Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

To jak ze sparingiem Lechia - Bałtyk ?

strona 1/2

25 lipca 2007, 22:27 / środa
Mecz jest 28 lipca o 11 na Traugutta. Wiecie może czy wpuszcza kibiców ? I czy idzie ktoś na ten mecz ? :)

Pozdro z OSOWY xD
25 lipca 2007, 22:49 / środa
oczywiscie ze wpuszczą a czemu mieliby nie wpuścić? Czy ktoś idzie - a co boisz się że sam będziesz? ;) Tak w ogóle to sparing jest 27 nie 28 o godz 18. I zanim założysz podobny temat zerknij na inne, np. odnośnik BO zaśmiecasz forum!
26 lipca 2007, 13:06 / czwartek
Kibice Kałtyku wykupili już wszystkie 500 biletów na jutrzejszy mecz-ponoć mają zostać wsparci przez sporą grupę hool's Gedanii.Oj będzie się działo.
26 lipca 2007, 13:09 / czwartek
ja jestem kibicem Gedanii i pewnie się pojawię.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców LG i GG z Dolnego Wrzeszcza.
26 lipca 2007, 13:16 / czwartek
Podobno zainteresowanie meczem w Gdynii jest tak duze, ze to tym razem Lechia ma siedziec u Nas w klatce dla gosci a Baltyk na calym amfiteatrze. Poniewaz szpitale nie maja nawet wolnych miejsc stojacych na korytarzach, pseudokibice Gedanii proszeni sa w tym dniu o nie wychodzenie z domu.
26 lipca 2007, 15:59 / czwartek
Kibice Kałtyku wykupili już wszystkie 500 biletów na jutrzejszy mecz-ponoć mają zostać wsparci przez sporą grupę hool's Gedanii.Oj będzie się działo.

Ty nie pierdol ze bilety za siano....
26 lipca 2007, 16:14 / czwartek
bilety tylko dla przyjezdnych kwota będzie przekazana na remont klatki
mam nadzieję że Gedania nie wbiegnie na murawe bo mogą nas wykluczyć na rok z pucharów
26 lipca 2007, 18:35 / czwartek
Zapraszam na Relacje Live! z meczu: i prezentacji
Lechia Gdańsk -:- Bałtyk Gdynia
www.radiolechia.pl // 27.07.07 godz 17:17
26 lipca 2007, 20:22 / czwartek
Relacja w naszym radiu to jedno, a drugie to to, że przed chwilą była już zapowiedź na C+ jutrzejszego meczu.To po to przedstawiciele Canalu wizytowali nas stadionaj dzisiaj.Reklamowali, że będzie to mecz z licznymi pokazami pseudokibiców w szczególności tych z Gedanii.
26 lipca 2007, 20:30 / czwartek
Zuraw myślałem że ściemniasz O_o
26 lipca 2007, 20:39 / czwartek
Ściema zapewne C+ by takiego meczu nie puścił. :(
26 lipca 2007, 20:40 / czwartek
Ja???Ej no co ty że ja?

Byłem juz raz na wyjeździe w Turku więc nie żartuję hehe
26 lipca 2007, 21:01 / czwartek
to wcale nie takie bezpieczne Gedania sie szykuje widziałem dzisiaj ich dziesiatki i zaczepiają ludzi na miescie , podobno mają przeprowadzic atak na stadion podczas prezentacji , wbiegając na murawe i raniąc piłkarzy w nogi, takie tam odciecie kilku konczyn, Ci z c+ to była ich bojowka , dlaczego to że biją nas od kilku lat im nie wystarczy, straszni zwyrodnialcy!!!!!!!!!!nie biore barw strach w oczach!!!
26 lipca 2007, 22:22 / czwartek
bankowo gedania wpadnie, juz od kilku tygodni się szykują, będzie rozpierdol na maxa - dodatkowo za karupcje wyjebią kilka klubów i oni są w OE i dopiero się zacznie - rozpierdolanie stadionów w całej Europie
Ci z gedanii nie wiedzą co to litość - rozjebią wszystkich i wszystkich
27 lipca 2007, 11:33 / piątek
dario21 - co ci zrobiły kadłuby? Więcej szacunku. Nazwy "normalnych" klubów piszemy normalnie.
27 lipca 2007, 16:37 / piątek
Już się nie mogę doczekać prezentacji! No a potem fajny meczyk.Mam nadzieję, że się miło zdziwię i nasi pokażą coś co napełni nas optymizmem...No i mają się pojawić ci nowi gracze z Litwy. A co do kadłubków to osobiście też nic do nich nie mam...
27 lipca 2007, 17:12 / piątek
Sorry dario21. To było oczywiście do zuraw23.
27 lipca 2007, 20:33 / piątek
podajcie jaki wynik bo bylem do 1 polowy ale musialem sie zmyc z gory dzieki
27 lipca 2007, 20:37 / piątek
To co gral dzisiaj Rybski to bylo fenomelnalnoscia
Gosciu klepal i krecil gdzie chce kiedy chce i jak chce.
wykurwiste posuniecie zarzadu zatrudniajac tego chlopaka.
na ogromny plus takze Wisnia i Bak
plusik dla Pękiego
na minus Kapsa (brak pewnosci) i Rogalski (pieniadze w bloto)
na ogromny minus Fechner, to co chlopak gral to sie w pale nie miesci.
Gdzie jest ten Fechner z pierwszego sezonu? wogole inny zawodnik...
27 lipca 2007, 20:42 / piątek
ale jaki wynik koncowy?
27 lipca 2007, 20:48 / piątek
Normalnie piszemy Baltyk, chyba zadnych problemow do nich nie ma.
27 lipca 2007, 20:51 / piątek
Wygralismy po fatalnej grze 2:1. Tak naprawde tylko Rybski cos gral :/
27 lipca 2007, 20:56 / piątek
Rybski, kuurrrrrrrrrwa... nie chcę zapeszać. Powiem tylko tyle, że warto było dzisiaj przyjść żeby go zobaczyć. Rozdziela piłki nie gorzej niż Wojciech ale jest od niego o niebo szybszy. Kilka odbiorów pod polem karnych przeciwnika! Szkoda tylko że napastnicy za nim nie nadążali.
27 lipca 2007, 20:56 / piątek
Czyli kompromitacja z IV ligowcem 2:1 tylko wygrać szkoda gadać.
27 lipca 2007, 21:05 / piątek
przecież Borek mówił ze drużyna przygotowana jest świeżość itp i jak?
27 lipca 2007, 21:28 / piątek
Rybski naprawde bardzo fajnie sie zaprezentowal :)

