Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Szalik "Polski Bastion Prawicy" Akcja G88 szalik cegiełka!!

strona 1/2

18 lipca 2007, 13:41 / środa
Jak wiemy do derbów zostało trochę czasu (październik). Przez ten czas mozna niezłą sumkę uzbierać na oprawę. I pokazać się z jak najlepszej strony. Grupa Greengos88 wyszła z inicjatywą zrobienia szalika "cegiełki”, z której zysk zostanie przekazany na "Akcje derby". Motywem szalika bedzie znana flaga kibiców Gdańskiej Lechii "Polski Bastion Prawicy". Szalik bedzie dziany z dwóch stron taki sam. Koszt szalika wyniesie 25 zł. Akcja trwać bedzie aż do 31 sierpnia. Wiec prószę o cierpliwość. Pieniądze proszę wpłacać na konto
Andrzej Sadłowski
50 1140 2004 0000 3302 4477 0280 MBANK

W temacie: szalik Bastion, ksywę, klub, imię nazwisko.

Gdy zaczną się mecze bedzie mozna wpłacać na meczach.

Osoby spoza Gdańska, chcące szalik, musza doliczyć 8 zł za przesyłkę.

Pozdrawiam. G88

odnośnik
18 lipca 2007, 16:07 / środa
hmm Jesli jusz beda na pierwszym meczu te szliki to ja sie pisze i biore :)
18 lipca 2007, 16:10 / środa
nie bedzie "jusz" !! najpierw jest prowadzona zbiorka kasy, kto wpłaci bedzie miał! bedzie tylko tyle szali ile obos wpłaci! :) czyli bedzie to unikat, za jakis czas:)
18 lipca 2007, 16:49 / środa
18 lipca 2007, 16:58 / środa
mamy projekt
18 lipca 2007, 19:23 / środa
pomysł z Szalem w kit ale jest kilka lepszych Flag które mogły by być Szalami, Wiem że Lewy wie o jakie dwie flagi chodzi.

pozdro 88
18 lipca 2007, 19:50 / środa
proponuje "a na drzewach zamiast lisci beda wisiec onanisci (z Arki)"

pzdr 666
18 lipca 2007, 21:14 / środa
albo "Warchoły Lechistanu"
18 lipca 2007, 21:31 / środa
to nie koncert zyczen :) , teraz jest ten szalik i tyle! pozniej beda inne
18 lipca 2007, 22:50 / środa
i bardzo dobrze, zajebisty motyw na szalik ! KONKRET odrazu biore
19 lipca 2007, 20:36 / czwartek
Przypominam ze osoby, które nie chcą wpłacać na konto, będą mogły wpłacić Greengosom za szalik na meczu :)
19 lipca 2007, 20:42 / czwartek
Witam.
Dlugo zastanawialem sie,co Was,mlodych wstrzymuje do kupna tego szalika ?
Dlaczego odcinacie sie od historii Polski i Gdanska ?
Czy wogole zdajecie sobie sprawe,co oznacza haslo na tym szalu ?
Zapewne wielu z Was nie wie i nie interesuje sie historia gdanskich kibicow,a zatem
uswiadomie Was,ze haslo :POLSKI BASTION PRAWICY,to nie jest zwykly slogan,
zwykle bzdety,aby zapelnic miejsce na fladze lub szaliku.
To tu,u nas w Gdansku zawsze bylo nie pokorne spoleczenstwo w stosunku do wladzy ludowej PRL.
To my w ''naszej swiatyni'' na stadionie Lechii jako pierwsi zaczelismy krzyczec:
Precz z komuna !!!
A na drzewach zamiast lisci,beda wisiec komunisci !!!
Dla nas znaczylo te haslo,tylko jedno :WOLNOSC !!!
Dzis wszyscy jestescie wolni,ale czy wasze dzieci beda wiedzialy,co sie dzialo
na Lechii 30-40 lat temu ?
Ja swojemu synowi kupuje ten szalik.
Dla zasady !
Dla nie zapomnienia,dla pokolen.......................
Wlasnie miedzy innymi, to slowo ''POKOLENIE''jest dla nas wszystkich bardzo
wazne.
Mysle,ze ten szalik oddaje wszystko,co ma znamienne znaczenie dla historycznych
wydarzen na T29.

Zachecam wszystkich do kupna tego szala,dla zasady,dla :
POKOLEN LECHII GDANSK !!!

STARA GWARDIA popiera te inicjatywe G88 !

