Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia

strona 2/3

22 lipca 2007, 19:45 / niedziela
Legia : tak, a twoj mozg jest potezny ;] tylko podejscie do kibicowania i wiernosci klubowi dziwne. jakby Legia spadla do a-klasy to pewnie bys sie przerzucil na Kolejorza "bo jest w OE i ma duzo pieniedzy". robisz bledne zalozenia i blednie starasz sie je podtrzymac. jasne, ze mamy mniej kasy, jasne, ze nie gramy w OE. ale co z tego? Lechia ma piekna historie i tysiace oddanych kibicow, ktorzy sa z nia nie tylko kiedy odnosi sukcesy. ty tego nei skumasz bo zachowujesz sie jak nowobogacki, tylko kasa i pozycja Cie kreci. a dla nas sa wazne inne wartosci. wystarczajaco jasno sie wyrazilem?
22 lipca 2007, 19:47 / niedziela
zzz przyłanczam się do Ciebie ;) legia zapewnisz nasz czy nie bedzie ty łobozów co na Litwie? bo chciałbym pojechac na legię i obejrzec w spokoju. zeby nie było bandyctwa, zeby nie było chuliganstwa, zeby nie było niczego! tak ci dopomuz Bóg! legia jestes moim idolem na forum. legia prowadz nas swoimi postulatami! wroze ci wieksza kariere niz Krzysowi! legia zamiast kaczek!!!

PS. nie odpowiedziałes mi ile jest dwa plus dwa!
22 lipca 2007, 19:48 / niedziela
to ciekawa sprawa bo konto zostalo zalozone dzisiaj....Warszawie gratulujemy lolkow :D
22 lipca 2007, 19:49 / niedziela
ty ziomus jak jestes w Gdańsku to może dasz się zaprosić na małą polemke w 4 oczy? ;-))
22 lipca 2007, 19:51 / niedziela
wyraziłeś sie rownie ciemno, jak ciemny jestes. Nie rozumeisz tego, ze legia ma swoich duzo bardizej oddanych kibicow niz lechia, w pewnym sensie chodzi tu o pozycje, ale na Boga warszawa nie ma takich kibicow co by do przesady znienawidzili klub jakby spadl ( ale to mimo wszystko nam nie grozi ) do nizszej ligi. a co do kolejorza to nie mow mi o tych zakompleksionych patałachach. Maja kase a wykorzystac jej nie potrafia. Szcyca sie swoim nienajlepszym stadionem i mysla ze sa super. Takze jak nie znasz warszawiakow ( a to widac odrazu ) to sie nie wypowiadaj na ich temat
22 lipca 2007, 19:51 / niedziela
Tak, tak, jak jesteś w Gdańsku to daj namiary. Założymy fan club :)
22 lipca 2007, 19:52 / niedziela
ale miejsce wyznacza legionista...piaskownica w czasie drzemki po obiedzie ...kazdy zawodnik ma prawo byc uzbrojony w smoczek i butelke z cieplym mlekiem...zakazane jest kopanie legionisty w pieluche
22 lipca 2007, 19:53 / niedziela
tylko nam nie rob Wilna z Gdańska!!! prosimy cię!
22 lipca 2007, 19:55 / niedziela
Wilna mi szkoda. Ale chetnie bym zobaczyl co byscie powiedzieli jakby ci tzw. pseudolegionisci z pieluchami, smoczkami itd. wkroczyli do waszej wiochy. To akurat bym chcial i ich popierał.
22 lipca 2007, 19:56 / niedziela
Legia zalożymy nasz maly ukladzik, zgodę. L- L. Rozjebię swoją skarbonkę po kasę na karnet na Łazienkowską. Resztę doloży mi babcia. Tylko powiedz czy mogę i na jakie miejsca mam kupic by być z dala od tych bandytów.
22 lipca 2007, 19:58 / niedziela
wiem co sie stalo...legia pomylil strony ,chcial wejsc tutaj odnośnik
22 lipca 2007, 19:59 / niedziela
Legia to ja teraz idę spać (mamusia woła). A jak jutro wstanę to będziemy gadać caly dzionek i układac naszą zgodę.
22 lipca 2007, 20:00 / niedziela
Legia

po 1. Po co tu wlazłeś żeby się pokłócić i pokazać kto jest lepszy kto jest wyższy?
Myślę , że oba kluby mają swą tradycję i swych kibiców więc po co ta napinka ala gringo z internetu.