I nawet udalo nam sie doping na koniec rozkrecic :))) gardlo zdarlem :))
27 lipca 2007, 21:30 / piątek
Gra Lechii tragedia. Brak zgrania, zamysłu, kiepsko ogolnie to wygladalo.
Nieporozumieniem po tym meczu jest obecnosc w skladzie Huberta Wolakiewicza oraz obecnie najwiekszego drewniaka w Lechii Piotra Kasperkiewicza.
Cieszy postawa Rybskiego, ktory byl najlepszy na boisku, pozytywnie rowniez zaprezentowal sie Andruszczak.
27 lipca 2007, 21:33 / piątek
Ja bym ich jeszcze nie przekreslal. To tylko sparing wiec poprostu pewnie go olali, oprocz Rybskiego, ktory chcial sie pokazac kibicom. Martwi mnie tylko Fechner chlopak dzisiaj zachowywal sie jak Hirsz w meczu z Ruchem. Jak by cialem byl na boisku, ale myslal o czyms innym. Pozatym Baltyk sie wcale zle nie zaprezentowal. Wysoko obrona, prawie pod linia rozdzielajaca polowy, pozatym presing. Widac, ze technicznie sa slabiutcy, ale trener wie co robi, bo wiedzial jak nas "powstrzymywac". No i martwi troche to, ze za Rybskim nikt nie nadazal.....
27 lipca 2007, 21:36 / piątek
Po fatalnej grze ale wygralismy !!
27 lipca 2007, 21:42 / piątek
Do 123.
To,ze za Rybskim nie nadazaja koledzy,to jeszcze nie tragedia.
Maja czas na zgranie sie,ale kiedys za Jarkiem Nowickim nie nadazala pilka !!!
To byla tragedia !!! :-)
27 lipca 2007, 21:45 / piątek
tak Rybski dzis był najlepszy !!
a Mateusz raczej powinniengrac w pierwszych meczach Paweł nie zagrał dobrze i ta bramka była do obrony !!
duzo niecelnych podan w obronie za plecy kolegi np Wołąkiewicz
Kasperkiwicz moze sie przyda ze swim wzrostem, moze powalczyc przy stałych fragmentach i nawet biegał
Rafalski miał kilka fajnych wrzutek pozatym tylko biegał
Speichler nie był chyba taki zły jak szybciej o nim pisano
Kawa - widac ze chce i walczył ale jeszcze troche mu brakuje do podstawowej 11
Andruszczak - bedzie wzmocnieniem i chyba zmiennikiem Kalki i Pątka jak będą zdrowi