Z pozdrowieniami
Czarny 1968

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
19 lipca 2007, 20:53 / czwartek
moge mowic tylko za siebie... jestem rocznik 83, na szczescie w wiekszosci ominely mnie zjebane czasy prlu... chociaz wtedy byla idea, dla ktorej warto bylo walczyc... tak czy siak mnie nic nie wstrzymuje i na bank go sobie zamowie. bo mimo mlodego wieku organicznie nie znosze czerwonych chujow, ktorzy do 89 niszczyli ten kraj a po 89 nadal mocno trzymaja sie w "elitach" wladzy i kreca kase w ustroju, do ktorego powstania starali sie nie dopuscic. precz z komuna i "socjaldemokracja" bo jeszcze przez minimum 10 lat te sloaw beda synonimami... te same ryje, inne nazwy
19 lipca 2007, 22:56 / czwartek
Lewy-mam pytanko czy was nie stać wyłożyć 300-350 zł na 20 szali ?taki jest koszt zrobienia szali i masz je w ciągu 2 tygodni a nawet szybciej !sprzedajesz je tez bardzo szybko wiadomo gdzie i jak i zamawiasz kolejne szale czy to takie trudne ?Po co wpłacać czekać chuj wie ile tak jak ze skarpetkami?? Nie macie sianka jestem w stanie wam pożyczyć a nawet załatwić wam te szale!
Pozdro: Stare Greengos Lechia Gdansk!
19 lipca 2007, 23:04 / czwartek
Jest siano z oprawy na derby!
Niech mlodzi Greengos powoli uczą sie robienia pieniedzy z pieniedzy...
Z 50 odrazu zamawiajcie zejda odrazu bo flaga jest naszą wizytówką.
19 lipca 2007, 23:22 / czwartek
czarny - ja taż kupuje szal swemu synowi - ma 7 lat.
Doskonale wie co to komuna, co to NASZA LECHIA.
Kto strzelał do stoczniowców, co to zomo.
Wie Kiedy jedziemy pod 3 krzyże zapalić znicze,
Oby 10% gdańszczan mówiło dzieciom prawde.
Choćby część tej prawdy!
19 lipca 2007, 23:35 / czwartek
Gdzie na meczu??Bo ja biorę 2!!Dla mnie i dla taty(powiedział,że musi go mieć).
Z góry dzięki za odp.!!
19 lipca 2007, 23:38 / czwartek
na meczach w młynie, na samym dole beda czekac osoby przyjmujące kase :)

Podzro.
20 lipca 2007, 07:55 / piątek
Mysza 20 szali to możesz zrobić dla "byłych" g. W tym przypadku pierwsza seria powinna startować przynajmiej od 100!!! Przecztaj uważnie co dla nas Lechistów znaczy to hasło. Czarny to świetnie ogarnął swoim tekstem.
20 lipca 2007, 08:59 / piątek
20 czy 100 nie ma roznicy wazne aby zrobic i mysza dobrze to ujollł nie ma co czekac i zbierc wylorzyc i zrobic a same szale sie rozejda jak cieple bułki

OLD GREENGOS:)

KOHORTA DOLNY VRZESZCZ -jedynka ? malo !!tylko dla fachowcow:)
20 lipca 2007, 10:24 / piątek
Kontratak-co ty gadasz za głupoty skoro G88 nie ma kasy żeby zrobić przynajmniej 20 szali to, co ty gadasz o 100.Pozatym wydać teraz 20 szali i już po 1 MECZU można kolejne zamawiać kumasz, o co mi chodzi?? Kasę ludzi, którzy wpłacą na 1 mecz można szybko i łatwo obrócić zamawiając więcej i więcej i wtedy cena będzie tez niższa oczywiście produkcji, co za tym idzie przy cenie 25zł za szal G88 więcej zarobi!
20 lipca 2007, 10:27 / piątek
Mysza- fajnie się pisze ??

Zgadaj się z Lewym wyłóż kasę i zamówcie, a nie pierdolisz jaki to byś kozak nie był!!!! Proste ??
20 lipca 2007, 11:04 / piątek
Zeto-szale Przymorza i Tysiaclecia ja skołowałem i wiem ze to nic trudnego!a poza tym byłem w Greengos i wiem, co i jak! Zeto teraz proste??
20 lipca 2007, 11:28 / piątek
Mysza- od jakiś 15 lat "siedzę" w temacie szali. Nawet nie wiesz ile wzorów zrobiłem. Tak samo jak flagi które wiszą, kiedyś wisiały na T29, czy jak kolejne trzy nowe będą wisieć. Jak chcesz się policytować, to wieczorem powrzucam zdjęcia "moich" flag i szali i wrzucę tobie na net ??

