Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

EMIGRACJA-Nowa flaga

strona 2/7

22 lipca 2007, 23:23 / niedziela
sory nie zrozumialem i nie doczytalem. Nie bylo mojego wpisu wyżej

LECHIA GDAŃSK
23 lipca 2007, 02:24 / poniedziałek
pomysł oryginalny i n czasie,dołoże sie,w Norge wielu jest biało-zielonych braci,tak jak ktoś już wspomniał,uzbiieramy szybciutko na ta flage...TYLKO LECHIA!!!
23 lipca 2007, 03:05 / poniedziałek
Mysle ze obie godne sa płotów przy T29 i nie tylko.
Jest nas wielu na emigracji wiec jak sie zrzucimy nie bedzie problemu zeby na dwie starczylo? Moze troche przesadzilem...Pozdro dla biało-zielonych
23 lipca 2007, 05:15 / poniedziałek
znieba mi spadles super pomysl , mam pytanie mieszkasz w anglii ? podrugie mi sie wydaje ze to sprawa imigrantow anie greengosow i jesli taki koles mieszkajacy w angli lub gdzie inndziej chcialby przeslac 10 funa np , to na angielskie konto go nic niekosztuje a zeby przeslac do poslki czardzuja go nastepne 10 lub 15 funa za przeslanie wiec pewnie mu sie odechce i tak pewnie jest w innych krajach ze miej sie placi niz do polski wiec powinienes sam nato zbierac . mam na koncie pare wplat na flagi mozesz sie przekonac na lechia.net , jedna niestety ukradla szparka chodzi o renowacje green gangu , co ubolewam a jesli nieznajda sie chetni sami na pol zlozymy sie na flage lub sam sie zloze . ja mieszkam 40 mil od luton w strone polnocna jesli chcesz muglbym wpasc i bysmy razem jakos to wszytsko zorganizowali pozdrawiam z angli pittbull
23 lipca 2007, 06:59 / poniedziałek
a po trzecie sorki co niesie przeslanie tej flagi bo sie zagalopowaliscie wszyscy emigranci wiec jak i jedna i druga ma przeslanke o silnej LECHII na emigracji wiec moim zdanie finalizowac zrobienie tej flagi powinni w 100% emigrancji a jesli sie nieuda zebrac tej sumy a nieoszukujmy sie jest suma malutka niektorzy maja wieksza tygodniowke i tak jak czarny powiedzial sam moglby zaplacic za ta flage ale nie oto chodzi chodzi o male sumki ale zeby ich bylo duzo zeby pokazac ze nas jest duzo i pamietamy o LECHII , poniewaz inaczej jest siedziec w gdansku i byc kibicem a inaczej na obczyznie wsrod roznej iloscxi innych kibicow zaco niejednokrotnie mozna oberwac :) kto niebyl zagranica niewie jak to jest wiec niemoze sie podpisywac pod tym napisem ajesli chcemy zrobic flage tylko dla pokazu to niebedziem sie ruznic od szparki . ja mam

21 dni urlopu na rok i caly czas ustawiam sobie wedlug dobrych wyjazdow i meczy u siebie `ostanio bylem na KMICIE i na RUCHU ,i zyje caly czas tym tu zagranica , wiec niepowinnismy tez zbierac tego w polsce zeby bylo pewne ze cala sume zebralismy zagranica . i tak jak na jednej i drugiej fladze niema PAPUI I NOWEJ GWINEI jest polowa AUSTRALII wiec nieprzesadzajmy !!! takie jest moje zdanie , mozna zebrac cala sume i wtedy dopiero lewemu na konto przesla a jesli sie nieuda zebrac to niestety ale nasza emigracja nato niezasluguje i mozecie odrazu pytac czy dales na flage i lac ich :) , bo inaczej cala idea tej sprawy to bedzie tylko zwyczajna propaganda niepoparta zadnymi faktami , wiec sorki ale wy mieszkajacy w polsce wstrzymajcie sie z wplacaniem na konto sorki ze tak pisze ale mam neta tylko na przerwach w pracy i musze sie spieszyc w pisaniu pozdrawiam CHWM 88 pittbull
23 lipca 2007, 10:48 / poniedziałek
Moj wybor: projekt czarnego(oddaje lepszy klimat),no i jest bardziej czytelny.Jest nasz tak wielu na emigracji,ze powinno pojsc to szybko i sprawnie!
bialo-zielone pozdro
KMUW
23 lipca 2007, 14:45 / poniedziałek
jeżeli jest postanowione że robimy projekt Czarnego , to czy ktoś mógłby podać ile kosztowałby dodatkowo ten drugi ??
23 lipca 2007, 15:10 / poniedziałek
m2 to koszt 40-50 zł. Jeślu Starszy Lechista poda wymiary, łatwo będzie można obliczyć.

