Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

EMIGRACJA-Nowa flaga

strona 1/7

21 lipca 2007, 20:41 / sobota
Witam.
Mam do was pytanie.
Co byscie powiedzieli na nowa flage kibicow Lechii mieszkajacych na calym swiecie ?
Juz dawno chcialem taka flage ale nigdy nie bylo odzewu.
Z tego co wiem,to nie maja takiej flagi zadni kibice !!!

Bylibysmy pierwsi !

Oto propozycja:
odnośnik
21 lipca 2007, 21:03 / sobota
czarny1968-trafiłeś w "dychę". Uważam, że takiej flagi brakuje na naszym płocie. Wzór całkiem wypasiony. Podpisuję się obiema rękami!!! Trzeba koniecznie zorganizować zrzutę.
A my swoje...!!!
21 lipca 2007, 21:10 / sobota
Flaga kozak
21 lipca 2007, 21:13 / sobota
Powiem krotko!!! Pomysl zajebisty, flaga piekna.
21 lipca 2007, 21:17 / sobota
21 lipca 2007, 21:33 / sobota
Ok.
Flaga jest podobna,ale mi chodzilo o panstwa,w ktorych sa Lechisci !
Kazdy spojrzy na mala flage i powie:tam mieszkam !
Sam napis EMIGRANCI nie oddaje tego klimatu.
Oczywiscie jest to tylko moje zdanie.

Chcialem dobrze !
21 lipca 2007, 21:39 / sobota
Zajebiście. Chciałeś dobrze i jest dobrze;)
W ogóle z flagami idzie nam ostatnio prze kozacko, że niektórzy z zazdrości łamią 6 przykazanie:)
21 lipca 2007, 21:51 / sobota
mottlauspucke ta flaga zetki jest beznadziejna, jest szyta i widać na niej prześwity. Do tego ten czarny jest szary, a niebieskie tło bardziej przypomina biały kolor. A co jest najgorsze, to naszą Ojczyznę zrobili całą czerwoną !!!!!!!!!!

Co do flagi Czarnego, napiszę tak- zielony ma zły odcień, mógłby być ciemniejszy ;-)))
21 lipca 2007, 22:03 / sobota
A rogi pozaginane,a nie ma tam kropki,a orzel ma za nisko glowe,a wogle czy
warto sie produkowac ?
Tacy sa wlasnie ludzie.
Czlowiek chce dla Lechii jak najlepiej,to nie,bo sie wychyla przed szereg !!!

Ale pozniej wszyscy marudza :dlaczego nic sie nie dzieje ?

A ja pozniej powiem :BO MAM TO WSZYSTKO W DUPIE !!!
21 lipca 2007, 22:09 / sobota
Czarny łeb do góry. Niech ktoś z G88- może Lewy zajmie się zbiórką na flagę. Jak tylko się pojawi konto, pomimo że nie jestem z emigracji, dorzucę się do projektu. LECHIA musi mieć najładniejsze flagi w Polsce!!! Po Starej Gwardii byłaby to kolejna "klimatyczna" flaga.
21 lipca 2007, 22:14 / sobota
Czarny super pomysł i tyle. Nie przejmój sie "płaczkami". Robisz to jak i my dla LECHII, nie dla nich. Czy w temacie pisze "x" napisz co sadzisz, bo bez twojej zgody nie wyjdzie? Kazdy powinnien sie cieszyc ze sa ludzie na Lechii dla których JEJ los nie jest obcy i robia wszystko by LECHIA WIELKA POZOSTAŁA! Jeszcze raz super pomysł!

