Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Afera korupcyjna w polskiej piłce

strona 5/14

26 stycznia 2008, 14:19 / sobota
triada zawsze razem :-) to jest zgoda pelna podziwu
26 stycznia 2008, 15:49 / sobota
e tam pewnie poprostu we 3 wynegocjowali wieksze rabaty...

moze jakies promocja w stylu kup 3 a 4ty mecz gratis : )
26 stycznia 2008, 18:34 / sobota
odnośnik

no to jeszcze 8 zespolow...
9 lutego 2008, 20:28 / sobota
Skur....y!!!:
"W niedzielę o godz. 11:30 w warszawskim hotelu Sheraton dojdzie do spotkania władz PZPN z przedstawicielami klubów I- i II ligi. Jak wiemy nieoficjalnie PZPN planuje uchwalić abolicję dla klubów, które były w zamieszane w aferę korupcyjną i cofnąć wszystkie kary z obecnego sezonu!
Chodzi m.in. o cofnięcie degradacji dla KGHM Zagłębie Lubin, Widzewa Łódź i Zagłębia Sosnowiec. Na to spotkanie zaproszono także przedstawicieli Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Polonii Warszawa, Arki Gdynia i Piasta Gliwice.
Jak udało nam się dowiedzieć delegacje z Gdańska, Wrocławia i Warszawy już zapowiedziały jednak, że nie wezmą udziału w posiedzeniu.
Co ciekawe naszych informacji nie potwierdził PZPN. Rzecznik prasowy Zbigniew Koźmiński przyznał, że do spotkania dojdzie, ale... - To będzie spotkanie PZPN z przedstawicielami klubów, ale rozmowy będą dotyczyły statutu Związku. Będą poruszane tematy korupcji, ale nie abolicji. To wymysł dziennikarzy - zakończył.
9 lutego 2008, 21:02 / sobota
Kurwa jak by taki numer odstawili to by byl szczyt lapowkarstwa!! Mam nadzieje ze to naprawde tylko jakas sciema!! Kurwa we wloszech pojechali z Juventusem i innymi a u nas co bezprawie do chuja!! Nie no poprsotu brak slow :(
9 lutego 2008, 21:19 / sobota
Takie coś jest możliwe tylko w Polsce normalnie brak słów i żal.
9 lutego 2008, 21:38 / sobota
A ja już dawno pisałem, bez naszej wizyty w Wa-wie się nie obędzie.
9 lutego 2008, 21:42 / sobota
bo pzpn to panstwo w panstwie i wiedza ze moga robic sobie co tylko wymysla..
listkiewicz.....co?...Ty qurwo!!!!

z drugiej strony,teraz trzeba grac na maxa aby sobie wywalczyc awans na boisku a to moze teraz byc bardzo interesujace,ale i tak...MY WIEEERRZZZZYYMMMYYYYYYYYYY!!!!
9 lutego 2008, 21:47 / sobota
Powroty powroty....ot normalnośc nastała ,przecież tak długo przez niektórych wyczekiwana.Cuda cuda ludzie....
9 lutego 2008, 21:51 / sobota
Przestępcy Zabijają Piłkę Nożną ??? Poczekamy...
9 lutego 2008, 22:17 / sobota
Ciekawi mnie,kto napisal artykol na stronie glownej : Abolicja dla klubow,mniejsze szanse na awans Lechii ?!

Do autora.
Takie glupie pytania,mozesz zadawac w ''PRZYJACIOLCE'' !
Nasza Lechia awansuje,bez wzgledu na to,czy bedzie abolicja,czy tez nie.
Jesli nie wierzysz w awans,proponuje,zebys zaczal pisac na sledziowym forum,bo to,co napisales,nie przystoi Lechiscie !
Piszac ten artykol i to na pierwszej stronie,oznaczac by mialo,ze czekamy tylko na degradowanie zespolow,a co za tym idzie,tylko wtedy bedzie upragniony awans.
Jestem zly.....

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
9 lutego 2008, 22:21 / sobota
jedyne rozsądne rozwiązanie to ... podłożenie bomby i wysadzenie całego PZPNu w powietrze ! :)

1 liga 1 liga LECHIA GDAŃSK
9 lutego 2008, 22:22 / sobota
Zeto , przecież będziemy wkrótce w Warszawie (Legia). Można przy okazji odwiedzic niektóre adresy.
10 lutego 2008, 11:52 / niedziela
Właśnie słucham Bońka w Cafe Futbol i nie wiem sam czy to jest bardziej tragiczne czy śmieszne... Skoro osoby które troszke osiągneły w tej naszej piłce pierdolą tak od rzeczy na temat korupcji to dziwić sie działaczom, piłkarzykom czy leśnym dziadkom z pzpn że jest jak jest w tej naszej rodzimej kopanej...Coraz mniej zaczynam wierzyć że jeszcze kiedykolwiek będzie normalnie w polskiej piłce.

