Gdańsk: piątek, 10 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Afera korupcyjna w polskiej piłce

strona 7/14

18 kwietnia 2008, 16:02 / piątek
Silnoreki/ ok. ale ciagle przytaczasz fakty ktore wyszły na swiatło dzienne i ciagle opierasz sie na tym co juz jest wiadomo.Masz racje kupowalismy,korumpowalismy,bez honoru,charakteru..blablabla....to juz było.....

ja wrzuciłem artukuł z gazety z informacjami o których istnieniu polowa waszego forum dałaby sie pociac ze nie miały miejsca i tyle.nic wiecej.A neandertalczyk kontratak zszedł własnie z drzewa zeby cos upolowac do jedzenia i poza obrazaniem ludzi nie potrafi nic madrego napisac.no ale 10pkt w lidze nethoolsów zdobył.
18 kwietnia 2008, 16:03 / piątek
Ja twojej nawet po pijaku bym nie ruszył. Nie dość że stara flądra, to jeszcze głupia i obciążona chorobą genetyczną, którą przekazała tobie. Neptun ciebie jebał, chwaście wśród ryb. Ciekawe co na to twój ojciec- stary leszcz? Pewnie zakopał się w mule ze wstydu?
18 kwietnia 2008, 16:04 / piątek
i jeszcze jedno: powiedz mi co bys zrobił gdyby okazało sie ze hipotetycznie Lechia kupiła 30 czy 100 spotkan??? oczywiscie HIPOTETYCZNIE! wyjechałbys do Chin i zaszył sie w klasztorze zeby sie swiatu nie pokazwyac czy dalej chodziłbys na Lechie??

we wrocławiu tez krzyczeli ze na 10000% sa czysci...rozumiesz?
18 kwietnia 2008, 16:07 / piątek
kontratak/ kolejne 10pkt.brawo! jestes wielki!
18 kwietnia 2008, 16:08 / piątek
super, a wy tam w gdyni zostaliscie neofitami i teraz rzucacie kamieniami jako pierwsi? pozyjemy, zobaczymy a nie, ze bierzesz artykul z GW i wystepujez w roli sedziego. palka ci od tego staje czy jak?
18 kwietnia 2008, 16:11 / piątek
Grucha/ a kto powiedziałze w roli sedziego? artkuł z gazety i tyle....od tego sie zaczyna...
18 kwietnia 2008, 16:26 / piątek
ty kolorowy! po huj sie tu na naszym FORUM udzielasz?????
18 kwietnia 2008, 16:54 / piątek
Widzisz "szprotko" gdyby hipotetycznie wyszło, ze Lechia kupiła 30 czy 100 spotkań ( mniej wiecej tyle co wy) to gwarantuje ci, że znamienita wiekszość lechistów wymusiła by na zarzadzie spadek do conajmniej IV ligi !!!
Trzeba być "kurwą bez honoru" (synonim namiastki kibica pewnej wioski za Sopotem) żeby najpierw się przyznać (żeby uniknąc katy), a później odwoływać (mimo udokumentowanych kilkudziescieciu zarzutów), a dziś będąc symbolem złodziejstwa i korupcji robić z siebie męczeników i relatywizować pewne fakty !!!!
18 kwietnia 2008, 17:07 / piątek
kiko7/masz sporo racji i rozumiem Twoje dowartosciwywanie sie poprzez obrazanie innych ludzi,miast. Masz sporo racji ale takiego wymuszenia na zarzadzie akurat nie mozesz zagwarantowac i dobrze o tym wiesz.Ok ,pewnie bys poszedł razem z 100 osób na pikiete ale co by to dało? .czy wszystki działania Twojego zarzadu ci sie podobaja?? jesli nie to czemu nie wymuszasz zmian??

i najwazniejsze: jak to sie wszystko ma do aktykułu ktory wyszedł w GW o klubie ktory pierwzy krzyczał ze jest czysty??rozumiesz?? NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY!

