Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Nowa linia gadżetów GREENGOS88

strona 1/3

28 lipca 2007, 14:10 / sobota
Grupa Greengos88 rusza z ofensywą pamiątkowa! Na pierwszy ogień idą koszulki i czapki z daszkiem. Koszulki polo i t-shorts z motywem Lechii jak i zgodowym z Wisłą i Śląskiem. Mamy tez ofertę dla naszych pięknych Pań ;) . Wszystko poniżej

1. Koszulka polo z wyhaftowanymi herbami ŚWL na piersi, kolory: biały, granatowy, zielone, rozmiary - S, M, L, XL, XXL

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

Dzięki uprzejmości Damka z Stowarzyszenia "Lechiści" fotki z Mateuszem Bąkiem będą lepsze. Dzięki

Prószę nie patrzeć na to ze herby są odwrócone :)

2. Koszulka polo z wyhaftowanym herbem Lechii na piersi, kolory - biały, zielony, rozmiary - S, M, L, XL, XXL

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

3. Koszulka t-shorts z nadrukiem przedstawiający herb Lechii (nadruk nie zmywalny, nie odpada po praniu) kolory biały zielony, rozmiary S, M, L, XL XXL

odnośnik

odnośnik

4. Koszulka t-shorts damska z nadrukiem przedstawiającym herb Lechii (nadruk nie zmywalny, nie odpada po praniu) kolory biały

odnośnik

odnośnik

odnośnik

5. Koszulka t-shorts z nadrukiem przedstawiającym herby ŚWL (nadruk nie zmywalny, nie odpada po praniu) kolory biały, rozmiary S, M, L, XL, XXL

odnośnik

odnośnik

odnośnik

6. Czapki z daszkiem. Haftowany herb Lechii. Kolory czarny, zielony, biało-zielony

odnośnik

odnośnik

odnośnik

-------------------------------------------------- --------

Teraz proszę powiedzieć co sadzicie o tych gadżetach. Kto jest chętny, jak sie prezentują itp.

Ceny będą podane pod wieczór.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
28 lipca 2007, 14:20 / sobota
Jestem jak najbardziej za !
Ja osobiscie odnosze bardzo dobre wrazenie co do dzialalnosci G88 !

Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ''schodzilo na pniu '' !

Tak trzymac Greengosi,a jeszcze nie raz cala Polska uslyszy o kibicach Lechii !

pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
28 lipca 2007, 14:40 / sobota
Czarny dzięki za słowa uznania :)
-------------------------------------------

Oczywiście sprzedaż na meczach ;) gdzie będą dwa stoiska! Jedno przy wejściu na zegar (tam gdzie vlepki zawsze) druga przy wejściu na prostą!
28 lipca 2007, 15:06 / sobota
Jak jakosc materialu bedzie dobra to napewno kupie ;)

Ogolnie duzy +
28 lipca 2007, 21:18 / sobota
to jest obecnie najlepszy materiał jaki jest na rynku :)
28 lipca 2007, 22:07 / sobota
Może w końcu G88 będą zarabiać na oprawy, a nie z puchą po stadionie biegać :-) fajnie, że coś się zaczyna dziać
29 lipca 2007, 09:38 / niedziela
bardzo dobry pomysl naprawde widac ze zaczyna sie cos ruszac aby dalej tak szlo LEWY PREDZEJ NIE MOZNA DAMSKIEJ KOSZULKI KUPIC?
29 lipca 2007, 11:25 / niedziela
obecnie wyszły dwie szt (jedna ma K. :) ) a druga jest na pokaz :) wiec zbytnio nie da rady (ale sie upewnie:) )
29 lipca 2007, 12:22 / niedziela
Lewy czy mozesz podać jakiś cennik tych koszulek?
29 lipca 2007, 12:29 / niedziela
jeszcze jest nie ustalony;) ale powinnien byc nie długo
29 lipca 2007, 18:31 / niedziela
oby jak najszybciej:) pozycja nr 5 rozmiar L by mnie interesował:)zalezy jeszcze za ile jak bedzie to rozsadna cena(w co nie watpie) to wezme pozdr
29 lipca 2007, 18:41 / niedziela
i do tego pozycja nr 3 rozmiar M.
Reasumujac:

1. Koszulka z pozycji nr 5 rozmiar L
2. Koszulka z pozycji nr 3 rozmiar M

Biore bez wzlgedu na cene:)bez kitu fajne gadzety, brawo za pomysly wczesniej skarpetki(ktore jakos na meczu z Piastem musze odebrac-dogadamy sie) teraz takie gadzety-fajnie mam nadzieje ze to nie koniec:) z biało zielonymi pozdrowieniami
30 lipca 2007, 14:00 / poniedziałek
polo czarne lub granatowe z herbem BKS - 30zł
koszulka t-shirt z haftem BKS - 20,00zł
koszulka biala t-hirt z nadrukiem BKS (również wersja damska) - 17,00zł
smycz z otwieracz - 10,00zł
zapalniczka metalowa na benzyne - 15,00zł
kubek izotermiczny do samochodu - 20,00zł
czapka z daszkiem (czarna) z haftem BKS - 15,00zł
podstawka metalowa pod komorke z logo BKS - 17,00zł

z herbami SWL:
polo z haftem - 35zł
koszulka biala z nadrukiem 25,00zł
30 lipca 2007, 14:44 / poniedziałek
mozna kupic polowki w tunelu czy musze czekac do meczu ?
30 lipca 2007, 14:46 / poniedziałek
jeszcze nie bedzie mozna :) dopiero sie robią w wiekszej ilosci :) ale bedzie mozna
30 lipca 2007, 20:38 / poniedziałek
Lewy-ceny naprawdę konkurencyjne,szykujcie duże ilości(oby XXL-ki były naprawdę duże) ,bo napewno będziecie mieli wzięcie:-)
30 lipca 2007, 22:41 / poniedziałek
beda duze rozmiary jak i kazde inne prosze sie nie martwic :)
30 lipca 2007, 22:54 / poniedziałek
Lewy, czy mozna juz wplacac kase na jakies konto i odebrac rzeczy na meczu, czy bedzie mozna dopiero kupowac w sklepie? :>
30 lipca 2007, 23:00 / poniedziałek
na meczach, chociaz pod tunelem tez bedzie :)
31 lipca 2007, 17:13 / wtorek
podbiję temat ;)
31 lipca 2007, 20:10 / wtorek
prosze to zaliczyc jako ankiete ;)

Kto jest chetny i na co itp. :)
31 lipca 2007, 20:41 / wtorek
polowka Lechii i ŚWL
1 sierpnia 2007, 17:54 / środa
Panowie i Panie to dopiero poczatek ofensywy :)
3 sierpnia 2007, 20:06 / piątek
Zapalniczki:
odnośnik

Podstawka pod telefon
odnośnik

Smycze
odnośnik

odnośnik

oraz beda tez długopisy i reczniki ;)

teraz taka mała prosba co sadzicie o takich gadzetach jak:
-szlafrok z polaru
-koce polarowe z haftem
-bluzy z kapturem
4 sierpnia 2007, 01:26 / sobota
Od koca z haftem to już chyba tylko krok do pościeli? Bo kiedyś wiele osób pytało właśnie o możliwość spania pod kołdra w barwach ;)
5 sierpnia 2007, 23:22 / niedziela
Czy beda jakies stroje lub cos takiego dla kobiet?? nie chodzi mi tylko o te koszulki na zdjeciach ale tez cos w innym stylu bo moja kobieta ma niedlugo urodzinky i chcialbym jej kupic taki prezencik zwiazany z Lechia.
7 sierpnia 2007, 20:31 / wtorek
Bardzo dobry pomusł na zarobek popieram gdy uzbieram troche kasy to bym kupił coś.
7 sierpnia 2007, 20:34 / wtorek
sory pomysł
8 sierpnia 2007, 20:52 / środa
*Od koca z haftem to już chyba tylko krok do pościeli? Bo kiedyś wiele osób pytało właśnie o możliwość spania pod kołdra w barwach ;)

sie postaramy o to ale cena bedzie wysoka niestety...

*Czy beda jakies stroje lub cos takiego dla kobiet?? nie chodzi mi tylko o te koszulki na zdjeciach ale tez cos w innym stylu bo moja kobieta ma niedlugo urodzinky i chcialbym jej kupic taki prezencik zwiazany z Lechia.

Stroje? mamy koszulki, bedziemy myslec nad gadzetami rowniez bardziej damskimi typu misie czy cos w tym stylu...

