Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Wisła Krakow

strona 1/1

29 lipca 2007, 13:04 / niedziela
witam jestem kibicem Wisełki Krakow mam takie male pytania bo za niedlugo wybieram sie niestety do Gdyni:/ i strasznie bym chcial przyjechac na meczyk Lechi i powiedzcie mi na jakiej jest ulicy stadion ile bilet kosztuje i gdzie bym mogl sobie jakas koszulke lechi kupic:) z gory dziekuje pozdrawiam WISŁA LECHIA
29 lipca 2007, 13:08 / niedziela
Witaj Pivek odnośnik
29 lipca 2007, 13:29 / niedziela
odnosnie tego zzz co podales male sprostowanie!linie 6,12 sa zawieszone a z Gdanska gl najlepiej wsiasc w kazdy tramwaj jadacy spod dworcaq pks(od dworca pkp przejscie tunelem -schodami do gory). Mozna tez wsiasc w autobus T11 jadacy spod dworca pkp. W obudwu przypadkach wysiasc przy Operze Bałtyckiej.
Odnosnie gadzetow mozna je kupic na stadionie kierujac sie w strone zegara lub sklepie JAKO ktory miesci sie przy wejsciu od strony glownej bramy. Sa one dostepne rowniez idac tunelem do dworca PKS. To chyba na tyle:)pozdrawiam
29 lipca 2007, 14:17 / niedziela
A moze niech ktos zabierze goscia ze soba na meczyk,bedzie mu weselej :-))...no chyba ze abstynent...
29 lipca 2007, 16:30 / niedziela
Najlepiej jak dojedziesz kolejka z Gdyni. Musisz wysiąść na przystanku Gdańsk Politechnika i kierować sie w stronę Opery. Z tamtąd już nie da sie nie trafić, po prostu idź z tłumem :) Co do cen biletów, to w zależności, czy jest to mecz podwyższonego ryzyka (Arka, GKS Katowice) bilet kosztuje 12 lub 15zl na zegar i 18zl na prostą. Stoisko z koszulkami będziesz miał koło kas.
29 lipca 2007, 16:35 / niedziela
najlepiej teraz jechac kolejką SKM bo te remonty to sami Gdańszczanie nie wiedzą co i jak :)))
wysiadka na SKM POLITECHNIKA...kierunek Opera idizesz za tlumem w razie problemow podchodzisz do kogoś w barwach i masz 2 warianty:
Mowisz ze jestes z KRK i gdzie na stadion ale licz sie wtedy ze wrocisz do maxa na kilka głebszych:)))
Mówisz gdzie stadion :) i jestes...
koszulki i gadżety obok kas stoisko Stowarzyszenia :)
29 lipca 2007, 18:24 / niedziela
123 bez jaj:)skoro wysiadzie w Gdansku gl moze 2 przystanki z Gdanska gl przejechac! po kiego z tej wiochy:)??no chyba ze to jest jego miejsce docelowe i potem na mecz ale jezeli najpierw na mecz to radze z Gdanska gl pozdr
29 lipca 2007, 20:08 / niedziela
Napisal, ze przyjezdza do Gdyni, wiec tlumacze mu jak dojechac z Gdyni. PROSTE!
30 lipca 2007, 20:01 / poniedziałek
oczywiscie ze nie abscynent:) jakos trafie napweno na stadion dam rade juz tyle wiem wiec spokojnie dam rade :) dzieki wszystkim za odpowiedzi::) pozdro TYLKO WISŁA TYLKO LECHIA :)
5 sierpnia 2007, 15:25 / niedziela
Ja także jestem przybyszem z grodu Kraka... i mam w zwiazku z tym prosbę/ pytanie. Otóż w najblizszym tygodniu udaje sie do Trójmiasta, konkretnie do Gdynii. Chciałbym oczywiście ogladnąć meczyk Wisły z Koroną(po wczorajszym meczu apetyt rosnie). Jaką knajpkę z Cyfrą byście polecili? Warunki: aby była w centrum Gdańska a więc łatwe do niej dojście, wiadomo dobre warunki ogladania, no i znośne ceny piwa. Jakie są wasze propozycje i sugestie?
19 września 2007, 14:51 / środa
Kolejna próba pogodzenia krakowskich kibiców :)))))
PAP | 2007.09.19 13:35

Dwa pierwszoligowe kluby krakowskie - cracovia i Wisła - oraz Urząd Miasta Krakowa rozpoczęły starania, aby październikowe derby na stadionie "Pasów" odbyły się w spokojnej atmosferze. Pierwszym krokiem do tego ma być ogłoszony w środę konkurs fotograficzny "Derby połączyły Kraków".

"To jest jedna z imprez towarzyszących krakowskim derbom, które jesienią odbędą się na stadionie cracovii. My czujemy się w obowiązku, aby inicjować takie akcje" - powiedział podczas środowej konferencji prasowej szef PR MKS cracovia SSA Marek Mazurczak.

Na czele jury konkursu stanął Kazimierz Węgrzyn, który w przeszłości grał w zespołach piłkarskich zarówno cracovii, jak i Wisły Kraków (jak również krakowskiego Hutnika).

Konkurs fotograficzny jest skierowany do fotografów - amatorów. Chętni mają przesyłać zdjęcia, na których są zarówno piłkarze czy kibice zarówno cracovii, jak i Wisły.

"To jest dążenie do normalności. Chcemy zaproponować naszym kibicom - Wisły i cracovii - konkurs. Chcemy, aby zdjęcia nie ograniczały się tylko do tematyki sportowej, żeby nie były tylko z meczów" - powiedział rzecznik Wisły Kraków Adrian Ochalik.

Jak podkreślił Ochalik ta inicjatywa jest kontynuacją wspólnej konferencji prasowej, która odbyła się przed wiosennymi derbami w Krakowie. Wtedy oba kluby zaakcentowały, że cracovia i Wisła nie walczą ze sobą, a co najwyżej piłkarze "pasów" i "Białej Gwiazdy" rywalizują na boisku.

Uroczyste otwarcie wystawy zaplanowano na 15 października na krakowskim Rynku Głównym - w tym miejscu będzie można ją podziwiać do 28 października. Spośród autorów 30 najlepszych zdjęć wybranych zostanie trzech, którzy otrzymają cenne nagrody. Do wygrania jest niespodzianka ufundowana przez prezydenta miasta Krakowa Jacka Machrowskiego, karnety na cracovię i Wisłę, akcesoria prawdziwego kibica.

Piłkarskie derby Krakowa (cracovia - Wisła) w ramach rozgrywek Orange Ekstraklasy odbędą się 20 października. Przed nimi - oprócz wystawy fotograficznej - kluby zorganizują wspólną konferencję prasową. Mają być podjęte także inne działania zmierzające do zbliżenia fanów obu zespołów, ale o nich media mają być poinformowane później.

:))))))))))))
19 września 2007, 20:07 / środa
Co to pryma a prylis juz sie raz godzili Jak wszyscy pamietamy nas tez chciano wkrecic w msze razem ze smieciarka Nie wiem po co ta akcja czyzby znowu przedwyborcze naglosnienie
19 września 2007, 20:17 / środa
czują respekt do Wiselki ;-))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479