i od razu Cie uprzedze: kupowalismy,korumpowalismy,jestesmy bez honoru,charakteru,mieszkamy na wiosce,jestesmy rybami...blablabla...reszte znasz....
18 kwietnia 2008, 17:12 / piątek
nie wystepujesz jako sedzia? to co znaczy cytat z twojego pierwszego postu? "A podobno byli czyści...na Was tez przyjdzie kolej...." jak dla mnie to wyrok. wiec przestan pieprzyc o tym, ze jestes bezstronnym obserwatorem itp. bo po prostu zaczales tu pisac zeby sie dowartosciowac. ale jak na razie to twoj klub polecial za korupcje wiec stfu i idz pomachac jonczykowi
18 kwietnia 2008, 17:15 / piątek
a ja ci śledziku napisze tak, nawet jakby się okazało że mój Klub kupował(dowody, "proces", wyrok) mecze to:
-nigdy nikt mi nie zarzuci tego że się na to zrzucałem,
-nikt mi nigdy nie zarzuci tego że zakładałem na siebie szmaty "jacek jesteśmy z tobą",
-nikt mi nigdy nie zarzuci tego że się wypierałem tego że mój Klub jest winny,
-nikt nigdy mi nie zarzuci tego że mój Klub robił wszystko by uniknąć kary.
To tak na prędce....masz jeszcze kurwa jakieś pytania??
Nie wspomnę o tym jacy tam są kibice, wiesz co mam na myśli....
bez pozdrowien

ps. kto jest bez winy nie powinien kamieniem rzucić, a wy to nawet nie powinniście kolo kamienia stać !!
18 kwietnia 2008, 17:18 / piątek
Grucha polecam czytac ze zrozumieniem...

naisałem ze ,,podobno byli czysci" bo głosno krzyczeli i potepiali korupcjie ogłaszajac wszem i wobec ze maja czyste raczki! a jak widzisz 3 (TRZY) osoby sa wstanie potwierdzic w prokuraturze ze przyjeli łapówke za ustawienie meczu...a to juz nie przelewki....
,,na was tez przyjdzie kolej"...tego zwroyu urzyłem moze i zbyt pochopnie ale kibice Ślaska tez mowili ze nie maja nic na sumieniu.....ale ok...poczekajmy jeszcze troche...w OE kluby sa sprawdzane od samego dołu....a ze pewnie awansujecie..to wiele moze sie stac...
jak zapewne zauwazyłes nawet prasa napisała ze fuzja jest pewna forma ucieczki od przeszłosci...wiec po co uciekac skoro jest sie czystym?

odezwe sie jak wyjda inne ciekawsze wątki na kolejne kluby...a wyjda.

ps.gratuluje awansu-zasłuzonego awansu.
18 kwietnia 2008, 17:23 / piątek
caly czas ferujesz wyroki. prasa napisala, ze to forma ucieczki? a przeczytales co odpowiedzieli przedstawiciele klubu? to chyba ty masz problemy z czytaniem. gw juz wiele ciekawych rzeczy napisala, najlepsza byla chyba rasistowska flaga ultras Jagielloni. a znasz to? na plocie bylo napisane "dupa", jasio poglaskal i mu drzazga weszla. wiec nie wszystko co napisane jest prawda objawiona. a ty juz sie sprules i zadowolony czekasz na nasza degradacje ;] smieszne to i straszne. ciesz sie lepiej, ze dzieki kolejnemu przekretowi nie jestecie w 3 lidze. gratuluje zmarnowania 15 mln zeta i kilku pilkarzy. bez pozdrowien
18 kwietnia 2008, 17:33 / piątek
Na razie nic pewnego w tym nie ma. Widać, że śledzie za wszelką cenę chcą od siebie odciągnąć uwagę. Dopóki nie zostanie udowodnione Śląskowi, że kupował mecze, do tego momentu są niewinni.
I zupełnie nie rozumiem po co wchodzisz tutaj na forum, widząc (a może nie?), że link już był podany. Dowartościowałeś się już odpowiednio? Wejdź sobie na swoje forum i razem ze swoją ławicą przeżyjcie orgię z powodu tego artykułu.