A MY SWOJE...
10 lutego 2008, 12:25 / niedziela
Dokładnie, rudy odwracał kota ogonem, kręcił po całości. Ten fiut nie dał też innym dojść do głosu. Wygląda na to że im odpuszczą po całości:(
Aejaejao!!!
12 lutego 2008, 15:00 / wtorek
Boniek o internautach
Sport | 2008.02.12

"Opinia dwustu czy trzystu ludzi, którzy stukają w klawiaturę, bo nie mają co robić, niespecjalnie mnie martwi".

Zbigniew Boniek w odpowiedzi na słowa krytyki ze strony internautów.

odnośnik
12 lutego 2008, 20:04 / wtorek
Na szczęście opinia Bońka o czymkolwiek mnie też zupełnie nie martwi (czytaj: nie obchodzi).
14 lutego 2008, 14:58 / czwartek
Amnestia, połączona z odpowiedzialnością władz PZPN, to jedyny uczciwy sposób na rozliczenie się z aferą korupcyjną. Szefowie związku powinni się nie tyle poddać ocenie elektoratu, co po prostu honorowo wycofać - mówi członek Wydziału Dyscypliny, mecenas Paweł Nogal.

Po pierwsze przyznanie do winy i dymisja władz PZPN

odnośnik
14 lutego 2008, 19:28 / czwartek
ja im kurwa dam amnestię...

problem działaczyków pzpnu można rozwiązać przsy okazji...
14 lutego 2008, 22:16 / czwartek
Panowie, jest propozycja, aby pojechac pod Sheratona w marcu, kiedy te kurwy będą miały swój walny zjazd. Z tego co wiem, na taką manifestację piszą się również kibice Legii. My ze swojej strony możemy zorganizowac specjala. Jak znam życie, większośc kibiców z całej Polski przyłączy się do naszej akcji.

Tylko czy mamy jaja, aby tam pojechac ??
14 lutego 2008, 22:22 / czwartek
tu nie ma co zadawac pytan ,musimy tam byc !!!
16 lutego 2008, 12:01 / sobota
Złota myśl działacza PZPN :))))

Gazeta Wyborcza | 2008.02.16

Przedstawiciele komisji licencyjnej PZPN-u twierdzą, że bytomski obiekt nie jest gotowy na goszczenie meczów ekstraklasy - pisze "Gazeta Wyborcza".

"Lubię Polonię, mam do niej sentyment. Przyjechałem do Bytomia, by pomóc i doradzić" - tłumaczył swoją obecność na stadionie przy ul. Olimpijskiej Zdzisław Czarnecki z komisji licencyjnej PZPN-u. Opinia na temat stadionu, którą przekazał działaczom Polonii, miała jednak prawo zmrozić im krew w żyłach. Lista uchybień na obiekcie jest bardzo długa. "Za późno się wzięli do roboty. Przede wszystkim na stadionie nie ma zadaszenia. Małe trybunki dla VIP-ów i dziennikarzy to dla mnie w ogóle nie są trybunki. Ja ich na pewno nie zaakceptuję" - mówi Czarnecki. Przedstawiciel PZPN-u podpowiada, że nową trybunę można... wypożyczyć. "Jest światełko w tunelu. Nie takie rzeczy się w Polsce robiło w dwa tygodnie" - twierdzi.
16 lutego 2008, 20:32 / sobota
Zeto- kiedy jest ten zjazd?
18 lutego 2008, 12:47 / poniedziałek
odnośnik

Tak trzymać
28 lutego 2008, 15:08 / czwartek
Ile wolnych miejsc w Orange Ekstraklasie?
Gazeta Wyborcza | 2008.02.28

Za tydzień rozgrywki wznawia II liga, a nadal nie wiadomo, ile dokładnie zespołów awansuje do Orange Ekstraklasy. Na tę chwilę trzy, ale może być ich nawet sześć - pisze "Gazeta Wyborcza".

