Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia

strona 3/3

23 lipca 2007, 01:17 / poniedziałek
Warszawianki daja kazdym.Nawet tym bez zadnego uroku osobistego i bez zadnej kultury.

U kobiety nie sa wazne nogi tylko serce ktore bije miedzy nimi:)
23 lipca 2007, 06:05 / poniedziałek
ty szemrany,ciagnij sie na swoje warszawskie forum,jesli legia i warszawa jest taka naj naj to po co tu jestes,elo.A jesli chodzi o gwiazdeczki z warszawy to pare latek temu robilem na morzem(Debki)w knajpie i mialem z kolesiami przyjemnosc lachowac dwie warszawianki za siano(graly w kamienna twarz:)bo chcialy zostac dluzej nad naszym pieknym morzem(a warszawa taka piekna:) a nie mialy na oplacenie pola namiotowego i szamke,wiec robili pale Gdanskiej braci:)pozdro z Anglii,KOHORTA DOLNY VRZESZCZ
23 lipca 2007, 08:24 / poniedziałek
Panowie, przecież tego nawet komentować się nie da.

Skasujcie ten temat, zablokujcie konto tego przypałowca – jednym słowem pozamiatajcie, bo to co tu się dzieje jest poniżej poziomu wszelakiej żenady.

Pozdrawiam,

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
23 lipca 2007, 09:37 / poniedziałek
George napisał:
"Legia napisał:

"poza tym masa z was jezdzi ludzi z warszawy, z ktorych doslownie wszyscy ( jest pare wyjatkow ) sa porzadni, a wy im ubliżacie za to, ze sa warszawiakami."

Możesz przetłumaczyć na polski? Mam problem żeby to zrozumieć."

George, nie wiem czemu się dziwisz. Kolega najwyraźniej jest z rodziny cygańskiej, wszak:
odnośnik
oraz
Legia napisał:
"to nie są moje dane popaprańcu. Tylko wbilem sie na konto szwagra i przebywam aktualnie w gdansku."
Jak wiadomo, szwagier, to brat żony (ktoś wierzy, że któraś by chciała wyjść za mąż za niego? :D) lub mąż siostry. Więc jeśli małżonek jego siostry ma 17 lat, to pochodzenie jest chyba jasne...
A mecze Legii to chyba ogląda przez witryny sklepowe na Długiej, przygrywając oczywiście turystom na akordeonie ;).
23 lipca 2007, 16:26 / poniedziałek
Legia idz Dołącz do 1 941 100 Osób i odwiedz nasz ukochany epuls.
przy okazju nabij sobie pulsik !; - )

aha i 10 za 10
24 lipca 2007, 14:48 / wtorek
czy ty kutwa warszafffffski matole nie kumasz jak ktos tu napisal ze dzieki czerwonym jestescie wcieleni do 1 ligi???jakim kosztem tam jestescie cwele z wolnosci?? jaki klub na masowa skale cxo lepszych zawodnikow z innych klubow bralk na sile do wojska a potem w ramach sluzby gral w waszym syfiastym klubie???no kto???
pozatym tu jest honor i tradycja a u was jest jedno wielkie stołeczne gowno! uwazasz cwelu ze co??? ze klub to tylko budzet i zawodnicy??gowno prawda klub to kibice i to oni sa jego trzonem!
a jak bys nie mial kompleksow to bys u siebie sie wypowiedzial a nie pierdolisz farmazony na forum innych!obojetnie co sadzisz o Lechii mam to gleboko w pizdzie!lepiej idz zmien pieluchy bo robisz chałe swoim kibicom!
p.s i tak uwazam ze stolica powinna byc w Krakowie:D:D
24 lipca 2007, 14:56 / wtorek
Wydaje mi się , iż takie manipulowanie umysłem chłopca o nicku legia może wpłynąć na jego psychikę, może nie wytrzymać napięcia i np. skoczyć z okna, tudzież skoczyć z balkonu.

Nie wpisał się już od jakiegoś czasu, ktoś wie co z nim jest ?
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ....

pozdrawiam z całego serca
24 lipca 2007, 15:06 / wtorek
taaa jak moj poprzednik napisal nie najezdzajmy juz na niego bo chlopak bedzie mial traume:D
pozatym to mu wystarczy ze stary z wujkiem do wanny mu wlazili w dziecinstwie:D:D:D a apropos to nie LECHIA usilowala wejsc do oe kuchennymi drzwiami tylko waszew CZARNE SZMATY ZZA MIEDZY . prostye to jak drut bo z ttymi licencjami kazdy wie jak bylo...raz tak raz tak...wiec dobranoc:D
24 lipca 2007, 19:15 / wtorek
szkoda, zgoda była tak blisko, kogo ja teraz będę naśladował? :))
25 lipca 2007, 00:48 / środa
echhh... cala ta smierdzaca legła to takie chujograjcy z przerostem ego tu mamy typowy przyklad.... zawsze tak sadzilem i nie zmienie zdania, jebane wiesniaki z pseudostolicy... a teraz przez te pare lat tak do nich zrobilem sie anty ze jakbym mial do wyboru dojebac arkowca czy legioniste to wybralbym tego drugiego
ps. moze ktos by zamknal ten temat ?
25 lipca 2007, 01:48 / środa
Co tu sie dzieje?Jakis idiota wszedł na forum napisał głupot robiąc przypał
prawdziwym kibolom Legii a Wy podejmujecie z nim dyskusje na trzy strony.
Prowokatorzy i dzieci neostrady są w każdym klubie nam trafił sie z Warszawy(co nie jest takie pewne)proponuje olac tego człowieczka, a najlepiej wykasowac szybko temat
25 lipca 2007, 05:09 / środa
wykasowac
3 sierpnia 2007, 22:07 / piątek
Piast wygral z motorem 3:2 no no beniaminek z malym budzetem moze namieszac w tej lidze
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.307