Zakładając że flaga miałaby 2m wysokości, to jej długość oscylowałaby w granicach 4-5. Tak więc koszt to jakies 300-400zł.
23 lipca 2007, 15:17 / poniedziałek
Nie jestem z emigracji ale projetk Czarnego ZAJEBISTY!!!
Zbierac i szyc!
23 lipca 2007, 17:29 / poniedziałek
Tu Hamburg podpisujemy sie obiema rekoma tak trzymaj
tylko LECHIA
23 lipca 2007, 17:39 / poniedziałek
Z zalozenia flaga z projektu nr. 2 mialaby miec 2 m wysokosci, aby pasowala wysokoscia do innych na plocie. Jak nadmienil Zeto, przy wysokosci 2 m aby zachowac wszelkie proporcje grafiki flaga mialaby dlugosc ok. 5 m.

Mam nadzieje, ze Lechisci mieszkajacy w Japonii, Wschodniej Australii i Oceanii nie obrazili sie na mnie, ze zmienilem kartografie, nie ukazujac światu lądów po ktorych stąpają.
23 lipca 2007, 18:49 / poniedziałek
Starszy teraz pewnie żyje w strachu przed żółwiami ninja, którzy w odwecie za brak Japoni będą mu samurajskimi mieczami obcinać szyjki w butelkach z piwem :-) teraz czekają cię suchoty :-)
23 lipca 2007, 20:02 / poniedziałek
Szanowni Koledzy.

Nie jestem zadnym pisarzem,wiec powiem krotko.
Pomysl,zrobienia drugiej flagi uwazam za trawny !
Nic nie stoi na przeszkodzie miec dwie flagi.
Moim zdaniem bedzie sprawiedliwiej,bo nie kazdemu podobala sie pierwsza,i nie
kazdemu druga.
Co do konta,to jest juz za pozno,bo pierwsze wplaty juz wplynely !

Marek M.Jestes Wielki-serdeczne dzieki !!!

Teraz zalezy tylko od nas,kiedy te flagi zawisna na T29 i na wyjazdach.

Dzieki,za slowa poparcia i krytyki.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
23 lipca 2007, 21:30 / poniedziałek
REWELACYJNY POMYSŁ!!! Podpisuję sie pod tym obiema rękami. Niech tylko się ukaże jakaś bliższa informacja co i jak i komu albo gdzie i posyłam kwotę. Niestety z emigracji... Pozdro dla 88 z Gdańskiej Lechii!!!
23 lipca 2007, 21:51 / poniedziałek
Czarny - dzięki za "dzięki", choć prawdę powiedziawszy nie bardzo wiem, za co?

Tak na marginesie, jestem umysłem ścisłym i troszkę mnie razi "myślnik" pomiędzy "BIAŁO- ZIELONA" umieszczony na krawędzi "O". Spróbuj go troszkę przesunąć w prawo i zobacz jakby to wyglądało. Chyba, że to taka koncepcja twórcza, a na sztuce nowoczesnej zupełnie się nie znam.
Pomysł, aby robić dwie flagi "Emigracji" uważam za trafny. Mniejsza mogłaby reprezentować "Emigrację" na wyjazdach (ze względu na ograniczną długość płotu sektora gości).
Jak zostanie zaoprobowana wersja wykonania dwóch flag, podajcie nr konta i tytuł wpłaty dla mniejszej flagi.
23 lipca 2007, 22:21 / poniedziałek
Śledziu prosze ;)

Andrzej Sadłowski
50 1140 2004 0000 3302 4477 0280 MBANK

W temacie "flaga, ksywa/nick"

Pozdro.
23 lipca 2007, 23:10 / poniedziałek
Lewy ty lepiej zapodaj ile siana dziś wpłynęło na konto flagi. Niech wszyscy wiedzą, że Emigracja potrafi w jeden dzień zebrać kasę na flagę!!!
23 lipca 2007, 23:13 / poniedziałek
jeden przelew dzis był na 50 zł od Marka M.