Nie jestem w stanie dokładnie określić, ile drużyn spadnie z Orange Ekstraklasy, a ile awansuje do niej z rozgrywek II ligi piłkarskiej" - zastrzega już na początku rozmowy Wojciech Jugo, przewodniczący Wydziału Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na razie wiadomo, że na pewno z ekstraklasy spadnie Zagłębie Sosnowiec. Chociaż podobną karę Wydział Dyscypliny przy PZPN-ie nałożył na KGHM Zagłębie Lubin i Widzew Łódź, oba zespoły nie są jednak zaliczane do grona drużyn spadających do II ligi. Wszystko dlatego, że wyroki w ich sprawie nie zostały jeszcze uprawomocnione.

"W tej chwili sytuacja wygląda tak, że prawomocny wyrok Wydziału Dyscypliny PZPN-u dotyczący jedynie Zagłębie Sosnowiec" - wyjaśnia Jugo. "Póki wyroki skazujące Zagłębie Lubin i Widzew Łódź nie uprawomocnią się, nie chciałbym dywagować na temat ich relegacji. Czas pokaże, czy one także zostaną zdegradowane" - dodaje przewodniczący Wydziału Gier.
1 marca 2008, 23:20 / sobota
Należy dodać, że jutro Drzymała podpisuje umowę ze Śląskiem i od nowego sezonu Groclin zostanie przeniesiony do Wrocławia. Także jeśli Śląsk zajmie miejsce gwarantujące awans to zamiast niego awansuje kolejna drużyna w tabeli. Patrząc na to ile drużyn spada z 1 ligi to nawet 5 drużyn z 2 ligi może awansować w tym sezonie.
5 marca 2008, 12:05 / środa
5 marca 2008, 12:16 / środa
O, dawno nie było słychać o 'naszym ulubnieńcu' :).
5 marca 2008, 13:21 / środa
Z tym następnym miejscem dającym awans po Śląsku to też nic nie wiadomo. Po fuzji Śląsk ma grać na licencji groclinu, a na licencje Śląska(która też uprawnia do gry w ekstraklasie jak Śląsk awansuje)ma ponoć chrapke zdegradowane Zagłębie Lubin i chcieliby ją kupić.
12 marca 2008, 09:54 / środa
Wyjasniam sprawe wykupu licencji Śląska przez lubin:
Odkupienie tej licencji to mrzonka. Lubin powoluje sie na kodeks spolek handlowych i ma racje. Tyle, ze degradacja za korupcje ma charakter decyzji dyscyplinarnej w ramach prowadzonych rozgrywek. Zakupiona zgodnie z prawem handlowym licencja w odniesieniu do klubu zdegradowanego nie mialaby mocy administracyjnie wiazacej.
Problem moglby powstac, gdyby lubin podpisal ze Śląskiem umowe na mocy ktorej Śląsk przejal by druzyne lubina (proces podobny do casusu amiki). Tyle, ze nie przez laczenie spolek (wtedy mozna postawic zarzut ciaglosci prawnej), a przez wydzielenie z lubina czesci majatku (wraz z prawem do nazwy i zawodnikami) i wniesienie aportem do Śląska. Wowczas moglby byc dlugi i skomplikowany proces sadowy, bo PZPN musialby podwazac ta czynnosc jako majaca na celu obejscie prawa (w 2 lidze zostalaby na papierze wydmuszka lubina, a kghm objalby akcje w Slasku przemalowanym na zagłebie i grajacym oczywiście w lubinie). Na marginesie w takim przypadku doladnie to samo musialby zrobic groclin w odniesieniu do Śląska, by pozostawic przy zyciu WKS Śląsk SSA konieczna do wykonania wyzej opisanego manewru.
Inna sprawa, ze dzialacze wroclawscy po takim numerze to by chyba musieli z miasta uciekac
12 marca 2008, 10:01 / środa
ps. do powyzszego
zamiast aportu lubin moglby prawo do nazwy i czesc zawodnikow zwyczajnie sprzedac. Tym trudniejszy bylby proces w sadzie
14 marca 2008, 13:51 / piątek
Dziś zatrzymano 106 osobę - sędzia Wiesław Piotrowicz z Wrocławia (pardon - Wiesław P.). Listkiewicz musi być ZSZOKOWANY... he he
14 marca 2008, 15:17 / piątek
Myślę, że jest to kolejny argument, aby ogłosić abolicję.