kontratak - oczywiscie moge :)
21 lipca 2007, 22:20 / sobota
Lewy skoro możesz, to już musisz. Zapodawaj numer konta i tytuł wpłaty, tak żeby emigracja mogła zasilać konto. Jak się sprężymy, to płótno będzie za 3 tygodnie na inaugurację sezonu na T29!!!
21 lipca 2007, 22:36 / sobota
Cos mi sie wydaje że Lewy pije do mnie. Czarny okreslil pytanie czy nie powstala juz taka flaga , wiec odpowiedzialem - podobna.
Jezeli moge ocenic flage to... owszem fajna, ale..
Troche bije w oczy ta międzynarodowka. Na wiekszosci naszych fanach podkreslana jest nasz "gdanskosc" , "polskosc" a tu nagle, pojawia sie tyle barw co na Indywidualnych Mistrzostwach Świata na zuzlu.
Nie jest to zlosliwosc lecz krytyka ktora mam nadzieje pomoze w powstaniu "dziela idealnego" ;)
21 lipca 2007, 22:37 / sobota
A ja powiem ze Czarnemu1968 nalezy sie wielkii szacun za pomysl jak i rowniez za chec.Tyle jest osob ktore chodza na Lechie ale jakos nikt nie zapodal takiego tematu jak Czarny.Dzieki i pozdro:)
21 lipca 2007, 22:47 / sobota
Flaga fajna i brawo za pomysł dla czarnego;-)Choc nie jestem z emiegracjii to wrzuce pare złotych do powstania nowej flagi:D;)
21 lipca 2007, 22:49 / sobota
Ok.
Zgadzam sie z mottlauspucke.
Mam tylko jedno ale :
To,ze mieszkam w Anglii,to nie jestem Polakiem,Gdanszczaninem ?
Wlasnie teraz powinienem miec gdzies to wszystko,ale nie !!!
To znaczy,ze wszyscy zyjacy za granica,nie sa Gdanszczaninami,Polakami i LECHISTAMI ?

Krytyke przyjmuje,bo nie jestem oszolomem,ale chcialem podkreslic stronyswiata
w ktorych mieszkaja Lechisci.

Zawsze bede podkreslal,ze jestem Gdanszczaninem,Polakiem i Lechista !!!
21 lipca 2007, 23:05 / sobota
pomysł fajny, projekt w miare dobry, jak dla mnie ta międzynarodówka może zostać.
moja propozycja jest taka żeby projekt podesłać kolbie z nim skonsultować strone graficzną bo kolo ma do tego łeb i może zrobic z tej flagi perełkę. Udowodnił to juz takimi projektami jak Ave Lechia, Biało Zieloni no i najlepszą w Polsce falgą reprezentacyjną.
21 lipca 2007, 23:11 / sobota
Oczywiście to gdzie mieszkasz nie umniejsza Twojej miłosci do Lechii. Chodzi tylko o walor wizualny. Może jakis substytut zamiast tych flag. No bo idąc tokiem rozumowania Zeto , flaga Szwecji jest troche nie na miejscu... może Nigeria ale Szwecja? ;))
Oczywiście zartuje. Żeby niebyło. Inicjatywa , flaga jak najbardziej OK. A że takie czasy ... coz prawda czasu , prawda ekranu.
22 lipca 2007, 00:19 / niedziela
wchodze w to!! tylko o swift nie zapomnijcie jak nr zapodacie. zajebisty pomysl!!!!!
22 lipca 2007, 00:23 / niedziela
Andrzej Sadłowski
50 1140 2004 0000 3302 4477 0280 MBANK

W temacie "flaga, ksywa/nick"

bez "flaga" kase zaliczymy ze na oprawe :)

