Gdańsk: piątek, 21 września 2018
FORUM
Podstrony:

The Chicago Trophy-Wisła Kraków

strona 1/1

1

17 lipca 2007, 21:56 / wtorek
W dniach 27&29 Lipca w Chicago odbędzie się turniej piłkarski z udziałem Wisły K.,FC Sevilla,Reggina,Toluca Mexico.Rozkład wygląda następująco w piątek 27 Wisła-Reggina i Sevilla-Toulca,a w niedzielę 29 Toluca-Reggina i Wisła-Sevilla.Myślę,że warto wybrać się by wspomóc nasza zgodę, oczywiście piszę to raczej do emigracji bo nie sadzę by ktoś specjalnie przyleciał z Polski,ale kto wie.
18 lipca 2007, 09:36 / środa
Wisła Kraków zbudowała dream team

Już nawet nie na ławce rezerwowych, ale na trybunach wylądują reprezentanci różnych krajów. Po letnich wzmocnieniach Wisła ma najsilniejszy skład w Polsce. Kosowski, Niedzielan, Brożek, Dudka, Sobolewski... Wyliczać można długo. Żadna inna drużyna nie skompletowała tak licznej i wyrównanej kadry - pisze "Dziennik".

Na Reymonta jest aż 11 aktualnych bądź byłych reprezentantów Polski, do tego kadrowicze z Australii i Czech oraz trzech bardzo dobrych piłkarzy z Ameryki Południowej. Trener Maciej Skorża ma teraz naprawdę trudne zadanie, by wybrać najlepszych z najlepszych.

Kto może mieć problemy z załapaniem się do składu Wisły? Między innymi dwóch ulubieńców selekcjonera Leo Beenhakkera: Dariusz Dudka i Adam Kokoszka. Pierwszy z nich, jak na razie przegrywa rywalizację o miejsce w pomocy z Mauro Cantoro i Radosławem Sobolewskim, a drugi nie może przebić się przez parę stoperów Arkadiusz Głowacki - Cleber - przewiduje "Dziennik".

W innych formacjach sytuacja wygląda podobnie. Doszło do tego, że tak uznany piłkarz jak Marek Zieńczuk musiał przekwalifikować się na pozycję lewego obrońcy, bo inaczej przez cały sezon z ławki oglądałby grę Kosowskiego. Wydaje się, że w całym zespole tylko dwóch piłkarzy nie ma konkurentów na pozycjach. Mariusz Pawełek po odejściu Emiliana Dolhy jest pewny miejsca w bramce. Rywala nie widać także dla prawego obrońcy Marcina Baszczyńskiego - którego nie tak dawno chciał się pozbyć prezes Mariusz Heler.

odnośnik
19 lipca 2007, 02:32 / czwartek
Ja moze bede szedl na ten mecz ale jeszcze niejestem pewien
Pozdro dla bialo-zielonych zza oceanu ;]
20 lipca 2007, 12:04 / piątek
Ekstraklasa chce odszkodowania od Wisły

Gazeta Wyborcza

Wisła Kraków z powodu występu w komercyjnym turnieju Chicago Trophy chce przełożyć inaugurację ligi z Górnikiem Zabrze. Spółka Orange Ekstraklasa chce od Wisły 100 tys. zł.

Działacze klubu już w lutym wiedzieli, kiedy rozpocznie się nowy sezon. Mimo to były prezes Mariusz Heller zakontraktował wyjazd. Ekstraklasa nie chciała się zgodzić na przełożenie meczu, ale być może zmieni zdanie, jeśli klub wpłaci około 100 tys. zł na projekt Młoda Ekstraklasa.

odnośnik
27 lipca 2007, 15:17 / piątek
Witam.Czy ktoś z kibiców Lechii będzie na turnieju w Chicago,bo chętnie bym pogadał z ziomalami po szalu.Pozdrawiam.
28 lipca 2007, 01:26 / sobota
Na TVP3 leci meczyk Wisełki!!Niestety 1:0 w plecy!!Na żywo oczywiście!!
28 lipca 2007, 02:09 / sobota
1-1 do przerwy niezla gra wiselki
28 lipca 2007, 09:55 / sobota
Wisła zagrała dobry meczyk. Tylko jak dla mnie dwie osoby w składzie to pomyłka. po pierwsze Zieńczuk na lewej obronie, kompletnie się tam nie nadaje ale widać że ma serce do gry, tylko po prostu ta pozycja nie jest dla niego! po drugie Dudka-bardzo słaby zawodnik, kompletnie nie pasuje do obecnego składu Wisły, i jeszcze stawia trenerowi jakieś warunki że jak nie będzie grał to odchodzi, bardzo dobrze niech odejdzie(jestem ciekaw tylko kto go weźmie), bo w Wisle będzie tylko osłabieniem.
Kto wie jaki był wynik w drugim wczorajszym meczu w tym turnieju ?
30 lipca 2007, 05:13 / poniedziałek
No i Wisełka wylatuje z Chicago z pucharem.Super było na stadionie ,pogadało sie z kumplami po szalu i nawet miałem okazję pogadać z Zienkiem.Powiedział,że na 100% zagra w Lechii tylko jeszcze nie wie kiedy.Ogólnie fajnie było.Pozdro.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222