Gazeta Wyborcza = Gówno Prawda. Swoje kompetencje, a raczej ich brak, już raz udowodnili. Dopóki domysły nie zostaną potwierdzone, nie zamierzam się tym przejmować.
18 kwietnia 2008, 17:55 / piątek
O czym ty wogóle do nas rozmawiasz ???!!! Albo jesteś typowym chłopakiem-prokomiakiem czytajacym z kartek hymn napisany na jakąs latynoska nute, jednoczesnie twierdzacym, że nie gracie na Bałtyku albo jesteś zwyklym debilem -hipokrytą, który nie może pogodzić sie z faktem bycia wiecznie drugim w Trójmieście.
Po twoim ostatnim wpisie widzę ze masz cechy jednego i drugiego. W nomenklaturze lechistów jesteś tzw "rysiek". Z całego serca życze ci ( i wszystkim "ryśkom"też ) wytrwałosci w szukaniu "haków" na Lechię bo mam nieodparte wrażenie, ze stało sie to wasza pasją !!!
Mali -dla przykładu szef sportu trójmiasto w GW to niejaki Grzegorz Kubicki ("rysiek" pełną gęba) tak więc jak widać kadry mają tam pierwszoligowe ;)
18 kwietnia 2008, 18:12 / piątek
"bycia wiecznie drugim w Trójmieście."

drugi jest Bałtyk, potem Gedania, Stoczniowiec, Wybrzeże, Flota, Ogniwo a potem długo, długo nic....

widać wysiłki jakiegoś yebło-mu się udały, że aż tak doceniłeś ryśków z klanu ;-)
18 kwietnia 2008, 19:32 / piątek
HURRA HURRA HURRA!!!

Od ostatnich derbów ze śledziami Piotr "chodząca skleroza" Burlikowski jest osobą której ręki bym nie podał. I w końcu przyszło to radosne info... odnośnik
"Kwiat" dyrektorów sportowych poszedł w niebyt!!! Czas otworzyć szampana!!! Szkoda, że nie mam do niego nr telefonu, adresu mailowego bądź adresu domowego, bo chętnie przesłałbym gratulacje!!!
18 kwietnia 2008, 21:41 / piątek
A czym się tak zasłuzył?
19 kwietnia 2008, 00:24 / sobota
Jesień 1995 - w składzie Lechii/Olimpii był m.in. Piotr Burlikowski. Po kilku meczach zrejterował - jego sprawa... Nie pamiętam aby ktokolwiek po nim płakał.

Jesień 2007 - pytam się wspomnianego jegomościa (przed konferencja prasową po meczu Lechia-Arka), jak wspomina mecze Lechii. Odpowiedź: moge mówić tylko o dzisiejszych 90 minutach. Na żadnym innym nie byłem!!!

W tym momencie wzruszyłem sie do łez. Gdyby ktoś kiedys pisał książke o historii Lechii to niech napisze, że kilka spotkań jesienią 1995 Lechia grała w 10-osobowym składzie. Wszak Burlikowskiego na boisku być nie mogło skoro sam tego nie pamięta.

Drugi powód to jego zachowanie przed i w czasie konferencji. Dużo by pisać...
19 kwietnia 2008, 02:16 / sobota
animaq napisz co masz na myśli odnośnie bUrlikowskiego???? z tego co pamiętam to kilka bramek dla Lechii jebnął...!!!
19 kwietnia 2008, 07:46 / sobota
Gdybys napisał choć o jednej - w jakim meczu - to masz browar. Nie strzelił nic, uciekł od nas po 4 meczach teraz mówi, że nigdy tu nie grał. Za to bredzić o naszej organizacji - zaścianku itp gadał wszędzie i wszystkim. Przykład typowego (tu niech każdy wstawi sobie pasujące mu słowo na temat osoby u której z rozumem cos nie tego).
19 kwietnia 2008, 11:22 / sobota
.....chuja !!!
19 kwietnia 2008, 11:38 / sobota
odnośnik

AHAHAHAHAHAHAHAHHAA i znów ten cwel wszystkich wyruchał. Czy żaden polityk w Polsce nie ma jaj?
19 kwietnia 2008, 13:39 / sobota
To trzeba mieć tupet , nie ma siły na tą listkiewiczową kurwe.
19 kwietnia 2008, 14:06 / sobota
Śmierdziel!
19 kwietnia 2008, 14:09 / sobota
Jebany na dodatek!
24 kwietnia 2008, 14:00 / czwartek
Zagłębie Lubin, któremu udowodniono korupcję, jest blisko gry w Pucharze UEFA. – Mamy kłopot – mówią Życiu Warszawy działacze Wydziału Dyscypliny i PZPN, ale zamiast go rozwiązać, spierają się między sobą.

odnośnik
24 kwietnia 2008, 14:47 / czwartek
odnośnik

Kurwa mać, kiedy wreszcie Drzewiecki sobie uzmysłowi, że został WYRUCHANY!