po 2. Legią legią miałem szacunek do tego klubu dopóki nie zrobiliście burdy w Wilnie robiąc chaos naraziliście opinie całej Polski jak i zarówno wszystkich klubów piłkarskich.

po 3. Nie mamy kasy ale przynajmniej honor a wchodząc na forum i krzycząc kolego Legia na pewno nie robisz swojemu klubowi dobrej opinii.
22 lipca 2007, 20:02 / niedziela
TY,Legia,a zapytaj sie swoich starych,czy nie sa przypadkiem rodzenstwem...bo cos mi sie mocno wydaje ze sa.
22 lipca 2007, 20:03 / niedziela
nasz dzisiejszy forumowy bohater nie różni się niczym od tych bohaterów w Wilnie, mimo że sam na nich gada.
22 lipca 2007, 20:04 / niedziela
a wasze gdanskie piczki to robia wam wstyd czepiajac sie o kobyle caco legii i wogole warszawy ( powtarzam tutaj pospolity kompleks stolicy ) a poza tym ,, lchiomoja " czytaj uwaznie bo to do ciebie : TO NIE WINA LEGII, ZE WYBUCHLY TE BURDY, chyba, ze nie rozrozniasz pseudokibicow od prawdzilych milosnikow klubu,a to co widziales za granica to byli wlasnie ci pierwsi
22 lipca 2007, 20:07 / niedziela
sory bardzo ale nie mam na sumieniu zadnej rozrob, wiec nie porownujcie mnie do kogos, kogo po pierwsze nie znam i nie rozumiem.
22 lipca 2007, 20:08 / niedziela
...I co ?..zapytales??...ale kurwa mieli miny,ze sie wydalo...
22 lipca 2007, 20:10 / niedziela
Rozłożył mnie ten chłopak na łopatki... :)
Hmm,powiadasz,że masz 25 lat?Ludzie w wieku 25 lat powinni być już na tyle poważni i "duzi",żeby nie nazywać jednego z większych miast w kraju wioską i nie wypisywać kocopołów i napinki na czyimś forum.No chyba,że masz jakieś urazy z dzieciństwa,kompleksy lub coś w tym rodzaju,ewentualnie jesteś nieuleczalnie chory

Widzisz,w mieście Gdańsku nikt nie ma kompleksu stolicy,nie zazdrościmy wam piłkarzy,trenera,stadionu i sponsora.Teddy Boysów też wam nie zazdrościmy...Szczerze mówiąc,nie zazdrościmy wam niczego!!!

CHWM
22 lipca 2007, 20:10 / niedziela
dortmund w mojej rodzinie nie ma zwiazkow brat-siostra. Nie kazda rodzina musi byc jak twoj zrozum to. P.S zadnej patologii tez nie, z gory to mowie jezeli zaraz ktos sie czepi
22 lipca 2007, 20:13 / niedziela
legia nie jest pseudokibicem...od lat wiadomo ze prawdziwy milosnik klubu,stawia sobie za punkt honoru robic wstyd swojemu klubowi na forum innej druzyny dlatego legia ma racje i Lechia pod tym wzgledem odstaje od Legii
22 lipca 2007, 20:14 / niedziela
no to jonny jak wytlumaczysz postawe i sposob myslenia niektorych przedstawicieli waszego gdańskiego gatunku, ktorzy nie dosc ze byl czas ze wypowiadali sie na forum nie tlyko naszym, lae tez szczecina, poza tym masa z was jezdzi ludzi z warszawy, z ktorych doslownie wszyscy ( jest pare wyjatkow ) sa porzadni, a wy im ubliżacie za to, ze sa warszawiakami. Zrobili wam cos?
22 lipca 2007, 20:24 / niedziela
Legia napisał:

"poza tym masa z was jezdzi ludzi z warszawy, z ktorych doslownie wszyscy ( jest pare wyjatkow ) sa porzadni, a wy im ubliżacie za to, ze sa warszawiakami."

