Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

EMIGRACJA-Nowa flaga

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

13 września 2007, 20:07 / czwartek
Brak odzewu ??? przelałem na " Akcja derby", z dodatkiem .
14 września 2007, 20:27 / piątek
no!!!!!!!!! flaga zajebista robi wrazenie, pozdrowienia z Trondheim
do zobaczenia na derbach
19 września 2007, 00:21 / środa
Lewy wysłałem ci kilka dni temu maila ze skanem wpłaty. Mógłbyś napisać, czy coś się ruszyło w sprawie?
Pozdrawiam.
19 września 2007, 06:45 / środa
tak dostalem:) jak beda konkrety to bede odp. do Was :)

pozdro.
21 września 2007, 21:09 / piątek
Witam.
Mam pytanie-propozycje dla emigrantow,ktorzy przyjada na derby.
Chcemy sobie zrobic zdjecie przy naszej fladze,jest ku temu okazja,bo wiem,ze duzo emigrantow specjalnie zarezerwowala sobie urlopik na ten mecz.
Wiem,ze nie wszystkim dane bedzie przyjechac i ubolewam z tego powodu,ale drugiego,takiego zgromadzenia emigracji nie bedzie !

Prosze o Wasze opinie,czy warto cos organizowac,czy tez nie.
Pozdrawiam EMIGRANTOW LECHII GDANSK

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
22 września 2007, 10:31 / sobota
Moze my emigranci zrobimy jakis oddzielny mlyn i pokarzemy jak sie dopinguje:-) albo jakis transparent.Pozdro z Yorku i do zobaczenia na derbach.
22 września 2007, 14:58 / sobota
Czarny, ja wchodze w te sesje zdjeciowa, moze przy rozwieszaniu flagi bysmy sie zebrali. Z tym, ze ja chce siedziec w sektorze rodzinnym, moze tam ja wywiesic ?Czy tam beda wisiec flagi naszych Gedanistow ? Przed derbami Max bedzie chyba i tak dla Nas zamkniety z powodu transportu sledzi.

Urlop zaklepany...ale bedzie jazda !
22 września 2007, 16:06 / sobota
jak ktos chce to moge wyslac na maila zdjecia flagi z meczu z lks tylko dajcie kontakt
22 września 2007, 16:26 / sobota
fajny pomysl, jestem za
22 września 2007, 16:34 / sobota
Pomysł godny. Ale żeby go zrealizować, musicie być wszyscy przynajmiej dwie godziny przed meczem. W innym przypadku zrobicie sobie fotkę z rezydentami :-)
23 września 2007, 00:08 / niedziela
Kontratak,zgadzam sie z Toba w 100%,ze musimy byc na dwie godziny przed meczem.
Wprawdzie chcielismy przywitac sledzi chlebem i sola :-) ,ale jak to powiedzial Starszy Lechista,Max prawdopodobnie w tym dniu bedzie zamkniety :(
Tak wiec,mozna sie spotkac dwie godziny przed meczem i z duma zawiesic nasza flage :-)))

23 września 2007, 15:03 / niedziela
No to oprocz brygady, ktora juz tam bedzie, jest nas juz dwoch emigrantow. Do zdjecia flage moga potrzymac Zeto z Kontratakiem.

Ja proponuje rozwiazanie zblizone do perfekcji. Zanim dotrzemy na korone stadionu mozna by bylo wychylic przynajmniej po 2 browary w Roko (10 minut nas nie zbawi), jezeli juz Max bedzie dla nas zamkniety, nastepnie jako gwozdz przedmeczowego programu wieszamy flage, fotoreporterzy wazniejszych trojmiejskich gazet robia nam zdjecia, podpisujemy autografy, J.Wozniak robi z nami wywiad, Czarny Ty mu dajesz w ryja ja trzymam w tym czasie jego mikrofon i trzepie mu portfel z oszczednosci. Zostawiamy flage w pewnych rekach Greengosow i idziemy znowu do Roko sie schlodzic zanim zaczna sie schodzic setkami ludzie. Taka jest moja koncepcja...