Jebać pzpn!!!!!!!!!!!!
24 kwietnia 2008, 18:09 / czwartek
jak zwykle pizdeczka, nic sie nie zmienia
6 maja 2008, 09:26 / wtorek
jagiellonia i korona zostaną w OE?!
wielki powrót klickiego do korony będzie?? :))))))

Czyli może się okazać, że korona i jagiellonia będą nadal grały w ekstraklasie, chociaż ich udział w korupcyjnym procederze nie podlega dyskusji.

Jeśli do 30 czerwca nie zapadną w ich sprawach decyzje Wydziału Dyscypliny, uzależnionego w tym wypadku od prokuratury, to tak może być. Obawiam się, że do tego czasu postępowanie nie zostanie jednak zakończone. Jest na to zbyt mało czasu.

odnośnik
6 maja 2008, 11:42 / wtorek
Marcin Borski i Mariusz Podgórski odsunięci od sędziowania
Podczas weekendowej kolejki rozgrywek I ligi rozjemcom zdarzyło się kilka rażących pomyłek, które miały wpływ na końcowe rezultaty. Na cenzurowanym znalazło się przede wszystkim trzech arbitrów - Jacek Walczyński, Mariusz Podgórski i Marcin Borski.

odnośnik
6 maja 2008, 21:46 / wtorek
Osobiscie nie wierze zeby Podgorski drukowal w meczu Lecha ale golym okiem widac bylo, ze faworyzowal slowiki. Iwanski to w ogole mistrz, chociaz do Peszko mu jeszcze daleko.
7 maja 2008, 09:28 / środa
Najnowszy RODZYNEK pochodzi z naszego regionu. Cały tekst odnośnik

Kawłek dotyczący naszego klubu:
"Śmieszne mecze, układziki. I zawsze przewijało się to samo nazwisko - sędziego Mirosława Cyrsona.

W sezonie 2003/04 w IV lidze o awans walczyły Lechia Gdańsk i Gedania. Szły łeb w łeb. Wciąż prowadziłem wtedy Kaszuby i przed naszym meczem w Gdańsku zadzwonił do mnie trener Gedanii Andrzej Bussler [obecnie trener III-ligowej Cartusii]. Powiedział, że jest dla nas 4 tys. zł premii motywacyjnej za urwanie punktów Lechii. Pomyślałem - fajnie, będziemy mieli na grilla, ale jak nie przegrać z Lechią? Za chwilę z ust Busslera padło jednak hasło, po którym myślałem, że się przewrócę: "Spokojnie, w razie co, sędzia też jest załatwiony".

Mecz skończył się remisem 1:1, sędziowie musieli uciekać przed rozwścieczonymi kibicami Lechii.

To właśnie moja rozmowa z Busslerem jest nagrana przez TP SA i ma być teraz dowodem w sprawie."

