nie zla BEKA,co Ziutek ? !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
6 sierpnia 2007, 14:17 / poniedziałek
Okej, mój błąd, widocznie słabo się rozglądałem. To, że udało wam się wbić bez żadnych ekscesów chyba świadczy o kulturze panującej na turkowskim stadionie, co u was pewnie byłoby nie do pomyślenia.
6 sierpnia 2007, 14:19 / poniedziałek
No kiełbaska super ceny zestaw z musztarda i bułką 4 i 5 zł.Powalił
mnie widok kibli na stadionie

odnośnik

odnośnik

Szok
6 sierpnia 2007, 15:31 / poniedziałek
zal patrzec na te stadiony w 2 lidze i ich zaplecza
6 sierpnia 2007, 15:38 / poniedziałek
Byłem widziałem i kiedyś już pisałem że Panom trenerowi i prezesowi , brak wizjii i to było strasznie widać , wszyscy rozkładali rece bo nie mieli do kogo podać i sie mylili , i co z tego że troche klepalismy jak oddalismy 2 celne strzały w tym jeden karny.
borek sie nie nadaje i to tyle a przegrać tam to był wielki wstyd i w normaLNYCH OKOLICZNOSCIACH W NORMALNYM KLUBIE BY POLECIAŁ.PATRZ pETRESKU W wIŚLE PO WYGRANEJ Z sEVILLĄ.
ZBIEG NAZW I POZIOM PRZYPADKOWY ALE POWINIEN DAĆ W KOŃCU DO MYŚLENIA BO POPROSTU SZKODA NASZEGO ŻYCIA NA TE CUDA. JA CHCE WYGRYWAĆ I CIESZYĆ SIE A BYĆ POŚMIEWISKIEM pOLSKI ,
tYLKO lECHIA!!!!!!!!!
6 sierpnia 2007, 17:57 / poniedziałek
Zajęło to trochę więcej czasu niż godzinę ale zdjęcia już są , podzielone na dwie kategorie piłkarska i kibicowska:
GALERIA KIBICOWSKA - odnośnik
GALERIA PIŁKARSKA - odnośnik
6 sierpnia 2007, 18:21 / poniedziałek
mam takie ciśnienie......................................... .......cetnar spierdalaj do tura lub odry.ufff ulżyło mi.Borka oszczędzę .....................................bo nie jest świadom tego co czyni.sory.Szkoda Ryby w tej śmiesznej ekipie
6 sierpnia 2007, 19:30 / poniedziałek
castorp: No nie, ty jesteś po prostu pierdolnięty, pojebany, durny i tak dalej...
Do jakiego ty technikum ośle chodziłeś?
Naprawdę kompnij sie tak sumiennie w ryj!
Więcej nie bedę reagował na twoje durne wpisy! Pierdol sie.
6 sierpnia 2007, 20:26 / poniedziałek
Ja widzę, że koledzy z Gdańska lubią uprawiać sadomaso. Przegraliście a mimo to ciągle nazywacie nasze miasto "wioską". Wasza sprawa...widać lubicie umniejszać drużyny z którymi przegrywacie. Z takim podejściem do mniejszych miejscowości mam nadzieję, że jeszcze niejedna ekipa z mniejszej miejscowości postawi Was do pionu.

Dla wszystkich poważnych kibiców pozdrowienia i życzenia sukcesów.
A dla napinaczy staropolskie: Dwa do ZERA...Tur żegna Frajera.