PS. To nie moje wiec na bierzaco nie moge patrzec ;), ale w miare czaeto bedzie ;D
24 lipca 2007, 08:47 / wtorek
2 projekt jest piekny robic 2 flagi osobiscie sam sie dorzuce na 2 projekt mimo tego ze nie jestem emigrantem:)
24 lipca 2007, 12:27 / wtorek
Dzięki Lewy. Problem jest trochę większy. Żyje na emigracji a kraj w którym mieszkam ma trochę większe wymogi jeśli chodzi o dane banku i Twoje jeśli chcę robić przelew. 3031923 to mój numer gg. Dziś praktycznie cały dzień przesiedzę przy kompie,więc jeśli mógłbyś się odezwać to ustalimy sposób w jaki prześlę chajc. Czekam i Pozdrawiam. Gdańska Lechia z emigracji.
24 lipca 2007, 13:08 / wtorek
Pomysl i flaga sa super.Mam tylko pytanie,kto bedzie decydowal o tym gdzie ta flaga bedzie trzymana,kto ja przywozil bedzie bo nie macie chyba zamiaru jej w klubie trzymac albo???
24 lipca 2007, 14:18 / wtorek
Ciorus, a o co chodzi? Przecież jest już nowa kłódka! :-)
24 lipca 2007, 14:25 / wtorek
Z cyfrowym wyswietlaczem i pamiecia wewnetrzna 512MB...wczytujaca linie papilarne:P
24 lipca 2007, 16:20 / wtorek
No. I całkiem nowe drzwi z dykty są. Czy jest już info o stanie konta na flagę?
25 lipca 2007, 08:50 / środa
Poniewaz chodzi o ochrone swietych barw, w sprawie trzymania flag/flagi powinny wypowiedziec sie przedewszystkim 2 osoby zagladajace tu na forum. Po lewej stronie Odry - Jurek (przedstawiciel Emigracji), po prawej - ,,bez ksyw,, (przedstawiciel Sekcji gimnastycznej).
Pozatym takie sprawy omawiac lepiej na stadionie, jednostki MZKS Prokomu Włamywacze Gdynia chociaz trudno w to uwiezyc, tez juz nauczyli sie czytac.
25 lipca 2007, 11:26 / środa
Proponuję przed drzwiami postawić "castropa". On jak sprzeda słynnego już w świecie laczka, to nawet drzwi nie będą potrzebne ;D
25 lipca 2007, 13:53 / środa
Ja jestem takiego samego zdania jak danziger- flag pilnować musi krwiożercza i bezwzględna bestia, przedawca laczków, pogromca śledzi, członek comando foka- Castrop!!! Lewy dawaj stan konta!!! Bo Emigracja chce wiedzieć ile już jest zebrane!
25 lipca 2007, 22:32 / środa
kontratak jak juz mówiłem nie moge patrzec na bierzaco w konto bo ono nie jest moje ;) czekam jak kolega wróci z pracy to zaraz tu wkleje ;)