Mam nadzieję, że kara dosięgnie tych co trzeba...
14 maja 2008, 06:21 / środa
Romek Zieliński raczej wie co pisze, więc.....
odnośnik
14 maja 2008, 14:44 / środa
ja też wierzę Zielińskiemu a swoją drogą to śledzie mają tupet...
14 maja 2008, 17:05 / środa
Przeczytałem sobie artykuł Romka Zielinskiego, przypomniałem sobie mecz szpArki z Podbeskidziem, oraz następujące fakty które miały miejsce i wszystko wygląda, że nasz szanowny kolega z Wrocka ma dobre info!!!
Jak wszyscy wiemy szpArka przegrywała tak gdzieś do 70 min. 0:2.Później strzela 2 bramki i w doliczonym czasie gry niejaki Mike Mouzie czy jakoś tak zagrywa piłkę ręką w polu karnym, robiąc to tak jak chłopu pomyliły sie dyscypliny sportowe i grał w siatkówkę a nie w nogę.!!!
Co się dalej dzieje????
Do Gdańska ma przyjechać Podbeskidzie na mecz z nami i nagle kontrakt murzina z klubem zostaję rozwiązany z uwagi na "problemy rodzinne zawodnika" czy coś w tym stylu.Dziwne tym bardziej , że do końca sezonu został jeszcze m-c grania, gdzie raczej każdy z grajków stara sie dograć do końca aby powalczyć o nowe kontrakty a nie nagle wypierdala o tak sobie do domu.No w jego wypadku do do Afryki:))).
I teraz druga rzecz. Jezeli ktoś wziął kasę, to z drugiej strony ktoś ją musiał dać!!!!!
Nie wiele tak czasu przed sprawą rozwiązania kontraktu murzina z Podbeskidziem, z szpArki zostaje wyjebany,no kto???? już wiecie,tak ich dyr. sportowy Potargowicz czy Protargowicz (chuj jeden, nie śledzę ich kadry klubowej mogę sie mylic z nzawiskiem). No i w ten sposób dochodzimy do sedna rzeczy, jakie osoby mogły brać udział w tym całym zdarzeniu . Ale coś mi się wydaje, że info pana Romka dotyczy tych osób raczej na 100%.
Problem jest w tym , że murzin jest w Afryce i mało wątpliwe, że jak wziął kasę za przekręt, to już do Polski nie zawita tak szybko.
A co do drugiego osobnika, no to jest szansa ,że jak dojdzie do wyjaśnienia sprawy , to może coś powie albo i nie:((((
To oczywiście były moje takie subiektywne wnioski, ale sprawa moim zdaniem jest b.....podejrzana i trzeba by ją wyjaśnić.
Tylko BKS Lechia!!!!
14 maja 2008, 17:10 / środa
Ja mam mieszane uczucia co do tego artykulu. Autor naglasnia sprawe, opisuje za ile sprzedano mecz i czeka na zaproszenie aby omowic ten proceder. Ja się w takim razie pytam na co tu czekac? Problem z którym walczy cała pilkarska Polska(prócz PZPNu)od kilku dobrych lat, a żurnalista w kulki leci. Dodatkowo musze stwierdzić ,iż ten tekst jest mało spójny gdyż najpierw Pan Zieliński napisał cyt. "Moi informatorzy mogą spać spokojnie. Prawo prasowe jest tak skonstruowane, że ich dane pozostaną do wiadomości tylko jednej osoby – mojej. I nikomu tych danych nie podam." po czym stwierdza ,że ma dość panoszenia się kretynów, którzy nie potrafią kopać piłki tak, by samemu zwyciężyć i opłacają rywali by tylko zdobyć trzy punkty. To chyba musi być chory człowiek bo sam nie wie czego chce od zycia, nie dosc ze kryje tych potencjalnych przestepców to jeszcze wypisuje dyrdymały ,które nic nie wnoszą do sprawy.Podsumowując myślę ,że jest to kaczka dziennikarska ,która miała wypromować samego pismaka (nie wiem w jakim celu, moze dla lepszego samopoczucia).

A tak z innej beczki to myśle, że jeżeli Pan Zielinski mowi prawde to znaczy ze nic sie nie zmienilo na tych szczeblach ogolnokrajowych (I,II liga), korupcja trwa nadal, a nawet przezywa rozkwit,renesans i idąc tokiem rozumowania autora artykułu to mozliwe (choć w to nie wierzę), że nawet nasza kochana Lechia kupuje mecze.Bo jezeli korupcja kwitnie to jakie kluby wejda teraz do OE, czyste czy te co korumpują sędziów badz piłkarzy?
14 maja 2008, 17:28 / środa
snower
Gwoli wyjaśnienia!Pan Zieliński nie potrzebuje się promować i pisać jakieś wyimaginowane sprawy.Wierz mi!!! Jak chcesz to wybierz sie na najbliższy mecz do Wrocka na Oporowska i sam się przekonasz, kto to jest i kim jest!!! Ma nadzieję , że to ci wystarczy ok?
Tylko BKS Lechia!!!
14 maja 2008, 21:10 / środa
Coś w tym jest. Romek Zieliński nie nagłaśniał by jakiś byle farmazonów i nie nabrał by się na czyjeś bajki. Jeśli w taki sposób firmuje to swoim nazwiskiem to znaczy, że ma bardzo mocne argumenty. A co do "czekania na odzew" to może dlatego, że nie udało się jeszcze nikogo przekonać do nagłośnienia sprawy (media niechętnie słuchają prawdziwych kibiców). Romek - powodzenia!
15 maja 2008, 14:13 / czwartek
Z tego co znam Romka Zielińskiego to spokojnie na 99% musi mieć jakąś wiedzę:)
15 maja 2008, 17:29 / czwartek
ZAGŁĘBIE L ZDEGRADOWANE
26 maja 2008, 09:02 / poniedziałek
Japan
14 maja 2008, 06:21 / środa
Romek Zieliński raczej wie co pisze, więc.....
odnośnik