Czy ktokolwiek zdaje sobie sprawdę, że coraz trudniej o sędziego, a Polskie więzienia są przepełnione ??
27 marca 2008, 17:53 / czwartek
odnośnik czas na Korone?
28 marca 2008, 14:14 / piątek
Mecz Zagłębie - ŁKS był ustawiony?!

odnośnik
28 marca 2008, 16:59 / piątek
Zagłębie - ŁKS:

odnośnik

Zwróćcie uwagę na bramkarzy!
28 marca 2008, 18:50 / piątek
Chodzi Ci o to że w ogóle sie nie ruszali??, Że przypadku drugiej bramki zanim sędzia wskazał na wapno bramkarz już tam biegł z piłką??
28 marca 2008, 20:14 / piątek
Tak, o to i o to, że przy karnym położył sie jak zwykła ciota i nawet nie póbował bronić.
28 marca 2008, 21:49 / piątek
co za syf w tej piłce :|
30 marca 2008, 08:44 / niedziela
Dariusz W. przyznał się do stawianych mu zarzutów odnośnik
30 marca 2008, 08:54 / niedziela
zastanawiające jest jaką wiedzą dysponuje sam prezes...
"...To człowiek o nienagannych manierach, zawsze dobrze ubrany, świetnie się wypowiadający..."
odnośnik
30 marca 2008, 17:21 / niedziela
To co ten Listkiewicz robi i opowiada to skandal:
odnośnik
"Ale był kiedyś kandydatem na selekcjonera. Teraz już chyba nie weźmie pan tej kandydatury pod uwagę." (chodzi o Wdowczyka)

- A dlaczego nie? Każdy ma lepsze i gorsze momenty w życiu. Oczywiście, gdyby trener dopuścił się czynów zabronionych przez kodeks karny, nie byłoby o czym mówić. A na razie nie ferujmy wyroków, bo konstytucja, kodeksy prawa mówią, że nieskazany prawomocnym wyrokiem jest niewinny."

No kurde gorsze momenty, panie Listkiewiczu mowi tutaj o korupcji!!!!!
Na pewno Wdowczyk jeszcze kiedys bedzie trenerem reprezentacji!
Brak slow!
A dzisiaj po przyznaniu sie do winy Wdowczyk siedzi na lawce polonii, jakby sie nic nie stalo...nie moge tej patalogii zrozumiec
31 marca 2008, 21:38 / poniedziałek
Ale jaja na TVN24 Zaorski jedzie z Kozminskim wlasnie jest przerwa :) Jeszcze w tle Tomaszewski heh

Najlepszy tekst Zaorskiego "Nie znam kraju, w ktorym zastrzeliliby bylego ministra sportu, a poprzedni siedzi w pierdlu" :))))
31 marca 2008, 22:24 / poniedziałek
najbardziej mnie rozjebał tekst.... na zjeździe podejmiemy decyzje.... odbędzie się w grudniu... nosz kurwa
31 marca 2008, 23:31 / poniedziałek
definicja kupczenia meczami według Dariusza W.:

"zneutralizowanie korupcyjnego oddziaływania sportowych przeciwników i zapewnienie drużynie rzetelnego sędziowania."

odnośnik

ja jebie.... ale bagno
1 kwietnia 2008, 11:46 / wtorek
Często nie zgadzam się z Rafałem Stecem (z Wyborczej), ale na prima aprilis całkiem zgrabny żarcik odnośnik

Mnie najbardziej rozbawiło ostatnie przemyslenie Michała L.: "Ostatnio prześladuje mnie straszne pytanie: a może ja wcale nie jestem dobrym człowiekiem?".
2 kwietnia 2008, 12:13 / środa
Właściciel pierwszoligowego Kolportera Korony Kielce Krzysztof Klicki poinformował, że wycofuje się ze finansowania klubu. Zapewnił jednocześnie, że do końca tego sezonu będzie wypełniał wszystkie zobowiązania i umowy.
2 kwietnia 2008, 14:08 / środa
tak dla uzupelnienia powyzszego postu...
odnośnik
2 kwietnia 2008, 19:53 / środa
Związkowy Trybunał Piłkarski postanowił uchylić karę degradacji dla Zagłębia Lubin. Sprawa została skierowana do ponownego rozpatrzenia przez Wydział Dyscypliny PZPN.

Aktualny mistrz Polski miał rozpocząć przyszły sezon z 10 ujemnymi punktami. Klub miał ponadto zapłacić 100 tys. złotych kary.
2 kwietnia 2008, 20:47 / środa
Kolejny cud donalda-fryzier na wolnosci ,krauze wrocil do Polski a zaglebie lubin zostaje w oe !!!! Mordo ty nasza!!!!!!!!!!!!!!!
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414