pozdrawiam
25 lipca 2007, 22:51 / środa
pittbull,daj mi maila albo nr gg do ciebie,to sie z toba skontaktuje.
26 lipca 2007, 01:23 / czwartek
hamburg15
23 lipca 2007, 17:29 / poniedziałek
Tu Hamburg podpisujemy sie obiema rekoma tak trzymaj
tylko LECHIA
----------------------------
A Ty co za jeden, ze piszesz w liczbie mnogiej?
26 lipca 2007, 03:24 / czwartek
pittbull2006@wp.pl
26 lipca 2007, 10:44 / czwartek
narazie jest tylko 50 zł od Marka M.
26 lipca 2007, 12:28 / czwartek
Nie dopytujcie sie bez przerwy o stan konta,przeciez przekaz z zagranicy idzie dluzej jak krajowy.Mysle, ze to my Emigrancii glownie sfinansujemy nasza flage!
Pzdr.
28 lipca 2007, 13:25 / sobota
Ruszylo sie cos???
28 lipca 2007, 22:12 / sobota
Lewy gdzie jest raport?? Sporo osób się deklarowało, więc chyba na koncie coś już jest??
28 lipca 2007, 23:32 / sobota
Cóż zbióreczka widze trwa ale flaga sie nalezy emigracji bo nie ważne gdzie ale LECHIA w sercu !!!!
29 lipca 2007, 12:19 / niedziela
pomysl wspanialy - projekt czarnego pierwsza klasa - nie widze problemu zebysmy mogli zebrac na dwie flagi (rowniez na ta wedlug projektu starszego). Jutro ide do Banku i przesle kase na konto Lewego.
29 lipca 2007, 12:22 / niedziela
A mam pytanie - czy jest mozliwosc zrobic w podobnym stylu szaliki?
29 lipca 2007, 14:26 / niedziela
Oczywiscie !!!
Jesli bedzie taka potrzeba,to nie tylko szaliki beda robione.! :-)
30 lipca 2007, 00:24 / poniedziałek
POZDRO Z ESSEN ;)
30 lipca 2007, 13:49 / poniedziałek
nikt oprócz Marka M. nie wpłacił.
30 lipca 2007, 14:33 / poniedziałek
Mój przelewik pójdzie niestety dopiero w piątek... Na środę następnego tygodnia możecie się go spodziewać w Polsce. Wyślę kwotę większą Lewy niż rozmawialiśmy. Załatwisz mi od razu szalik Bastion i dorzucisz moja cegiełkę do oprawy na derby. Areczka musi pamiętać swoje miejsce w szyku i dla mnie chociaż na emigracji, jest to najważniejszy mecz w tym sezonie. Pozdro.
30 lipca 2007, 22:48 / poniedziałek
Moja wplata bedzie zrealizowana w Polsce , chyba , ze umyslny cos nawali , to wtedy bede wysylal od siebie.
31 lipca 2007, 02:41 / wtorek
Forsa ode mnie juz tez powinna byc na koncie!! Mam nadzieje ze osoba co za mnie flote wyklada nie zaspi...
31 lipca 2007, 23:52 / wtorek
Lewy!!! Nie śpij!!! Jaki jest stan?
31 lipca 2007, 23:55 / wtorek
dalej tylko od Marka M.

jak bedzie cos nowe bede pisał
2 sierpnia 2007, 10:26 / czwartek
MarekM napisz gdzie emigrujesz, na fladze zostawi się tylko twój kraj i zrobi się ją odpowiednio krótszą :-) chyba że coś się zmieniło? Lewy jak tam sytuacja na froncie?
2 sierpnia 2007, 11:08 / czwartek
Musze powiedziec,ze jestem nie mile zaskoczony.
Moze to nie eleganskie,ale naliczylem 15 osob,ktore zadeklarowali wplate.
A jaki jest stan konta,wszyscy wiedza.
Wplata deklarujacych sie,wystarczylaby na zrobienie chociaz jednej flagi.
Wyrazow poparcia oczywiscie bylo wiecej,za co bardzo dziekuje,ale z tymi wplatami
nie idzie tak pieknie,jak to zakladalismy.
Coz,jesli dla emigranta 50 zl. (dwie paczki fajek )to jest granica nie do przeskoczenia,to mowi sie trudno,ale na przyszlosc prosze sie nie deklarowac,
ze sie wplaci.

Mamy nadzieje,ze te przelewy sie opozniaja,a ci,ktorzy jeszcze sie nie wybrali
do banku,moze znajda troche czasu,zeby wplacic:10 funtow,10 euro,troche koron
norweskich,itd.

Pozdrawiam WSZYSTKICH Lechistow.
2 sierpnia 2007, 12:54 / czwartek
Kurwa,no jak dlogo moze isc przelew ?...gorzej niz w Albanii
2 sierpnia 2007, 16:24 / czwartek
Mój przelew poszedl 25.07 !!!
Znajac polskie banki , moze jeszcze to potrwac ? Dlatego tez pisalem wczesniej , zeby sie nie goraczkowac z ciaglymi pytaniami o stan konta.
Jestem optymista i mysle , ze wiekszosc z deklarujacych sie postapilo podobnie!
Jesli , ktos jeszcze nie wplacil , niech uczyni to jak najszybciej , w przeciwnym razie bedzie plama.
Emigrancii pokazcie sie!!!

Ps.Do podanego konta zabraklo BIC(SWIFT -Code),jesli ktos nie zna:
BREXPLPWMBK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011