LG !!
27 lipca 2007, 21:50 / piątek
P. Turnowiecki za Kapse prosze zwrocic kase . StaTYSTYKA klamie . Mozna wpuscic najmniej bramek majc 8 obroncow a tak gralo KSZO . Gdzie napastnik z gornej polki . A Kapse wstaw do braMKI W swojej knajpie fachowcu .
27 lipca 2007, 22:02 / piątek
Galeria z dzisiejszej prezentacji oraz sparingu z Bałtykiem:
odnośnik
27 lipca 2007, 22:24 / piątek
Rybski chcial sie pokazac - no właśnie, gdyby tak wszyscy zawodnicy chcieli sie pokazywac kibicom co mecz jak dzisiaj Rybski, to o awans bym byl spokojny
27 lipca 2007, 22:49 / piątek
RYBSKI nie wydaje mi sie ze chciał sie pokazac on już w poprzedniej rundzie w Gdańsku konkretne pilki pasował a dzisiaj był jedynym który naprawde jest w ! lidze i za to dziekuje , Buzi i wiśnie nie kumaja kolesia bo jest kosmicznie szybki i wiem że ten Pan da nam wiele ciekawych momentów i na 3 lata ......nareszcie rozgrywający z górnej półki!!!!!!!!
27 lipca 2007, 23:02 / piątek
Tak Ryba na wielki plus.
Na wielki minus za to nowe stroje, Ja chce powrotu PASIAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 lipca 2007, 23:44 / piątek
nowe stroje typu Zagłębie Lubin i Warta Poznań, niestety wielki minus dla JAKO.
27 lipca 2007, 23:55 / piątek
Dokładnie tak jak Rybski sie podobał - tak nowe stroje... ok niech sobie będą przy okazji (wyjazdy itd) ale GDZIE PASIAKI?!
27 lipca 2007, 23:58 / piątek
logo Energii jest bardziej widoczne na nich dlatego takie
28 lipca 2007, 00:07 / sobota
Mi się o wiele bardziej podobają stroje treningowe i te, w których grali wcześniejsze sparingi. Foto: odnośnik i odnośnik (tutaj chodzi tylko o koszulki) i odnośnik (dokładnie taka kolorystyka stroju).

Jako ma tyle wzorów, a my bierzemy koszulki od Zagłębia Lubin, które zawsze gra w jakichś obleśnych workach materiałowych, czy od GKS-u Katowice lub Warty Poznań.
28 lipca 2007, 00:38 / sobota
"Pasiaki" są o wiele ładniejsze, lecz coraz mniej popularne na całym świecie ze względu na nieczytelność reklam umieszczanych na koszulkach - takie czasy. Mnie martwi różowy kolor bluzy Kapsy. Dobrze, że Mateusz w tym sezonie odchodzi od tego dziwacznego kolorku.
28 lipca 2007, 02:58 / sobota
Ja bym sie raczej martwil numerem 12 na koszulce Baka.
28 lipca 2007, 05:49 / sobota
Jedynym pozytywem wczorajszego meczu, są nowe koszulki. W końcu Lechia wraca do tradycji, a nie udaje że jest Celtickiem. Mecz żenująco słaby, a zawodnicy wyglądali jakby nie mieli "prądu". Rybski- szybki i techniczny, takiego grajka brakowało. Reszta bez rewelacji. Spichler to kolejny kandydat do Tartaku- drewno takie samo jak Rogalski i Buzała-Morales.
28 lipca 2007, 09:11 / sobota
Nie kierujmy sie kolorem ubrań. Gra ważniejsza panowie. A sparingi źle zagrane dobrze wróźą na przyszłość. Bo to tylko sparing he he!

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem! Lechia ponad wszystko!
28 lipca 2007, 09:55 / sobota
Miklosik też posyłał genialne długie piły. Ten piłkarz tez na plus.
28 lipca 2007, 10:53 / sobota
Dokładnie Kontratak. Celtick to Celtick a Lechia to Lechia. Żadnych pasów (pionowych czy poziomych). Zadnych strojów a'la Ajax, Arsenal czy Feyenord. Góra zielona, dół biały. Kibice mogą sobie paradowac w pasiakach. Tylko pytanie, czy ta tendencja się utrzyma? Czy za rok nie pojawią się jakieś kwadraciki, kółka?
28 lipca 2007, 12:04 / sobota
123. nie martw sie 12 Bączka, ponieważ została wybrana przez Matiego z powodu iż jest to jedna z 2 koszulek z krótkim Rękawem. No i jest też dlatego iż jest ona czarna,
28 lipca 2007, 12:54 / sobota
jakie tradycje ? jakie nieczytelne napisy sponsora ?
Dajmy przyklad Jagi ktorych koszulki sa wykurwiste, czy oni maja jakis problem ?
Tradycją Lechii są pasy !!!!! Biało-zielone i tak powinno pozostac !
Gdy ujrzalem nowe koszulki to nie wiedzialem jak sie zachowac.
Sa beznadziejne ! Nie ma to jak zerznac od Zaglebia ktorzy rownie maja obsrane strone (gdyz podobne)
a pasy ile ekip ma w polsce? to jest znak rozpoznawczy !
Gdybysmy odjebali to samo co Jaga [wszyscy w pasiakach, WSZYSCY]
to wynik bylby widoczny pod wzgledem chociazby kibicowskim

Sieg Heil
28 lipca 2007, 13:14 / sobota
z ta jaga to chodzilo mi zeby WSZYSCY w pasiakach...to boloby cos
28 lipca 2007, 13:30 / sobota
Jaka historia? Przejrzyj zdjęcia z lat 70, 80, z meczów z Juve. Zobaczysz o jaką historie chodzi. W tej kwestii powinien się wypowiedzieć ktoś starszy bądz bardziej lotny w historii klubu.

Co do pasiaków. Na Celtic "robił sie" swego czasu Świt NDM i (chyba) Groclin. Więc nie pisz, że jesteśmy orginalni. Poza tym są kluby o innych barwach niż biało- zielone też występujące w pasiakach.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011