P.S. byłbym zapomniał...do tych co mają problemy ze znalezieniem Turku na mapie. Lepsze okulary, albo korki z czytania atlasu samochodowego. Dobrze, że Was wieźli autobusem bo nie wiadomo gdzie byście dojechali.
6 sierpnia 2007, 20:33 / poniedziałek
Kolego, rilaks ;) Nikt Was nie umniejsza, po prostu my nie lubimy przegrywać :D Przecież większość tutaj uważa, że to wina naszego treneiro, a nie Tura Turek. A poza tym koło mnie przy barierce stała ochroniarka - przecudna dupencja, także nie jest źle z miasteczkiem, jeśli macie tam takich ochroniarzy ;) Utrzymania życzę.
6 sierpnia 2007, 20:46 / poniedziałek
Jak nietrudno zauważyć nie jestem jakimś potentatem we wpisach ... ogolnie zawsze czytałem wasze opinie , i choc niejednokrotnie się z nimi nie zgadzałem specjalnie nie zabierałem głosu. Lecz teraz coś we mnie pękło ... strasznie jak zresztą każdy z nas kibiców naszej kochanej LECHII przeżyłem upokażającą porażkę ( bo chyba inaczej tego nazwać nie można ) z serami z turka. Co więcej już dawno chciałem się wypowiedzieć na temat tego co sądze o pseudotrenerze Borku. Lecz dzisiaj to już mi dopiekł do żywego.......... po tej kompromitującej porażce powinien siedzieć na dupie w domu i obmyślać plan na następny mecz. Albo przynajmniej wyciągać wnioski z wczorajszego meczu......... ale gdzież by tam . Wracam sobie do domu z pracy a tu co?? Borkowski w najlepsze uradowany siedzi w ogródku popijając browary z kolegami i grillując . Co to jest za trener ja sie pytam?? wszyscy się przejmujemy a on ma to w dupie.... Ja wiem że zaraz znajdzie się 50 osób , które powiedzą że chłop pewni chciał się odstresować i odpocząć......... tylko na odpoczynek trzeba zasłużyć!! a w moim przekonaniu na takowy pan b nie zasługuje ...
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców - Tylko LECHIA
6 sierpnia 2007, 20:52 / poniedziałek
krister zrob mu zdjecie z ukrycia ha ha niech piwkuje bo do trenerki sie nie nadaje pozdro
6 sierpnia 2007, 20:57 / poniedziałek
O rany Julek, o Matko Boska ! Romano (pozdrawiam, do zobaczenia w srode pod Maxem) jakiez Ty przytulne toalety sfotografowal. W szkolach podstawowych powinni pokazywac te zdjecia na Geografii, przekazujac dzieciom wiedze o Wszechswiecie i Drodze Mlecznej, obrazujac jak wyglada Czarna Dziura.

Co do meczu : chlopaki (tzw. pilkarze) jestescie boscy. Czy Wy do kurwy nedzy wyobrazacie sobie w ogole jakie panuja nastroje po meczu wsrod Nas - prawdziwych Lechistow w Gdansku i na calym swiecie ?! Nie wstydzicie sie wyjsc do warzywniaka po ziemniaki ?
6 sierpnia 2007, 21:09 / poniedziałek
Ja chcę zamieszkać w Turze!
Nie gniewaj się na nas Turku, Turek sprowadził nas nie tyle do pionu, co do pozimu :)
"Turku, kochany klubie nasz, pokonasz arkę, arkę - pokonasz" :)
ps. Ja już po tym meczu Turka w Lublinie śpiewałem: MOturek! ojeeeeeeeeeeeeeeee MOturek o, je je, je itd.
6 sierpnia 2007, 21:11 / poniedziałek
mogolby ktos napisac relacje z wyjazdu ?
6 sierpnia 2007, 21:17 / poniedziałek
Minęły już ponad 24 h od zakończenia meczu, a mnie ciągle ch..j strzela z żalu i bezsilności !!! Niby nic się nie stało, pierwszy mecz, początek sezonu, wpadka, wiele kolejek do rozegrania itp i itd. Ale ja się pytam, jak do kur..y nędzy można było przegrać Turem Turek ?!!! I nie chodzi mi tu miasteczko (które pewnie jest malownicze i słynie z naprawdę pysznych serków), tylko o bardzo słabego piłkarsko zespołu beniaminka, złożonego z zawodników, których nazwiska nic nie mówią nawet wytrawnym znawcom futbolu !!! Przecież z taką drużyną powinna nawet wygrać Lechia II, a powalczyć by również mogła Lechia III !!! Słabszych już nie ma !!!
Na miejscu trenera i piłkarzy wstyd mi by było pokazać się "na mieście", a zarząd klubu w ramach przeprosin powinien do czasu poprawy stylu gry i wyników obniżyć ceny biletów do 5 pln na trybuny otwarte !!!
6 sierpnia 2007, 21:19 / poniedziałek
do Krister.Jeśli to prawda to zajebiście bo za parę kolejek Borek stanie za grillem na prostej.CHYBA KIEŁBASEK NIE SPIERDOLI.Proponuję żeby Buzi nakładał musztardę a Rogal będzie podawał pieczywo ,Cetnar rozdysponuje napoje .MyślĘ że cateringu się nadadzą ?z resztą jak BORO ZWĘGLI KIEŁBASKI to i tak stwierdzi że były super tylko ktoś poprostu wziął za mało musztardy i nie zagryzł bułką lub nie popił napojem.Jemu kiełbaski zawsze smakują.Jak komuś się nie podoba to niech sobie z T29 DZWONI PO PIZZĘ .I TAK MU NIE PRZYWIOZĄ HAHAHA.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034