Możesz przetłumaczyć na polski? Mam problem żeby to zrozumieć.
22 lipca 2007, 20:26 / niedziela
po prostu przez takich bucow jak ty powstaja stereotypy warszawiaka - buc z prowincji, ktory zarobil pierwszy tysiac zlotych w stolycy, ma meldunek w wawie i zaczyna sie zachowywac jakby byl wladca wszechswiata... popatrz w lustro, bazyliszku ;]
22 lipca 2007, 20:28 / niedziela
Legia synu o co Ci chodzi?Dziewczyna rzuciła czy masz poprawke z historii?
W domu wszyscy są?Czarny ma rację biedak jest chory...jednak zawsze to człowiek trzeba być wyrozumiałym dla chłopaka;-)
22 lipca 2007, 20:28 / niedziela
Wiec ci tlumacze,że nie ma kompleksow w wasza strone,bo uwierz mi,nie zazdroscimy wam...a to,że kogos tam widziales na waszym lub Pogoni forum i coś tam ten osobnik wrzucał w waszą strone,swiadczylo tylko o tym,że to byl jakis gówniarz,ktory z nudow po szkole chcial sie ponapinac,go na nic wiecej go nie stac.Za osoby które jak mówisz jeżdża do W-wy,nie bede odpowiadał bo nie wiem o kogo chodzi i co nimi kieruje

Jeżeli może wiesz,to długi czas na linii Lechia-Legia stosunki były przyzwoite,razem siedzieliśmy na kadrze,razem walczyliśmy w Saskim z anglikami,potem wiele sie zmieniło w drugą stronę,ale można powiedziec,że mimo iż sie aktualnie nie specjalnie lubimy to pomiedzy poważnymi ludżmi z Gdanska i W-wy,nie ma kompleksow z niczyjej stony i wiem,że chłopaki z Legii wypowiadają sie o nas z szacunkiem,a i w Gdańsku nie zachowujemy sie jak dzieci
22 lipca 2007, 20:31 / niedziela
bardzo prosze juz tlumacze. Wszedzie w internecie, i nie tlyko, gdize sei pojawi warszawiak, to musicie sie skrzywić, ubliżyc, pojechac itp. w internecie sie czyta takich rzeczy mase, od szanownych obywateli poznaniakow rowniez. Gdzie sie siedzi w kawiarni czy gdzie indziej to sie slyszy zle rzeczy o warszawie i o legii. I to slyszy sie od normalnych ludzi, a jak siedze u siebie w warszawie to tam nikt nic nie ma do gdańszczan, tylko zawsze ci z polnocy musza dojechac tym warszawiakom, bo w koncu warszawa to ksupisko wiesniakow itp. a co to nasza wina ze u nas sie zarabia wiecej??? Co w tym zlego ze kazdy chce otrzymywac dobre płace, zaloze ze chcialbys zarabiac to 400-600 zł wiecej
22 lipca 2007, 20:36 / niedziela
"ale na Boga warszawa nie ma takich kibicow co by do przesady znienawidzili klub jakby spadl" czyli znienawidzili tylko troche? haha, naucz sie pisac po polsku. warszawiakoqw kilku znam i masz racje, nie sa takimi bucami jak ty, nie wrzucaja innym i sa wporzo. o tobie tego sie nie da powiedziec bo to chyba ty masz jakis kompleks patrzac na ostatni wpis (wszyscy zli ludzie z "prowincji" wrzucaja na tych wspanialych warszawiakow, w knajpach, nawet podczas obiadu. a warszawiacy to przeciez super ludzie) nie wiem co tak placzesz, albo jestes dumny, ze jestes z wawy i masz wyjebane w to co mowia inni albo zaczynasz plakac, bo zastanawiasz sie czy to moze prawda, ze jestescie zjebani i juz sam nie wiesz kim jestes. haha
22 lipca 2007, 20:37 / niedziela
Legia
A kim ty kurwa jesteś?
Wchodzisz na forum bluzgasz i czego się spodziewasz przybłedo, szacunku ?!
Jesteś chyba zdrowo pojebany, odstawiłeś leki czy co?
Nie stać cię na wizytę u psychola?
To się nie napinaj na obcym dla ciebie forum
22 lipca 2007, 20:38 / niedziela
Kolejorz tez chujowy bo sie chwala stadionem nienajlepszym? no tak, nienajlepszay bo nie w wawie;] haha, ciagle kompleksy, wszystko widac juz jak na dloni. bo chcialbys zeby Legia byla najlepsza ale wiesz, ze nie jest i sie wyzywasz na tych, ktorych osobiscie uwazasz za gorszych, i to gorszych tylko dlatego, ze nie sa z wawy hahaha zalosne
22 lipca 2007, 20:42 / niedziela
Odnośnie zarobków też nie zazdroszcze,że nie mieszkam w Warszawie bo krzywdy nie mam :)

Naprawde nie zauważyłem,żeby po wpisie warszawiaka na jakims forum np. kibice.net ,nastepowalo natychmiast tornado wpisów na wasz temat,ze strony kibicow BKS...Powiem tyle,jesteśmy dumnymi ludżmi,jesteśmy dumni z bycia gdańszczanami,z naszej historii i z tego,że jesteśmy z Wolnego Miasta Gdańska!!!!