czy ktos sie orientuje czy RZ zostal juz wezwany gdzie trzeba? ;) od tego moze chyba zalezec sklad 1. (i pewnie 2.) ligi w sezonie 2008/09.

pozdr
28 maja 2008, 10:46 / środa
4 czerwca 2008, 09:04 / środa
Jerzy E. junior

odnośnik
4 czerwca 2008, 09:44 / środa
Prokuratora mnie zaskoczyla, zlapali engela juniora a tera idac tropem engelow dojda do zioma listka ENGELA SENIORA :))))!!!!! LISTEK TY JESTES NASTEPNY, PRZYSLE CI DO PUDLA PUSZKE WAZELINKI :*!
4 czerwca 2008, 17:55 / środa
jak na to wszystko patrzę(czytam) to coraz bardziej żałuję że Lipcowi zabrakło jaj i swego czasu nie wprowadził kuratora do związku aby tych baranów powypierdalać na zbity pysk. Każdy zdrowo myślący wie że przez wiele-wiele lat w naszej piłce to nic nie zależało od tego jak dobrze grali piłkarze, a wszystko załatwiało się przy zielonym stoliku( kole zapasowym). Umoczone są na pewno wszystkie kluby obecnych 1-3 lig oczywiście oprócz Lechii,Śląska i Wisły.
Te barany trzymaja się jak najdłużej swoich stołków aby zapewne mieć jak najwięcej czasu na mataczenie i niszczenie dowodów swoich win. Wręcz żal mi nie których ukaranych działaczy, którzy pewnie gdyby mogli woleliby awansować czysto, sportowo, ale niestety nie mogli!
Śmieszyły mnie( innych pewnie też) wypowiedzi Wdowczyka który tłumacząc się mówił że płacił sedziom nie za drukowanie a za to aby uczciwie sędziowali - ale jak się nad tym głebiej zastanowić to pewnie czasami tak było!!
Jerbać PZPN
4 czerwca 2008, 19:41 / środa
Lipiec, Listek, jeden ciec, tez go zwineli za korupcje....
4 czerwca 2008, 19:59 / środa
wiem, wiem ale Lipiec się korumpował gdzie indziej :) więc nie było konfliktu interesów, zresztą wyszło to już dawno po tym jak się poddał w starciu z mafią Listka.

Przy okazji: jutro u śledzików mecz na zakończenie sezonu - czuje przez skóre, że ogłoszą swój "awans", pewnie mają jakieś przecieki, lub sami coś tam 'popchneli"
5 czerwca 2008, 00:16 / czwartek
nie wazne ze gdzie indziej sie korumpowal, korupcja to korupcja, pojecie jest to samo, miejsce nie ma znaczenia
20 czerwca 2008, 10:08 / piątek
JAGA I KORONA LECĄ . NA DNIACH WPLYNĄ DOKUMENTY DO WDPZPN I ZA TYDZIEŃ W CZWARTEK BEDZIE WSZYSTKO WIADOMO.
BEDZIE TAK:JAGA I KORONA POLECI ZAGŁĘBIE LUBIN URATUJĄ.WEJDZIE ARKA I PRZYZNAJA LICENCJE POLONI B BY BYŁO 16 DRUŻYN W EKSTRAKLASIE.

WIĘC WARTO POWALCZYĆ O PIŁKARZY STANO ORAZ SZCZOTA KTÓRZY CHCIELI GRAC W JAGIELLONII ORAZ MOŻE SOTIROVICZA.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.286