Pozdro.
22 lipca 2007, 01:17 / niedziela
Choć nie jestam z emigracji, zajebisty pomysł.
22 lipca 2007, 01:39 / niedziela
Fantastyczny pomysł i zajebisty projekt. Dla malkontentów nielubiących "Międzynarodówki" proponuję wkomponować dwie półkule globu w kolorze zielonym z białymi kontynentami. Może być na środku pod flagą Lechii. Jak mawiał Sztyrlic:"sprawa do przemyślenia". Flagi narodowe są dobrym pomysłem, ale obawiam się, że można kogoś pominąć, zwłaszcza gdy mieszka np. w Papui Nowej Gwinei. I co wtedy? Mogłoby być kolesiowi przykro, że go pominięto. Mieszkam w Gdańsku, ale z pewnością się dorzucę.
Czarny 1968 - wielki szacunek.
22 lipca 2007, 02:40 / niedziela
Czarny , w pelni popieram projekt, ale kiedys Jurek cos podeslal z mapa swiata na bialo-zielono , chyba jeszcze lepiej wygladalo :) Pomysl super, wiadomo , ze sie dorzuce.
"Stara Gwardia " po prostu wymiata- wielkie dzieki za pamiec w imieniu rowiesnikow i swoim :)
22 lipca 2007, 08:59 / niedziela
mottl z Pucka
21 lipca 2007, 23:11 / sobota
Oczywiście to gdzie mieszkasz nie umniejsza Twojej miłosci do Lechii. Chodzi tylko o walor wizualny. Może jakis substytut zamiast tych flag. No bo idąc tokiem rozumowania Zeto , flaga Szwecji jest troche nie na miejscu... może Nigeria ale Szwecja? ;))

Przestań sobie mną gębę wycierać. Nie podoba sie tobie pomysł, to napisz to w swoim imieniu.

Moje zdanie na temat flagi pomysłodawca zna.
22 lipca 2007, 09:32 / niedziela
Zeto
Wtrąciłem Ciebie w mój post ponieważ wczesniej zauwazyles całą czerwona Polske na fladze Zety. Wszystko skwitowałem zartem wiec nie wiem na ch... się prujesz.
Pozdrawiam
22 lipca 2007, 09:35 / niedziela
Flaga zajebista! 100% poparcia dla projektu
22 lipca 2007, 10:09 / niedziela
Flaga bez zarzutów, w rzeczywistości pewnie będzie wyglądała jeszcze lepiej. Napewno się dorzucę ;-)
22 lipca 2007, 10:20 / niedziela
O Stara Gwardie prosilem,zebysmy zrobili 2 lata temu !
Echo !!!!!!!!
Wkurzylem sie i doprowadzilem temat do konca !
Emigranci,jak pisal Vito,Jurek proponowal !
Echo !!!!!!

Ale panowie ! Na Boga !
Gadac,a dzialac,to ogromna roznica !

Juz mowilem jednemu koledze,ze jakbym sie wkurwil,to zrobilbym flage :
EMIGRANT CZARNY 1968 !!!

Ale nie o to chodzi !
To ma byc flaga EMIGRACJI KIBICOW LECHII GDANSK !!!!!

Tak wiec proponuje o wplacanie na konto podane przez Lewego.

NIECH SIE STANIE , TO CO SIE MIALO DAWNO STAC !!!!

Pozdrowionko
22 lipca 2007, 11:01 / niedziela
Generalnie projekt bardzo ciekawy,brawo Czarny1968 swietny pomysl teraz to by sie tylko przydalo zeby zaczeto zbierac na te flage.pzdr
22 lipca 2007, 11:08 / niedziela
Czarny - flaga jest zajebiaszcza! Zróbcie ją! pozdro z Oliwy
22 lipca 2007, 11:58 / niedziela
Witek- mialem swego czasu restart kompa i w tej chwili nie dysponuje tym projektem, ale chyba " Starszy Lechista " powinien to miec, Darek jak to jeszcze masz (bialo-zielona mapa swiata ) to prosze wrzuc, ten projekt,tu zapodany, mi sie podoba, choc Starszego uwazam za bardziej ciekawy.
KMUW pozdrawia
22 lipca 2007, 12:22 / niedziela
W drugiej części tekstu na fladze, żeby nie powtarzać dwa razy słowa „zawsze”, można zastąpić je innym wyrazem bliskoznacznym, np.:
... lecz („dalej”, „ciągle”, „cały czas”) wierni, myślami blisko, na zawsze Lechii oddani.

