Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Afera korupcyjna w polskiej piłce

strona 8/14

20 czerwca 2008, 10:18 / piątek
info telefoniczne?
20 czerwca 2008, 10:20 / piątek
NIE WYSTARCZY PRZECZYTAĆ PS .
20 czerwca 2008, 10:24 / piątek
bendzie tak:

Polonia Bytom zagra w ekstraklasie, bo rudy chuj zwany potocznie bońkiem, nie ma aż takiej siły przebicia w pzpn. Za to żydzewek poleci do III ligi.

Wtedy spadnie Zagłebie Lubin do II ligi. (coś dziwnie na razie nikt siem tym zagłembiem nie zajmuje)

Korona i Jadzia dostanom wyrok, ale tak jak Sosnowiec i Widzew zagrajom jeszcze rok. Korona zajmnie miejsce spadkowe i spadnie do III ligi. Tak wienc, obok Korony spadnie jeszcze tylko jedna drużyna!!!!!!

prokom bendzie grał w II lidze i bendzie walczył o utrzymanie, bo tam już nie ma kasy i liżom dupe Drzymale. Ale on ma na nich wyjebane i pójdzie do Szczecina albo Polonia Wa-wa. Pójdzie tam jeszcze tego lata.

I Kolejka

Lechia-Wisła (piontek)
Lech-Górnik
Śląsk-Korona
Bełchatów-Odra
Jaga-Polonia B
Legia-Ruch(niedziela)
Piast-ŁKS
Cracovia-Pogoń Sz

II kolejka

Wisła-Pogoń Sz
ŁKS-Cracovia
Ruch-Piast
Bytom-Legia
Odra-Jaga
Korona-Bełchatów
Górnik-Śląsk
Lechia-Lech
20 czerwca 2008, 11:01 / piątek
Spróbuj napisać coś w języku polskim.
20 czerwca 2008, 11:21 / piątek
proszę odpierdolić się od 11groszy

dziękuję

11gorszy - a czo to ten Lech? chyba że Lech Rypin, czy tam Rywin...
20 czerwca 2008, 11:27 / piątek
Grosik- amicia poznań i groclin szczecin! Reszta chyba ok
20 czerwca 2008, 13:33 / piątek
Żeby poprawić nastrój proponuję posłuchać - odnośnik
20 czerwca 2008, 14:25 / piątek
Hehe dobre "...już pod koniec dnia... wpada CBA, coś na mnie ma!"
20 czerwca 2008, 19:09 / piątek
odnośnik
Mozna bylo sie spodziewac...
20 czerwca 2008, 19:27 / piątek
no niestety, szmaty zostaja przesuniete o jedna klase rozgrywkowa w gore
20 czerwca 2008, 19:47 / piątek
u ryśków euforia :) ziomów spuscili i mają ekstraklase jeszcze tylko tak widze po ichnim forum,ze czekają co z następnymi ziomami z bytomia,ale są dobrej myśli,że i im pzpn nie odpusci :)
gdyby do tego zabrano im znowu stadion ktory zreszta ich nie jest i doszłoby do jakiejs fuzji to myslę,że ryśki na pierwszym meczu zrobili by ruchomą oprawe jak tną się w dupska :)
20 czerwca 2008, 19:52 / piątek
Szkoda bo gdyby od razu wywalili korone to by pewnie zmniejszyli ekstraklase do 14 druzyn i bylby spokoj.
20 czerwca 2008, 19:55 / piątek
Ciekawe czy rysiu wypłaci premię za awans? :D

Powinien istnieć zapis, że w razie degradacji któegoś z klubów benficjentem takiej sytuacji nie może być uprzednio zdegradowany za korupcję zespół.
20 czerwca 2008, 20:00 / piątek
coś śmierdzi śledziem fujjjjj
20 czerwca 2008, 20:12 / piątek
Komu jak komu ale obecnym 1wszoligowcom powinno to zwisać
Arka w zeszłym roku spadła za korupcję a na jej miejsce weszło Zagłębie Sosnowiec umoczone po uszy.Teraz Zagłębie Lubin zostaje zdegradowane za korupcję a na jego miejsce wchodzi Arka która pokutowała sezon w 2 lidze.Półtora roku temu wszyscy płakali że nie ma sprawiedliwości-teraz okazuje się ze sprawiedliwość jest bo zespoły umoczone lecą jeden za drugim-zaraz będzie Korona.Jak widać niektórym klubom taka banicja nie zrobiła krzywdy i tak Łęczna awansowała,Arkę przesunęli i tyle.
Lechia jest już w ekstraklasie wychodząc z 1 miejsca także nie ma co robić dodatkowych problemów
20 czerwca 2008, 20:12 / piątek
Jak mówiłem że Arka będzie grała w przyszłym sezonie w ekstraklasie to będzie grała . Tak to jest jak się nie słucha mądrzejszego od siebie....

I żebyście nie wiem jak sie tu napinali a nawet pożygali to tego nie zmienicie .