Jak na razie smucisz na forum, jakie to proste i jakbyś to zrobił. Dlatego zaproponowałem tobie- skontaktuj się z Lewym i wyłóż kasę!!!! Nie chesz się spotykac z Lewym, przelej kasę na konto, które jest podane, z zastrzeżeniem że po sprzedaży ma ją tobie oddać. Chyba proste ????
Jeśli nie chcesz pomóc, to przynajmniej nie krytykuj!!!!! Bo w gebie każdy jest mocny.
20 lipca 2007, 11:30 / piątek
Lewy jak bedzie można odebrać szale? Wiem, że jeszcze kupa czasu, ale jestem laikiem jeśli chodzi o kupowanie przez neta :]
20 lipca 2007, 11:31 / piątek
szczerze to Mysza Ma Racje aby wyciągnąć kase na oprawe na Derby, najlepiej całą i za całą kwote zamówić szale, Wiadome jest to że przy większej ilości wyjdą one taniej i będzie więcej kasy na oprawe.
20 lipca 2007, 11:51 / piątek
Czyli obaj wiemy, co i jak! pisze to tylko na forum bo mnie wkurwia działalność G88 Jak ja byłem w grupie to zawsze sobie radziliśmy mieliśmy kasę a jak jej nie było to zawsze z klubu można było pożyczyć !Moje zdanie jest takie ze bez sensu jest zbierać najpierw kasę a później robić, bo kasa na derby jest jak najszybciej potrzebna!z pożyczki sie nie wycofuje !Na marginesie uważam ze krytyka jest ważna byłych G tez krytykowali i jakieś wnioski zawsze na spotkaniu wyciągaliśmy (np Nie udane oprawy kojarzysz chyba ten mecz, co nam oprawa zupełnie nie wyszła)PS.Zeto pisze to nie zgrywając kozaka tylko takie moje zdanie.
20 lipca 2007, 11:53 / piątek
Ludzie dziwią mnie niektóre wasze wypowiedzi "pomysł z szalem w kit" , "sa lepsze flagi" , co to ma znaczyć ? Polski Bastion Prawicy to najwiekszy symbol Lechii, historii naszego klubu, Miasta , symbol tych, którzy walczyli z czerwoną zarazą. Wydaje mi się , że ten szal to obowiązkowa pozycja dla każdego Lechisty, niestety obecna postawa młodziezy w moim wieku pozostawia wiele do zyczenia zreszta Czarny ujął to najlepiej. Wydaje mi sie ze nie trzeba zachęcać do kupowania.
____________
Greengos88
20 lipca 2007, 12:00 / piątek
Mysza- tak się składa, że znam "klimat" starych greengos. Jak chcesz to przypomne tobie, skąd wielu z was miało kasę i za co niektórzy mają zakazy stadionowe !!!!!!!!!

Patrząc na twoją frustrację, mam wrażenie że jesteś w tej grupie. Krytyka krytyką, ale żeby krytykować, trzeba pokazać że samemu sie potrafi !!!!!

Co do szala, to jest to najleszy wzór, jaki może wyjść !!!!! No chyba że "legendarna" Ultras Lechia Precz z komuną, która z Lechią jeździ już od 15 lat i ma więcej wyjzdów, niż coponiektórzy meczy wogóle.
20 lipca 2007, 12:54 / piątek
Khatos przytoczyłeś elementy mojeje wypowiedzi, Ja ci Teraz mówie że na pierwszym meczu jakim będe na T29 wpłacam Kase na szal. przytoczyłem że jest kilka Flag kóre mogły być Szalami ponieważ chce przekazać w ten sposób pomysł na następne akcje.