Jurek z HH bedziesz na tym najwazniejszym wydarzeniu sportowym w tym roku ?
23 września 2007, 15:35 / niedziela
Podejrzewam,ze na derbach,Wozniak bedzie zapierdalal w kominiarce !
Co do Twojej koncepcji,jestem jak najbardziej za :-)))
Musimy byc dlugo przed meczem,zeby ustalic plan ataku na wrogow :)

P.S.Bardzo fajnie by bylo,gdyby Jurkowi udalo sie przyjechac na ten mecz.
23 września 2007, 19:43 / niedziela
StarszyLechista- mnie w te niecne plany nie mieszaj. Po pierwsze emigrant ze mnie jak z koziej trąba. Po drugie nie mam nic wspólnego z tym płótnem. Po trzecie średnio lubię Kontrataka.

Piwko po zwycięstwie i owszem. Nawet nie jedno, ale zdjęcia nie.
23 września 2007, 21:32 / niedziela
Zeto, biore na siebie zadanie pogodzenia przed derbami Ciebie z Kontratakiem, jako bonus dorzucam opcje pogodzenia St. Parasola z Castorpem.

Jezeli nie chcesz byc slawny, no coz...trudno. Pozniej bedzie Ci zal jak zobaczysz mnie z Czarnym na pierwszej stronie miesiecznika ,,Zolnierz Polski,, lub ,,Rolnik,, a za granica w ,,Wjesołyje kartinki,,.

Sprawy organizacyjne na derby :
Uwazam, ze Castorp powinien siedziec na sektorze rodzinnym, on bylby wsrod Nas takim naszym Achillesem jak ten z filmu Troja....kurna te jego łapska jak bochenki chleba...
23 września 2007, 22:05 / niedziela
StarszyLechista
23 września 2007, 21:32 / niedziela
Zeto, biore na siebie zadanie pogodzenia przed derbami Ciebie z Kontratakiem, jako bonus dorzucam opcje pogodzenia St. Parasola z Castorpem.
To drugie ci sie raczej nie uda bo z moich info St.Parasol przechodzi na nasza strone i bedzie emigrantem:-) (pozdro dla St. i mlodego Parasola z Yorku)
28 września 2007, 18:23 / piątek
Lewy jak tam przebiega wyjaśnianie w twoim banku? Bo ja ze swojej strony zrobiłem co mogłem, 12/09 wysłałem ci zeskanowane potwierdzenie wpłaty, drążyłem sprawę u siebie i zapewniono mnie, że pieniądze które wysłałem 28/08 wpłynęły 02/09/2007r.
Także temat wciąż do rozkminki mimo że czas leci...
P.S. Na liście osób wpłacających na oprawę też mnie nie ma mimo, że wpłaciłem pod koniec lipca.
Pozdrawiam.
28 września 2007, 19:09 / piątek
Emigrant to nie moje konto :) ja tylko Wam pomagam :) z tego co wiem sprawa jest wyjasniana i czekamy na odzew od banku, nie jakis zwykly lecz konkretny co i jak

pozdrawiam!
28 września 2007, 22:11 / piątek
Ok :)) Dzięki. Poczekam.
A my swoje !!!!!
29 września 2007, 09:46 / sobota
a ja juz jutro smigam do Polski i w poniedzialek zaopatruje sie w bilety, ale niezla niespodzianke mi los zgotowal co 3 dni meczyk Slask, GKS i szparka to chyba nagroda za zycie na " wygnaniu", az nie bedzie sie chcialo wracac, pozdrowienia z krainy 1000 i jednego losia
29 września 2007, 14:59 / sobota
Olavp.

ŚLĄSK jest 19 Października
2 października 2007, 16:03 / wtorek
przelew który nie był podpisany, należy do Emigranta76 :) przepraszamy za sytuacje jaka wyniknęła. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz przepraszamy GREENOGOS

PS. Osoby, których wpłaciły na flagę, a nie ma ich na liście proszone o kontakt. Lewy83@buziaczek.Pl

Pozdrawiam.
8 października 2007, 22:04 / poniedziałek
Wszyscy emigranci,ktorzy chca sobie zrobic zdjecie przy fladze,spotykamy sie o 13.00 na luku,kolo zegara !

Ci,co nie wplacili,tez sa proszeni do zdjecia,nie ma podzialow na ;dobra emigracja,gorsza emigracja !

Pamietajcie ! Drugiej takiej okazji nie bedzie ! Na derbach o 13.00 !

9 października 2007, 02:49 / wtorek
Sa tez ludzie, ktorzy zaliczaja sie do sredniej Emigracji : ktorzy od miesiaca wplacili pare zlotych a kasa ich ciagle jeszcze jest w drodze. Ja bede pare minut po 13:00.
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.251