Pozdro.
22 lipca 2007, 12:35 / niedziela
witam bialo zielone emigracjia glasgow tez sie dolorzy jakie koszta i ile metrow robimy ja w bytowie ja tam robilem juz kilka flag.
22 lipca 2007, 12:35 / niedziela
flaga godna wielkie brawa za projekt i hasło
jak komuś sie nie podoba to niech se swój projekt zrobi i doży do realizacji
22 lipca 2007, 13:14 / niedziela
Tomal trafna uwaga co do tekstu. Poprawić to, to chyba żaden problem. Kwas- gdyby każda maruda zrobiła choć metr flagi, moglibyśmy oflagować dwie strony trasy skm, a nie tylko stadion Lechii. :-)
22 lipca 2007, 14:45 / niedziela
Flaga ma 18 m na 2 m.
22 lipca 2007, 15:53 / niedziela
Poprawiona !
Calkowity koszt,to 1400 zl.
Jak na emigracje,to mam nadzieje,ze szybciutko uzbieramy....................

Oto ona:
odnośnik
22 lipca 2007, 16:48 / niedziela
krótko- zajebita.
22 lipca 2007, 16:53 / niedziela
miało być "zajebiSta" oczywiście :))
22 lipca 2007, 17:23 / niedziela
naprawde godny pomysl na flage
szacunek
22 lipca 2007, 21:53 / niedziela
przypominam jeszcze raz numer konta ;)

Andrzej Sadłowski
50 1140 2004 0000 3302 4477 0280 MBANK

W temacie "flaga, ksywa/nick"

bez "flaga" kase zaliczymy ze na oprawe :)

Pozdro.
22 lipca 2007, 22:11 / niedziela
Spokojnie Lewy.
Mysle,ze teraz EMIGRACJA nie zaprzepasci takiej szansy i uda nam sie zrobic
te upragniona flage !

Bo jak nie teraz,to chyba .........................
22 lipca 2007, 22:27 / niedziela
Witam,
flagi Emigracji maja m.in. Jagiellonia no i niestety nawet taki klub jak Arka...

Jurek tamten projekt poszedl sie j.... nie moge go znalezc. Wrzucam inny z tym samym haslem, w tonacji bialo/zielono/czarnej.

odnośnik
22 lipca 2007, 22:40 / niedziela
Podoba mi sie.
To, co teraz robimy ?
Bedzie jakies referendum ?Ktora z nich ma byc wizytowka emigracji Lechii ?

Przeciez musimy zadecydowac.

Propozycje ?
22 lipca 2007, 22:44 / niedziela
Oba projekty flag sa zajebiste ale jakos propozycja StarszegoLechisty bardziej wpada w oko.Pozdro
22 lipca 2007, 22:50 / niedziela
A mi bardziej podoba sie projekt czarnego1968
22 lipca 2007, 23:07 / niedziela
i jedna i druga flaga jest dobra;]

ciezki wybor :D

ale raczej za flaga nr. 1 jestem
22 lipca 2007, 23:07 / niedziela
Oba projekty świetne.
Projekt Starszego wgniata w fotel !!!
Niech Emigranci wybiorą i z mojej strony będzie będzie dorzut. To w końcu Ich flaga.
Pozdrowienia dla Lechistów z całego świata !!!!!!!!!
22 lipca 2007, 23:15 / niedziela
No trzeba przyznać że Starszego projekt jest ładny, ale niekoniecznie kojarzy się z emigracją. Taka flaga świetnie reprezentowałaby się na wyjazdach. Flaga Czarnego jest jednoznaczna i większa. Ja osobiście zrobiłbym obie flagi, bo moim zdaniem są godne T29.
22 lipca 2007, 23:21 / niedziela
zbieramy na projekt czarnego i kropka.
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024