Mnie nie boli to,że piłkarze są w 2 lidze,bo chodze i jeżdze na Lechie niezależnie od klasy rozgrywkowej,a na to,że brakuje im kasy czy umiejetnosci wpływu nie mam,pozatym Lechia to kibice,a dopiero potem piłkarze-oni sie zmieniają,my tu jestesmy zawsze!!!!

CHWM
22 lipca 2007, 20:43 / niedziela
Napewno są wśród was porzadni ludzie, ale mimo wszystko zle sie robi jak sie slyszy cos zakompleksionego ( przynajmnije tak to wyglada ) pod adresem mojego regionu, miasta, rowniez i moim, ale przede wszsystkim pod adresem naszej WSPOLNEJ stolicy. Po prostu mi przykro ( i nie tylko mi ) jak sie takie cos slyszy :) Ja nie napawam nienawiscia do waszego klubu. NIc do niego nie mam. Tylko chcialem poweidziec jak jest naprawde. P.S jak bylem mlodszy to bylem swiadkiem jak jedna osoba u was w gdansku powiedizala jedno slowo ,, legia " w barze to zaraz jakis zaszalikowany lechita mu przylozyl i mial szwy na luku brwiowym, wiec jak widac stereotyp tzw. ,, szalikowca legionisty" czyli lysej paly lejacych wszsystkich wokol nie powinien byc przypisywany warszawie i ogolnie legii, bo tak naprawde takich ludzi mozna spotkac w calej polsce i w kazdym klubie
22 lipca 2007, 20:46 / niedziela
żalisz sie? Czy jak? Bo ja już nie kumam ziomuś. Jak chcesz zadbać o dobre imie swojego klubu to podbij do tych z Wilna i im nawtykaj hehe, a nie tu wylewasz swoje smutki i żale.
22 lipca 2007, 20:47 / niedziela
grucha tu nie chodzi o kompleks stadionowy. Ja im nie zazdroszcze stadionu, wrecz przeciwnie on mi sie nie podoba. Tak czy siak niech traktuja to jako atut wtedy, keidy bedzie on dorownywal europejskim stadionom
22 lipca 2007, 20:49 / niedziela
zal mam do takich niedorozwojow jak wiekszosc tutaj.... Tak czy siak do samego klubu nic nie mam, ale sa u was piczochlasty, ktorzy mają aspiracje na przyszłych zasiłkowców i nierobów
22 lipca 2007, 20:51 / niedziela
Olać napinacza, była promocja wakacyjna neostrady i rodzice zafundowali synkowi neta za dobre świadectwo w 3 klasie podstawówki ;-).
22 lipca 2007, 20:54 / niedziela
zaraz sie pewnie nam podniecisz na w jakiej piaskownicy i na jakim osiedlu to uslyszales, ciekawe czy wiesz co to wogole dziecko neo :)
22 lipca 2007, 20:54 / niedziela
hehe fakt
22 lipca 2007, 21:12 / niedziela
Legia
Niedorozwojów to szukaj na swoim podwórku wśród kumpli, jeśli masz takich.
Zakompleksienie też raczej mi nie grozi, mam do tego wszystkiego dystans z racji wieku, natomiast wkurwia mnie niemiłosiernie jak ktoś próbuje obrazić mój ukochany klub, a później płacze jak ktoś mu dowali.............no to gdzie leżą twoje korzenie w którym miejscu na kresach Polski, dla wyjaśnienia chodzi mi o Polskę przed '39
22 lipca 2007, 21:15 / niedziela
warszwa, warszawa i jeszcze raz warszawa, poza tym to pomysl sobie ze innych tez wkurwiaja obelgi pod adresem ich ukochanych klubow wiec mozna rzec, ze jestesmy kwita
22 lipca 2007, 21:51 / niedziela
Dawno nie mielismy na forum kretyna z legii:))mega daunik ktory pisze nazwe swojego klubu z malej litery a jego "hujliganstwo" rozbawilo mnie do łez:))) buhahaha...
22 lipca 2007, 21:57 / niedziela
a jakie ma super teksty "kobyle caco" buuuhahaha nie no ten wiesniak jest niezly:))))
22 lipca 2007, 22:09 / niedziela
jak to śpiewa cała Polska ?? Centralne Wojskowe Kurwisko Sportowe