Precz Z Komuną !!! LECHIA GDAŃSK!!
20 lipca 2007, 12:58 / piątek
Zeto narazie to Ty zgrywasz tutaj nawiekszego kozaka:) jeszcze pół toku temu normalnie sie napinałęs ale teraz to już gwiazda forum.
A mysza moim zdaniem chciał przekazać G88 jak zrobic szale by ktoś wpłacający dzis na nie,nie czekał 3 miesiecy :) a grupa zyskała jak najwiecej siana.Napisał to na forum G88 przeczytali i oby skorzystali z rad.A ty odrazu jedziesz po chlopaku.
Pozdro szal jest mega niech jak najszybciej ze 100 powstanie.
Ps-ja dodam od siebie ze stowarzysznie zawsze moze Wam pomoc w sprzedazy szaliczka!
20 lipca 2007, 13:14 / piątek
Mysza a co zyskiem z szalikow Przymorza i Tysiaclecia? przytulilo sie $$ nie? samorodek robisz a krytukujesz, spotkam Cie gdzies handlujacego czyms to po lapach dostaniesz biznesmenie
20 lipca 2007, 13:54 / piątek
Newska- a mi się wydaje, że to Mysza się napiął. Ma chłop jakiś żal i zamiast na priv, to problem w necie rozwiązuje. Ale to tylko moje przypuszczenia.
20 lipca 2007, 15:01 / piątek
GRUCHA604 1x
HSV 1x
20 lipca 2007, 22:32 / piątek
bez_ksyw- owszem przytuliłem a do twojej wiadomości dokładnie 150 zł ty mi w tym nic nie pomogłeś wiec sie tez z tobą nie podzieliłem (sam wyłożyłem kasę) bo niby dlaczego ??ten co chciał to kupił chyba proste ?czy widzisz jakiś problem ?chciałem porostu cos zrobić i zrobiłem nie dorobiłem sie kupy chajcu i nie zgrywam cwaniaka.Dlaczego ty nic nie zrobiłeś?
Az tak bardzo Cie to boli? PS.za zarobiona kasę kupiłem koszulkę w sklepie JAKO wiec chyba dąłem ta cegiełkę na klub?
20 lipca 2007, 22:37 / piątek
ktoś coś jeszcze ma na sumieniu, coś chce wybielić, coś wyjaśnić? - może inny temat trza założyć?
20 lipca 2007, 23:40 / piątek
Powiem krotko.
Mysza,nie masz racji.
Znam historie starych G i lepiej bedzie,jak nie bedziesz ciagnal dalej tego tematu !
Jesli chcesz pogadac,nic nie stoi na przeszkodzie.Jest privat !!!
Zgadzam sie z Zeto !!!
Wszyscy by tylko pierdolili,narzekali i krytykowali,ale zeby zadzialac,to nie ma chetnych !!!

Lewy,rob swoje,SG wam pomoze !
21 lipca 2007, 00:04 / sobota
Uciekaj Myszko do dziury, by cię nie złapał kot bury :-) szaliki będą bez twojej pomocy i bez prucia się na forum.
21 lipca 2007, 00:06 / sobota
Swiete slowa kolego !!!
21 lipca 2007, 01:58 / sobota
wplacac a nie pierdolic, ze tak powiem ;] jalowych dyskusji styka, trzeba dzialac i wykladac pieniadze hehe
21 lipca 2007, 12:52 / sobota
Lewy,jak mozesz,to odezwij sie do mnie.
21 lipca 2007, 16:02 / sobota
juz sie zakochalem w tym szalu :D
21 lipca 2007, 18:22 / sobota
Ja nie wiem, myślałem że jesteśmy jedną biało-zielona rodziną, a tu w każdym temacie tylko jakieś prywatne wycieczki, pyskówki, nic nie wnoszące do tematu napinki i wyśmiewanie innych. To forum to dno na poziomie małego miasteczka grającego w A klasie. Akcja super pomysł! Fajnie, że inni chcą pomóc.
22 lipca 2007, 11:50 / niedziela
HSV 1x
GRUCHA604 1x
ReapeR 2x
Swiru 1x
KRZYŻAK82 4x
Lewy 4x
Gryniu 1x
Wacek 2x
Morfi 1x
22 lipca 2007, 19:19 / niedziela
na sparingu z Bałtykiem bedzie mozna wpłacic za szalik!
25 lipca 2007, 21:43 / środa
i jak idzie akcja ??
25 lipca 2007, 21:57 / środa
Pytanko. Czy oprawa na derby bedzie polegac na odpaleniu rac i transparencie z koslawymi literami (oprawa na Ruchu) czy wezmiecie wreszcie jakas osobe, ktora ma poczucie estetyki i pojecie o malowaniu do opraw. Sorry, ze zabieram glos i od razu krytykuje, ale chce wiedziec na co przeznaczycie ewentualne pieniadze, ktore Wam zaplaca kibice. Mysle, ze do derbow jest kilka miesiecy i moznaby przygotowac naprawde cos na poziomie nawet pomimo tego, ze: "Lechia to nigdy nie bedzie klub Ultras" :)

Pozdrowienia Lewy:) i Greengos 88
25 lipca 2007, 22:01 / środa
nie bedzie ;) bedzie wrescie profesjonalnie :) tak jak miało byc zawsze a bedzie teraz,
wrescie sa porzadne pieniadze za które mozna cos zrobic, a nie jak było wczesniej za 300 - 400 zł

"koslawymi literami (oprawa na Ruchu) " to nie koslawe tylko taka czcionka :D

pozdrawiam
25 lipca 2007, 22:04 / środa
to zmiencie czcionke:):)

i czekam na porzadna oprawe;)
pozdro!
25 lipca 2007, 22:09 / środa
Lewy nie odpisales mi jak idzie zbiórka?? i ile osob wpłaciło?
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023