*Bardzo dobry pomusł na zarobek popieram gdy uzbieram troche kasy to bym kupił coś.

w porownaniu z Jako ceny mamy prawie 3 razy nizsze wiec i tak to jest tanio...
8 sierpnia 2007, 23:40 / środa
o tak, wiecej ubranek dla kobiet ;)

mozna juz to jakos kupowac gdzies?

ps. posciel bylaby genialna sprawa.
9 sierpnia 2007, 14:11 / czwartek
K... pracujemy nad sklepikiem internetowym poki co, i bedziemy starac sie dojsc do porzadnego stoiska na stadionie albo w okolicach.
9 sierpnia 2007, 19:36 / czwartek
GIT. dobre wzory, co myslicie o takich wrzutach (herb BKS, herbyL,W,S) na szarych t-shirtach, sa praktyczne. ?
9 sierpnia 2007, 21:32 / czwartek
Lewy kawał dobrej roboty z miła checia wezme polo i chyba cos dla żony no i pewnie pare gadzetów.
Pozdrawiam
20 sierpnia 2007, 22:56 / poniedziałek
Info o gadzetach: pierwsza partia koszulek,polo, czapek jest juz wykonana, są probnie zrobione reczniki, koce polarowe, zapalniczki benzynowe, spinki do krawatow (krawaty beda niedlugo :) ), z tego co sie orientuję to sprzedaz rusza pelna para przed meczem z odra
21 sierpnia 2007, 09:42 / wtorek
W jakiej cenie spinka do krawatu? :D
21 sierpnia 2007, 15:36 / wtorek
25zł, dwie spinkii (metal nie kolorowy) do koszuli z inicjalami LG, spinka do krawata z napisem Lechia Gdańsk, calosc w estetycznym pudelku
21 sierpnia 2007, 18:49 / wtorek
Mam pytanie do osoby o nicku Eurogift,czy byla by mozliwosc zrobienia odnosnika jak wygląda sytuacja z recznikiem Lechii, i jak z posciela,niestety nie mam mozliwosci zobaczenia tego przed meczem,bo naleze do tych Lechistów z emigracjii,czy do meczu z Pelikanem bedzie wykonana posciel bo tylko na ten mecz uda mi sie przybyc,a o wiele sympatyczniej bedzie mi sie zasypiac.
Pozdrawiam wszystkich Lechistów,A my swoje Lechia Gdańsk!!!
21 sierpnia 2007, 19:07 / wtorek
Czy pola i koszulki można już kupić w sklepie pod dworcem?
21 sierpnia 2007, 22:45 / wtorek
do Leszka: pstrykne pare zdjec to ci podesle przy okazji, reczniki sa: male zielone lub biale z haftem herbuBKS Lechia Gdańsk, sa tez duże reczniki biale z haftem 3 herbow ŚWL, dopiero zaczynamy z gadzetami...podaj maila na mojego GG: 2069282, lub skype eurogift.com.pl
21 sierpnia 2007, 22:48 / wtorek
do Cisse: na razie sprzedaz jest prowadzona wyłacznie przez Greengosow przed meczem, w planach jest sklepik internetowy
22 sierpnia 2007, 07:19 / środa
Siema mam pytanie czy jest mozliwosc otrzymania zamowienia wysylkowego do Szwecji bo bardzo chcialbym zamowic kilka gadzetow

z Bialo-Zielonymi Pozdrowieniami
22 sierpnia 2007, 08:29 / środa
jasne ze mozna! sa dwie propozycje: albo wysylka kurierem (pewnie kosztowne), albo mam kolezankę ktora mieszka pod sztokholmem, ktora pewnie moglaby zabrac pare rzeczy ze soba i jakos ci przekazac
22 sierpnia 2007, 19:37 / środa
na meczu z Odra bedzie pierwszy raz stoisko :), oraz rusza sklepik internetowy ktory zaczne robic jutro :)
22 sierpnia 2007, 22:24 / środa
Lewy wracaj z tej Anglii! :) trzeba ludziom gadzety pokazac :)
22 sierpnia 2007, 22:50 / środa
juz wrocilem :D
23 sierpnia 2007, 19:18 / czwartek
mała sonda: wolicie bluzy z kapturem rozpinane na zamek czy be zamka "kangurka"?? w jakim kolorze bluzy: czarne, ciemnozielone, biale??
23 sierpnia 2007, 20:40 / czwartek
Dla mnie lepiej bluza bez zamka, czaran, badz ciemno zielona ;) Tak ja to widze...zamek chociaż tez zly nie jest ;)
23 sierpnia 2007, 22:37 / czwartek
Dobra Kangurka Czarna Lub Ciemno Zielona z Herbami ŚWL na Piersi i Herbem Lechii na Plecach nigdy nie będzie zła,
23 sierpnia 2007, 22:57 / czwartek
a nie lepiej haft Lechii z przodu na piersi a z tylu 3 herby?? (tyl sie bedzie lepiej prezentowal w sensie wizualnym)
24 sierpnia 2007, 07:00 / piątek
Okej o wiele bardziej podoba mi sie opcja b tylko ile mam na to czasu ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011