pozdrowienia do Warszawy
22 lipca 2007, 22:14 / niedziela
Legia
Rozjebałeś mnie na części pierwsze, próbuje zgadnąć, ukończyłeś z trudem 5 klas podstawówki.
Twój tok myślenia przypomina mi szympansa proszącego o banana.
Kurwa nie potrafię zrozumieć dlaczego piszesz na tym forum i sposobu jaki do tego używasz.
Mam nadzieję że późna pora zmusi ciebie do pójścia spać, być może - w co wątpię - przez ten czas twój mózg zacznie pracować i rano napiszesz coś, o czym będzie można powiedzieć, że napisał to kibic Legii
PS
Nie zpomnij o tabletkach psychotropowych!!!!!!!!!!!!!
papa
22 lipca 2007, 22:17 / niedziela
Zapmniem o jednej bardzo ważnej czynności
Nie płać w tym miesiącu za Neostradę, albo poproś o to rodziców, zrobisz frajdę tpsie i wszystkim tym którzy czytają twoje mizerne teksty
22 lipca 2007, 22:25 / niedziela
Powstrzymywałem się długo, zaciskałem zęby i palce, żeby tylko nie odpisać, ale nie wytrzymałem... ;)

Tak wspaniały, sorry - najwspanialszy "Legio"! Z całą pewnością (co widać po Twoim oddaniu przy wpisach na naszym forum) jesteś najwierniejszym i najbardziej znanym kibolem stołecznego klubu. Nawet Twój jakże wyrafinowany nick mówi nam o tym, że nie mamy do czynienia z byle kim... Naprawdę!

Widać, że chcesz nam przekazać całą prawdę o nas... Pomóc w uczciwym i honorowym wejściu do ekstraklasy, doceniamy to!

Ponad to masz 100% racji mówiąc, że gdybyśmy teraz (w sezonie 2007/2008) znaleźli się w I lidze przegrali większość meczów... Na pewno byśmy byli niżej w tabeli niż Twoja ukochana Legła Warszawa... Zwróć jedynie uwagę na to ile Wy (Legła) lat gracie już w ekstraklasie, jaki macie budżet i dzięki niemu jakich zawodników, a teraz spójrz na nas (żałosną Twoim zdaniem Lechię), którzy rozpoczęli drogę od samego początku, bez pieniędzy i piłkarzy, na nas, którzy z roku na rok notują progres (mam nadzieję, że znasz chociaż to słowo) w ligowych wynikach, którzy co roku walczą o każdą złotówkę w budżecie i przede wszystkim na tych, którzy przygotowali kadrę na II ligę w miarę NASZYCH możliwości, tak aby awansować uczciwie, w najbliższym czasie...

Pozdrawiam.

PS: W mojej ocenie znaczki typu ";p", "<lol>", czy określanie czegoś "rzadkim jak gówno Twojego psa" nie świadczy o Twoim wieku, ale wierzę, że tak wspaniały fan warszawskiej Legły, jakim Ty jesteś, nigdy w życiu by nas nie okłamał. ;]

PS2: Zakończmy już ten temat, szkoda palców i prądu.
22 lipca 2007, 22:42 / niedziela
Oskar

Dokładnie
22 lipca 2007, 23:18 / niedziela
Od teraz kto cos napisze w tym temacie ten jest z Arki i śmierdzi tuńczykiem.

;] Zakończmy tą farsę.
22 lipca 2007, 23:24 / niedziela
Ja pierdolę, daliście się "uwieść" dzieciakowi, który prawdopodobnie z Legia ma tyle wspólnego, co ja z Arką. Jakiś marny prowokator, albo dziecko, któremu namieszali w głowie kilkoma Bosmanami (takie piwo dla wiadomości niepijących).

Kasować i tyle, chyba że lubicie przekomarzać się z down'ami.
23 lipca 2007, 01:10 / poniedziałek
Przeczytałem ten temacik z grubsza po ciężkim weekendzie i dopadły mnie stany depresyjne.
Szkoda,że nie ma tu privów to by sobie "Legia" i castrop pobajerzyli,a kto wie,czy jakby nasz castrop się nie wkurwił to "Legia" by nie dostał słynnego laczka :)

Legia szacun za temat ! dawno nie było takiego ciekawego. Teraz się wbijaj na forum Arki oni was też tam nie lubią, a chodzą ploty,że podobno dymaja warszawinki jak są na wakacjach w 3miescie, pociśnij im grubo. Warszawianki to najłatwiejsze dziewczyny w tej części europy :)

PS. też dymałem warszawianke :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256