Życzę konstruktynej napinki :-).
20 czerwca 2008, 20:21 / piątek
pedale ze wsi za miedzom, prendzej Polonia Bytom zagra w ekstraklasie, niż ty kutasie!!!
20 czerwca 2008, 20:24 / piątek
łał, jestem pod wielkim wrazeniem, trudno bylo sie domyslic, ze was przepchna. najlepsze jest to, ze kosztem waszych zgod, szczegolnie ostro wyruchali PB. a sledzi sie nie slucha bo nie umieja mowic. porozumiewaja sie pierdnieciami

"Biolodzy odkryli, że śledzie mogą komunikować się za pomocą odgłosów wytwarzanych przez pęcherzyki powietrza, które wydobywają się z ich odbytów. Podejrzewają, że dźwięki te mogą być pomocne ławicom ryb w utrzymaniu spójności nocą."

wladcy pol nocy? spojnosci wam nie styka ;]
20 czerwca 2008, 20:45 / piątek
Wydawało mi się że skoro do fuzji Śląska i Groclinu nie doszło to sprawa Arki w ekstraklasie jest zamknięta. Zostaje Groclin. Albo się kompletnie zakręciłem...
20 czerwca 2008, 20:47 / piątek
odnośnik kurestwo korników dwudzistych osmych nie zna granic :) te pedaliska sie cieszą z "awansu" :))))
20 czerwca 2008, 21:10 / piątek
TO już jest konieeeeeec... A tak sie cieszyłem dzisiaj że zdałem :D a niech sobie śledzie pierdną... będą derby...kolejne szmaty spłoną :D Codzienność hehe teraz to ładne mecze sie szykuje Lech Pasy,Śledzie, Jaga, Legia :D ... ojj na wyjazdach będą przygody chyba :P
20 czerwca 2008, 21:26 / piątek
jebać takie derby...

i nie ma co pierdolić o przygodach na wyjazdach, tylko na nie jeździć!!!
20 czerwca 2008, 23:42 / piątek
rysiu zarzucił kasa to maja kurwy awans żenada
21 czerwca 2008, 12:24 / sobota
odnośnik

Może sprawiedliwość jeszcze zwycięży...
21 czerwca 2008, 12:45 / sobota
opamientajcie siem ludzie! wienkszość serwisów pisze "najprawdopodobniej awansuje prokom", a to znaczy że jeszcze nie awansowali!!!

Do ligi wróci Polonia Bytom, bo jak nie to pzpn przegra z nimi w sondzie sporo kasy. dziady już majom problem z radomskiem i szczakowiankom, wien sobie nie pograją teraz z Poloniom.

a za tydzień na północy bendom żale i lamanty, jak to ich pzpn wychujał
21 czerwca 2008, 12:49 / sobota
Jesliby sprawiedliwosc mialaby zwyciezyc,to nowa ekstraklasa musialaby miec 6-8 zespolow,a sledzie w tym roku awansowaliby z A klasy do okregowki !
21 czerwca 2008, 13:48 / sobota
11groszy, zamilknij proszę, parówo... oczy bolą od twojego 'wałensa stajl' już. Nie czepiam się treści twoich postów tylko tego infantylnego kaleczenia języka. Chyba analfabetą nie jesteś, nie urodziłeś się w Gdyni? Bo to już nieśmieszne i raczej śledziem powoli jebie. Ogarnij się. Dziękuję.

PS A jeśli masz dysleksję to trudno - ja bym takich zrzucał ze skał albo topił w wiadrze. Lechia wolna od wszelkiej maści patologii. Niech kurwy wiom! :)
21 czerwca 2008, 22:42 / sobota
ja myślałem, że koleś te błędy robi specjalnie, bo to niemożliwe, żeby robić ich tyle naraz.... ale jeśli nie, zawsze można sobie treść posta napisać w wordzie, on dysleksji nie ma, poprawi co trzeba i będzie szansa, że jakoś to będzie wyglądać....
21 czerwca 2008, 22:51 / sobota
I co z tego że robi to specjalnie, skoro wszystkich tym - powiem łagodnie - denerwuje. Popieram pana 2 posty wyżej w 100%.
21 czerwca 2008, 23:34 / sobota
bez powszechnej moderacji rewolucja nie ma racji

koniec off topicu ;)
22 czerwca 2008, 01:09 / niedziela
I co z tego.... to forum ma jednak taki klimat jakego nie mają żadni kibice w PL. Pełne ironii, % wpisow, nienawiści do muźinów itd... ot, to nasza wspaniała Lechia.
Pozdro dla Biało-Zielonych i osób które tworzą to forum.
22 czerwca 2008, 01:14 / niedziela
Kiedyś miało zajebisty klimat...
22 czerwca 2008, 01:15 / niedziela
Ps. Może rzadko wpisuje sie na forum, ale za to czytam codziennie :)
Pozdro...
22 czerwca 2008, 11:27 / niedziela
Grucha 604 - powiedz o swoim spostrzeżeniu w twarz Śledziowi z Sopotu . Ciekawe co on na to ? :-) .Hehe .
22 czerwca 2008, 14:07 / niedziela
Kornik kurwo bez honoru, wiesz czym sie charakteryzuje frajerska kurwa bez honoru? Tym, że dla własnych profitów dyma swoich "przyjaciół" i wbija im nóż w plecy. Teraz zgadnij czym jesteście szmaty.
22 czerwca 2008, 14:08 / niedziela
to nie moje spostrzezenie, to fakty. to nauka. jesli wiesz co to jest
22 czerwca 2008, 17:45 / niedziela
Kornik: ty to jakaś kurwa-masochistka jesteś ! Wszyscy po tobie "jadą", a ty zdajesz się tym coraz bardziej podjarany :) No cóż, nie takie zboczenia świat widział :)
23 czerwca 2008, 11:25 / poniedziałek
skórwnik szykuje się do bicia rekrdu świata w dawaniu dupy na targach erotycznych w poznaniu, jest to pewne info i dlatego tutaj się tak nadstawia... Z tym że mu się wszystko pojebało, bo go tu nikt nie będzie dymał w dupsko tak jak lubi a co najwyżej opierdolą a jak się objawi w realu to wpierdol dostanie, a jego marzenia o robieniu laski pod zielonym stolikiem leśnym dziadkom z pzpnu zostaną tylko marzeniami...
/ pozdro i bez napinki /
23 czerwca 2008, 11:30 / poniedziałek
aha to jeszcze ja, nie pisałem w zeszłym tygodniu bo ....

więc teraz

łubu dubu łubu dubu

odpierdolcie się od łotewera i 11groszy !!!

niech żyją nam !!!

KMWTW!!!
24 czerwca 2008, 19:38 / wtorek
Przewodniczący Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Zbigniew Sadowski po zapoznaniu się z pismem pełnomocnika Polonii Bytom z dnia 19 czerwca 2008 roku postanowił pozostawić wniosek o ponowne rozpatrzenie wniosku licencyjnego bytomskiego klubu bez dalszego biegu.

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych podejmuje ostateczną i wiążącą decyzję w sprawie nadania lub odmówienia licencji. Procedura licencyjna nie daje żadnych podstaw do ponownego rozpatrzenia wniosku licencyjnego po prawomocnym i ostatecznym zakończeniu procesu licencyjnego.
(pzpn.pl)
24 czerwca 2008, 19:52 / wtorek
26 czerwca 2008, 16:08 / czwartek
odnośnik

udupianie Korony live ;)
11 lipca 2008, 14:45 / piątek
Tak to sie robi w angli szybko i bez gadania

odnośnik
15 lipca 2008, 09:52 / wtorek
poza tematem : odnośnik

czego oni nie zrobia aby Widzew nie spad az o dwie klasy tylko kombinuja
15 lipca 2008, 12:23 / wtorek
Kara ma dotyczyc przyszlego sezonu wiec Widzewowi to nie pomoze.
16 lipca 2008, 13:54 / środa
22 października 2008, 12:12 / środa
zatrzymany kolejny fachowiec - Janusz Wójcik
info z tvn24
22 października 2008, 12:48 / środa
kasa misiu kasa hahaha
22 października 2008, 18:14 / środa
Zdzisław Kręcina - kandydat na prezesa PZPN też zatrzymany wyjdzie jak wpłaci 50 tysięcy zł.
22 października 2008, 20:13 / środa
Kolejne "nazwisko" upierdolone, nic mnie już nie zdziwi. Za całe to gówno odpowiada beton z PZPN! I teraz kolejny beton ("beton" - nie kojażyć z Lechią) przejmie pałeczkę na stołku prezesa i w kółko Macieju!
I teraz moja kontrowersyjna wizja:
Kurwa kiedy wszycy kibice w Polsce zrozumieją, że TYLKO my kibice możemy coś z tym gównem zrobić. My nie jesteśmy rząd ani kurator - my możemy sie zjednoczyć i obalić tę całą złodziejską strukturę. Nas jebie UEFA, FIFA i Platini. My jesteśmy głosem ulicy a nie władzy. Piłka to nasze życie, nasza pasja a nie kurew, które nam to niszczą. Plan (wg mnie) jest prosty - spalmy siedzibe na Miodowej, rozpierdolmy też wszystkie wojewódzkie siedziby. Wywieźmy kurwy na taczkach i po liściu każdemu! Niech świat zobaczy, że się na to nie zgadzamy. Europa zrozumie wtedy, że to nie są żarty tylko głos kibiców. To nie będzie wprowadzenie kuratora tylko wzięcie sprawy w swoje ręce - obalimy ten związek i powołamy nowy, nowe struktury, nowych ludzi, którzy myślą tak jak my (są tacy i są obecnie niszczeni przez PZPN). Zmienimy nazwe związku i logo - żeby się źle nie kojażyło. Zróbmy to a będziemy mieli za 5 lat czołówkę w Eropie. Tylko nie pierdolcie mi, że to wszystko utopia - likwidacja PZPN i powołanie nowych struktur jest możiwe. UEFA nie może nas za to gnębić - zlikwidujemy komuchów i stworzymy nowe struktury.
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458